odrážka SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKASPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - VÝROBCI


e-mail BEZVA, s.r.o. - Vyrábí háky, objímky dle ČSN EN 1462 v provedení měď, pozink, základní barva. Dále vyrábí sněhové zábrany, úvazové háky v obvyklém provedení a potažené polyetylénem. Kompletní dodávky střech, včetně klempířských, pokrývačských a tesařských prací.


e-mail DOMOZ - MORAVIA, s.r.o. - výroba hřebíků, výroba a prodej vázacích prostředků a vázacích lan (ručně zaplétané), provoz a půjčovna zdvihadel.


e-mail HALFEN-EMERIS - výroba a prodej upevňovacích systémů pro stavebnictví.


e-mail KB-BK, s.r.o. - výroba a prodej závěsové a upevňovací techniky potrubních systémů, tj. instalační objímky, vruty, závitové tyče, šrouby, spojky, držáky, hmoždinky, plynoměrové rozpěrky aj. Kovovýroba - z oceli, nerezu, mosazi, tombaku, hliníku v kombinaci se sklem, nebo dřevem, vč. povrchových úprav barvou nebo barvou práškovou: ocelové konstrukce, vchodové dveře a dělící příčky i s elektrickým pohonem, výkladce, okna, schodiště, zábradlí, doplňky do interierů, mříže, oplocení, přístřešky, balkony, soustružení a frézování kovů, sváření kovů, umělecko-kovářské práce, další zámečnické výrobky dle přání zákazníka. Dřevovýroba - z masivu, dřevotřísek, lamina, přírodní dýhy, MDF v kombinaci se sklem, kovem atd. včetně povrchových úprav: dřevěné konstrukce, vchodové dveře, dveře, dělící příčky, parapety, madla, výkladce, okna, okna a dveře z EURO profilů, schodiště, zábradlí, doplňky do interierů, atypický nábytek, další truhlářské výrobky dle přání zákazníka. Doprava na místo určení, následná kompletní montáž.


e-mail UHEREK - výrobce kotvící techniky pro střešní a tepelné izolace.


e-mail VALENTA - ZÁVITOVÉ TYČE - výroba závitů válcováním, velkoobchod se spojovacím materiálem, závitové tyče, svorníky, matice, podložky.


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - PRAHA


e-mail BISOREA - stavební kování, závěsy - panty, zámky, těsnění, kování, matrace, masivní nábytek.


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail CONTAX, s.r.o. - kotevní technika FISCHER, nářadí, nástroje, pracovní oděvy... Internetový obchod.


e-mail SITOM, s.r.o. - velkoobchod a maloobchod se spojovacím a upevňovacím materiálem. Šrouby,imbusy, matky, podložky, závitové tyče, vruty, hmoždinky, kotvy,....


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail ELICH TOMÁŠ - hřebíky, dráty, háčky, chůdy. Pletivo, pletiva, ploty. Prodej a montáže. Ploty na klíč. Cenová kalkulace on-line pro pletivo, pletiva a ploty. Doprava po celé ČR zdarma.


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail SLAVÍK JIŘÍ - MIKROS - výhradní obchodní zastoupení GRIPPLE Ltd. pro Českou a Slovenskou republiku. Systém pro spojování a napánání drátů. Použití pro vyvěšování a zavěšování elektrických kabelů, vzduchotechniky, kotvení, ale i oplocování pozemků, a další použití.


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail STARÁ PLUS, v.o.s. - spojovací materiály z běžných i nerezavějících ocelí - šrouby. matice, podložka, závitové tyče, vruty, kolíky. Kotevní technika, hadicové spony, řetězy, pohonné elementy, pneumatické prvky.


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - ÚSTECKÝ KRAJ


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - KARLOVARSKÝ KRAJ


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - PLZEŇSKÝ KRAJ


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail LOUDÍN JIŘÍ - ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - prodej kotevní a upevňovací techniky FISCHER (fasádní a rámové hmoždinky, hmoždinky pro deskové materiály, hmoždinky pro upevnění sanitární techniky, ocelové kotvy pro velká zatížení, chemické a injektážní kotvy, šrouby, vruty, trhací nýty, speciální upevnění a speciální nástroje). Ruční nářadí TONA, NAREX, ZBIROVIA, KNIPEX. Elektrické nářadí NAREX, PROTOOL, BOSCH, MAKITA, DOLMAR. Půjčovna el. nářadí a malé stavební mechanizace.


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - VYSOČINA


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail OČVED s.r.o. - hadicové spony , specializovaný velkoobchod. Doručení do 24hodin. Pozinkované, nerezové a speciální hadicové spony pro jakékoliv hadice, šrouby, vruty, závitové tyče aj. Elektroinstalační materiál.


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail VPD HRANICE, s.r.o. - prodej kotvicích a upevňovacích materiálů - hmoždinky, krytky na šrouby, turbošrouby, vruty pro dřevostavby, vruty do dřeva, vruty do sádrokartonu, vruty do plastu, závitové tyče, PU montážní pěny. E-shop.


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail BISOREA - stavební kování, závěsy - panty, zámky, těsnění, kování, matrace, masivní nábytek.


e-mail ATAX TECH, s.r.o. - vše pro upevňování ve stavebnictví. Kotevní prvky, montážní prvky pro sádrokartonové systémy, hmoždinky (plastové, plechové, průvlekové, zatloukací, uzlovací, zateplovací), stavební kotvy VAN THIEL, montážní prvky (CD a křížové spojky, přímé závěsy, pružné závěsy, dvojpera a dráty, úhlové kotvy, závěsy minerálu a pod.) Nářadí Kapriol a Ekonomic.


SPOJOVACÍ, UPEVŇOVACÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - JIHOMORAVSKÝ KRAJ

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist