STAVEBNÍ DŘEVO, OBKLADY, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY

stavebnictví a reality on line

odrážka

STAVEBNÍ DŘEVO, PALUBKY, OBKLADY, PODLAHY, LATĚ


Výrobci a dodavatelé stavebního dřeva a výrobků ze dřeva - trámy, hranoly, desky, prkna, fošny, lišty, překližka, dřevotřískové desky, latě, podlahy, palubky, obklady, madla, zábradlí, schodiště, prvky zahradních staveb aj.


volba regionu - váš nejbližší dodavatel stavebního dřevaSTAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - VÝROBCI


e-mail ŠTRUNC VLASTIMIL - TRUHLÁŘSTVÍ - vyrábí samonosná schodiště, kuchyňské linky, vybavení kanceláří a prodejen, eurookna, dveře vchodové, mezipokojové, obložkové zárubně.


e-mail TALPA, s.r.o. - výroba lešenářských podlahových dílců a šalovacích stěn pro stavebnictví. Výroba dřevěných stavebních prvků zahradní architektury (plotové dílce, pergoly, zahradní nábytek ...). Hlavní výrobní program - výroba přepravních palet.


e-mail ZEMAN PAVEL - dodávky speciálního dřeva, tesařství, truhlářství a podlahářství, venkovní podlahy a terasy, okolí bazénů a doplňky zahrad.STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - PRAHA


e-mail BPL, s.r.o. - česko-brazilská firma se zabývá dovozem dřevěných, přířezů, řeziva, překližek, masivních podlah a obkladů z Brazílie. Nabízí přibližně 35 druhů exotických dřevin. (jihoamerický teak, mahagon, cedr). Rozměry přířezů a řeziva dle požadavků, sušené KD (i vzduchosuché AD). Dřevo na nábytek, na parkety, překližky ... Prodej kamene - žula, mramor, pískovce.


e-mail NOVOTNÝ TOMÁŠ - ARTISAN - nabízí palubky, plotovky, hoblovaná prkna apod.


e-mail PROCHÁZKA MICHAL - prodej řeziva, palubek, prahů, lišt.


e-mail WOODSTOCK, s.r.o. - výroba a prodej: podlahové palubky, obkladové palubky, podlahy, překližky, dřevo, truhlářské řezivo, stavební řezivo, lišty, plotovky, obkladové materiály, desky, prkna, řezivo, pilařská výroba, trámy, fošny, hranoly, latě, ploty, střešní latě, profil klasik, tatran, softline, landhaus, atd.


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail DASTECH, s.r.o. - velkoobchod - výrobky z masivního dřeva, kování. Stavební, tesařské, okenní, vratové, plotové, bednové, nábytkové kování. Schodišťová madla a příslušenství, konzoly, tvarové kotvy, skříňky na klíče.


e-mail FOLIFORM, s.r.o. - výroba fóliovaných dvířek, kuchyňských ramp a věncových lišt z MDF desek. Distribuce po celé ČR. Prodej doplňků ke kuchyním (panty, úchytky, osvětlení, atd.) a prodej pracovních desek.


e-mail JVT, s.r.o. - výroba a prodej - ručně tesané trámy, jak k opravám starých roubených staveb, tak i k výstavbě nových objektů. Vyšší odolnost, mnohem delší životnost, nižší nasákavost a tím lepší odolnost proti houbám, plísním atd. vlivem nenarušení povrchových vrstev dřeva.


e-mail KARBAN JAROSLAV - nabízí kromě dřevařského materiálu, jako palubky, plotovky, dřevěné obklady stěn, nebo stavebního dřevařský materiálu dováženého převážně ze severní Evropy, také barvy na dřevo a nátěry vhodné pro ošetření dřeva.


e-mail VYCPALEK JIŘÍ - PRODEJ ŘEZIVA - nabízí velký sortiment dřevařského materiálu, truhlářského a stavebního řeziva. Plotovky, OSB desky, palubky a další produkty jsou vysoké kvality. Dřevo atypických rozměrů dodává do 10 dnů od objednání. Nabízí také ošetření řeziva v impregnační vaně.


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail DŘEVOZÁVOD PRAŽAN, s.r.o. - produkce jehličnatého řeziva včetně sušení, zahradní nábytek a květináče, průmyslové obaly, různé truhlářské výrobky.

e-mail EXKLUSIV - VŠE ZE DŘEVA, s.r.o. - výroba a prodej - dřevěné palubkové podlahy, vyrábí dveře masív v DIN normách, nábytek masív a MDF - perfektní design, vyrábí dřevěná schodiště, EURO OKNA.


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail DŘEVO TRUST, a.s. - vše pro truhláře, stavebníky a kutily. Dodáváme řezivo, palubky, překližky, OSB, desky, sololit, MDF, MFP, hobra, dřevotřísky, lamino, dýha a cetris. Dále kuchyňské desky, dvířka, podlahy, parapety, lišty, dřevo, okna, dveře a dřezy.


e-mail VENCL JIŘÍ - TRUHLÁŘSTVÍ - nabízí: palubky z masívu, hladké hoblované profily, hranoly, lišty, dveře z masívu, obkladové panely MDF, plovoucí podlahy, stavební velkoplošné desky, nátěry a ochrana dřeva, spojovací materiál, thermoWood, řezivo.


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail DŘEVOOBCHOD ČESKÁ LÍPA, s.r.o. - dveře, okna, střešní okna, deskové materiály, OSB desky, překližky, lamino, stavební a truhlářské řezivo, kování, tmely, lišty a hrany.


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - ÚSTECKÝ KRAJ


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - KARLOVARSKÝ KRAJ


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail FORSYTHIA, s.r.o. - veškeré dřevo dle požadavků.


e-mail BASL BOHUMIL - BOBB - pořez kulatiny, výroba krovů a sbíjených vazníků, jednorázových palet a obalových beden.


e-mail VOLKA A SYN, s.r.o. - velkoobchod - lepené dřevo, okenní a dveřní hranoly, spárovkové desky, průběžné nábytkářské desky, cinkované nábytkářské a prac. desky, schodnicové desky, kuchyňské desky.


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail JČL-OBCHOD, a.s. - dodávky dřevní hmoty do zpracovatelských provozů, prodej řeziva, služby spojené s exportem dřevní hmoty, prodej vodovzdorných a truhlářských překližek - velkoobchodní zastoupení ALFA Plywood, a.s.


e-mail LESY ČESKÝ RUDOLEC, a.s. - těžba a zpracování dřeva. Hoblované řezivo - podlahová prkna, palubky. Palisády, truhlářské výrobky, kůly do vinic, zahradní program.


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - VYSOČINA KRAJ


e-mail DH DEKOR, s.r.o. - výroba deskových materiálů, úprava deskových materiálů laminováním a následně pak i formátováním a výroba nábytkových dílců. Společnost dále vyrábí impregnovaný papír různých dekorů a rozměrů.


e-mail DŘEVOZPRACUJÍCÍ DRUŽSTVO LUKAVEC - dřevotřískové desky LUKAPOL, středně tvrdé vláknité desky (Medium Density Fibreboard - MDF) LUHOPOL, laminované desky, tvarové dílce pro čalouněný nábytek LUKAFORM, přesné nábytkářské přířezy a nábytkové dílce, dřevotřískové a MDF desky s perem a drážkou, tenké dřevotřískové desky, dýhované desky, jehličnaté řezivo, hoblované výrobky, impregnovaný papír.


e-mail ZEDNÍČEK OLDŘICH, KOMPRS MILOŠ - ZEKO BUILD - dřevocementové tvárnice s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, celodřevěné schody, led diodové osvětlení.


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail DÉMOS TRADE, a.s. - vše pro výrobu nábytku a zařízování interiérů. Pracovní desky, okenní parapety, plovoucí podlahy, vnitřní obklady, interiérové dveře, nerezové dřezy, nábytková dvířka. Plošný materiál - dřevotřískové desky surové, laminované, dýhované. Dřevovláknité desky - MDF desky, hobry, sololity, sololaky. Lepené desky - spárovky, laťovky, překližky. Nábytkové kování, spojovací materiál, zásuvkové pojezdy, těsnící a dekorativní lišty, lepidla, silikony, tmely.


e-mail DŘEVO TRUST - PRODEJ, a.s. - sortiment pro potřeby stolařů, truhlářů, řemeslníků, stavebních firem a dalších. Dřevo, velkoplošné materiály, stavebně truhlářské výrobky a řezivo, potřeby pro nábytkáře... Naše prodejní sklady a studia naleznete téměř po celé České republice od Ostravy po Karlovy Vary.


e-mail X HAJDA, s.r.o. - zabývá se zpracováním kmenového surového dřeva na řezivo.


e-mail LAŠTŮVKA PAVEL - prodej - laťky, desky, plotovky, přístřešky, altánky, palety.


e-mail PILA KRNOV, s.r.o. - tradiční výrobce stavebního řeziva (střešní konstrukce a zahradní krovy) a dřevěných přepravních obalů.


e-mail PROKOM R&S, s.r.o. - prodejní a obchodní činnost - dřevěné obklady, podlahové a tepelně zpracované dřevo, finský šindel KATEPAL, plechové krytiny ROVA, střechy, střešní krytiny, SBS modifikovaný bitumenový šindel. Rodinné domy na klíč, dřevodomy, dřevostavby a stavby ze dřeva.


e-mail RADULAY MARIAN - výkup a prodej dřevěných přepravních palet EUR, palet prostých 1200x800 i atypických rozměrů, nových i použitých.


e-mail X SOKOL EVŽEN & SOKOL MOJMÍR - PILA LUKAVEC - firma se zabývá zpracováním kmenového surového dřeva na řezivo, vyrábí jednotlivé prvky dřevěných střešních konstrukcí (hranoly, střešní latě, fošny, prkna). Zajišťuje výrobu palet a paletových přířezů.


e-mail WELFARE CONSULTING, a.s. - zabývá se prodejem prodejem dřeva a dřevěných výrobků (kulatina různých délek a kvalitativních tříd, podlahové přířezy, paletové přířezy, palety, OSB desky, palivové dříví, dřevěné brikety) a hutního materiálu (betonářská ocel žebírková, plechy v tabulích i svitcích,ocelové profily a trubky,dráty, kari sítě atp.).


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - OLOMOUCKÝ KRAJe-mail HLADIŠ FRANTIŠEK - DRAKO - pořez na rámové a pásové pile, prodejní sklady listnatého i jehličnatého řeziva: dub, buk, jasan, jilm, javor, olše, topol, smrk, borovice, modřín. Vše v truhlářské kvalitě. Zakázková výroba řeziva hraněného pro tesařské a stavební účely. Na zakázku řežeme i hranolovinu z listnaté kulatiny.


e-mail PILA VOJNICE - pořez kulatiny, prodej řeziva a stolařské práce. Zhotovování krovů na zakázku i včetně tesařské práce. Výroba zahradních doplňků ze dřeva - altány, pergoly apod. Dřevěný zahradní nábytek. Výroba parketových čtverců. Stolařské práce od zhotovení dveří a oken až po repliky starožitného nábytku.


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail FREDOS, s.r.o. - zabývá se výrobou dřevěných staveb a doplňků do zahrad, včetně provádění úpravy dřeva tzv. tlakovou impregnací pro prodloužení životnosti dřeva. Jedná se především o výrobu zahradních chatek, altánů, plotů, dřevěných přístřešků, pergol, palisád, psích boud a kotců, zahradních doplňků, zahradních sedacích souprav a selského nábytku.


e-mail CHALUPA INTERIÉRY, s.r.o. - realizace interiérů, výroba nábytku, kuchyní, schodišť, podlah, dveří.


STAVEBNÍ DŘEVO, PODLAHY, LATĚ, PALUBKY, OBKLADY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail SONEMO, s.r.o. - výroba a prodej řeziva parkety, podlahy, plovoucí podlahy.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist