PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY

stavebnictví a reality on line

odrážka PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - VÝROBCI A DODAVATELÉPODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY- - VÝROBCI


e-mail ALLOC, s.r.o. - vyrábí laminátové plovoucí podlahy s patentovaným hliníkovým zámkovým systémem, který z ní činí jednu z nejsnáze pokladatelných podlah; podložkou "Silent System", zaji‘ťující významné pohlcování zvuků chůze; a jádrem "AquaResist", které se stará o odolnost vůči průniku vlhkosti. Povrch podlahy je velmi odolný proti opotřebení a zachovává si svou tvář po celé roky.


e-mail COMING PLUS, a.s. - vývoj, výroba a kladení syntetických podlahovin. Výroba prvků z polymerbetonu (syntetický, aglomerovaný kámen), např. chodníková mozaika. Výroba technologických zařízení - míchačky velmi viskózních směsí, (polymerbetony), různé typy míchadel pro elektrické ruční vrtačky, kontinuelní mísící stroje mnohosložkových vysoce viskózních směsí, zařízení pro těžení a zpracování kamene. Těžba žuly a výroba žulových výrobků zejména pro silniční stavitelství, a pro městský mobiliář. Obchodní činnost, rekonstrukce stavebních objektů.


e-mail FORBO, s.r.o. - zastoupení výrobce pro ČR. Forbo Novilon produktiebedrijven bv se sídlem v Coevordenu v Holandsku je hlavním výrobcem CV bytových a zátěžových podlahových krytin, známých pod obchodními značkami Novilon ® a Novilux ® (PVCs pěnovou podložkou).


e-mail MAGNUM PARKET, a.s. - výrobce dřevěných plovoucích podlah, třívrstvých laminátových parket a masivních dřevěných parket. Rozsáhlá prodejní síť v ČR, export do zahraničí. Nabízí také komplexní servis tj. realizace pokládky tzv. na klíč.


e-mail PANBEX, s.r.o. - vývoj a výroba stavebních hmot. Materiály pro podlahy. Cementové zálivky pro kotvení ‘roubů, základových patek, strojů, mostních ložisek či prefabrikátů. Epoxidové zálivky pro dynamické namáhání. Materiály pro opravy betonových konstrukcí a použití pod vodou.


e-mail TBG PRAŽSKÉ MALTY, s.r.o. - výrobce lité podlahové směsi ANHYMENT na bázi síranu vápenatého se samonivelačním účinkem, umožňující srovnání podlahových konstrukcí s tolerancí 2 mm na 2m. Vytváří dokonale rovnou plochu pod finální ná‘lapnou vrstvu (koberec, dlažba, PVC, parkety…).


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - PRAHA


e-mail ACARA PRAHA, s.r.o. - zabývá se prodejem ‘iroké ‘kály profilů jak k obkladům a dlažbám tak k podlahovinám - laminátům, kobercům a linu. Obkladové profily z PVC, hliníku, mosazi a nerezi. Široký doplňkový sortiment k profilům.


e-mail ACIDOTECHNA, s.r.o. - podlahy bezesparé - nátěrové systémy, stěrkové systémy, lité podlahy, samonivelační vyrovnávací vrstvy, polymernalty, polymerbetony, dilatace a penetrace povrchově tvrzených betonových podlah (vyspy). Průmyslové dlažby - antistatické, chemicky odolné, v potravinářském průmyslu (atest), pro vysoká mechanická namáhání, nekluzné. Izolace proti chemickým vlivům - ochrana stavebních a technologických zařízení. Izolace proti vodě. Povrchové úpravy betonu a ocelových konstrukcí. Rekonstrukce a sanace betonových konstrukcí. Občanská výstavba - izolace sociálních zařízení ( koupelny, sprchy), dlažby, obklady, bezesparé podlahy - garáže, prodejny, veřejné místnosti.


e-mail BOMA PARKET, s.r.o. - prodej: klasických a kazetových parket, plovoucích dřevěných podlah (Kahrs, Parla, HARO), plovoucích laminátových podlah (PARADOR, HARO, FLOORLINE), laků, tmelů a lepidel od ‘védské firmy BONA, přechodových a okrajových li‘t zn. Kuberit, BONA atd., o‘etřujících prostředků na podlahy BONA, ostatních doplňujících materiálů pro pokládku a provoz podlah, brusiva na ruční a strojní brou‘ení dřeva. Půjčovna – brusných strojů na dřevěné podlahy (Profit, Elan). Pokládka a renovace dřevěných a laminátových podlah. Odborná poradenská činnost – dřevěné podlahy.


e-mail D55, s.r.o. - přímý dovozce, zabývající se maloobchodem a velkoobchodem s dřevěnými výrobky a polotovary - dřevěné podlahy, dřevěné terasy, řezivo, bazénové obklady, atd. Nabízí decking a podlahy i s pokládkou (po celé ČR). Přímo dováží exotické dřeviny, hlavně z Indonésie a Brazílie. Dále nabízí profesionální služby interiérového designu. Podlahy a terasy si můžete prohlédnout v prostorách v Praze-Uhříněvsi.


e-mail HORÁČEK PAVEL - HORNAT PODLAHY - zabývá se prodejem a kladením podlahových krytin (plovoucí podlahy dřevěné, laminátové, korkové, bambusové), koberce, PVC, palubky, parkety.Též poskytuje poradenskou činnost.


e-mail ISODOM, a.s. - dřevěné a laminátové podlahy od renomovaných výrobců (WITEX, BOEN, ESCO a BK PARKET) za velmi zajímavé ceny, včetně příslu‘enství a poradenství. Možnost výběru realizační firmy.


e-mail LERCH PODLAHY, s.r.o. - prodej a pokládka vlysů, plovoucích dřevěných a laminátových podlah, koberců, lina a pvc, laků, tmelů; a lepidel, přechodových a okrajových li‘t, o‘etřujících prostředků na podlahy. Výrobky firem KÄHRS, MAGNUM, QUICK STEP, FORTEUZIN, PALLMANN. Poradenská činnost.


e-mail KMD PLUS, s.r.o. - specialista na podlahové krytiny s vysokým stupněm zátěže. Přímý dovozce koncernu DOMO (exklusivita na vybrané komodity). Velkoobchodní i maloobchodní prodej. Komplexní podlahářský servis. PROFLOOR - kompletní sortiment nářadí, přístrojů, měřidel a zařízení vysoké kvality pro podlaháře. Poradenství. Reklamní kobercová loga a nápisy.


e-mail STEP STYLE, s.r.o. - velkoobchod s dřevěnými, laminátovými, PVC a korkovými podlahami Befag, FunFloor, Decostep, Eurostep, stěnovými panely, OSB, MDF a DTD deskami. Nabídka kompletního doplňkového materiálu.


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail ANDRES VLASTIMIL - DOMEX - pokládka plovoucích podlah na klíč, prodej plovoucích podlah a příslu‘enství.


e-mail DATAFIN, s.r.o. - prodej, montáž a servis plovoucích podlah výrobce ALLOC.


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail INTAS HRADEC KRÁLOVÉ, s.r.o. - plovoucí podlahy, deskové stavební materiály, dřevotříska, dřevo‘těpkové desky OSB, sádrokarton, sádrovláknité desky FERMACELL, CETRIS, CEMVIN (cementovláknité desky), tepelné izolace ISOVER, ROCKWOOL, THEMOLAN, stavební chemie LUGATO, ocelové profily tenko i silnostěnné.


e-mail ŠOTOLA PETR - RETA - oficiální zástupce ABET LAMINATI SPA. Plovoucí podlahy, dekorační HPL lamináty, kuchyňské desky, okenní parapety, odvětraná fasáda.


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail MYDLÁŘ VÁCLAV - MYVA INTERIER - prodej a montáž plovoucích podlah, e-shop.


e-mail STEP STYLE, s.r.o. - velkoobchod s dřevěnými, laminátovými, PVC a korkovými podlahami Befag, FunFloor, Decostep, Eurostep, stěnovými panely, OSB, MDF a DTD deskami. Nabídka kompletního doplňkového materiálu.


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - LIBERECKÝ KRAJ


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail ADAPT, s.r.o. - značkové plovoucí podlahy světových výrobců té nejvy‘‘í kvality. Dřevěné ‘védské podlahy Kährs,laminátové Witex, přírodní Forbo marmoleum a mnoho dal‘ích.Odborná pokládka, poradenství a následný servis. Renovace stávajících dřevěných podlah s konečnou povrchovou úpravou. E-shop.


e-mail GRIMAX, s.r.o. - plovoucí podlahy laminátové a dřevěné, sítě proti hmyzu, infra sauny, ‘védské těsnění do oken a dvěří, vestavěné skříně na míru. E-shop.


e-mail ŠEREJCH TOMÁŠ - PODLAHÁŘSTVÍ TROPY - prodává a pokládá v‘echny druhy podlahovin. Dodává klasické, exotické a exkluzivní podlahy, stavební chemii značky Thomsit, Uzin, Bona a Pallman. Provádí také renovace parket, korků, prken a dřevěných schodi‘t, montáže sportovních podlah v halách, ‘kolách, tělocvičnách a u soukromých osob. Zámecké podlahy včetně ozdobných prvků, terasové z teaku, bambusové, průmyslové a vyrovnání podlah.


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail MAREČEK - PODLAHY - maloobchodní i velkoobchodní prodej podlahových krytin, včetně odborné a kvalitní montáže, servis, renovace podlah, schodů, půjčovna brusek.


e-mail RENSPOL, s.r.o. - prodej a pokládka masivních parket, prken, průmyslových mozaik, dřevěné ‘palíkové dlažby, venkovních ro‘tů, podlah z korku a přírodního linolea. Dodávky vestavěných skříní, schodi‘ť, obkladů schodů a zábradlí.


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - PLZEŇSKÝ KRAJ


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - JIHOČESKÝ KRAJ


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - VYSOČINA KRAJ


e-mail SKLENÁŘOVÁ JARMILA - WOODSTOCK - plovoucí podlahy, palubky v‘ech rozměrů, pracovní desky, parapety, desky OSB, GSB, dřevotřísky.


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail E.A.M., s.r.o. - přímý dovozce zátěžových i bytových PVC podlahovin a dřevěných plovoucích podlahovin UPOFLOOR (Finsko), zátěžových kobercových čtverců BURMATEX (Anglie). Velkoobchod i maloobchod. Provádí i pokládku podlahových krytin,včetně přípravy (stěrkování) povrchů.


e-mail CHMIEL MAREK - PODLAHÁŘSTVÍ - prodej a montáž - koberce bytové a zátěžové, PVC bytové a zátěžové, laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, korek, příslu‘enství, stavební chemie.


e-mail SVOBODA LIBOR - KS PARKET - plovoucí laminátové (PARADOR, MEISTER, QUICK STEP, TOPOS, KRONOTEX, KRONOFLOORING, KRONOSWISS, PERGO, BERRY FLOOR) a dřevěné podlahy (MAGNUM, PARADOR, MEISTER, EMPIRI, TILO). Dřevěné podlahy palubkové, lamelové a mozaikové parkety, korkové podlahy.


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail JANKŮ PODLAHY, s.r.o. - společnost zastupuje na českém trhu jedny z největ‘ích světových firem v oblasti podlahových krytin – Armstrong a DESSO.


e-mail STAVOFLOOR, s.r.o. - výhradní dovozce ‘panělských plovoucích podlah PURIFLOOR. Distribuce a montáže po cele ČR.


e-mail STEP STYLE, s.r.o. - velkoobchod s dřevěnými, laminátovými, PVC a korkovými podlahami Befag, FunFloor, Decostep, Eurostep, stěnovými panely, OSB, MDF a DTD deskami. Nabídka kompletního doplňkového materiálu.


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail EUROFLOOR, s.r.o. - lité průmyslové podlahy ze syntetických pryskyřic, renovace schodů a obnova teras a terasových schodů, nátěry, lité podlahy pro superčisté provozy, podlahy AST, 13 druhů systémů dle zatížení a povahy provozu, sanace betonu, oprava silně po‘kozených betonových podlah, aplikace plastbetonu, aplikace vydutých okrajů (fabionů).

e-mail ŘEPA MILOŠ - PODLAHÁŘSTVÍ - plovoucí laminátové podlahy, dřevěné podlahy, korkové podlahy, přírodní linoleum, PVC, vinyl, koberce, dřevěnná dlažba, přírodní nátěry na dřevo, doplňkový materiál.e-mail   STAVOFLOOR, s.r.o. - výhradní dovozce ‘panělských plovoucích podlah PURIFLOOR. Distribuce a montáže po cele ČR.


PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail ADAM TOMÁŠ - ADAM PARKET SERVIS - prodej, pokládka - laminátové, dřevěné, bambusové, korkové, plovoucí podlahy. Schody, parkety, PVC, koberce. Balta, Befag, Egger, E.F.P., FimLux, Forbo, Haro, Kronospan, Novilon, Parador, Princ, Parket, Quick step, Uniclic, Rex, Terhürne, atd. Čistící přípravky a doplňky. Kalkulace a doprava zdarma.


e-mail DVEŘE A ZÁRUBNĚ - ŠIMBERA, s.r.o. - plovoucí dřevěné a laminátové podlahy, návrh, výroba a prodej dřevěných a dýhovaných dveří a zárubní. Dveře Dana-Sax, protipožární dveře, vchodové dveře, bezpečnostní dveře Bedex, foliované dveře Kronodoor, dveřní kování, dřevěná eurookna, laky Sayerlack.


e-mail KLEMENT MAREK - PODLAHY, NÁBYTEK - prodej ve‘kerých typů podlah , specializace na dřevěné podlahy, s možností realizace pokládek. Prodej české a zahraniční dlažby a obkladů. Výroba nábytku - specializace kuchyňské linky (zakázková výroba).


e-mail MARCON INTERIER, s.r.o. - dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, laminátové podlahy, pvc, dveře, schody - prodej, pokládka a renovace.


e-mail MFC - MORFICO s.r.o. - výrobce materiálů na úpravu a sanaci betonových podlah a ploch (Final, Level, Sanfix, Cobet). Dále vyrábí dřevocementové tvárnice se zateplením IZOBLOK, které jsou ideální ře‘ením při výstavbě nízkoenergetických staveb.


e-mail PROFIMAT, s.r.o. - realizace betonových a syntetických průmyslových podlah, prodej strojů pro betonáře a stavební chemie.


e-mail STAVMACHEM, s.r.o. - plovoucí a průmyslové podlahy, obklady a dlažby tuzemské i zahraniční, stavební chemie, materiály pro tepelné izolace a hydroizolace, zařizovací předměty (sanitární keramika, vany, baterie, ...), kompletní zásobování staveb.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist