BARVY, LAKY, LEPIDLA, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE

stavebnictví a reality on line

odrážka

BARVY, LAKY, TMELY, LEPIDLA, STAVEBNÍ CHEMIE


Výrobci a dodavatelé stavební chemie - barvy, laky, mořidla, tmely, těsnící pěny, lepidla, stěrkové hmoty, hydroizolační nátěry, pryskyřice, lité podlahy, aj.


volba regionuBARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - VÝROBCI


e-mail AUSTIS, s.r.o. - výroba stavební chemie zaměřená na produkci vodou ředitelných nátěrových hmot, stěrkových hydroizolací, zateplovacích systémů aj


e-mail BALAKOM, a.s. - výroba a prodej barev a laků - tradiční výrobce nátěrových hmot. Kromě klasických barev a laků fermežových, olejových, vodou ředitelných a syntetických vyrábí dále lazurovací lak LUXOL, silikonové nátěrové hmoty (lak na parkety a barva na omítky Silfas LV), prá‘kové nátěrové hmoty KOMAXIT, pigmentové preparace RYKOLEN, stabilizátory plastů STABAL, polymery s elektrovodivou úpravou KOMAREN a barevné polymery OPALEN. Stavebním organizacím nabízíme tmel asfaltový a sklenářský.


e-mail BONA CR, s.r.o. - dodavatel výrobků pro povrchovou úpravu v‘ech druhů dřevěných podlah v historických a společenských objektech, domácnostech a sportovních halách.


e-mail MINOVA BOHEMIA, s.r.o. - (bývalý Carbotech Bohemia) dvousložkové polyuretanové pryskyřice typu Bevedan® / Bevedol® , tixotropní dvousložková polyuretanová pryskyřice typu Carbothix H, organicko minerální pryskyřice typu Bevedan®/Bevedol® OM, polyuretanové těsnící gely typu Resicast, jednosložkové polyuretanové pryskyřice typu Beveseal®W/Bevecat® (W, X, Y), polyureový hydroizolační nástřik, PUR patrony pro svorkování dřevěnými svorníky, lepicí ampule SIS pro tyčové kotvy, injektážní zavrtávací kotvy IBO, IBI, EDI, injektážní kotvy IRMA, laminátové kotvy, cementové kotevní směsi DURIMENT, hvězdicový výztužny profil STERN.


e-mail COLORLAK, a.s. - výroba barev. Sortiment výrobků zahrnuje nitrocelulózové nátěrové hmoty (NICEL), syntetické (SYNOREX a SYNTECOL), chlorkaučukové (TREXON), lihové (LICOL) a dal‘í, např. olejové, akrylátové, polyuretanové, akryluretanové, epoxidové a polymerátové nátěrové hmoty. Výrobce aerosolových nátěrových hmot ve sprejích bez obsahu freonů.


e-mail COLOR SPECTRUM, a.s. - výrábí a dodává vysokosu‘inové rozpou‘tědlové a vodouředitelné nátěrové hmoty převážně pro průmyslové podniky. Nabízí nátěrové systémy pro v‘echny typy korozních prostředí. Jedná se o různé typy základních NH a emailů včetně strukturních a jednovrstvých aplikovatelné v‘emi dostupnými technologiemi v bohaté ‘kále barevných odstínů RAL, ČSN, NCS, vzor apod. Nabízí bezplatné zpracování nabídek nátěrových systémů dle Va‘ich požadavků


e-mail CORIS, s.r.o. - výroba fasádních a interiérových barev SEFAB: SUPER - akrylátová fasádní barva, SILIKON - silikonová fasádní barva, SILIKÁT - silikátová fasádní barva, INTERIER - vnitřní omyvatelná barva, INTERIER EKO - vnitřní nestíratelná barva.


e-mail DRUCHEMA - výrábí nátěry: Stříbřenka - nespalitelný hliníkový nátěr na kamna a kouřovody, Zářenka - stříbro‘edý nátěr na kamna a kouřovody. Mořidla na dřevo: Lignur - prá‘kové, vodorozpustné mořidlo na dřevo, 12 odstínů. Lepidla a tmely: Mirofix speciál - prá‘kový lepící tmel k lepení různých materiálů převážně ve stavebnictví. Silichrom Ex - le‘tící pasta, jemně abrazivní na kovy, plasty a syntetické nátěry.


e-mail ILLBRUCK BUILDING SYSTEMS, s.r.o. - výroba - kvalitní a ucelený sortiment těsnících materiálů pro ře‘ení spar - PU pěny, tmely DOW CORNING, těsnící a samolepicí pásky (hliníkové, oboustranné, aj.).


e-mail HERBOL - v sortimentu firmy Herbol najdete fasádní a interiérové barvy, barvy na okna a dveře, lazurovací a bezbarvé laky, nátěry na kovy, plasty, nátěrové systémy na betonové podlahy, zateplovací systémy a mnoho dal‘ích speciálních produktů.


e-mail HET, s.r.o. - výroba vodou ředitelných ekologických nátěrových hmot pro vnitřní i venkovní použití. Klasické malířské přípravky a běloby, latexové barvy, základní nátěry, disperzní interiérové barvy, syté a tónovací barvy, dekorační barvy, fasádní barvy. Doplňkový sortiment - lepidla a tmely řady DISPECHEM.


e-mail INTERTAP ZLÍN, s.r.o. - vyrábí textilní omítky pod obchodním názvem COLORTAP (tekuté tapety). 35 základních vzorů, které lze navzájem ruzně kombinovat.


e-mail IZOL-PLASTIK - výroba hydroizolačních nátěrových a stěrkových hmot a tmelů pro plechové střechy a střechy z asfaltovými pásy. Lepidlo k plnoplo‘nému lepení stře‘ních pryžových folií. Imitace zlata a stříbra k ozdobným nátěrům exteriéru a interiéru. Sportovní povrchy pro víceúčelová hři‘tě a tenisové kurty.


e-mail INVA EXPORT-IMPORT, s.r.o. - výhradní distributor stavební chemie SOUDAL. Pobočky: Praha, Teplice, Karlovy Vary, Č.Budějovice, Hradec Králové, Brno, Frýdek Místek, Zlín.


e-mail JUB, a.s. - dovozce barev a tmelů firmy JUB (generální zastoupení). Vnitřní barvy, výrobky pro náročné dekorativní úpravy vnitřních stěnových povrchů, speciální nátěry pro problematické podklady, fasádní barvy, dekorativní omítky, barvy na beton, tónovací barvy, výrobky pro fasádní tepelné izolační systémy, renovace a sanace omítek, lepení a spárování keramických obkladů, vyrovnávací a dekorační tmely. Provozovny po celé ČR.


e-mail KESSL, s.r.o. - výroba a prodej nátěrových hmot - malířských a fasádních nátěrů, těsnících spárovacích tmelů, antikorozních izolačních nátěrů, probarvování omítek, koupelnové a fasádní studio, míchání barev a omítek na počkání, prodejna stavebnin - obklady a dlažba RAKO,CHLUMČANY HOB, EGRES, akrylátové vany a hydromasážní systémy, VAGNER PLAST, RAVAK, stavební hmoty DEGUSSA-SH, HASIT, BAUMIT, zámkové dlažby TERASO, LOVODLAŽDICE, komíny SCHIEDEL, okna VELUX, sádrokartony....


e-mail LEAR, a.s. - vyrábí a dodává lepidla disperzní, lepidla rozpou‘tědlová, lepidla tavná, lepidla vteřinová, lepidla polyuretanová. Oblasti použití: lepidla pro auta, lepidla na nábytek, lepidla na papír, lepidla na obaly, lepidla na obuv, lepidla na podlahy, lepidla pro sport aj. Lepidla pro průmysl, lepidla pro řemeslníky, lepidla pro hobby. Balení od 18g tuby po 1000l kontejnery.


e-mail LENA CHEMICAL - výroba a prodej materiálů na bázi epoxidových pryskyřic pro lité podlahy, nátěry, plastbetony ap., dále polyesterové pryskyřice pro rekonstrukce kanalizací a potrubí.


e-mail LUČEBNÍ ZÁVODY, a.s. - výrobky pro stavebnictví. Lukofob - silikonové hydrofobizační přípravky, Lukofas - disperzní plastické omítkoviny. Tmely: Akrotmel - akrylátový disperzní tmel, Lukopren S - jednosložkové silikonové tmely, Lukopren T 1990 - jednosložkový trvale plastický tmel, Lukopren N - dvousložkové silikonové kaučuky. Pomocné přípravky: Lukopren Separátor, Lukopren Odma‘ťovač, Lukopren Primer B 733, Lukopren Primer B242. Těsnící materiály: Lukotěs 60, 80, 100 - silikonové těsnící pásky.


e-mail PREMIX, s.r.o. - výroba ‘irokého sortimentu speciálních maltových směsí a stavební chemie - sanační omítky, sanace betonu, samonivelizační stěrky, omítkové směsi, lepící a spárovací tmely, zateplovací systémy, hydroizolace, polypropylénová vlákna atd.


e-mail QUALICHEM, s.r.o. - výroba ekologických a vysoce účinných přípravků pro ochranu dřeva proti dřevokaznému hmyzu, dřevokazným houbám a plísním, protipožárních nátěrů, insekticidních přípravků pro komunální hygienu a veterinární oblast, přípravků bazénové chemie, protiplísňových nátěrů, desinfekcí, čistících prostředků a pod.


e-mail REMEI CZ, s.r.o. - výrobce tekutých barev a přísad do betonu pro cement zpracující průmysl. Tekuté barvy do betonu "REBAcolor", prá‘kové barvy do betonu "REBOxid", přísady do betonu (plastifikátory umožňující až 20% úsporu cementu při výrobě vibrolisovaného betonového zboží, odbedňovače pro v‘echny druhy bednění, ochranné přípravky pro údržbu míchacích center, autodomíchávačů apod.


e-mail REMMERS CZ, s.r.o. - komplexní nabídka systémů na ochranu a sanaci konstrukcí a staveb z kamene, zdiva, betonu, oceli a dřeva s důrazem na památkově chráněné a jiné historické objekty. Materiály pro: utěsňování a opravy staveb, minerální omítkové systémy, nátěrové systémy a omítky pojené syntetickou pryskyřicí, ochrana a opravy fasád, opravy betonu, podlahové systémy, program pro kladení obkládaček, těsniva spár, montážní pěny, spárovací pásky, o‘etřování ploch, přísady a separační prostředky, ochrana a úprava dřeva.


e-mail SEDLECKÝ KAOLIN, a.s. - výroba kaolinu a stavebních hmot - omítkové směsi k okamžitému použití KERASTUK (vnitřní K a vněj‘í V), malířské nátěry SUPERLEX (A,B,C,D a I), tónovací barvy SUPERLEX T a fasádní nátěr FASADOCOLOR F.


e-mail STOMIX, s.r.o. - vyrábí a dodává kontaktní tepelně izolační systémy (izolanty – polystyren, minerální vlákno), fasádní barvy, omítkoviny, barvy pro interiéry, lepicí a stěrkové hmoty, základní a penetrační nátěry, systém pro sanaci a ochranu betonu, systém povrchové úpravy stěn v interiéru s použitím sklovláknitých tapet.


e-mail TELURIA, s.r.o. - výrobce ekologických barev, lepidel a plastových obalů. Malířské barvy REMAL na zdivo, SÁDROMAL na sádrokartony. LATEXY vnitřní, vněj‘í a univerzální. Fasádní barvy akrylátové Barlet, silikonové TERSIL, silikátové SILET-D, vápenné. Penetrační prostředky, speciální nátěry na okna EMOVIT, polyuretanové a akrylátové laky PURLET, lazurovací laky, silnovrstvé lazury, základní a krycí nátěry na kovy, barvy na stře‘ní krytiny, nátěry na ochranu betonových konstrukcí, tónovací pasty, fungicidní a sanační přípravky, lepidla na lepení PVC krytin, korku, polystyrenu, tapet a dřeva. Plastové obaly s potravinářským atestem o obsahu 0,25; 0.5; 1; 3; 5; 10 L.


e-mail TORA, s.r.o. - výroba - průmyslová podlahová krytina a izolačních hmota pro konstrukce LASIK (směsná stříkatelná silikátová hydroizolační hmota), výroba izolačních hmot na střechy AROKRYT, urychlovačů tuhnutí betonu ALSIT, protipožárních hmot na kabely DEXAFLAMM, protipožárních a tepelně izolačních omítkovin TERFIX, akrylátových tmelů a lepidel. Výroba repelentních přípravků na ochranu lesa.


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - PRAHA


e-mail AAA BARVY PRAHA, s.r.o. - prodává barvy od renomovaných výrobců (Ici Dulux, Oikos, Bondex, Jub, Tollens, Devoskyt). Míchání barev na počkání. Malování, fasády, zateplovací systémy, u‘lechtilé omítky, fládrovací soupravy, lazury, emaily, podlahy. Stěrka Devoskyt, benátský ‘tuk, antické malby, dekor.li‘ty, polystyren.


e-mail BARVY ADEX, s.r.o. - dováží a distribuuje dekorativní materiály pro úpravu exteriérů a interiérů. Výhradní distributor Akzo Nobel Coatings pro ČR. Síť prodejen v Praze a Liberci.


e-mail BARMACOLOR, s.r.o. - malířské potřeby, fasádní, vnitřní a syntetické barvy, lazurovací, podlahové laky, zastoupení : Teluria, Helios, Siro a dal‘í. Půjčování a prodej vysokotlaké stříkací techniky AIRLESS. Velkoobchod - maloobchod.


e-mail DOMUS AUREA, a.s. - malířské barvy, fasádní nátěry, omítkoviny (akrylátové, silikátové, silikonové, vápenné). Dekorativní úpravy: VARIOPAINT, patiny ARETINO, benátský ‘tuk. Barvy krycí, lazury. Pružný systém na sanaci trhlin a prasklin. Tónování, spektrofotometr.


e-mail FALCO REDY, s.r.o. - barvy, tmely, sádrokartony, tepelné izolace, polystyreny, extrudované polystyreny, zateplovací systémy, aj. Výroba: kovové zárubně, SK profily.


e-mail FRAMAR - velkoobchod barev, laků a malířských potřeb. Nabízí ‘iroký sortiment z oblasti nátěrových hmot, nízké ceny a odbornou poradenskou činnost. Sortiment: např. Primalex, Hetline, Klasik, Eternal, Balakryl, Primer, Industrol, Luxol, válečky, ‘tětce, ‘tětky, zakrývací folie a pásky, tmely, lepidla a mnoho dal‘ích výrobků.


e-mail KUBRYCHT JAN, BC. - DREVOBARVY.CZ - specializovaný internetový obchod na barvy, lazury, oleje a vosky pro nátěry dřeva od renomovaných firem HERBOL, REMMERS a PNZ. S výběrem barev vám poradí a zboží vyexpeduje do 2 dnů.


e-mail ŠIRL LADISLAV - SUN STOP - materiál pro hydroizolace betonových konstrukcí - systém LADAX na bázi kompozitu portlandského cementu, jemného křemičitého písku a speciálních přísad (ekologicky nezávadné materiály).


e-mail BARVY LAKY ČERNOKOSTELECKÁ - prodejce barev HERBOL a zároveň jedné z největ‘ích pražských specializovaných prodejen barev a laků.


e-mail JECH ALEŠ, ING. - SAJM - Stavební chemie - penetrátory, injektážní a hydrofobizační prostředky, zpevňovače kamene, ochrana dřeva proti houbám , ‘kůdcům a plísním, lazurovací laky, fasádní barvy, sanační barvy, malířské barvy, barvy na sádrokarton, barvy na ochranu betonu, barvy na dřevo, plastické tapety. Hydroizolační fólie pod obklady a dlažby, hydroizolační hmota na střechy. Štětce, ‘tětky a dal‘í kartáčnické zboží, malířské, fasádní, plastické i speciální válečky, včetně potřebných doplňků. Laminátové podlahové desky. Půjčovna pomůcek a zařízení, např. pro stříkaní tapet. Tónování barev na automatu, (fasádní i interiérové). Provádění prací.


e-mail MOTAL TOMÁŠ - STAVONET - stavební chemie, zdicí materiály, hutní materiály. Kompletní sortiment suchých maltových směsí, komponent systému zateplení budov, sanace budov, sádrokarton. Prodejce materiálů od firem Knauf, Quick-mix, Baumit-Bayosan, Isover, Rockwool, Rigips, Ytong. Dopravu zaji‘ťujeme vlastními vozy. Internetová prodejna.


e-mail SCHOMBURG - výroba a distribuce vysoce kvalitních stavebních materiálů. TEUTOBURG ( tepelně - izolační systémy, barvy, omítkové systémy), RETHMEIER (barvy a přísady do betonu a malt), TEXTECH (technické textilie) a INDUTEC (elastomery na povrchovou úpravu střech).


e-mail TAMA, s.r.o. - prodej titanové běloby a pryskyřic pro vyrobu nátěrových hmot a tmelů společnosti HELIOS, Slovinsko.


e-mail ZELENSKÝ ZDENĚK - malířské, lakýrnické práce, prodej malířských potřeb, poradna pro kutily, on-line cenová kalkulace, hodnocení firem.


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail BÉBROVÁ VĚRA - DROGERIE MARTINA - internetový obchod - maloobchod - velkoobchod s nabídkou 20 000 položek zboží včetně čistících prostředků, barev a laků a chemických produktů. Pobočky: Čáslav, Čelákovice, Český Brod, Kolín, Poděbrady, Rumburk a Sázava.


e-mail FARBE BOHEMIA, s.r.o. - barvy, laky, stříkané tapety Jaeger, fasády, střechy, podlahy, kovářské barvy, lazury na dřevo, protipožární barvy, ochrana proti korozi, dekorační materiály na stěny, zateplovací systémy.


e-mail S.B.C., s.r.o. - dováží a distribuuje fasádní a interiérové barvy ,barvy na okna,dveře, lasurovací a bezbarvé laky, nátěrové systémy na podlahy, barvy na kov a plech, dekorativní nátěry atd. zn.BECKERS a SCALA, stříkané tmely ALLTEK, skelné tapety COLORTEX, ‘tětce a malířské potřeby ANZA. Barvy dle přání namíchájí (NCS,RAL,apod.). Vypracování návrhů nátěrových systémů dle požadavků zákazníka včetně rozpočtů. Zaji‘tění malířských a natěračských prácí po celé ČR.


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail FARKAŠ DAVID - EKO - nátěrový systém ARADON, vodou ředitelný dvousložkový nátěr. Zabraňuje pronikání plynného radonu 22 Ra do obytných prostor, jak z podloží, tak ze stavebních materiálů. Zabraňuje unikání volného formaldehydu z dřevotřískových a překližkových desek. Je odolný vůči ropným produktům, vodě, kyselinám a zásadám. Vhodný jako nátěrová hmota pro bezpra‘nou úpravu betonového povrchu, odolného vysokému namáhání s velmi dobrými mechanickými, chemickými, hydroizolačními a protiskluzovými vlastnostmi (např. utěsňování a opravy bazénů, jímek aj.).


e-mail INTAS HRADEC KRÁLOVÉ, s.r.o. - stavební chemie LUGATO, plovoucí podlahy, deskové stavební materiály, dřevotříska, dřevo‘těpkové desky OSB, sádrokarton, sádrovláknité desky FERMACELL, CETRIS, CEMVIN (cementovláknité desky), tepelné izolace ISOVER, ROCKWOOL, THEMOLAN, ocelové profily tenko i silnostěnné.


e-mail SILITĚS, s.r.o. - velkoobchod - silikonové a akrylátové tmely, tmely sanitární, kamnářské, parketové a stře‘ní, lepidla na různé materiály, PUR-pěny, opravné smalty, syntetické dřevo, hmoty pro lepení a spárování obkladů. Ukončovací li‘ty a rohy. Stěrky, hladítka, řezačky, pistole na tmely.


e-mail ŠPINKOVÁ MONIKA - MOSPI - prodej stavební chemie.


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail NOVITA DOBROUČ, s.r.o. - lepidla, laky, tmely, fasádní barvy, stře‘ní okna, stavební a nábytkové kování, kliky, úchytky, výsuvy, závěsy, stolové nohy, mřížky, těsnění, pásky, folie, konzole, úhelníky, spojovací a vyspravovací materiál.


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - LIBERECKÝ KRAJBARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail PUR IZOLACE TRADING, s.r.o. - prodej předev‘ím polyuretanových pěn, silikonových a akrylátových tmelů. Dále barvy, lepidla, tmely, malířské potřeby.


e-mail BARVY BALAX, s.r.o. - velkoobchod, maloobchod - nátěrové hmoty, malířské materiály, fasádní hmoty, tmely, lepidla, ředidla, spreje, asfalt, titanová běloba, Fe pigmenty, drogistické zboží, stříkací technika, ‘tětky, ‘tětce, kartáče, stavební dřevo. Dodává do středočeského, západočeského a severočeského regionu.


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail S.B.C KARLOVY VARY - provádí nátěry fasád, malby interiérů, tmelení stěn (absolutně hladký finální povrch), lepení tapet včetně tapet MITEX (skleněné vlákno), nátěry dřevostaveb a střech atd. Prodej zn. barev BECKERS- SCALA, sklovláknitých tapet MITEX, ‘tětce a válečky ANZA - Švédsko.


e-mail FRAMAR - velkoobchod barev, laků a malířských potřeb. Nabízí ‘iroký sortiment z oblasti nátěrových hmot, nízké ceny a odbornou poradenskou činnost. Sortiment: např. Primalex, Hetline, Klasik, Eternal, Balakryl, Primer, Industrol, Luxol, válečky, ‘tětce, ‘tětky, zakrývací folie a pásky, tmely, lepidla a mnoho dal‘ích výrobků.


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - PLZEŇSKÝ KRAJ


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - JIHOČESKÝ KRAJ


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - VYSOČINA


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail BOLIX s.a. - prodej omítek, barev a lepidel pro interiéry i exteriéry.


e-mail DESAP - výhradní dovozce nevýbu‘né směsi CEVAMIT pro rozpojování hornin a betonu. Dále provádí vrtné a trhací práce pro lomovou těžbu, inženýrské stavby a destrukce.


e-mail INVA EXPORT-IMPORT, s.r.o. - výhradní distributor stavební chemie SOUDAL. Pobočky: Praha, Teplice, Karlovy Vary, Č.Budějovice, Hradec Králové, Brno, Frýdek Místek, Zlín.


e-mail LEARKA, a.s. - velkoobchodní společnost zabývající se prodejem a distribucí produktů anorganické chemie pro potřeby stavebního průmyslu, např. litopon, blanc-fixe, titanová běloba, chlornan a hydroxid sodný, kyselina sírová, chlorovodíková.


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail BARVIR - online prodej barev, sanačních a jiných speciálních materiálů a jejich příslu‘enství.


e-mail MAPEI, s.r.o. - dodavatel speciálních stavebnch materiálů: lepicí a spárovací tmely na obklady a dlažby, lepidla na podlahové krytiny, materiály pro přípravu o opravu podkladů, materiály k sanaci betonových konstrukcí, přísady do betonu, materiály k sanaci historických staveb.


e-mail PARW, s.r.o. - prodej Linsealu - prostředku proti úniku vzduchu u pneumatik stavebních a jiných vozidel a strojů.


e-mail CEFEUS CZECH, s.r.o - obchodní a realizační firma provadějící ochranu investic ve stavebnictví. Impregnace, hydrofobizace, dezinfekce ochranné nátěry povrchů (podlahy,fasády,stře‘ní krytiny. Graffitti, mechy, li‘ejníky, soli, zápachy, čpavkový amoniak a nečistoty odstraní ale i preventivně ochrání.


e-mail PRECOLOR, a.s. - prodej ekologicky nezávadných anorganických pigmentů pro výrobu nátěrových hmot, pro probarvení zámkových dlažeb, stře‘ní krytiny, písků, kameniny, omítek, plastů. aj.


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - ZLÍNSKÝ KRAJ


BARVY, LAKY, TMELY, STAVEBNÍ CHEMIE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail FLAMEX STAVEBNINY -barvy malířské, fasádní, na dřevo, na kov, prá‘kové, na střechy, beton, eternit, na skleníky TELURIA a AUSTIS. Lepidla, tmely, ochranné prostředky, tónovací pasty, odstraňovač disperzních nátěrů, Telkryt, plastové obaly, sádra, Sokrat, protiplísňové prostředky BIOSTAT. Tepelné a zvukové izolace ROCKWOLL. Tepelně izolační systém obvodových plá‘ťů budov a hydroizolace střech, balkónů a betonových konstrukcí AUSTIS. GUTTAFOL - spolehlivé stře‘ní fólie. Zatravňovací ro‘ty EKORASTR.


e-mail BARCOLOR MORAVA, s.r.o. - technologie na aplikaci PUR pěn a polyuretanových mebrán - izolace, hydroizolace, podlahy, parkovi‘tě, antikoroze, výroba dekorativních prvků, zpevnění polystyrenu.


e-mail DPC SYSTEMS, s.r.o - je spojena s výrobky TOLLENS (obchodní značka společnosti Lafarge peintures - divize Lafarge, která se v celém světě zabývá výrobou a prodejem tzv. speciálních stavebních materiálů - nátěrové hmoty, omítkové směsi, zateplovací systémy, stavební chemie aj.).


e-mail PROFIMAT, s.r.o. - prodej stavební chemie firmy Ets Chimiques Cloquette z Belgie (malty a stěrkové hydroizolace, nátěry) a strojů pro betonáře. Realizace betonových a syntetických průmyslových podlah.


e-mail STAVMACHEM, s.r.o. - stavební chemie, obklady a dlažby tuzemské i zahraniční, plovoucí a průmyslové podlahy, materiály pro tepelné izolace a hydroizolace, zařizovací předměty (sanitární keramika, vany, baterie, ...), komletní zásobování staveb.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist