stavebnictví a reality on line

stavební firmy, stavební materiál
"Stavebnictví a reality ON LINE" je ...

... seznam podniků, firem, společností, řemeslníků, úřadů a jiných subjektů, které "mají něco společného" se stavebnictvím, a je pouze pro ty firmy, které mají své WWW stránky a na nich svůj e-mail. Pouze dočasně jsou zařazeny také některé firmy, které mají zajímavé stránky, ale chybí na nich e-mailové spojení. Zkontrolujte si, prosím, zda také Vy nepatříte mezi tyto firmy, případně si e-mail doplňte a informujte nás. Registrace nových subjektů je zdarma.


Rozdělení na kategorie podle výrobků nebo služeb.

Rozdělení není definitivní, bude se dále vyvíjet a měnit dle potřeb. Přijímáme i Vaše návrhy na další rozšíření kategorií, tak aby Vám co nejvíce při hledání informací vyhovovaly. Firmy byly do kategorií zařazeny podle převažující činnosti nebo výroby (dle našeho názoru - pokud chcete přeřadit, napište prosím, do které kategorie, příp. kterého regionu). Jednotlivé kategorie jsou dále rozděleny podle regionů. U dodavatelů stavebních materiálů jsou výrobci z celé ČR zvlášť, ostatní dodavatelé materiálů nebo služeb (velkoobchody, stavební a montážní firmy) jsou zařazeni do regionu dle svého sídla.

Je možno (v případě Vaši žádosti) firmy se širším rozsahem služeb, zapsat do několika kategorií. Stejně tak firmy, které vyvíjejí činnost ve více regionech, je možno zapsat do více regionů. Stačí zde vyplnit formulář nebo mail podle instrukcí.


Omluva.

Přestože to není naší vinou, omlouváme se za případné nefunkční WWW stránky. Úmrtnost a stěhování stránek je velmi vysoká. Také nefunkční maily se, bohužel, objevují a to přímo na stránkách firem (a tím taky na naších stránkách). Omlouváme se za případné chyby, které se určitě vloudily i z naší strany. Je-li u Vaší firmy nějaká chybná nebo neúplná informace, upozorněte nás, ihned to napravíme.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist