ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, ROZVADĚČE, MĚNIČE

stavebnictví a reality on line

odrážka

ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, ROZVADĚČE, MĚNIČE, TRANSFORMÁTORY


Na této stránce najdete přehled výrobců a dodavatelů elektoinstalačních materiálů - vodiče, kabely, transformátory, měniče, rozvaděče, zdroje, elektroinstalační skříně, izolátory, bleskojistky, cívky, relé, osvětlení, aj.


volba regionu - váš nejbližší dodavatel elektroinstalačních materiálůELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - VÝROBCI - VÝROBCI


e-mail AXIMA, s.r.o. - projekce a konstrukce elektrických rozváděčů a elektronických zařízení. Výroba rozváděčů a stejnosměrných zdrojů. Konstrukce a výroba manipulátorů. Velkoobchod elektrotechnickým materiálem.


e-mail CZECHMONT, s.r.o. - výrobce transformátorů až do výkonu 1.2 kV, elektroindukčních cívek, síťových zdrojů.


e-mail EKO PLAST STAŇEK, s.r.o. - elektro a plastová výroba z kvalitního materiálu "UMASTYR" (na bázi polypropylenu). Kompletace výrobků z materiálu firmy KRONE (polyester, zesílený skelným vláknem). Kabelové skříně na zazdění, kompaktní plastové pilíře, kompaktní plastové elektroměrové skříně, skříně na sloupy, rozváděčové skříně pro trafostanice, podstavce pod skříně včetně plastového základu, spodní kryty kabelů, elektroměrové skříně na zazdění, rozváděče veřejného osvětlení, plastové základy k pilířům.


e-mail EKOTRONIC, s.r.o. - vývoj, výroba a prodej - měniče stejnosměrného napětí do výkonu 2.5kW, DC zdroje a nabíječky do výkonu 3.5kW, DC napájecí systémy (24V, 48V), měniče pro rozběh DC pohonu, speciální měniče pro DC motory, přístroje pro monitorování stavu náboje trakčních baterií, zálohované zdroje pro havarijní uzavírání ventilu, VF VN generatory korony pro opracování plastů a další ..


e-mail ELCOM, a.s. - výroba - kompenzační rozváděče pro průmyslové sítě, nástěnné kompenzační rozváděče, kompaktní zásuvné moduly pro rozváděčové skříně, ochranné tlumivky pro kompenzační rozváděče, speciální zdroje, komponenty speciálních elektromotorů. Výzkum, vývoj a výroba speciálních zdrojů na bázi usměrňovačů ve zvláštním zapojení, fázově řízených spínačů nebo měničů kmitočtu. Dodávky komponent pohonů ABB - (frekvenční měniče a asynchronní motory), komponent pohonů LOHER A.G. ZONA 1 (SNV2) a ZONA 2 (SNV1), spouštěče pro kroužkové asynchronní motory - INDUSTART, spouštěče typu softstart, softstop. Projekce, zabezpečení měření v oblasti silnoproudé elektrotechniky a elektromagnetické kompatibility.


e-mail ELDING, s.r.o. - výrobce a dodavatel plastových výrobků pro elektrotechniku, stavebnictví a nábytkářský průmysl. Kabelové popisné štítky, svazkovací pásky, příchytky a další plastové prvky. Elektromontážní práce, revize přístrojů a elektroinstalací.


e-mail ELEKTROPORCELÁN, a.s. - vyrábí a dodává široký sortiment výrobku pro systémy NN, VN a VVN - keramických izolátorů, průchodek, porcelánových trubic, pouzdra bleskojistek, tělesa pojistek, keramické obklady, textilní vodiče korundove, řezná keramika, trubky, izolační tyče, aj..


e-mail ELKO EP, s.r.o. - výroba elektropřístrojů: časová relé - analogová, digitální, pomocná relé, paměťová relé, stmívače, měřící, hlídací a kontrolní přístroje, signalizační a ovládací přístroje, napájecí zdroje.


e-mail ELROZ a.s. - vyrábí oceloplechové rozvaděče v provedení "Z" a "P", (typovém, s volitelnou náplní, atypické), elektroměrové, staveništní a skříňové. Výroba zářivkových svítidel do podhledu i na povrch, která jsou určena pro použití v interiérech. Výroba kovových regálů pro použití ve skladech, archivech i v domácnosti.


e-mail EMCOS, s.r.o. - dodávky kompenzačních rozváděčů NN a VN, prodej komponent pro výrobu kompenzačních rozváděčů, služby v oblasti kompenzace účiníku, analýza a měření sítí.


e-mail KABLO ELEKTRO, a.s. - výroba el. kabelů. Bezhalogenové vodiče a kabely, silové vodiče a kabely, autovodiče, sdělovací vodiče a kabely, speciální vodiče a kabely, vyhřívací vodiče a topné okruhy, elektroizolační trubičky a pásky, těsnící profily, kabelové svazky a konfekce, kabely a vodiče pro energetiku, pryžové kabely a vodiče, šňůry s neoddělitelnou vidlicí, výrobky dle přání zákazníka.


e-mail KOPOS KOLÍN, a.s. - vyrábí a dodává kompletní soustavy pro el. rozvody. Elektoinstalační soustava pro vnitřní rozvod, elektroinstalační lišty a příslušenství, soustava s vysokou mechanickou odolností, elektroinstalační soustava do betonu, elektroinstalační soustava kovová, upevňovací materiál, kabelové chráničky, pomocné nářadí.


e-mail KOPP ELEKTROTECHNIKA, s.r.o. - výroba - interiérové spínače, jističe a proudové chrániče, zástrčky, vícenásobné zásuvkové lišty, kabely, gongy, prodlužovací přívody. Dceřiná společnost Österreichische Kopp Ges.mbH.


e-mail MT-MĚŘÍCÍ TRANSFORMÁTORY, s.r.o - výroba - měřicí transformátory proudu nízkého napětí pro měřicí a jisticí účely.


e-mail NKT CABLES, s.r.o. - výroba energetických kabelů.


e-mail POLYPROFIL, s.r.o - vyrábí technické vytlačované profily, s akcentem především na sortiment profilů pro elektroinstalaci. Elektroinstalační profily, příslušenství k elektroinstalačním profilům, nábytkářské profily, stavební profily, dry-blend.


e-mail STAVOKONSTRUKCE HOLDING, a.s. - nabízí elektrické rozvaděče, svítidla stropní nebo nástěnná, plastová, hliníková a ocelová okna a dveře, zimní zahrady, sedlové a pilové světlíky, kovové regály, rošty ČSN, DIN, kanálové rošty,schody, schodnice ČSN a DIN, nestandardní a atypické rošty, ocelové palety, ocelové průmyslové a šatnové stěny, ocelové konstrukce, kontejnery, zábradlí, poklopy, střešní nástavby, žebříky, mobilní buňky, ocelové konstrukce hal, typizované haly Astronet. Výroba a montáže.


e-mail SVED, elektrotechnické družstvo - elektrické rozváděče - ISO 9001. Výroba transformátorů do 80 000 VA, autotransformátorů, cívek - ISO9001. Elektroinstalace - ISO9001. Výroba kontejnerů pro sběr tříděného odpadu. Opravy elektromotorů. Prášková lakovna. Kovovýroba.


e-mail WEBER SYSTEM, s.r.o. - výroba systému drátěných kabelových žlabů FLEXNET.


ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - PRAHA


e-mail AEC ELEKTROTECHNIKA, s.r.o. - základnové a vozidlové antény od 25 MHz do 2,5 GHz KATHREIN. Součástky pro elektroniku a elektrotechniku – zastoupení firem: PREH - potenciometry, konektory, spínače pro bílou elektrotechniku, RAFI - tlačítka, ovládací prvky pro stroje a rozvaděče, stavebnicové prvky pro klávesnice a ovládací panely, klávesnice pro průmyslové použití, kontrolka a speciální žárovky, KNITTER SWITH - vysoce spolehlivé spínače a tlačítka pro elektroniku a mikroelektroniku, LED prvky. Příslušenství k mobilním telfonům GSM. Velkoobchodní i maloobchodní prodej, termínované dodávky pro investiční výstavbu radiových sítí, rozhlasových a televizních vysílačů.


e-mail FT ELEKTRO, s.r.o. - velkoobchod s elektroinstalačním materiálem. Komplexní dodávky elektroinstalačního materiálu pro obchod, průmyslovou a občanskou výstavbu. Krabice, rozváděče, kabel. žlaby, spoj. materiál, jističe, stykače, chrániče, transformátory, nouzová svítidla se záložním zdrojem, topné kabely a rohože, světelné zdroje, svítidla, kabely, vodiče, rozváděče plastové i plechové, lišty, rošty, zásuvky, zářivková tělesa, průmyslová svítidla, světelné zdroje, ventilátory, domácí telefony aj.


e-mail HAGEMEYER CZECH REPUBLIC, s.r.o. - velkoobchod s elektroinstalačními materiály a elektrospotřebiči. Partner pro obchody s domácími spotřebiči, elektroinstalačními materiály a pro firmy zabývající se projekční, výrobní a montážní činností v oblasti elektro. Více než 100 000 položek renomovaných, tuzemských i zahraničních výrobců. Kvalifikované poradenství a technickou podporu. Zajišťuje vlastní, pravidelnou dopravu u nás zakoupeného zboží k zákazníkům.


e-mail I-CENTER - velkoobchod s elektromateriály - instalační materiály, osvětlení, výpočty osvětlení, topení, větrání, domácí spotřebiče, nářadí, telekomunikace.


e-mail IDEAL ELEKTRO, v.o.s. - zabývá se velkoobchodní činností v oblasti prodeje a distribuce elektroinstalačního materiálu, prodlužovacích přívodů, kabelů a vodičů, flexošňůr, TV a audio-video komponentů, baterií, telekomunikačního příslušenství, světelných zdrojů a dalšího doplňkového sortimentu.


e-mail K&V, a.s. - velkoobchod - silové kabely, vodiče, šňůry, Cu lana, kabelové soubory, svítidla, zdroje světla, kabelová oka, spojky, svornice řadové, svorkovnice, spojky, trubková vedení, lišty, domovní a rozváděčové skříně, zásuvky, vidlice domovní a motorové, izolační materiál, jistící ústrojí, stykače a relé, uzemňovací a hromosvodný materiál.


e-mail SCHMACHTL - dodává materiály pro: senzorika, automatizace (optočidla, bezpečnostní optočidla a koncové spínače, enkodéry). Pohony a energetické zdroje (motory, precizní motorky, frekvenční měniče, záložní zdroje - UPS). Rozváděčová technika (řadové svorky, průmyslové konektory, rozváděčové kabelové kanály, kabelová oka, rozváděčové skříně včetně komponent a příslušenství a nářadí). Elektroinstalace (kanálové instalační systémy, zásuvkový a spínačový program, konektorové instalační systémy). Zdvihací a jeřábová technika (závěsné a křížové ovladače, pohyblivé přívody energie, kroužkové sběrače, kabelové vodící řetězy aj.).


ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail DNA ENERGIE, s.r.o. - služby v oblasti kompenzace účiníku, dodávky kompenzačních rozváděčů, prodej komponentů pro výrobu rozváděčů, analýza a měření sítí.


ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail HUKY, s.r.o. - velkoobchod a maloobchod elektro. Svítidla, lustry. Elektromontáže silnoproud a slaboproud, elektroinstalace, hromosvody, EZS, kamery a kamerové systémy, elektrorevize, elektroprojekty, zemní práce, montážní plošina pronájem. Smluvní partner ČEZ.


ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail ENIKA, s.r.o. - dodává: spínače a přepínače, kabelové vývodky, fastonové konektory a kontakty, konektory, přístrojové zásuvky, montážní materiál, konektorové svorkovnice, svorkovnice, pojistky, pojistková pouzdra, jističe, relé, transformátory, transformátory pro telekomunikace, Sooid State spínače, Cybergate, lineární optočleny, bleskojistky, akumulátory, hybridní moduly, infra senzory, fresnelovy čočky, ventilátory, klávesnice, rozváděče, bezdrátové ovládací systémy, regulátory osvětlení, infrapasivní automatický spínač, přepěťové ochrany, infradetektor pohybu, soumrakové spínače. Interiérová, zahradní, průmyslová, ponorná a zemní svítidla.


e-mail HAKEL - TRADE, s.r.o. - nabízí komplexní program pro vyřešení ochrany všech citlivých elektronických zařízení před účinky pulzního přepětí a dalšími druhy rušení, vyskytujícími se v napájecích, datových a sdělovacích sítích. (počitačové sítě, telefonní ústředny, elektronická zabečpečovací zařízení, požární signalizace, řízené technotogické procesy..).


ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - LIBERECKÝ KRAJELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail VOGEL ELEKTRIC, s.r.o. - velkoobchodní prodej elektropřístrojů, elektromateriálů včetně vodičů, svítidel, světelných zdrojů, instalačních materiálů, elektromotorů, atd. Prodej komponentů výpočetní techniky.


ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - KARLOVARSKÝ KRAJELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - PLZEŇSKÝ KRAJ


ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail DUŠEK BOHUMIL - prodej elektroinstalačního materiálu a techniky. Eshop.


ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - VYSOČINA KRAJ


e-mail ELKOMPLEX+, s.r.o. - velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem, svítidly, hromosvody. Montáže elektroinstalací, hromosvodů.


e-mail KABLO ELEKTRO VELKÉ MEZIŘÍČÍ, spol. s r.o. - výroba el. kabelů. Kabely 1 kV, 22 kV, pryžové kabely, šňůry, sdělovací kabely.

ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail DNA ENERGIE, s.r.o. - dodávky kompenzačních rozváděčů, prodej komponentů pro výrobu rozváděčů, služby v oblasti kompenzace účiníku, analýza a měření sítí.


e-mail PŘEČEK PETR - PP ELEKTRO - elektroinstalační materiál a elektromateriál za velkoobchodní ceny. Rozvoz po celé ČR.


ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - OLOMOUCKÝ KRAJ


ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - ZLÍNSKÝ KRAJ


ELEKTROINSTALAČNÍ MATERIÁLY, TRANSFORMÁTORY, MĚNIČE, ROZVADĚČE - DODAVATELÉ - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail ELVO, a.s. - velkoobchod s elektroinstalačním materiálem a svítidly.


e-mail MSE, ELEKTROTECHNIKA BRNO, s.r.o. - maloobchodní a velkoobchodní prodejna měřicích přístrojů, technických norem a pomůcek pro diagnostiku a kontrolu elektrických rozvodů a spotřebičů.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist