DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY

stavebnictví a reality on line

odrážka

DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY

volba regionu


Firmy zabývající se výrobou a prodejem oken a jejich doplňků - žaluzie, rolety a jiná stínící technika, síta proti hmyzu, mříže. Světlíky, zimní zahrady, prosklené fasády. Dveře, vrata sekční, posuvné a rolovací, brány, branky, ploty, závory, pohony vrat a brán, dálkové ovládání.
DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - VÝROBCI


e-mail A + BX OKNA,s.r.o. - plastová okna, eurookna, vstupní dveře, výroba a montáž Uh. Hradiště, Brno a Praha, střešní okna FAKRO a VELUX, zimní zahrady (plastové, hliníkové, dřevěné), sekční garážová a průmyslová vrata, parapety, žaluzie a rolety.

e-mail AGROTREND, s.r.o. - specialista na plastová okna, dveře a vrata. Zdarma poradenská činnost a zaměření požadovaných prvků. Okna zaměří a na míru vyrobí. Provede demontáž stávajících oken a odbornou montáž oken vyrobených. Na přání provede zednické zapravení a ekologickou likvidaci demontovaných oken včetně odvozu. Po montáži oken provede úklid.


e-mail AL-KOVO s.r.o. - výroba, prodej a montáž hliníkových oken, dveří, zimních zahrad, prosklených fasád, světlíků a příslušenství. Vrata, žaluzie, markýzy.


e-mail ALU.PLAST, s.r.o. - plastová okna, dveře, stěny, zimní zahrady , hliníková okna, dveře (i nadměrných rozměrů), výlohy, výkladce, stěny, příslušenství. Plastové ploty, pergoly. Dodává okenní parapety, rolety a žaluzie.


e-mail ALUBAU, s.r.o. - výroba a monáž - hliníková okna, vrata, brány, atypické rolety do obloukových či trojúhelníkových oken, klasické rolety, zastínění zimních zahrad, garážová vrata sekční i rolovací, mříže, markýzy, žaluzie, automatické pohony.


e-mail ALURA, s.r.o. - výroba zabezpečovací a stínící rolovací techniky otvorů. Navíjecí předokenní rolety, navíjecí garážová vrata, bezpečnostní navíjecí mříže.


e-mail ALUROL, s.r.o. - výroba: rolety, roletové skříně. Vrata rolovací, zasouvací, sekční garážová a průmyslová, výklopná garážová. Mříže rolovací. Brány posuvné a křídlové. Garaže s plochou a sedlovou střechou. Dále nabízí: markýzy, velkoplošné zastřešení, protipožární dveře, automatické dveřní systémy, plastová okna a dveře, žaluzie.


e-mail ANTRE 3000, s.r.o. - výroba vnitřních dýhovaných dveří, obložkových dýhovaných zárubní, dřevěných eurooken a atypických truhlářských výrobků.


e-mail APRITECH, s.r.o. - výroba a montáž vjezdových bran a garážových vrat na dálková ovládání, závor, plastových plotů a zábradlí.


e-mail AQ OKNA, a.s. - výroba plastových, hliníkových a dřevěných oken, balkonových dveří a dveří. Výroba hliníkových zimních zahrad a fasád.


e-mail BATIMA, s.r.o. - výrobní činnost je zaměřena především na předokenní a nadokenní rolety a rolovací garážová vrata. Dále firma prodává horizontální, veretikální a venkovní žaluzie, bezpečnostní mříže, suvné a křídlové brány, markýzy, sítě proti hmyzu atd.


e-mail BEDOX SKY, s.r.o. - výroba a montáž - atypické střešní výplně otvorů (profily s přerušeným tepelným mostem), střešní světlíky (obloukové, sedlové, shedové, bodové), samočinné odvětrávací zařízení (tzv. RWA nebo SOZ), světlovody, zimní zahrady, markýzy, interiérové prosklené dělící příčky, skleněné podhledy, drobné ocelové konstrukce (žebříky, schodiště, zábradlí, atd.), opláštění průmyslových hal a administrativních budov.


e-mail BEMATECH, s.r.o. - přední český výrobce stínicí techniky. Nabídka se skládá z vlastní výroby žaluzií, závěsů, vybraných typů rolet, a prodeje pergol a markýz od spolehlivého dodavatele.


e-mail X BOHEMIAFLEX BRNO, s.r.o. - výroba, montáž, opravy, úpravy a servis - plastová okna a dveře, žaluzie, sítě proti hmyzu, markýzy, rolety, bezpečnostní mříže, zimní zahrady, garážová a průmyslová vrata .


e-mail BWS, s.r.o. - výroba plastových oken, dveří, rolet a zimních zahrad. Žaluzie, sítě proti hmyzu.


e-mail FORIS, s.r.o. - výroba, prodej, montáž, servis grážových vrat, automatických vjezdových systémů, rolovacích systémů.


e-mail CÁBA LUBOMÍR - seriová výroba posuvných dveří k bytovým jádrům z hliníkových profilů obchodní značky ORSABAC - namontujete lehce sami. Možná instalace dveří k bytovému jádtru bez nutnosti úprav stěn. Zakázková výroba interiérových dělících stěn v kombinaci posuvné dveře a pevná stěna.


e-mail CNM COMPANY KOPŘIVNICE, s.r.o. - výrobce plastových oken, plastových dveří vnějších, vnitřních a zimních zahrad. Prodej i kompletní dodávky, montáže, demontáže a servis.


e-mail DEC-PLAST, s.r.o. - výroba plastových oken z profilů DECEUNINCK (5-ti komorový profil ZENDOW a 6-ti komorový profil PRESTIGE ). Zdarma odborný poradenský servis, vytvoření nezávazné cenové nabídky. Odborná montáž oken i příslušenství, zajišťuje na přání zákazníka také zednické práce (demontáž stávajících oken, likvidaci odpadu, začištění ostění a osazení vnitřních parapetů). Prodej doplňkového sortimentu: venkovní a vnitřní parapety, okenní síta proti hmyzu, žaluzie, balkónové zábradlí a zábradlí do francouzských oken.


e-mail DIRICKX BOHEMIA, s.r.o. - vyrábí celou škálu oplocení, pletiv a bran na různá použití. Dráty a pletiva jsou pozinkovány a poté je na zinkovou vrstvu naneseno speciální technologií vysoce přilnavé PVC.


e-mail D.O.S., s.r.o. - výroba, prodej, montáž, servis garážových vrat - sekční, výklopná, roletová, dvoukřídlová, posuvná, závěsná. Elektropohony, vjezdové brány a branky, plotové výplně, ploty, mříže, rolety, parkovací zábrany, vjezdové závory.


e-mail DOLS, s.r.o. - výroba oken, dveří, balkonových dveří, výkladů z plastů, hliníku a dřeva. Fasádní systémy, listovní shcránky, zvonková tabla. Vnitřní a vnější parapety, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu.


e-mail DT-SERVIS, s.r.o. - vyrábí a prodává okna z německým plastových profilů Inoutic/Thyssen Deceuninck osazená špičkovým německým kováním Roto. Poskytuje kompletní služby od návrhu, přes výrobu až po finální montáž - plastová okna, vchodové dveře, balkonové dveře, zimní zahrady.


e-mail DUKY, a.s. - výroba oken, dveří, zimních zahrad. Vyrábí z profilu REHAU, kování ROTO, SCHÜRING. Dále dodává parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu, okenice.


e-mail DVEŘE A ZÁRUBNĚ - ŠIMBERA, s.r.o. - návrh, výroba a prodej dřevěných a dýhovaných dveří a zárubní. Dveře Dana-Sax, protipožární dveře, vchodové dveře, bezpečnostní dveře Bedex, foliované dveře Kronodoor, dveřní kování, plovoucí dřevěné a laminátové podlahy, dřevěná eurookna, laky Sayerlack.


e-mail EBAS, s.r.o. - výroba hliníkových oken, dveří, výkladců, fasád. Sériová kovovýroba. Výroba ocelových konstrukcí. Sériová dřevovýroba. Výroba okapových žlabů, prodej klempíř. materiálů. Prodej řemeslnických potřeb a potřeb pro truhláře. Obchodní činnost v uvedených oborech.


e-mail EUROSUN, a.s. - výroba: vertikální žaluzie, horizontální žaluzie, venkovní žaluzie, látkové rolety, elektrické rolety, markýzy, sítě proti hmyzu.


e-mail EXKLUSIV - VŠE ZE DŘEVA, s.r.o. - vyrábí dveře masív v DIN normách, nábytek masív - perfektní design, pokládá dřevěné podlahy, vyrábí dřevěná schodiště, EURO OKNA.


e-mail FAB,s.r.o. - výroba cylindrických vložek, zámků, kování a příslušenství oken a dveří.


e-mail FAMO OLOMOUC, s.r.o. - výroba a dodávky vratových systémů a bran nejrůznějších provedení, kovových dveří a oken resp. kompletních výplní stavebních otvorů.


e-mail FENESTRA WIEDEN, s.r.o - výroba a montáž - zimní zahrady, prosklená atria, zastřešení bazénů světlíky, prosklené fasády, atypické konstrukce, okna + dveře, výkladce, vnitřní příčky, portály pro automatické dveře. Výchozím konstrukčním materiálem jsou hliníkové profily systému HEROAL, SCHÜCO, HUECK.


e-mail FENSTAR, s.r.o - výroba - široká paleta výrobků zahrnuje plastová okna a dveře ze čtyř až šestikomorových profilů, i pro nízkoenergetické budovy, hliníkové vchodové dveře z patentovaného profilového systému FenStar®ALU..


e-mail FORPLAST SKUTEČ, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří ze systému Roplasto s kováním Roto. Vchodové a vnitřní dveře, zimní zahrady, střešní okna. Provádí i montáž, resp. výměnu.


e-mail GLAVERBEL CZECH, a.s. - největší výrobce plochého skla a jeho aplikací ve střední a východní Evropě.


e-mail HALECKÝ RADEK - KOVOMAT H+H - výroba, montáž, prodej, servis - posuvné a křídlové brány, sekční garážová vrata, kovovýroba - mříže, brány, vrata, schodiště, ploty atd. Záruční i pozáruční servis.


e-mail H&M, s.r.o. - plastová okna, dveře, zimní zahrady, prosklané stěny. Vyráběno z profilu Kömmerling, kování ROTO a Schüring a izolačních skel od firmy TESAC-Zlín.


e-mail HASIL, a.s. - výroba: dřevěné - plné hladké dveře, plné kazetové dveře, prosklené dveře a stěny, kývavé dveře, vodorovně posuvné dveře, dveře těsné proti průniku kouře, dveře se zvýšenou odolností proti vloupání, vnitřní i venkovní okna, exteriérové dveře. Ocel - plné hladké dveře, plné kazetové dveře, prosklené dveře a stěny, vodorovně posuvné dveře, prosklené požární stropy a světlíky (vnitřní), poklopy, interiérová okna. Hliník - plné kazetové dveře, prosklené dveře a stěny, vodorovně posuvné dveře, dveře těsné proti průniku kouře, střešní pláště, exteriérová a interiérová okna.


e-mail HOBES, s.r.o. - výroba a prodej bezpečnostního a stavebního kování, zadlabavacích zámků, cylindrických vložek, okenních a dveřních válečkových uzávěrů.


e-mail HOKR, s.r.o. - výroba hliníkových a plastových oken, dveří, zimních zahrad, fasádních dílců. Plastové ploty, protihlukové bariéry. Prodej a montáže.


e-mail INSEK, s.r.o. - zabývá se výrobou okenních doplňků, a to především v oblasti insekticidních sítí a interiérových rolet. Použité komponenty jsou až na vyjjímky zahraničního původu. Výrobky dodává s montáží nebo i bez montáže.


e-mail INTERCZECH,, s.r.o. - prodej, výroba, servis a montáž sekčních garážových a průmyslových vrat Richards-Wilcox v jakémkoliv rozměru, barevné úpravě dle RAL nebo s věrnou imitací dřeva. Prodej automat. pohonů vrat a bran LiftMaster na dálkové ovládání. Kompletní servis od vytvoření cenové nabídky a zaměření stavebního otvoru až po profesionální instalaci našimi zaměstnanci.


e-mail IQ SERVICE, s.r.o. - obchodní zastoupení výrobce plastových okeních profilů GEALAN FICKENSCHER GMBH.


e-mail JAROŠ OLDŘICH - STROJNÍ TRUHLAŘSTVÍ - výroba dřevěných oken na zakázku, výroba dřevěných vchodových dveří na zakázku. Výroba nábytku a kuchyní.


e-mail KB-BK, s.r.o. - kovovýroba - z oceli, nerezu, mosazi, tombaku, hliníku v kombinaci se sklem, nebo dřevem, vč. povrchových úprav barvou nebo barvou práškovou: ocelové konstrukce, vchodové dveře a dělící příčky i s elektrickým pohonem, výkladce, okna, schodiště, zábradlí, doplňky do interierů, mříže, oplocení, přístřešky, balkony, soustružení a frézování kovů, sváření kovů, umělecko-kovářské práce, další zámečnické výrobky dle přání zákazníka. Dřevovýroba - z masivu, dřevotřísek, lamina, přírodní dýhy, MDF v kombinaci se sklem, kovem atd. včetně povrchových úprav: dřevěné konstrukce, vchodové dveře, dveře, dělící příčky, parapety, madla, výkladce, okna, okna a dveře z EURO profilů, schodiště, zábradlí, doplňky do interierů, atypický nábytek, další truhlářské výrobky dle přání zákazníka. Výroba a prodej závěsové a upevňovací techniky potrubních systémů, tj. instalační objímky, vruty, závitové tyče, šrouby, spojky, držáky, hmoždinky, plynoměrové rozpěrky aj. Doprava na místo určení, následná kompletní montáž.


e-mail KINTER ADAM - GARÁŽOVÁ VRATA - výroba a montáž garážových vrat, vjezdových bran, rolet, stínící techniky a sítí proti hmyzu.


e-mail KRAUS JOSEF - CEDR - výroba a montáž eurooken, eurodveří a jiných výrobků z masivu.


e-mail KREPS KAREL - KOVÁŘSTVÍ KREPS - výroba a restaurování kovaných zábradlí, mříží, bran, plotů a dalších kovových předmětů.


e-mail KROVIAŘ RADISLAV A MARTIN - ENESPO - výroba horizontálních a vertikálních žaluzií, roletových systémů PVC, Al, sítí proti hmyzu, garážových vrat, rolovacích mříží. Montáž centrálních vysavačů. Prodej všech komponentů pro výrobu žaluzií, rolet, garážových vrat, zabezpečovací systémy pro venkovní rolety a pohony pro brány, závory a garážová vrata.


e-mail LAM - PLAST, s.r.o. - výroba světlíků pro ploché střechy, případně střechy s mírným spádem, určené k prosvětlení průmyslových objektů i občanské vybavenosti. Široká škála rozměrů (od 60 x 60 do 180 x 240 cm). Záruka dlouhé životnosti. Vysoké izolační schopnosti (k = 1,95 W.m-2.K-1). Jednoduchá montáž.


e-mail LAMARK, s.r.o. - vyrábí kované ploty a kované brány. Návrh, výroba a montáž kovaných brán, vjezdových brán, kovaných plotů a automatických pohonů.


e-mail LOCK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, s.r.o. - výroba a montáž - plastová okna a dveře. 4 a 6-ti komorový systém GEALAN. Záruka 8 let. Dodává doplňky k oknům a dveřím, garážová vrata, zimní zahrady atd. Množstevní slevy až 40 %. Kalkulace a zaměření oken zdarma.


e-mail LOPRAIS ANTONÍN, ING. - výroba dřevěných oken a dveří vnitřních i venkovních.


e-mail METALO, s.r.o. - výroba vratových a parkovacích systémů. Návrh, výroba a realizace kompletních nakládacích míst.


e-mail BUILDING PLASTICS, s.r.o. - přední výrobce venkovní stínicí techniky, výplní stavebních otvorů a sítí proti hmyzu, výrobky prodává pod obchodní značkou MINIROL.


e-mail NENADÁL ZDENĚK - požární uzávěry - okna, dveře, stěny. Zakázková truhlářská výroba: dřevěná okna všech konstrukcí i špaletová a eurookna, dveře vnitřní a vchodové i s bezpečnostními prvky, schody, pergoly, zimní zahrady, dřevěné balkóny, sekční garážová vrata s automatikou, kychyně, nábytek a interiéry na klíč.


e-mail NOTTON s.r.o. - výroba, prodej a montáž plastových oken a dřevěných eurooken se zárukou 7 let. Výroba a prodej vchodových dveří, prodej interiérových dveří foliovaných a dýhovaných. Další web společnosti je zde Oknostudio.


e-mail OKNOPLAST, a.s. - výrobce plastových oken a dveří z kvalitních profilů systému PLUSTEC a kování MACO.


e-mail PFAUR MARTIN - výroba, prodej, montáž a servis-garážových vrat, bránových pohonů, dálkových ovládání, rolovacích mříží, žaluzií, markýz, bezbečnostních dveří a fólií na sklo.


e-mail PGOKNO, s.r.o. - vyrábí a dodává plastová okna pro běžné rekonstrukce i vysoce kvalitní okna pro nízkoenergetické a pasivní domy. Základem výroby jsou špičkové profily Kömmerling - od standardních 6ti komorových profilů až po inovativní řešení 88+ pro okna s parametry použitelnými pro energeticky pasivní technologie. Dále vyrábí vchodové dveře hladké či rozdělené příčkami, případně prosklené. Okna a dveře standardně dodává s kováním ROTO, které patří ke špičce mezi výrobci kování. Nabízí široký výběr doplňkového příslušenství - vnitřní parapety, vnější parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, aj.


e-mail PRAMOS, a.s. - plastové profily pro výrobu oken a dveří, výroba plastových oken, dveří, zimních zahrad a stěn.


e-mail ROSTEX VYŠKOV, s. r. o. - stavební a bezpečnostní kování pro okna a dveře. Nábytkové kování a doplňky. Bezpečnostní dveře.


e-mail RIN-AL JANEČEK, s. r. o. - výroba a montáž hliníkových, plastových, dřevěných a ocelových oken, dveří, vrat, zimních zahrad, prosklených fasád a střešních oken z profilů Schuco, Yawal, Reynolds, KBE, Trocal, Jansen aj. Automatické dveře Geze. Protipožární a neprůstřelná okna, dveře, fasády apod. Solární systémy, ploty a brány,.


e-mail SEDMA SYSTEM, s.r.o. - navrhy, výroba a montáže plastová okna, dveře, zimní zahrady. Plastová okna vhodná pro panelové domy. Žaluzie, parapety, sítě proti hmyzu. Zaměření oken, konzultace a zpracování nabídek.


e-mail SEXTA, s.r.o. - vyrábí dřevěné atypické požární uzávěry a stěny, a to v proskleném i plném provedení. Stavební činnost.


e-mail SOLAR-TECHNIK, s.r.o. - výrobce stínicí techniky. Horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, balkónové clony, navíjecí rolety, bezpečnostní mříže, markýzy, sítě na okna a dveře, garážová vrata.


e-mail SOLODOOR, a.s. - výroba a prodej interiérových dveří a obložkových zárubní.


e-mail STADROP, s.r.o. - výroba kvalitních dřevěných eurooken a dveří.


e-mail STAVEBNÍ VÝPLNĚ, a.s. - výroba a montáž plastových, hliníkových dřevěných oken a dveří, zimních zahrad, lodžií. Stavební činnost - zateplení fasád, výstavba RD, obklady atd. Výroba automatických dveřních systému, brány, vrata, garážová vrata, dveře.


e-mail STRAND, s.r.o. - zakázkové zpracování nerez oceli (dveře, dvířka, ploty, mříže, zábradlí, madla, schodiště, lišty, prahy, přístřešky, opláštění, žebříky, pulty, stoly, regály, vozíky, schránky, rošty, rámy, směrovky, šríty, štítky, vývěskové tabule, informační štítky...).


e-mail SUN PROFESSIONALS, s.r.o. - předokenní rolety, prodej a montáž předokenních rolet a kompletního sortimentu stínící techniky, zastoupení firmy WAREMA.


e-mail ŠIMBERA, s.r.o. - návrh, výroba a prodej dřevěných a dýhovaných dveří a zárubní. Dveře Dana-Sax - zastoupení pro ČR, protipožární dveře, vchodové dveře, bezpečnostní dveře Bedex, foliované dveře Kronodoor, dveřní kování, plovoucí dřevěné a laminátové podlahy, dřevěná eurookna, laky Sayerlack.


e-mail ŠTRUNC VLASTIMIL - TRUHLÁŘSTVÍ - vyrábí eurookna, dveře vchodové, mezipokojové, obložkové zárubně, samonosná schodiště, kuchyňské linky, vybavení kanceláří a prodejen.


e-mail TECHNOPARTNER, s.r.o. - kovářské polotovary pro výrobu bran , vrat a plotů.


e-mail TERMOLUX, s.r.o. - výroba plastových profilů, plastových oken a dveří, plastových trubek a tvarovek z polypropylénu.


e-mail TOKOZ, a.s. - výroba zabezpečovacích mechanismů, nábytkového,a stavebního kování. Visací zámky, kolové zámky, petlice, závory, řetězy, elektronické sejfy, nábytkové závěsy, kolečka, skříňové výsuvy, závěsy otočných a kyvných oken.


e-mail TOP WOOD WINDOWS, s.r.o. - výroba, prodej a montáž dřevěných oken a dveří. Český výrobce dřevěných oken a dveří vyráběných v systému Euro IV-68.


e-mail TRILINE, s.r.o. - firma TriLine je zaměřena na oblast požárních a nepožárních uzávěrů především průmyslových objektů: požární dveře, ocelové dveře, vstupy do objektů, prosklené dveře a stěny Výroba a montáž.


e-mail TYROS LOADING SYSTEMS, s.r.o. - průmyslová vrata, posuvné brány a závory, vyrovnávací můstky, těsnící límce. Výroba, dodávka, montáž, servis.


e-mail UDO SK.CZ, s.r.o. - vyplňování stavebních otvorů, výroba plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří veškerý servis s tímto spojený.


e-mail ULICH IVO - MATERIAL & TECHNOLOGY - vyroba a prodej - kliky, dveřní kování, okenní kování značky M & T. Výrobní program obsahuje bezpečnostní kliky, kompletní sortiment klik pro okna a dveře. Dveřní kliky s povrchem matný nikl a nitrid titanu se zárukou 15 let.


e-mail UNIVERS TECH, s.r.o. - profesionální výrobce a prodejce - garážová vrata, průmyslová vrata, žaluzie vertikální, horizontální i venkovní, markýzy pevné i výsuvné, předokenní rolety, pohony bran a vrat, závory.


e-mail VALAŠSKO, s.r.o. - výroba dřevěných dveří, samonosných celodřevěných schodišť, zábradlí a obkladů.


e-mail VAŇKAT, s.r.o. - výroba dřevěných oken a dveří - EURO okna (hlavní výrobní program), špaletová okna (pro rekonstrukce staveb a památkových objektů), zdvojená okna (pro méně náročné stavby a jejich rekonstrukce), jednoduchá okna (okna pro stavby se sezonním využitím), vnitřní dveře masivní (dveře pro rekonstrukce staveb a památkových objektů).


e-mail VERDE CZ, s.r.o. - výroba posuvných bran, plotů a mříží. Výroba a prodej nosníků, vozíků a příslušenství pro výrobce posuvných bran.


e-mail VERTIKAL PLUS, s.r.o. - hliníková okna, dveře, fasády budov, zimní zahrady, ocelové konstrukce. Výroba, dodávka a montáž komplexních celohliníkových prosklených fasád, výplní otvorů - požárních i nepožárních, ze systémů SCHÜCO , WICONA, HEROAL, SAPA BUILDING SYSTEM, ALIPLAST apod.


e-mail VP TREND, s.r.o. - výroba - plastová okna a dveře, sítě proti hmyzu, zateplování lodžií, zateplovací obklady, dveřní akrylátové výplně, dveřní výplně z PVC.


e-mail VPO PROTIVANOV, a.s. - výroba plastových oken, dveří a zimních zahrad.


e-mail VK PLAST, s.r.o. - výroba, prodej a montáž plastových oken, dveří, stěn a zimních zahrad. Profilový systém Deceuninck s kováním od firmy Winkhaus a sklem od firmy Glaverbel Fenestra.


e-mail VKV MARKET s.r.o. - výroba protipožárních uzávěrů (protipožární dveře, stěny, ..). Protipožární posouzení vašich prostor, doprava na místo určení, montáž.


e-mail VRATACENTRUM, s.r.o - vrata, garážová vrata a vratové systémy - výroba, prodej, montáž a servis. Autorizovaný prodejce Hörmann, Alulux, Somfy - garážová vrata, sekční, výklopná, rolovací a posuvná. Průmyslová vrata, rychloběžná vrata, rolovací mříže, pásové závěsy, vjezdové, posuvné, samonosné i křídlové brány, ploty a oplocení, pohony vrat a bran, automatické závory, vrata a brány, ocelové dveře. Předokenní rolety do Rono překladů a sítě proti hmyzu, markýzy pevné a výsuvné.


e-mail VRATOVÁ A DVEŘNÍ TECHNIKA, s.r.o -automatické dveřní a vratové systémy. Průmyslová vrata, garážová vrata, automatické dveře, nakládací technika, požární dveře, vrata a konstrukce. výroba, prodej, montáž a servis


e-mail WIPLAST, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří.


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - PRAHA


e-mail ALULUX, s.r.o. - rolety pro dodatečné zabudování, pro zabudování v novostavbách, bezpečnostní. Vrata: garážová rolovací, garážová Detolux, průmyslová. Mříže: hliníkové rolovací mříže Alulux.

e-mail ANTREA, s.r.o. - prodej, montáž servis: dveře interiérové (vnitřní), dveře vchodové, dveře bezpečnostní, dveře, protipožární, zárubně, dveřní kování, stavební pouzdra. Zastupení firem - Sapeli, Barausse, Loprais, Colombo, J.A.P.


e-mail DASOTO, s.r.o. - specialista na výplně stavebních otvorů. Vyrábí, dodává a montuje plastová okna z profilu Salamander, dřevěná Eurookna, střešní okna Velux a Dachstar, dveře, žaluzie, parapety, zimní zahrady a garážová vrata.


e-mail KRENOTECH KRENO, s.r.o. - konzultace a prodej vratové techniky, automatických dveří, garážových vrat, parkovacích systémů.


e-mail LANOS, s.r.o. - dveřní zavírače, kování pro posuvné a skládací dveře, ovládání okenních ventilací, automatické dveřní systémy GEZE. Autorizovaný zástupce německé firmy GEZE GmbH & Co. Kování pro skleněné dveře WSS, elektrické zámky a panikové uzávěry NUOVA FEB, koordinátory zavírání, magnety pro držení dveří, dveřní dorazy, kování pro skleněné dveře SEVAX. Poradenská služba v oblasti stavebního kování. Maloobchodní a velkoobchodní prodej stavebního kování. Montážní práce. Servisní činnost.


e-mail LEVÝ STANISLAV - LSMONT - prodej, montáž a servis stínící techniky. V sortimentu jsou horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu.


e-mail MICHAL DVOŘÁK - SERVIS, s.r.o. - montáž a prodej protipožárních dveří, bezpečnostních systémů, provádění úprav stávajících i dvoukřídlých dveří. Zabezpečení plastových dveří a oken, okenní panty, okenní zámky, kliky na dveře. Vhodné pro byty v přízemí nebo sklepní okna.


e-mail NEXT, s.r.o. - výroba a instalace mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, bezpečnostních a protipožárních dveří, pevných, nůžkových a rolovacích mříží.


e-mail OLYMPS DOOR, s.r.o. - průmyslová a garážová sekční vrata, automatické pohony bran a vrat, automatické závory.


e-mail RATHOUSKÝ LUKÁŠ - AGV - zabývá se dodávkou, montáží a servisem automatických garážových vrat (zn. Trido, Hőrmann atd.), venkovních bran, pohonů (zn.Life, Sommer, Came atd.) a parkovacích závor. Dále dodává a montuje předokenní rolety, markýzy. Nabízí též komponenty Rolling Center.


e-mail SCHRAMMOVÁ KATEŘINA - KOVÁNÍ-KLIKY.CZ - internetový obchodní dům Kovani-kliky.cz. Nabízí široký sotiment klik a kování pro interiérové dveře, kliky a kování na vstupní dveře, bezpečnostní kování a mnoho dalšího doplňkového sortimentu k Vašim dveřím.


e-mail SOLARA, s.r.o. - navrhuje, vyrábí i montuje střešní okna, ateliérová prosklení (s kyvným/kyvně-výklopným i posuvným otevíráním) a střešní balkony.


e-mail UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ KUČERA - zakázková ruční kovářská výroba. Zhotovuje mříže (bezpečnostní mříže, mříže do oken, mříže do auta, litinové mříže, kované mříže, ozdobné mříže, ochranné mříže), zábradlí (schodišťová zábradlí, balkónová zábradlí, výplně zábradlí, bezpečnostní zábradlí, kovová zábradlí, venkovní zábradlí), schodiště, kované brány (samonosné brány, posuvné brány, křídlové brány), ploty, bytové a krbové doplňky, kovový nábytek, kliky, svícny, zařízení pro restaurace a obchody, přístřešky, restaurování, výroba replik. Návrhy, doprava, montáž. Rovněž se zaměřuje na umělecké kovářství. Součástí služby je vytvoření návrhu, doprava a montáž.


e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


e-mail VRATOVÁ A DVEŘNÍ TECHNIKA, s.r.o - výroba, prodej, montáž a servis vratové a dveřní techniky: Průmyslová vrata, garážová vrata, automatické dveře, požární dveře, vrata a konstrukce, nakládací technika.


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


e-mail ATYPY, s.r.o. - sítě proti hmyzu německé společnosti NEHER, žaluzie, markýzy, rolety společnosti WAREMA, pergoly a plachty CORRADI.


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail AZ SYSTEM - montáž a prodej plastových oken a dveří, zateplování budov, montáž žaluzií a sítí do oken a dveří.


e-mail NOVITA DOBROUČ, s.r.o. - střešní okna, stavební a nábytkové kování, kliky, úchytky, lepidla, výsuvy, závěsy, stolové nohy, mřížky, laky tmely, těsnění, pásky, folie, konzole, úhelníky, spojovací a vyspravovací materiál, fasádní barvy.


e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail GLOSER F. - A+PROOKNA - výroba eurooken, dodávky oken, konzultace, informace, posudky.


e-mail NEXT HRADEC KRÄLOVË, s.r.o. - výroba a instalace mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, bezpečnostních a protipožárních dveří, pevných, nůžkových a rolovacích mříží.


e-mail ŠVEC Robert - vratové a bránové pohony, garážová vrata. Prodej, instalace, servis.


e-mail VRATOVÁ A DVEŘNÍ TECHNIKA, s.r.o - výroba, prodej, montáž a servis vratové a dveřní techniky: Průmyslová vrata, garážová vrata, automatické dveře, požární dveře, vrata a konstrukce, nakládací technika.


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail DŘEVOOBCHOD ČESKÁ LÍPA - dveře, okna, střešní okna, deskové materiály, OSB desky, překližky, lamino, stavební a truhlářské řezivo, kování, tmely, lišty a hrany.


e-mail KRENOTECH KRENO, s.r.o. - konzultace a prodej vratové techniky, automatických dveří, garážových vrat, parkovacích systémů.


e-mail VRATOVÁ A DVEŘNÍ TECHNIKA, s.r.o - výroba, prodej, montáž a servis vratové a dveřní techniky: Průmyslová vrata, garážová vrata, automatické dveře, požární dveře, vrata a konstrukce, nakládací technika.


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - ÚSTECKÝ KRAJ


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - KARLOVARSKÝ KRAJ


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail BAUER A SYNOVÉ, a.s. - společnost, která Vám nabízí rozsáhlou nabídku plastových oken a dveří, hliníkových vchodových dveří, posuvných dveří, zimních zahrad, roletových schránek, stínění (vnitřní,venkovní) a ostatních doplňků.


e-mail NEXT PLZEŇ, s.r.o. - výroba a instalace mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, bezpečnostních a protipožárních dveří, pevných, nůžkových a rolovacích mříží.


e-mail E-KORUNKA, s.r.o. - OKNO MONTÁŽE - kompletní sortiment stavebních výplní včetně příslušenství. Odborná montáž, pět let záručního a pozáruční servis. Demontáž a likvidace původních výplní, zednické začištění ostění ...


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail DVOŘÁK ZDENĚK - PLASTOVÁ OKNA - plastová okna, eurookna, zimní zahrady. Kompletní realizace st. výplní po celé ČR. Zajistí demontáž, montáž, likvidaci starých oken i stavební úpravy. Zaměření zdarma.


e-mail OKNOTECHNIK, s.r.o. - okna, střešní okna, dveře, vrata. Prodej, dodávka a montáž do všech typů staveb.


e-mail PÍCHA JAN - výroba a montáž - garážová vrata (sekční, výklopná, rolovací + předokenní rolety), elektrické pohony zn.Proteco, Genius (motory pro: garážová vrata, křídlové a posuvné brány), zámečnická výroba (plotové sekce, křídlové brány, posuvné brány, drobné zámečnické práce).


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - VYSOČINA KRAJ


e-mail BEMATECH, s.r.o. - dveřní výplně a kování. Odběr i malého množství, rozvoz po celé republice.


e-mail KRONODOOR, s.r.o. - tradiční výrobce vnitřních dřevěných dveří, nástupce Jihlavských dřevařských závodů.


e-mail KŘÍŽ - garážová vrata s dálkovým ovládáním STANLEY. Prodej bez nebo z montáži.


e-mail NEXT BRNO, s.r.o. - výroba a instalace mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, bezpečnostních a protipožárních dveří, pevných, nůžkových a rolovacích mříží.


e-mail OKNOLAND, s.r.o. - značková plastová okna, dřevěná eurookna a dveře, hliníkové dveře, garážová vrata, střešní okna, široký sortiment doplňků.


e-mail OLYMPS DOOR, s.r.o. - průmyslová a garážová sekční vrata, automatické pohony bran a vrat, automatické závory.


e-mail OLD STANYO, v.o.s. - produkty TECHNOPARK® z oblasti stavby vrat, bran, mříží a jejich vybavení pohony s dálkovým ovládáním včetně všech potřebných doplňků k jejich zabezpečení, stavby parkingů a jejich vybavení automatickými závorami, platebními automaty a dalšími nezbytnými komponenty. Síť dodavatelů po celé ČR - Bílina, Brno, Kroměříž, Ostrava, Pardubice, Praha, Zlín a SR - Spišská Nová Ves (viz stránky).


e-mail POHON SERVIS, s.r.o. - automatické vjezdové systémy. Výroba, velkoobchod, maloobchod, servis. Pohony garážových vrat a vjezdových bran, dálkové ovládání.


e-mail PORTECH, s.r.o. - dveře a stěny protipožární (včetně atestu), vrata protipožární kovová, rolovací vrata, garážová vrata, sekční vrata, okna a dveře ocelová, pohony pro vrata a brány.


e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


e-mail VÝTAHY, s.r.o. - vrata a brány s elektrickým pohonem, mostové jeřáby do 5t, výroba, montáž, generální opravy, rekonstrukce a provádění revizních zkoušek vyhrazených zdvihacích zařízení. Výtahy osobní, nákladní, lanové, hydraulické, řetězové. Projektová činnost v investiční výstavbě. Zámečnictví.DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail EUROMONT - žaluzie, markýzy, rolety, těsnění, lodžie, garnýže, sítě proti hmyzu, shrnovací dveře, garážová vrata. Prodej na splátky.


e-mail KOLÁŘ JAROMÍR - žaluzie, látkové rolety, venkovní rolety, markýzy, vrata, brány, el. pohony, pásové závěsy.


e-mail NEXT SECURITY OSTRAVA, s.r.o. - výroba a instalace mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, bezpečnostních a protipožárních dveří, pevných, nůžkových a rolovacích mříží.


e-mail PORTAFLEX, s.r.o. -lamelové clony a kyvné vrata, pojezdová technika, plastové desky.


e-mail ŠOTEK VÍTĚZSLAV - AL-MAR - firma se zabývá dodávkami a montáží - garážová a průmyslová vrata od firmy HÖRMANN a pohony pro křídlové a pojezdové brány od firmy CAME a automatické dveře GEZE..


e-mail VS-COLOR, s.r.o. - firma poskytuje odborné služby v oblasti renovace dveří, bezpečnostních dveří a výroby dveří ze dřeva (dřevěného masívu). Široká nabídka interiérových dveří (protipožární dveře, bezpečnostní dveře). Provádění stolařských prací dle požadavku zákazníka – např. kancelářský a bytový nábytek, nábytek pro hotelová zařízení, vestavěné skříně. Kování pro výrobu posuvných dveří, desky s přírodním povrchem (ratan, bambus).


e-mail VERDE CZ, s.r.o. - výroba posuvných bran, plotů a mříží. Výroba a prodej nosníků, vozíků a příslušenství pro výrobce posuvných bran.


e-mail VIČAR CZ - výroba a montáž garážových a průmyslových vrat rolovacích, sekčních, zasouvacích a motorizace stávajících, vjezdových bran posuvných a křídlových, vjezdových závor, rolovacích mříží, markýz, předokenních termoizolačních rolet, plastových oken (kompakt-včetně předokenní rolety) a všech druhů žaluzií.


e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail CNM COMPANY OLOMOUC, s.r.o. - prodej i kompletní dodávky, montáže, demontáže a servis plastových oken, plastových dveří vnějších, vnitřních a zimních zahrad.


e-mail VERTCOM, s.r.o. - výroba a prodej rolet a garážových rolovacích vrat.


e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail LUSAGO LIMITED, organizační složka - výrobně obchodní firma, která se zabývá zpracováním plastu, kovu a dřeva. Dále provozuje stolařství, zámečnictví, výrobu a návrh interiérů. V oblasti zpracování plastu se soustřeďuje na výrobu plotových polí, které jsou vyráběný z tvrzeného PVC. Výroba plotových polí z plastů, dřeva, kovu, výroba bran a branek, výroba zábradlí, výroba jiných dřevěných či kovových venkovních staveb (pergol, přístavků, dětských hřišť, atd.). Dále nabízí uměleckořemeslné zpracování kovů v malosériové a zakázkové výrobě - kovové prvky do exteriérů a interiérů.


e-mail PRESIZA, s.r.o. - dodavatel hliníkových profilů VAN BEVEREN ALUMINIUM - systémy pro okna, systémy pro dveře, fasády, zimní zahrady.


e-mail SPEDOS, s.r.o. - výrobce dveřní a vratové techniky, dodavatel dveřní a vratové techniky zahraničních výrobců - BOON EDAM, SCHIEFFER, DYNA SEAL, HÖRMANN. Turniketové dveře, automatické dveře, garážová vrata výklopná a sekční, pohony vrat a bran, protiprůvanové vratové clony, vyrovnávací můstky.Montáž a servis.


e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


DVEŘE, OKNA, VRATA, BRÁNY, ŽALUZIE, ROLETY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail ALUKOV HZ, s.r.o. - zastřešení venkovních bazénů.


e-mail CNM & COMPANY, a.s. - brány, vjezdy, vrata - garážová, průmyslová sekční, pohony, vjezdové systémy, identifikační čipové systémy, okna, dveře, zimní zahrady, žaluzie, markýzy. Dodávka, montáž. Zámečnická výroba.


e-mail DEC-PLAST, s.r.o. - obchodní pobočka výrobce plastových oken (DEC-PLAST, s.r.o.) z profilů DECEUNINCK (5-ti komorový profil ZENDOW a 6-ti komorový profil PRESTIGE ). Zdarma odborný poradenský servis, vytvoření nezávazné cenové nabídky. Odborná montáž oken i příslušenství, zajišťuje na přání zákazníka také zednické práce (demontáž stávajících oken, likvidaci odpadu, začištění ostění a osazení vnitřních parapetů). Prodej doplňkového sortimentu: venkovní a vnitřní parapety, okenní síta proti hmyzu, žaluzie, balkónové zábradlí a zábradlí do francouzských oken.


e-mail EKO-DOMOV, s.r.o. - výhradní dovozce střešních oken FAKRO, půdních schodů FAKRO a podstřešní difuzní folie EUROTOP pro Jižní Moravu. Dále je výhradním dovozcem koupelnového nábytku ELITA pro Českou republiku. Vzorková prodejna v Boskovicích v Sušilově ulici č. 48. Hledá nové odběratele, zejména obchody a velkoobchody se zaměřením na problematiku koupelen a koupelnového nábytku z cele ČR.


e-mail FENSTAR, s.r.o - výroba - široká paleta výrobků zahrnuje plastová okna a dveře ze čtyř až šestikomorových profilů, i pro nízkoenergetické budovy, hliníkové vchodové dveře z patentovaného profilového systému FenStar®ALU.


e-mail INTERCZECH, s.r.o. - výhradní dovozce vchodových dveří a garážových vrat americké firmy STANLEY, dovozce průmyslových vrat firmy Bremet, dovozce bránových otevíračů italské firmy GiBiDi, dovozce americké střešní krytiny firmy GS a firmy ELK, dovozce vířivých van a sprchových koutů firmy SPARTAN.


e-mail INTRAPAR ALUMINIUM, s.r.o. - vývoj a prodej hliníkových profilových systémů WINLINE pro výrobu oken, dveří a prosklených stěn.


e-mail SMIPE, s.r.o. - výroba a prodej kvalitních schodišť na míru a dveří pro interiér. Velký výběr z mnoha modelových řad.


e-mail STEKO, s.r.o. - výrobní a obchodní program: automatické dveře, průmyslová vrata, brány, zabezpečení vstupu, protipožární a balisticky odolné systémy, výplně stavebních otvorů, obvodové pláště budov. Teplovzdušné dvouplášťové krby, krbové vložky a obložení, krbová kamna. Zařizování interiérů supermarkerů, hypermarketů.


e-mail STYL BRNO,s.r.o. - výroba prodej všech druhů pletiva, montáž oplocení dřevěné, drátové, okrasné, plastové). Zámečnické práce - brány a branky (i automatické), mříže, automatická garážová vrata. Palisády, pergoly, vybavení dětských hřišť. Velkoobchod, maloobchod.


e-mail ŠEVČÍK ONDŘEJ A ZBYNĚK - dodávají garážová vrata různých typů - sekční, výklopná, rolovací, posuvná a průmyslová. Dále nabízí pohony vjezdových bran. Provádí profesionální montáže, záruční a pozáruční servis.


e-mail TECHNOPARK CZ, s.r.o. - výroba předokenních rolet, garážových vrat, kování na posuvné a křídlové brány, včetně pohonů a bezpečnostních prvků. Vše je možné objednat v eshopu včetně montáže po celé ČR.


e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist