odrážka OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - VÝROBCIOSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - VÝROBCI


e-mail A.A.R. PLAST, s.r.o. - výrobce průmyslových kompozitů, laminátů - nádrže, jímky, izolace, střechy, sedačky, tobogány, ČOV, zastřešení ČOV, sanace nádrží, markýzy, šachty, potrubní spojky, kryty stavebních strojů, vodojemy, zásobníky na chemikálie a hnojiva, formy na beton a umělý mramor, bazény, vložky do betonových šachet, kanalizační šachty.


e-mail BAREŠ JIŘÍ - BAMBAS - výroba a prodej klempířské pájky.


e-mail BAZÉNY DESJOYAUX, s.r.o. - výhradní dovozce bazénů JEAN DOSJOYAUX a příslušenství.


e-mail BETONPLAST, s.r.o. - vlastní výroba a prodej distančních tělísek na armatury a související sortiment pro stavební firmy a panelárny, které se zabývají ukládáním výztuže. Prodej obdobných výrobků německé firmy Seifert Abstandhalter GmbH. Dále prodej - zatravňovací rastrové dlaždice z umělé hmoty a plastové podložky pro suchou pokládku dlažby, pryžové pásy do pracovních a dilatačních spar řady Jointfix.


e-mail COMAC, s.r.o. - vyrábí stavebnicový orientační systém budov INFONORM z Al. Dále dodává gravírovací frézky a nástroje pro gravírování.


e-mail ELLUX - GLÜCK, s.r.o. - výroba zrcadel s osvětlením. Špičková technologie opracování, moderní design konečného výrobku. Desítky typů, tvarů, velikostí v základní nabídce, výroba na zakázku dle požadavku zákazníka. Možnost osazení různých druhů osvětlení, krátké dodací lhůty, rozvoz zboží firemními vozy přímo k odběratelům.


e-mail ENSINGER, s.r.o. - výrábí průmyslové a stavební profily z plastů. Pro univerzální použití nabízíme výrobu profilů dle požadavků zákazníka, včetně využití např. u náročných aplikací ve stavebnictví.


e-mail FATRA, a.s., výrobní závod TECHNOPLAST - koženky, poromerické usně, lisované obaly a fólie BO PET.


e-mail HELLEBRAND - svařování plastů - výrobky z polypropylenu, údržba a opravy plastového nábytku, spoilerů a pod. Plastové bazény všech tvarů a velikostí. Nádrže na odpadní vody, jímky, septiky, komplety malých čistíren.


e-mail PORCELANOSA GRUPO INTERIORS, s.r.o. - showroom SPA HOME - prodává exkluzivní relaxační zařízení od renomované španělské skupiny Porcelanosa Grupo. Nabízí revoluční zařízení a doplňky pro domácí wellness, sauny a parní lázně, vířivky a bazeny. Komfortní výrobky a vysoká kvalita produktů.


e-mail PROSTR TRADING, s.r.o. - výroba obytných kontejnerů, výroba ocelových palet.


e-mail RETEX, a.s. - výroba netkaných geotextilií pro použití při výstavbě: silnic, dálnic, železnic, parkovišť, mostů, letištních ploch, benzinových čerpadel, zpevnění hrází, dopravních a lesních cest dočasného použití, skládek NO, TKO a jejich sanací.


e-mail SKLOCEMENT PLUS, s.r.o. - výrobky z tenkostěnného sklocementového kompozitu. Skříně pro umístění hlavního uzávěru plynu HUP, plynoměru a regulátoru tlaku plynu, květníky různých tvarů, architektonické doplňky fasád - nadokenní , podstřešní, nebo kordonové římsy, krycí desky balkónových zábradlí, prostorově tvarované díly obvodových plášťů budov. Je výhradním dovozcem alkalirezistentních skleněnných vláken Cem-FIL pro vyztužování hmot na cementové bázi pro Českou republiku a Slovensko.


e-mail TECHNOPARTNER, s.r.o. - kovářské polotovary pro výrobu bran , vrat a plotů.


e-mail ULICH IVO - MATERIAL & TECHNOLOGY - vyroba a prodej - kliky, dveřní kování, okenní kování značky M & T. Výrobní program obsahuje bezpečnostní kliky, kompletní sortiment klik pro okna a dveře. Dveřní kliky s povrchem matný nikl a nitrid titanu se zárukou 15 let.


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - PRAHA


e-mail AQUATECHNIK CZ, s.r.o. - velkoobchodní prodej whirlpoolů, dodávky bazénů, saun, parních kabin, bazénové chemie, přístrojů na úpravu vody, změkčovačů, příslušenství. Poradenství, projekce, realizace, servis.


e-mail BONO - HS, s.r.o. - produkty pro hotely, zejména hotelové zařízení a hotelové vybavení jako jsou zámky, minibary, sejfy, fény, hotelové televizory, koupelnové doplňky, make-up zrcadla, hotelovou kosmetiku, koše, popelníky, vozíky, čističe obuvi...


e-mail DUFEK MARTIN, MGR. - GLORIA PLUS - bazény s veškerým příslušenstvím, atrakce do bazénu (vodopády, víření a další doplňky). Vyvařování bazénů fólií (vhodné na bazény atypických tvarů a na opravy bazénů).


e-mail GEOSYNTETIKA, s.r.o. - konzultační a projekční firma v oboru využití geosyntetik (geotextilií, geomembrán, geomříží, geomatrací a dalších geoproduktů) ve stavebnictví a ekologii. Zaměřuje na: konzultační a projekční činnost spojenou s nejvhodnější aplikací a výběrem geosyntetik, včetně konkrétního návrhu podloženého výpočty či modelovými zkouškami při plnění všech základních funkcí geosyntetik, tj.: výztužné, filtrační, drenážní, separační, ochranné, protierozní, těsnicí.


e-mail HAURATON ČR, s.r.o. - odvodňovací systémy, odtokové vpusti, zatravňovací systémy, odlučovače ropných látek AQUAFIX, obrubníky, rohožky, věncovky, palisády.


e-mail INDELEC CZ, a.s. - aktivni bleskosvody Pravectron 2 - výhradni dovozce, přepěťové ochrany a vf-filtry SALTEK, HAKEL, DEHN+SOHNE, CITEL - distributor, zdroje záložního napájení UPS, elektrocentrály, motorgenerátory. Komplexni ochrana proti blesku a přepětí.


e-mail KNAUF AMF, s.r.o. - dodavatel lehkých stropních podhledových systémů na bázi minerální vlny, jílu, škrobu, sádry, kovu i dřeva, včetně protipožárních - firmy KNAUF AMF GmbH & Co. KG.


e-mail TVRZNÍK RADEK - RH SERVIS - automatické závlahové systémy RAIN BIRD, HUNTER - NELSON. Zahradní jezírka a potůčky vyvařované fólií proti UV záření. Koupací jezírka fóliová vybavená filtrací s čerpadlem, UV lampou a osvětlením. Nádrže a jímky k zadržování dešťové vody, montáž čerpadel do studní, vrtů, jímek a jezírek.


e-mail YOUR SMIS CZ, s.r.o. - vířívé bazény, sauny, solária, infrakabiny. HotSpring bazény.


e-mail VENCL, s.r.o. - dávkovače tekutých mýdel, zásobníky papírových a textilních ručníků, zásobníky toaletního papíru, osvěžovače vzduchu, elektrické osušovače rukou (výrobky fy STEINERSYSTEM).OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail HAK, s.r.o. - dodavatel francouzských bazénů DESJOYAUX.


e-mail LIEBSCHER PAVEL - BAZÉNY - prodej nadzemních bazénů INTEX, Bestway, Tereza. Zapuštěné a vířivé bazény. Zastřešení, servis bazénů, bazénová chemie, filtrace, protiproudy, odvlhčovače, zařízení na ohřev vody, příslušenství, sauny, bazénové lemy a dlažbu, e-shop. Výroba umělého pískovce.


e-mail QUATRO D ČELÁKOVICE, s.r.o. - ochranné osobní pomůcky v těžkém i lehkém průmyslu, pracovní oděvy, filtry a filtrační jednotky.


e-mail STRAND, s.r.o. - zakázkové zpracování nerez oceli (rámy, směrovky, šríty, štítky, vývěskové tabule, informační štítky, dveře, dvířka, ploty, mříže, zábradlí, madla, schodiště, lišty, prahy, přístřešky, opláštění, žebříky, pulty, stoly, regály, vozíky, schránky, rošty, ...).OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - PARDUBICKÝ KRAJ


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail ŠTĚPÁN JAN, ING. - bazény rodinné a dětské, kompletní bazénové příslušenství (filtrace, schůdky), bazénová chemie. Zásilkový prodej.


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - LIBERECKÝ KRAJ


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail HAVEL PETR - prodává a distribuuje prefabrikované železobetonové jímky, vyrobené z vyztuženého vodostavebného betonu, zevnitř natřené penetračním nátěrem, který v kombinaci s vlastnostmi vodostavebného betonu zaručuje nepropustnost dle ČSN 750905. Jímky jsou určeny k zabudování do země a to i v případě výskytu spodních vod. Jímky lze využít jako septiky (1 stupeň čištění), žumpy, nádrže na vodu, vodoměrné šachty, revizní šachty, kolektory, nádrže na technologické tekutiny.


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - KARLOVARSKÝ KRAJ


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail FINK JIŘÍ - ROKOF - nabízí kvalitní kování přímo od výrobců: Titus, Lama, Huwil, Häfele, Camar, Vibo. Dodává spojovací kování, úchytky, knopky, klopny, tlumiče, nohy a nožky, zásuvkové systémy, závěsy, kolečka, rektifikační závěsy a kluzáky, zámky, podpěrky polic, konzole, drátěný program, nábytkářské profily.


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail HÜVA CZ, a.s. - pomůcky pro betonářské práce. Betonové a plastové distanční podložky bodové a tyčové, rohové lišty, odkapní lišty, montážní prvky, rozpěrné tubky a příslušenství, armovací uzávěry, kovové výrobky.


e-mail J.F.C. CZ, a.s. - výroba zastřešení bazénů, čističek odpadních vod, čerpacích stanic, apod.


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - VYSOČINA KRAJ


e-mail AK PLAST, s.r.o. - dodávky polotovarů z plastů. Tyče, desky, profily, dráty z materiálů PVC-U, PVC-C, PP-H, PPs, PE-HD, PE-UHMW, PVDF, PTFE, PA, POM, PS, PSU, PES, PEI, PEEK, PI, PMMA, ABS. Prodej a servis svářeček na plasty.


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail ČERVINKA JIŘÍ - KAMENSTAV - výrobky z přírodního kamene - pomníky, krby, parapety vč.jejich montáže. Obklady a dlažby. Vybavení koupelen - hydromasážní vany, masážní panely a boxy, sanitární keramika, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, sprchové kouty. Rekonstrukce koupelen na klíč, drobné zednické práce, instalatérské práce, elektro-práce, stropní podhledy a další... Možnost prodeje a prováděných služeb na splátky.


e-mail MATEICIUC a.s. - společnost se zaměřuje na výrobu a distribuci plastů. Ve výrobním sortimentu naleznete stavební PVC profily, plastové lišty, protihlukové stěny, panely, ochranné trubky, zahradní a průmyslové hadice. Využívá technologii vytlačování a vstřikování plastů.


e-mail POLYTEX COMPOSITE, s.r.o. - lamináty pro průmysl, výroba, prodej, montáž. Sklolaminátové chemicky odolné potrubí, nádrže, komíny, zařízení pro ekologii a vodní hospodářství. Zakázková výroba.


e-mail RADULAY MARIAN - výkup a prodej dřevěných přepravních palet EUR, palet prostých 1200x800 i atypických rozměrů, nových i použitých.


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail VYMĚTALÍK PETR - výroba a prodej krbů na grilování selat a zahradních krbů. Dále nabízí betonové květináče na zpevnění svahů, zatravňovací dlaždice a betonové kompostovníky. Ke krbům dodává nerezové grilovací rošty, špice, krbové nářadí a grilovací motorky.


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail ČESKOMORAVSKÉ ŠTĚRKOVNY - provoz Hulín - těžba a prodej - štěrkopísek. Výrobky jsou použitelné do betonu, železobetonu, předpjatých betonů, prefabrikovaných dílců, vodostavebního betonu, cementobetonových krytů vozovek, pro silniční stavby - do asfaltových vrstev, nestmelených vrstev, MZK, do nátěrů, posypů apod., do podsypů a zásypů, pod zámkovou dažbu a další použití.


e-mail MIKEL MAREK, s.r.o. - technické tkaniny, krycí plachty a plachtoviny z polyesteru, polyetylenu a PVC, plachty na auto a motocykly, plachty na bazény, ochranné a stínící sítě, ochranné sítě pro lešení. Nůžkové stany, kotvicí materiály (lana a prvky pro uchycení). Eshop e-plachty.cz


OSTATNÍ STAVEBNÍ MATERIÁLY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail DOSTING, s.r.o. - velkoobchodní činnost v oblasti speciálních stavebních materiálů a výrobků. CARBOLUX. - polykarbonátové desky, ELCOM SYSTEM - samonosné sendvičové střešní a stěnové panely, MINGARDI MAGNETIC - lineární pohony (elektrootevírače), mechanické otevírače, VALPAN Intern. - speciální sendvičové střešní panely, A.M.P.E.R.E. - značkovací technika, AKRAPLAST - sklolaminátové desky a speciální stavební prvky, COMTRA - manuální otevírače oken a světlíků, VIPLAST - speciální větrací mřížky a žaluzie, SALUX - desky a prosvětlovací pásy, GLASCOFOAM - extrudovaný polystyren.


e-mail JANČA RADOMIL - KRBY - zakázková výroba kachlových kamen, krbových kamen, krbů, grilů a ohnišť. Prodej dřeva a dřevěných briket.


e-mail KERAMIKA LETOVICE, s.r.o. - nabízí klasické ruční keramické kachle pro kachlová kamna, ke kterým vyrábí a dodává šamotové cihly a vyzdívky.


e-mail MACEK A SYN, s.r.o. - výroba plastových bazénů, septiků, jímek, sudů, okrasných zahradních nádrží. Dodává kompletní bazénové příslušenství.


e-mail X MAJERNÍKOVÁ DANA - polykarbonátové desky - nákup, prodej a řezání na míru. MAKROLON - materiál pro tepelně izolační nerozbitné zasklívání. MAKROTHERM - český celohliníkový konstrukční prosklívací systém, který je určen k výrobě pásových obloukových světlíků a přístřešků.


e-mail MC TRADING, s.r.o. - prodej a montáže výrobků DECEUNINCK - plastové obkladové systémy, odvětrávané fasádní zateplovací systémy, plastové okenní parapety, plastové ploty. Prodej stavebních materiálů - pojiva a maltové směsi, zdící materiály, hydroizolace, tepelné izolace, střešní krytiny, střešní okna, stavební chemie. Prodej ze skladu i formou přímých dodávek.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist