odrážka OBKLADY, DLAŽBY - VÝROBCI A DODAVATELÉOBKLADY, DLAŽBY - VÝROBCI


e-mail BEST, a.s. - výrobce a dodavatel betonových stavebních a okrasných prvků. Dlažby skladebné, zámkové, vegetační, a pro historická prostranství. Prvky plotů a opěrných zdí, obkladové pásky, palisády, obrubníky, zdicí tvárnice, žlaby, vpustě.


e-mail COLORBETON a.s. - výroba a prodej betonových dlažeb (i zámkových), obrubníků, příkopových tvárnic, zatravňovacích tvárnic, plotových prvků, prvků okrasných opěrných zdí zahradní architektury. Výroba a prodej liaporu a zdících tvárnic z liaporu. Prodej i výrobků jiných výrobců. Vypracování cenových nabídek, zajistí dopravu a provádí i realizaci. Technická a konzultační činnost. Zástupci ve všech krajích - viz WWW.


e-mail ČESKÁ ŽULA, s.r.o. - těžba a zpracování žuly: dlažební kostky, mozaika, krajníky, obruby, schody, měřičské značky, mezníky, hraničníky, patníky, žulová ostění, římsy, práhy, tvarové a profilové prvky, zahradní a plotové sloupky, sloupy, pilíře, kašny, pítka, kanalizační kameny, korunní římsy, mostní kvádry, přelivné hrany, zahradní architektura, kamenosochařská a monumentální díla ze žuly, náročné atypické výrobky, stavební kámen, žulové bloky běžných i mimořádných rozměrů, žulové drtě. Služby: dláždění, osazování, rekonstrukce a opravy kamene.


e-mail HALOUN JIŘÍ - HALOUN - výroba cementového zboží a umělého kamene. Prodej vlastních výrobků a dále: kapalný maltový plastifikátor UNIMIX, stropní konstrukce - stropní trámky a vložky.


e-mail HB BETON,s.r.o. - výrobní program : překlady, stropní desky, betonové rošty do stájí, plotové podezdívky, skruže uliční vpustě, zatravňovací tvárnice, žlabovky a přídlažba, zámkové dlažby, transportbeton včetně dopravy, silniční betonová svodidla, atypické výrobky.


e-mail HELLAS KÁMEN, s.r.o. - výroba obkladů - schodů, dlažeb, parapetů, kuch. linek, barů, stolků, krbů, fontán a kompletní pomníková výroba. Umyvadlové a kuchyňské desky. Žuly, mramory, pískovce, travertiny, konglomeráty. Vše na míru, vč. položení, montáže a kamenické projektové dokumentace.


e-mail HORIZONT-SILIDUR, s.r.o. - vyrábí a dodává speciální svahové prefabrikáty pro stavbu opěrných zdí. Dále zámkovou dlažbu, obkladní fasádní pásky, zatravňovací dlaždice a řadu speciálních prvků z vysoce kvalitního betonu (závěrné zídky pro železniční přejezdy, odvodňovací žlábky, balustry atd.).


e-mail IMIT, s.r.o. - výroba obkladů z umělého kamene (finální výrobek je z prostého, vibrací zhuštěného betonu).


e-mail KÁMEN ENGINEERING, s.r.o. - kompletní služby týkající se veškerého zpracování přírodního kamene, především pak pro rozsáhlé a achitektonicky komplikované stavby, včetně zpracování dokumentace a šablon, zajištění materiálu, jeho opracování a samozřejmě i montáž. Dále nabízíme konzultace v oboru zpracování kamene, kotevních systémů pro obklady desek z přírodního kamene.


e-mail KERAMOST, a.s. - kameninová pálená dlažba, fasádní pásky, pálená střešní krytina z kameninové hmoty pro všechny druhy šikmých střech vč. doplňků.


e-mail LASSELSBERGER, a.s. - výroba glazovaných a neglazovaných keramických dlaždic. Bytová a objektová keramika. Výrobky značky RAKO.


e-mail RAKOVNICKÉ KERAMICKÉ ZÁVODY, a.s. - výroba a prodej keramických obkladových materiálů a výroba a prodej glazur, frit, barvítek, barev a preparátů drahých kovů. Keramické pórovinové obkládačky pro vnitřní použití.


e-mail REALITA-EXPRES, s.r.o. - výroba a dodávky betonové zámkové dlažby a venkovních betonových prvků, betonových a maltových směsí, termoizolačního zdícího systému, komponentních stropů, stavební činnost.


e-mail SLEZSKÝ KÁMEN, a.s. - provoz žulových lomů a lomů na tmavý a světlý mramor, a na zelený těšínský pískovec. Dovoz kamene z celého světa. Nabízí komplexní dodávky včetně zaměření stavby, projektu a montáže kamenických výrobků. Dodává: stavební prvky-obkladové desky, dlažební desky, parapety, obklady schodů, masivní schody, atypické prvky. Zařízení interiérů-umývadlové desky, kuchyňské pracovní desky, konferenční stolky, barové pulty apod. Městský mobiliář-lavičky, odpadkové koše, květinové žlaby, ozdobné patníky, fontány a vodní prvky. Silniční program-dlažební kostky žulové a pískovcové, mramorová mozaika řezaná, obrubníky, krajníky, mostní kvádry. Pomníky, pomníkové díly. Lomový kámen všech typů, měřičské značky.


OBKLADY, DLAŽBY - PRAHA


e-mail ASATURCERAMIC - nabízí obklady a dlažby od španělských firem ITALGRES a KERABEN. Obě zastupované firmy mají dlouholetou tradici a svojí kvalitou a sortimentem zaujímají přední místa ve svém oboru. Předností firmy ASATURCERAMIC je tradice, špičková kvalita, nízké ceny a rychlá doba dodání.


e-mail BPL, s.r.o. - prodej kamene - žula, mramor, pískovce. Dále se zabývá dovozem dřevěných, přířezů, řeziva, překližek, masivních podlah a obkladů z Brazílie. Nabízí přibližně 35 druhů exotických dřevin. (jihoamerický teak, mahagon, cedr). Rozměry přířezů a řeziva dle požadavků, sušené KD ( i vzduchosuché AD). Dřevo na nábytek, na parkety, překližky ... Prodej kamene - žula, mramor, pískovce.


e-mail DIPRO STAVEBNINY, s.r.o.. - obklady, dlažby, mramor, průmyslové dlaždice, fasádní obklady. Koupelnové studio.


e-mail LOS KACHLOS, s.r.o. - prodej obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, vodovodních baterií, hydroterapeutických van, předmětů na vybavení koupelen.


e-mail MARKETIS, s.r.o. - velkoobchod, maloobchod - obklady a dlažba, sanitární keramika, vodovodní baterie, koupelnový nábytek, stavební chemie.


e-mail PORCELANOSA GRUPO INTERIORS, s.r.o. - koupelnové studio. Nabízí obklady, dlažby do koupelny, kuchyní i venkovní. Prodává sprchové kouty, hydromasážní vany, sanitu, radiátory, koupelnový nábytek, doplňky, kuchyně, lepidla, spárovací hmoty známé španělské značky Porcelanosa.


e-mail REMAX, s.r.o. - dodavatel keramických obkladů a dlažeb českého i zahraničního původu, sanitární keramiky, lepidel a veškerých koupelnových doplňků.


e-mail SANIMAT, s.r.o. - velko-maloobchod. Výhradní zastoupení PAMESA CERAMICA - Španělsko v ČR. Keramické obklady a dlažby. Vany, vaničky, sprchové kouty, sanitární keramika, baterie, zařízení koupelen.


e-mail SDRUŽENÍ A-KERAMIKA GROUP - sdružení prodejců obkladů a dlažeb, se sítí prodejen v celé ČR.


e-mail TETRAM, s.r.o. - prodejce výrobků z umělého pískovce KORTE. Obklady a závěsné desky, dlažby, cesty, schody, ploty, podezdívky, balustrády, doplňky zahrad, parků, interiérů, schránky na rozvaděče, plynoměry, popelnice. Výrobky z betonu.


OBKLADY, DLAŽBY - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail DORINT INTERA, s.r.o. - podniková prodejna obklady a dlažby RAKO. Dále - sanitární keramika, koupelnové doplňky, koupelnové předložky, baterie, vany klasické i akrylátové, hydroterapeutické systémy, rohové a zakončovací lišty, zařízení koupelen. Sádrokartonové systémy KNAUF, výstavba ze sádrokartonu, koberce, žaluzie, zařízení interiérů, stavební chemie, maltovinové směsi, nářadí, střešní krytiny, střešní okna, interiérové doplňky, interiérové a lamelové dveře.


e-mail MRAMOR SLIVENEC, a.s. - těžba a zpracování kamene, kamenická výroba, řezání, leštění, pískování, obklady, dlažby, parapety, schody, pracovní desky, barové pulty, příměrné desky, masivní prvky, lomový kámen, soklový kámen, zahradní architektura ...


OBKLADY, DLAŽBY - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail EXKLUSIV - VŠE ZE DŘEVA, s.r.o. - výroba a prodej - dřevěné palubkové podlahy, vyrábí dveře masív v DIN normách, nábytek masív a MDF - perfektní design, vyrábí dřevěná schodiště, EURO OKNA.


OBKLADY, DLAŽBY - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


OBKLADY, DLAŽBY - LIBERECKÝ KRAJ


OBKLADY, DLAŽBY - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail REMAX, s.r.o. - dodavatel keramických obkladů a dlažeb českého i zahraničního původu, sanitární keramiky, lepidel a veškerých koupelnových doplňků.


OBKLADY, DLAŽBY - KARLOVARSKÝ KRAJ


OBKLADY, DLAŽBY - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail IMPOZ.CZ, s.r.o. - velkoobchod, maloobchod - obklady, dlažby, sanitární technika, koupelny, doplňky, izolace. Zastoupení pro ČR a SR: - EL BARCO, S.L. - BALDOCER, S.A. - PAMESA CERAMICAS, S.L.


e-mail MARTÍNEK JOSEF - prodej keramických obkladů a dlažeb, pásků a doplňkových materiálů. Prodej sanitární keramiky a nářadí pro provádění obkladů.


OBKLADY, DLAŽBY - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail HALOUN JIŘÍ - HALOUN - výroba cementového zboží a umělého kamene. Prodej vlastních výrobků a dále: kapalný maltový plastifikátor UNIMIX, stropní konstrukce - stropní trámky a vložky.


e-mail VILÍMEK DAVID, ING. - malo a velkoobchodní prodej obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, vodovodních baterií a dalšího souvisejícího sortimentu pro koupelny a podlahy. Keramické dlaždice firem Ricchetti, Exagres, Peronda, Dado a českých výrobců (Rako, ChKZ, HOB, Egres), schodových lišt Exagres aj. Provádí i architektonické navržení interiéru, půjčuje katalogy, zajišťuje dopravu zboží.


OBKLADY, DLAŽBY - VYSOČINA KRAJ


e-mail SANIMAT, s.r.o. - velko-maloobchod. Výhradní zastoupení PAMESA CERAMICA - Španělsko v ČR. Keramické obklady a dlažby. Vany, vaničky, sprchové kouty, sanitární keramika, baterie, zařízení koupelen.


e-mail GREMIS, STAVEBNÍ A OBCHODNÍ SPOLEČNOST, s r.o. - Velké Meziříčí - prodej stavebních materiálů a obkladů. Stavební činnost - stavby občanské i průmyslové, údržba, rekonstrukce.


e-mail GREMIS, STAVEBNÍ A OBCHODNÍ SPOLEČNOST, s r.o. - Ždár nad Sázavou - prodej stavebních materiálů a obkladů. Stavební činnost - stavby občanské i průmyslové, údržba, rekonstrukce.


e-mail STONE ART - nabízí obklady a dlažby z přírodního kamene a další kamenné doplňky pro domov a zahradu. Zaměřuje se na materiály jako jsou pískovce, vápence, břidlice a žuly, přírodní břidlice, křemence, ruly a fylity ve formě pravidelných nebo nepravidelných obkladů a dlažeb. Dále nabízí imitace přírodních kamenů, jako obklady a dlažby z betonu nebo jiného konglomerátu.


OBKLADY, DLAŽBY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail KAMENSTAV-ČERVINKA JIŘÍ - obklady a dlažby, výrobky z přírodního kamene - pomníky, krby, parapety vč.jejich montáže. Vybavení koupelen - hydromasážní vany, masážní panely a boxy, sanitární keramika, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, sprchové kouty. Rekonstrukce koupelen na klíč, drobné zednické práce, instalatérské práce, elektro-práce, stropní podhledy a další... Možnost prodeje a prováděných služeb na splátky.


e-mail JAROŠOVÁ EVA - PROFILA - dodávky lišt plastových, kovových včetně nerezových. Dodávky materiálů pro obkládače. Prodej patentovaného "balkonového profilu". Poradenství pro obkladače.


e-mail VALENTA LUDĚK - výroba dekorativní betonové zámkové dlažby, obkladů, plotů, schodů a jiných architektonických prvků.


OBKLADY, DLAŽBY - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail JAROŠOVÁ EVA - PROFILA - dodávky lišt plastových, kovových včetně nerezových. Dodávky materiálů pro obkládače. Prodej patentovaného "balkonového profilu". Poradenství pro obkladače.


e-mail MUEBLES, s.r.o. - dodáva veškeré vybavení koupelen, včetně španělské dlažby a obkladů. Grafické návrhy a individuální přístup k zákazníkovi.


OBKLADY, DLAŽBY - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail LOS KACHLOS, s.r.o. - prodej obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, vodovodních baterií, hydroterapeutických van, předmětů na vybavení koupelen.


e-mail NSN, s.r.o. - nabízí velký výběr italských obkladů a dlažeb keramiček CERIM a FLOOR GRES (dodavatel bazénové keramiky).


OBKLADY, DLAŽBY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail STAVMACHEM, s.r.o. - obklady a dlažby tuzemské i zahraniční, stavební chemie, plovoucí a průmyslové podlahy, materiály pro tepelné izolace a hydroizolace, zařizovací předměty (sanitární keramika, vany, baterie, ...), komletní zásobování staveb.


e-mail LOS KACHLOS, s.r.o. - prodej obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, vodovodních baterií, hydroterapeutických van, předmětů na vybavení koupelen.


e-mail STYL 2000, s.r.o. - dodávka a montáž provětrávaných, předvěšených fasádních plášťů. Dodávka a montáž keramických obkladů MIRAGE, MONOCERAM.


e-mail UMĚLÝ KÁMEN, s.r.o. - imitace pískovce, lámaného kamene. Plotové dílce, prefabrikáty, obklady (více než 40 druhů), krby, zahradní architektura. Prodej a dodávky včetně realizací. Realizace obkladů vč. zateplení a fasád ze silikátovách omítek.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist