INSTALATÉRSKÉ MATERIÁLY, VODA, TOPENÍ, PLYN

stavebnictví a reality on line

odrážka

INSTALATÉRSKÉ MATERIÁLY, MATERIÁLY PRO TOPENÍINSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - VÝROBCI


e-mail 5D ATELIER, s.r.o. - dlouholeté zkušeností ve strojírenství a ve zpracování kovu. Nabízí výrobu na CNC soustruhu či lineární svářečce metoda TIG v ochranné atmosféře. Práce pro firmy ATMOS - výroba kotlů, DZD Dražice - výroba bojlerů, aj.


e-mail ABO VALVE, s.r.o. - český výrobce průmyslových armatur pro vodárenské, teplárenské, plynárenské a chemické aplikace a pro oblast klasické energetiky. Specialista na měkkotěsnící i excentrické uzavírací klapky. Servis a služby.


e-mail AZP BRNO, s.r.o. - výrobní programy: Aqua program - zaměřený na senzorové ovládání sanitární techniky, mincovní sprchové automaty. Nerez program - je zaměřený na výrobu a dovoz různých nerezových komponentů. AZP Brno vyrábí různé druhy nerezových umyvadel na senzorová ovládání určených do potravinářských provozů, kuchyní, obchodů atd.


e-mail BROKOMAT, s.r.o. - výrobce a dovozce bezhrdlových tenkostěnných kanalizačních litinových trubek.


e-mail DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - STROJÍRNA, s.r.o - výrobce ohřívačů vody s více jak třicetiletou tradicí. Firma vyrábí ucelenou řadu ohřívačů vody o objemech 20, 50, 80, 125, 160, 180 a 200 litrů v provedení svislé, ležaté, elektrické, kombinované. Vnitřní povrch nádoby je opatřen antikorozní ochranou, smaltovanou glazůrou. Ohřívače jsou určeny hlavně pro domácnosti, veřejná sociální zařízení, kanceláře, obchody.


e-mail EKOPLASTIK - výroba plastových potrubních systémů z PPR, průměry 16 až 110 mm.


e-mail ETA, a.s. - výroba elektrických ohřívačů vody, elektrických přímotopných a koupelnových konvektorů aj.


e-mail FALCON, v.o.s. - výroba připojovacích hadiček ke splachovacím nádržkám. Velkoobchodní prodej splachovacích nádrží, napouštěcích a vypouštěcích ventilů do nich a drobných armatur.


e-mail FV-PLAST - výroba a prodej plastových potrubních systémů z PPR, průměry 16 až 110 mm.


e-mail GABEX, s.r.o. - výroba - plastové, hermeticky uzavíratelné šachtové poklopy HERMELOCK, šachtové poklopy vhodné pro zadláždění C2R, odlučovače ropných látek, škrobů a tuků, konstrukční a izolační prvky pro výstavbu betonových podlah.


e-mail GEBR. OSTENDORF - OSMA ZPRACOVÁNÍ PLASTŮ, s r.o. - výrobce odpadních a kanalizačních trub a tvarovek. HT - systém pro vnitřní odpady (polypropylén), KG - systém pro kanalizace (PVC). Kanalizační revizní šachty a dvorní vpusti - RV-Systém OSMA, doplňkové plastové výrobky pro svislou a ležatou kanalizaci.


e-mail GMR, a.s. - výrobce a dodavatel středotlakých regulátorů tlaku plynu, regulační techniky a elektronických přístrojů určených převážně pro plynárenství.


e-mail GUTES, v.d. - výroba instalatérských a přírubových těsnění.


e-mail HP TREND, s.r.o. - výroba potrubních systémů pro vnitřní rozvody z plastů (polypropylén).


e-mail INKRUSTA s.r.o. - výroba přípravku INKRUSTOP pro vyčištění a ošetření, vnitřních ploch kotlů, trubních rozvodů a zásobníků vody, soustav s etážovým, ústředním, podlahovým a dálkovým vytápěním, chladírenských zařízení čpavkových i s povrchovým chlazením. Výroba zařízení LEDVINA, pro čistění a regeneraci technologických vod, teplé užitkové vody v systémech vyměníkových stanic, aj.


e-mail INSTAPLAST PRAHA, a.s. - výroba a prodej plastových potrubních systémů z PPR, PE-LD, PE-HD, sifony a odtoková potrubí, pákové baterie, automatické závlahové systémy.


e-mail LAUFEN CZ, s.r.o. - obchodní organizace pro země střední a východní Evropy. LAUFEN CZ v jednotlivých zemích zastupuje značky LAUFEN, ROCA a JIKA - výrobce sanitární keramiky (umyvadla, urinaly, vany, klozety a bidety, koupelnový nábytek).


e-mail PIPELIFE - FATRA, s.r.o. - výroba plastových potrubních systémů pro inženýrské sítě. Potrubí pro kanalizace, vodovody, odpady, kabelové chráničky, plynovody.


e-mail PORCELANOSA GRUPO INTERIORS, s.r.o. - koupelnové studio. Prodává sprchové kouty, hydromasážní vany, sanitu, radiátory, koupelnový nábytek, doplňky, kuchyně. Nabízí obklady, dlažby do koupelny, kuchyní i venkovní, lepidla, spárovací hmoty známé španělské značky Porcelanosa.


e-mail RAVAK, a.s. - výrobce sprchových koutů, boxů, sprchových vaniček a van.


e-mail REHAU, s.r.o. - výrobky pro: inženýrské sítě, topení a sanitu, stavební prvky, okenní systémy a fasády, elektro a telekomunikace.


e-mail REVEL, s.r.o. - výroba plastových trubek, trubky ze síťovaného polyethylenu PE-X. Radiátorové rozvody, podlahové vytápění, podlahové a stěnové vytápění, teplovodní vytápění, podlahové topení a chlazení, rozvody stlačeného vzduchu, rozvody vody. E-shop.


e-mail RIHO CZ, a.s. - dceřiná společnost holandské společnosti RIHO International b.v., Hlavní náplní výrobního programu RIHO jsou vysoce kvalitní anatomicky tvarované akrylátové vany, sprchové vaničky a masážní systémy RIHO. Dále nabízí svým zákazníkům parní sprchové a masážní kabiny, infrasaunu a koupelnový nábytek nejvyšší kvalitativní úrovně.


e-mail RONAL CR, s.r.o. - výroba a velkoobchod sprchových koutů.


e-mail SAM ARMATURY, s.r.o. - dovozce a prodejce výrobků Slovenské armaturky Myjava (termostaticke a radiátorové kohouty, ventily, sedátka, sifony, nádržky, trubky, ventily, armatury, infrasauny, litinová kamna, tepelná čerpadla).


e-mail SAUNATOP, s.r.o. - finské sauny, saunová topidla, regulace. Výroba, montáž, prodej.


e-mail TIU-PLAST, a.s. - výroba plastových potrubí z HD-PE (průměr 32-50 mm), PP-kopolymer, typ 2 (40-110 mm), síťovaného polyetylénu (PEX) (16-40 mm), PVC trubky pro odpady (32-40 mm), elektroinstalační PVC trubky (16-34,5 mm). Profily pro vnitřní použití: elektroinstalační lišty pro uložení kabelových rozvodů, krycí deska pro ochranu kabelových rozvodů, kanál s víkem pro ochranu a uložení kabelových rozvodů. Profily pro vnější použití: systém pro zateplení budov, skládající se z nosné konstrukce se základní izolací a z vrchní pohledové plochy, která je vytvořena z plastových profilů.


e-mail UNIVENTA PRAHA, s.r.o. - podlahové a stěnové vytápění, podlahové konvektory, sluneční kolektory, kondenzační kotle, tepelná čerpadla Ochsner, připojení radiátorů, zásobníky vody. Výroba, prodej, montáž, poradenství a technická podpora v oblasti moderní vytápěcí a klimatizační techniky od roku 1985.


e-mail UNIVERSA TEPELNÁ TECHNIKA, s.r.o. - vyrábí a dodává systémy značky UNIVERSA pro podlahové topení, stěnové topení, připojení otopných těles, podlahové konvektory, sanitární systém, aktivaci betonového jádra a stropní chlazení. Zpracování plastů pro průmysl a lékařství.


e-mail VAGNERPLAST, s.r.o. - výroba akrylátových van rohových a klasických, sprchových vaniček, zápustných umyvadel. Hydromasážní boxy a panely. Terapeutická hydromasažní a airmasážní zařízení. Koupelnové doplňky.


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - PRAHA


e-mail ALISEO PRAG, s.r.o. - vodovodní baterie, sanitární keramika, sprchové kouty, vany, kuchyňské dřezy, koupelnové doplňky.


e-mail AQUA TRADE, s.r.o. - vodovodní pákové a klasické baterie, tlačné časové baterie, elektronické baterie, koupelnové doplňky.


e-mail EIM UNIVERS, s.r.o. - instalatérské materiály, vybavení koupelen. Baterie, sanitární keramika, vany, sprchové kouty, obklady a dlažby, koupelnový nábytek.


e-mail GIENGER CENTRON, s.r.o. - skupina obchodů s pobočkami po celé ČR. Vany, kouty, keramika, baterie, doplňky, nábytek. Desková otopná tělesa, žebříková tělesa, konvektory a podlahová toprní a otopné stěny. Ohřívače a zásobníky teplé vody. Flexibilní systém potrubních rozvodů.


e-mail HYDRONICKÉ SYSTÉMY, s.r.o. - distributor armatur pro rozvody vytápění a chlazení. Technická podpora pro projektanty, montážní firmy i investory. Produkty: termostatické radiátorové ventily ( Gampper ), vyvažovací ventily ( CRANE D931 DM930 a TA Tour Andersson STAD STAF STAP ), regulátory tlakové diference REGULATOR 2000 ( D512 DA516 DKH 512 DK50 KTH512 KTM512 ), regulační ventily a ovládací pohony TAC ( Tour & Andersson Control ), další armatury ( motýlové uzavírací klapky, potrubní filtry, kulové kohouty). Provádí kompletní hydronické vyvážení soustav rozvodů tepla, chladu a TUV včetně předání protokolu o vyvážení investorovi v souladu s požadavky Zákona o hospodaření energií (406/2000Sb).


e-mail ŘEHOŘKA JIŘÍ - ARMATI - vodovodní baterie, vany, sprchy, sprchové kouty, hydromasáže, sanitární keramika, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, vytápění, bojlery, kotle, ohřívače, obklady, radiátory, tmely, armatury.


e-mail ROUT TOMÁŠ A ROUTOVÁ PATRICIE - R+R TEPELNÁ TECHNIKA - obchodní činnost - eshop - prodej veškerého sortimentu v oblasti voda-topení-plyn (krby, kotle, radiátory, podlahové vytápění, regulace, bazény, jímky... Montáže - provádí rozvody plynu, kanalizace, vody, topení, montáže a servis kotlů, instalace solárních systémů, regulace.


e-mail ŘEZÁČ JAROSLAV & HURT MILAN - prodej, servis a instalace sanitárních čerpadel a sprchových kabin SFA Sanibroy. Čerpadla: sanibroy, sanitop, sanipro, sanipack, saniplus, sanidouche, sanivite, sanibest a sanicompact (systémy pro přečerpávání odpadních a splaškových vod z pod úrovně kanalizace).


e-mail ROKUMAT, s.r.o. - vodovodní baterie, vodovodní a topenářské armatury, trubky ocelové, plastové a měděné, kotle, ohřívače vody. PVC a LPE kanalizační trubky, tvarovky a příslušenství, PVC tlakové trubky, HPVC okapy, CU trubky a tvarovky, armatury, baterie, izolace, sanitární keramika, litinové, kameninové a betonové roury a skruže.


e-mail SANIMAT, s.r.o. - velko-maloobchod. Vany, vaničky, sprchové kouty, sanitární keramika, baterie, zařízení koupelen. Keramické obklady a dlažby.


e-mail SIKO KOUPELNY, a.s. - velkoobchodní a maloobchodní činnost v oboru kompletního vybavení koupelen (baterie, sanita, vany, sprchové kouty apod.) a keramických obkladů, dlažeb. Síť prodejen po celé ČR.


e-mail WILO PRAHA, s.r.o. - veškerá čerpadla pro technická zařízení budov (pro sanitární a topenářskou techniku).


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail SIKO KOUPELNY, a.s. - velkoobchodní a maloobchodní činnost v oboru kompletního vybavení koupelen (baterie, sanita, vany, sprchové kouty apod.) a keramických obkladů, dlažeb. Síť prodejen po celé ČR.


e-mail STAVIMAT, s.r.o. - prodej vodoinstalačního plastového materiálu, stavebního železa a širokého sortimentu základního stavebního materiálu. Rozvoz zboží a mnoho dalších služeb.


e-mail TOI TOI Sanitární systémy spol. s r.o. - kompostovací (suché), mobilní a speciální toalety.


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail BÖHM PLAST - TECHNIK, s.r.o. - ohýbání trubek z tvrdého PVC pro odpadní systémy, kabelové chráničky, potrubní poštu. Velkoobchod s kompletními kanalizačními systémy.


e-mail KNK, s.r.o. - sprchové kouty a akrylátové vany, umyvadla a sprchové vaničky SANPLAST a TEIKO.


e-mail K.T.O. INTERNATIONAL - plastové instalační materiály, měděné instalační materiály, armatury, izolace, plastová okna. Několik poboček po celé ČR.


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail  GRES, s.r.o. - koupelny, obklady, dlažby - kompletní vybavení koupelen, návrhy, realizace.


e-mail VOSTŘEZ PETR - interentový obchod s materiály pro vytápění. Prodej a realizace: podlahové a stěnové vytápění UNIVERSA, podlahové konvektory UNIVERSA, stropní chlazení UNIVERSA, plynové kondenzační kotle, ohřívače ARISTON, nářadí CBC, REMS, BERNZOMATIC, DYTRON, plynové regulátory, hliníkové radiátory LIPOVICA, teplovodní krbové vložky, krby bez komínu.


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail ARNEMA - voda, topení, klimatizace, plyn. Výhradní zastoupení firmy GIACOMINI.


e-mail GEOS AGT, s.r.o. - prodej instalačního materiálu v oblasti voda, plyn, topení, se specializací na vodovodní baterie a kulové kohouty z mosazi a nerezu firem PAINI, GUGLIELMI, QUARANTA, NICOLAZZI, SAGLIO TROMBONE, ASTORI, EFFEBI, aj.


e-mail OBSELKA RUDOLF - KOUPELNOVÉ STUDIO - prodej sanity, topení, instalační material, vzduchotechniky, čerpadla, odpadní systém, centralní vysavače, koupelnových obkladů, dlažeb, mramoru, mozaiek, dveře, stavební pouzdra. Veškeré stavební práce, možnost práce v zahraničí včetně povolení(EU).


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail ARMATURY GROUP, a.s. - provozovna Ústí nad Labem - výroba a obchod v oboru průmyslových armatur pro vodárenské, plynárenské a chemické činnosti a pro oblast klasické energetiky. Pro komplexnost dodávek nabízí sortiment průmyslových armatur rozšířený o nabídku průmyslových čerpadel a hutního materiálu. Servis a služby.


e-mail ARMEX HOLDING, a. s. - - armatury - velkoobchod a maloobchod se zařízením pro vodu, topení a plyn.


e-mail ZIKMUND FILIP, ING. - GARDEN ART - instalace, servis a prodej závlahových systémů Rain Bird a příslušenství..


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - KARLOVARSKÝ KRAJ


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail IMPOZ.CZ, s.r.o. - velkoobchod, maloobchod - sanitární technika, koupelny, doplňky, obklady, dlažby, izolace. Zastoupení pro ČR a SR: - EL BARCO, S.L. - BALDOCER, S.A. - PAMESA CERAMICAS, S.L.


e-mail POSPÍŠIL VÁCLAV - VELKOOBCHOD - provádí štěrbinové děrování PVC, HDPE, PE a mutací - potrubí vsakovací, perforované trubky pro odvodnění ploch a drenáže. Prodej studničních skruží pro kopané a vrtané studny, trouby děrované, plastové šachty, gajgry, kolektory pro TČ a filtry.


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail ŠVEHLA A SYN, a.s. - dodáváme veškeré materiály pro rozvody vody, topení a plynu - PE trubky, potubí z betonu či laminátu, tvarovky, šachty aj. Provádíme potřebné zemní práce.


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - VYSOČINA KRAJ


e-mail NEKVINDA VLASTIMIL - EL SERVIS - prodej a servis elektrospotřebičů ELEKTROLUX, MORA, TATRAMAT, LIEBHERR, BOSCH, SIEMENS, DZD DRAŽICE, WHIRLPOOL, MIELE, STIEBEL-ELTRON, aj.


e-mail IMI INTERNATIONAL, s.r.o. - na českém trhu zastupuje následující vlastněné firmy a obchodní značky: Heimeier - radiátorové ventily, termostatické hlavice, radiátorová šroubení, speciální připojovací soustavy pro otopná tělesa, speciální armatury pro podlahová vytápění. TA - vyvažovací ventily, regulátory tlakové diference, termostatické ventily pto přípravu TUV, měřící a vyvažovací přístroje, dvoucestné a třícestné regulační ventily s elektropohony, uzavírací a regulační klapky s eketropohony. IMI Balancing Service - vyvažování potrubních sítí. Konzultační a poradenská činnost, školení.


e-mail SANIMAT, s.r.o. - stropní sálavé panely, elektrické koupelnové topné panely - sušáky. Keramické obklady a dlažby.


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail ARMATURY GROUP, a.s. - provozovna Dolní Benešov - výroba a obchod v oboru průmyslových armatur pro vodárenské, plynárenské a chemické činnosti a pro oblast klasické energetiky. Pro komplexnost dodávek nabízí sortiment průmyslových armatur rozšířený o nabídku průmyslových čerpadel a hutního materiálu. Servis a služby.


e-mail ARMATURY GROUP, a.s. - provozovna Kravaře - výroba a obchod v oboru průmyslových armatur pro vodárenské, plynárenské a chemické činnosti a pro oblast klasické energetiky. Pro komplexnost dodávek nabízí sortiment průmyslových armatur rozšířený o nabídku průmyslových čerpadel a hutního materiálu. Servis a služby.


e-mail DANEX-PLAST, s.r.o. - instalatérské materiály pro vodu, topení a plyn. Plastové, měděné a ocelové potrubní systémy, plastové potrubí a tvarovky pro odpady a kanalizace (PVC, PP-HT), sanitární karemika, baterie, armatury, izolace, radiátory, zásobníkové a průtokové ohřívače, sifony, vpustě, připojovací materiály, uchycovací prvky, speciální nářadí. Průmyslové vytápění pro haly a sklady - plynové světlé infrazářiče SBM Interantional (Francie) - zastoupení pro ČR. Tmavé infrazářiče, teplovzdušné jednotky. Výrobky značek: FV-PLAST, KM EUROPA METAL, SANHA, JIKA, PILCH, SPUR, GEOS, DYKA, TATRAMAT, KOŇAŘÍK, REMS, KOVO-MÜLLER, DYTRON, SBM INTERNATIONAL.


e-mail PCV ALFA, s.r.o. - materiály pro venkovní ležaté kanalizace, venkovní rozvody pitné vody a plynu, domovní odpady, odvodňovací žlábky, drenážní trubky a chráničky, střešní žlaby a svody z PVC.


e-mail SOBOTKA - CLAGE - prodej a servis průtokových a zásobníkových ohřívačů vody CLAGE, soklových konvektorů LO a PANEL-TRIM a podlahových konvektorů CARLO.


e-mail WATERSHIELD, s.r.o. - autorizovaný dodavatel elektronického bezpečnostního systému VODOSTOP v ČR, který slouží jako preventivní ochrana proti vytopení bytových a nebytových prostor vodou. Zajišťuje komplexní dodávky po celé ČR, bezplatné zaškolení firem a poradenství související se systémem VODOSTOP.


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail ARMATURY GROUP, a.s. - provozovna Olomouc - výroba a obchod v oboru průmyslových armatur pro vodárenské, plynárenské a chemické činnosti a pro oblast klasické energetiky. Pro komplexnost dodávek nabízí sortiment průmyslových armatur rozšířený o nabídku průmyslových čerpadel a hutního materiálu. Servis a služby.


e-mail ARMATURY GROUP, a.s. - provozovna Hranice - výroba a obchod v oboru průmyslových armatur pro vodárenské, plynárenské a chemické činnosti a pro oblast klasické energetiky. Pro komplexnost dodávek nabízí sortiment průmyslových armatur rozšířený o nabídku průmyslových čerpadel a hutního materiálu. Servis a služby.


e-mail MUEBLES, s.r.o. - dodáva veškeré vybavení koupelen, včetně španělské dlažby a obkladů. Grafické návrhy a individuální přístup k zákazníkovi.


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail CUPROTERMOS ZLÍN, s.r.o. - specializovaná prodejna měděného instalačního materiálu pro vodu, topení, plyn, chlazení, solární systémy.


e-mail GLASSPOL, s.r.o. - velkoobchod. Plastové vodovodní, kanalizační a plynovodní potrubí včetně tvarovek, armatur a šachet. Litinové vodovodní i kanalizační potrubí a tvarovky. Kameninové a betonové kanalizační roury, tvarovky a šachty. Armatury tuzemské i zahraniční. Domovní odpadní systémy. Drenážní systémy. Geotextilie a geomřížoviny. Hydroizolace a nátěrové hmoty. Litinové, ocelové, betonové a plastové poklopy. Spojovací materiál, těsnění a další.


INSTALATÉRSKÉ A TOPENÁŘSKÉ MATERIÁLY - VODA, TOPENÍ, PLYN - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail GEBERIT, s.r.o. - potrubní systémy MEPLA, splachovací systémy Kombifix, Duofix, Sanbloc pro zabudování pod omítku, systém pro odvod splaškové vody z HD-PE, podtlakový systém odvodnění plochých střech - Pluvia.


e-mail GWZ, s.r.o. - velkoobchod - topení, voda, plyn. Kompletní sortiment čerpadel GRUNDFOSS, kvalitní nářadí a závitořezná technika ROTHENBERGER, mezipřírubové klapky voda, plyn, aj. - BURACCO, nerezové armatury a fitinky - SCHWER FITTINGS.


e-mail HYDRONICKÉ SYSTÉMY, s.r.o. - provozovna Brno - distributor armatur pro rozvody vytápění a chlazení. Technická podpora pro projektanty, montážní firmy i investory. Produkty: termostatické radiátorové ventily ( Gampper ), vyvažovací ventily ( CRANE D931 DM930 a TA Tour Andersson STAD STAF STAP ), regulátory tlakové diference REGULATOR 2000 ( D512 DA516 DKH 512 DK50 KTH512 KTM512 ), regulační ventily a ovládací pohony TAC ( Tour & Andersson Control ), další armatury ( motýlové uzavírací klapky, potrubní filtry, kulové kohouty). Provádí kompletní hydronické vyvážení soustav rozvodů tepla, chladu a TUV včetně předání protokolu o vyvážení investorovi v souladu s požadavky Zákona o hospodaření energií (406/2000Sb).


e-mail KALAŠOVÁ MONIKA - CENTRAL THERM - specializovaný dodavatel a distributor měřící, regulační, topenářské a tlakové techniky. (manometry, teploměry, termostaty, plynoměry, vodoměry, průtokoměry, armatury, přechodky, ventily, smyčky, redukce,...).


e-mail NOVASERVIS, s.r.o. - velkoobchodní prodej vodovodních baterií italského výrobce LA TORRE, českých koupelnových doplňků NOVATORRE, splachovacích nádržek PUCCIPLAST, sifony OMP, sprchové růžice DROP, držáky sprch CIVELI, sprchové hadice FINAFLEX a jiné.


e-mail STAVMACHEM, s.r.o. - zařizovací předměty (sanitární keramika, vany, baterie, ...), materiály pro tepelné izolace a hydroizolace, plovoucí a průmyslové podlahy, obklady a dlažby tuzemské i zahraniční, stavební chemie, komletní zásobování staveb.


e-mail SWISS ARMATUREN, s.r.o. - armatury pro vodu, topení a plyn. Kulové kohouty závitové a přírubové IMT ARMATUREN, a.g., čerpadla WILO, bezpřírubové klapky SIGEVAL, s.a..

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist