TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKA, KLIMATIZACE

stavebnictví a reality on line

odrážka

MATERIÁLY - TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKA, KLIMATIZACEMATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - VÝROBCI


e-mail AKLIMA TÁBOR, s.r.o. - kompletní dodávky vzduchotechnických celků, výroba potrubí a příslušenství.


e-mail ALFA LAVAL, s.r.o. - dodává celou řadu typů výměníků tepla pro ohřívání, chlazení, klimatizaci a chladírenství; od jednoduchých nároků s nízkým tlakem a teplotou až po náročné provozy s agresivními kapalinami, vysokými a stále se měnícími tlaky a teplotami. Ucelený sortiment kompaktních předávacích stanic tepla Cetetherm.


e-mail ATREA, s.r.o. - výroba vzduchotechnických systémů - větrací jednotky DUPLEX, DUPLEX- TFC, nástřešní jednotky DUPLEX-N, DUPLEX-NC, příslušenství jednotek DUPLEX, elektrické ohřívače TPO, R-TPO, regulace a ovládání, rekuperační výměníky "vzduch-vzduch", kuchyňské digestoře Diner STANDARD.


e-mail BBT THERMOTECHNOLOGY CZ, s.r.o. - výrobce teplovodních kotlů DAKON. Vyrábí ucelenou řadu kotlů na všechna běžně používaná paliva: hnědé a černé uhlí, koks, dřevo, elektřinu, plynná a kapalná paliva, výkony 4 - 3 500 kW. Topenářské a strojírenské výrobky.


e-mail DESTILA, v.d. - výroba plynových kotlů a zařízení pro potravinářský průmysl. Plynové ocelové kotle řady DPL (Ocelot). Zařízení pro minipivovary, zařízení pro pekárny a kuchyně, pěstitelské pálenice a lihovary.


e-mail ETL - EKOTHERM, s.r.o.. - mezi stěžejní výrobky společnosti patří expanzní automaty - vyrovnávací a doplňovací zařízení VDZ, kompaktní předávací stanice tepla a především kombinované sdružené rozdělovače-sběrače RS KOMBI. Dále vyrábí atypické sestavy pro parní systémy, hydraulické vyrovnávače dynamických tlaků HVDT a jiné svařence pro tepelnou techniku, zakázkové konstrukce z oceli, nerezu či hliníkových slitin. Výrobky pro alternativní energie - tepelná čerpadla větších výkonů. Sledovače slunce - trackery TRAXLETM, které se instalují u fotovoltaických systémů a zvyšují tak efektivitu výroby elektřiny ze slunečního záření.


e-mail IMP KLIMA d.o.o - výrobce koncových prvků a součástí rozvodů VZT - ventilační mřížky, větrací ventily, anemostaty, lapače tuku, výustky, dýzy, protidešťové žaluzie, regulační klapky, škrtící klapky, vzduchové věže, tlumiče hluku, prvky pro čisté prostory - HEPA filtry.


e-mail KARMA, a.s. - největší výrobce konvenčních plynových kamen v České republice. Klimatizace, plynová topidla vč. topidel GAMAT, plynové krby, plynové kotle, krby na tuhá paliva, ohřívače vody. Myčky nádobí, varné desky, vestavné trouby, mikrovlnné vestavné trouby, odsavače par. Servis.


e-mail KASPO PRAHA, s.r.o. - výroba plynových infrazářičů 7 - 50 kW pro ekonomické vytápění hal a jiných větších prostor, včetně řízení a regulace.


e-mail REVEL, s.r.o. - výroba - ucelený instalační systém na bázi PE-X pro podlahové a stěnové vytápění, rozvody vody a stlačeného vzduchu, podlahové topení, měděné konvektory a podlahové fan-coily. E-shop.


e-mail KORADO, a.s. - výroba - deskové radiátory RADIK, speciální trubkové radiátory KORALUX.


e-mail MASTER THERM CZ, s.r.o. - tepelná čerpadla - vzduch /voda, země /voda i voda/voda. Tepelné čerpadlo je ekologický způsob vytápění a klimatizace rodinných domů. Ušetří až 80% nákladů za energie. Možný nákup na splátky, profesionální montáž i servis.


e-mail MORA MORAVIA, a.s., - zásobníky vody (elektrické a kombinované), elektrické a kombinované sporáky, elektrické vestavné horkovzdušné trouby, plynové, elektrické a kombinované vařidlové vestavné desky, vestavné kombinované a elektrické sporáky, odsavače par.


e-mail NERIA, a.s. - výroba radiátorů a strojů. Koupelnové radiátory, ocelové radiátory, panelové radiátory s Al-lamelami, elektrické olejové radiátory, průmyslové konvektory, komínová dvířka plechová, el.stolní vrtačky, strojní svěráky, hydraulické tabulové nůžky na plech, ocelové montované haly (max.výška 4.5m).


e-mail PLASTIKA,a.s. - vyrábí ventilátory z plastů do agresivních prostředí.


e-mail VAILLANT GROUP CZECH, s.r.o. - výrobce a dodavatel kotlů PROTHERM. Plynové závěsné a stacionární kotle, ohřívače, kondenzační kotle, elektrokotle, přímotopné konvektory, litinové kotle pro hořáky na topný olej, zásobníky na přípravu TUV.


e-mail ROBERT BOSCH ODBYTOVÁ s.r.o. - divize JUNKERS. Plynové kotle a zásobníky teplé užitkové vody firmy Junkers.


e-mail SEPLAST, s.r.o. - montáž a distribuce plastových průmyslových radiálních ventilátorů (JET, SEAT, STORM) z plastů do agresivních prostředí. Výrobky firmy PLASTIKA, a.s., Kroměříž.


e-mail STIEBEL ELTRON, s.r.o - prodej tepelných čerpadel, ventilačních jednotek a solárních systémů.


e-mail UNIVENTA PRAHA, s.r.o. - podlahové a stěnové vytápění, podlahové konvektory, sluneční kolektory, kondenzační kotle, tepelná čerpadla Ochsner, připojení radiátorů, zásobníky vody. Výroba, prodej, montáž, poradenství a technická podpora v oblasti moderní vytápěcí a klimatizační techniky od roku 1985.


e-mail UNIVERSA TEPELNÁ TECHNIKA, s.r.o. - vyrábí a dodává systémy značky UNIVERSA pro podlahové topení, stěnové topení, připojení otopných těles, podlahové konvektory, sanitární systém, aktivaci betonového jádra a stropní chlazení. Zpracování plastů pro průmysl a lékařství.


e-mail VERNER, a.s. - výroba kotelen na spalování biomasy (45-5000 kW), krbová kamna na spalování dřeva, kotle pro ústřední vytápění, deskové otopné panely, doplňkový sortiment topenářských výrobků.


e-mail ŽDB GROUP, a.s., ZÁVOD TOPENÁŘSKÉ TECHNIKY VIADRUS - výrobce litinových topenářských výrobků - radiátorů, lokálních topidel a vytápěcích kotlů pro plynná a kapalná paliva. VIADRUS vyrábí litinová lokální topidla a kotle v rozsahu tepelných výkonů 2,5 až 500 kW a to pro všechny druhy paliv. Určeny jsou pro bytové jednotky, rodinné domky, velké budovy i pro komunální hospodářství obcí a měst. Držitel certifikátu systému jakosti podle ISO 9001.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - PRAHA


e-mail 2K ENERGY, s.r.o. - v sortimentu firmy najdete solární systémy, solární panely na ohřev vody, fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla, krbová kamna, kotle, akumulační nádrže, kotle na pelety, plynové kondenzační kotle. Společnost nabízí nabídku toho nejvhodnějšího řešení včetně cenové kalkulace, včetně vyřízení dokumentace a získání dotace v programu Zelená úsporám.


e-mail EKOTEZ, s.r.o. - odvlhčovače vzduchu a klimatizační jednotky. Přístroje na přečerpávání a odsávání chladiv, chladiva. Topné agregáty Kroll.


e-mail ENBRA, a.s. - velkoobchod - kotly, bojlery, armatury, vodoměry. Montáže, měření a rozúčtování tepla a vody, zkušebna vodoměrů.


e-mail EXPOS - pobočka Praha - velkobchod s varnou, topnou a topenářskou technikou. Kotle na plyn, elektřinu, tuhá paliva, dřevo, PB a LTO. Plynová topidla, elektrické, kombinované a plynové bojlery, průtokové ohřívače, výměníky, deskové radiátory, litinové články, koupelnové radiátory, otopné lavice, měděné trubky a fitinky, armatury, čerpadla, expanzní nádoby, připojovací hadice, domovní regulátory tlaku plynu, detektory, termostaty, komponenty na rozvody PB, vše včetně ND.


e-mail FLAIR, a. s. - specializovaná obchodní firma v oblasti klimatizační techniky. Zvlhčování, odvlhčování, přesná klimatizace a dveřní clony.


e-mail HAKL MILOŠ - PRODEJ KRBOVÉ TECHNIKY A VZDUCHOTECHNIKY - nabizi krbové ventilátory typ KOM II 600, KOM II 600 s bypasem, ventilátorové filtry, anemostaty, izolované hlinikové hadice TERMOFLEX, regulátory otáček, spojovací materiál.


e-mail HYDRONIC SYSTEMS PRAGUE, s.r.o. - distributor armatur pro rozvody vytápění a chlazení. Technická podpora pro projektanty, montážní firmy i investory. Produkty: termostatické radiátorové ventily ( Gampper ), vyvažovací ventily ( CRANE D931 DM930 a TA Tour Andersson STAD STAF STAP ), regulátory tlakové diference REGULATOR 2000 ( D512 DA516 DKH 512 DK50 KTH512 KTM512 ), regulační ventily a ovládací pohony TAC ( Tour & Andersson Control ), další armatury ( motýlové uzavírací klapky, potrubní filtry, kulové kohouty). Provádí kompletní hydronické vyvážení soustav rozvodů tepla, chladu a TUV včetně předání protokolu o vyvážení investorovi v souladu s požadavky Zákona o hospodaření energií (406/2000Sb).


e-mail MAR SERVIS PLUS, s.r.o. - dodavatel měření a regulace , vytápění a klimatizace, vodo, topo, plyn.


e-mail REGULUS, s.r.o. - tepelná čerpadla vzduch/voda, země/voda, solární systémy, ohřev vody, větrání a rekuperace, radiátory - článková hliniková otopná tělesa, měřící a regulační technika.


e-mail REMKO, s.r.o. - teplovzdušné agregáty mobilní i stacionární, klimatizace, odvlhčovače, průmyslové vysavače.


e-mail TERMO KOMFORT, s.r.o. - tepelná čerpadla, akumulační kamna, halogenové zářiče, teplovzdušné krby, ohřívače vody, velkoobchod, maloobchod, poradenství.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail DELTA CLIMATIZER, a.s. - topení, větrání, klimatizace LENNOX, zvlhčovače, odvlhčovače CAREL, adiabatické chlazení BREEZAIR.


e-mail MULTI-VAC, s.r.o. - pobočka Říčany u Prahy - kompletní sortiment vzduchotechnických výrobků. Vzduchové clony, větrací jednotky, ventilátory, komponenty VZT rozvodů, větrací systémy, vzduchovody, řídící jednotky a ovladače. Průmyslové a technické hadice.


e-mail PROCOM BOHEMIA, s.r.o. - výhradní zastoupení francouzského výrobce kondenzačních kotlů, ohřívaků, regulace a příslušenství - GEMINOX. Dále zastupuje HAMWORTHY HEATING a EHS.


e-mail TERMO SERVIS, s.r.o. - prodej, servis, technická podpora v oblasti plynových kotlů (4,5 až 270 kW) a ústředního vytápění. Plynové kotle francouzské firmy E.L.M. LEBLANC. Plynové kondenzační kotle francouzské firmy GEMINOX. Litinové kotle německé firmy FERRO WÄRMETECHNIK. Přetlakové hořáky pro spalování plynných i tekutých paliv od firem BENTONE a INTERCAL. K uvedeným zařízením nabízíme i měření a regulaci.


e-mail VACEK VÍTĚZSLAV - AMERICKÁ KAMNA - americká kamna, krby, krbové vložky - prodej, výkup a renovace amerických kamen. Prodej příslušenství a doplňků k americkým kamnům - uhláky, desky pod kamna, nářadí. Ostatní informace o historii amerických kamen jako např. AMERICAN HEATING.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail ENBRA, a.s. - obchodní kancelář Pardubice - velkoobchod - kotly, bojlery, armatury, vodoměry. Montáže, měření a rozúčtování tepla a vody, zkušebna vodoměrů.


e-mail EXPOS - pobočka Pardubice - velkobchod s varnou, topnou a topenářskou technikou. Kotle na plyn, elektřinu, tuhá paliva, dřevo, PB a LTO. Plynová topidla, elektrické, kombinované a plynové bojlery, průtokové ohřívače, výměníky, deskové radiátory, litinové články, koupelnové radiátory, otopné lavice, měděné trubky a fitinky, armatury, čerpadla, expanzní nádoby, připojovací hadice, domovní regulátory tlaku plynu, detektory, termostaty, komponenty na rozvody PB, vše včetně ND.


e-mail MULTI-VAC, s.r.o. - provozovna Pardubice - kompletní sortiment vzduchotechnických výrobků. Vzduchové clony, větrací jednotky, ventilátory, komponenty VZT rozvodů, větrací systémy, vzduchovody, řídící jednotky a ovladače. Průmyslové a technické hadice.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail EXPOS - pobočka Batňovice - velkobchod s varnou, topnou a topenářskou technikou. Kotle na plyn, elektřinu, tuhá paliva, dřevo, PB a LTO. Plynová topidla, elektrické, kombinované a plynové bojlery, průtokové ohřívače, výměníky, deskové radiátory, litinové články, koupelnové radiátory, otopné lavice, měděné trubky a fitinky, armatury, čerpadla, expanzní nádoby, připojovací hadice, domovní regulátory tlaku plynu, detektory, termostaty, komponenty na rozvody PB, vše včetně ND.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail EXPOS - pobočka Liberec - velkobchod s varnou, topnou a topenářskou technikou. Kotle na plyn, elektřinu, tuhá paliva, dřevo, PB a LTO. Plynová topidla, elektrické, kombinované a plynové bojlery, průtokové ohřívače, výměníky, deskové radiátory, litinové články, koupelnové radiátory, otopné lavice, měděné trubky a fitinky, armatury, čerpadla, expanzní nádoby, připojovací hadice, domovní regulátory tlaku plynu, detektory, termostaty, komponenty na rozvody PB, vše včetně ND.


e-mail STAVOKLIMA, v.o.s. - pobočka Liberec - výroba, dodávka, montáž, projektování vzduchotechnických a klimatizačních zařízení.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail C V B, s.r.o. - prodej, montáž a servis klimatizace CHIGO, MATUSHIMA, ACOND, TOSHIBA, YORK,L G..atd. Mobilní klimatizace, splitové jednotky, klimatizace budov, vzduchotechnika, autoklimatizace... vše co si můžete pod pojmem klimatizační jednotky představit jsme připraveni navrhnout, realizovat i opravit po celé ČR. Maloobchod i velkoobchod značkových jednotek CHIGO.


e-mail EKOEFEKT, a.s. - teplovodní automatické uhelné kotelny (CARBOROBOT), uhelné fluidní kotelny, peletizační linky.


e-mail EXPOS - pobočka Teplice - velkobchod s varnou, topnou a topenářskou technikou. Kotle na plyn, elektřinu, tuhá paliva, dřevo, PB a LTO. Plynová topidla, elektrické, kombinované a plynové bojlery, průtokové ohřívače, výměníky, deskové radiátory, litinové články, koupelnové radiátory, otopné lavice, měděné trubky a fitinky, armatury, čerpadla, expanzní nádoby, připojovací hadice, domovní regulátory tlaku plynu, detektory, termostaty, komponenty na rozvody PB, vše včetně ND.


e-mail MAR SERVIS PLUS, s.r.o. - dodavatel měření a regulace , vytápění a klimatizace, vodo, topo, plyn.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - KARLOVARSKÝ KRAJ


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail ENBRA, a.s. - obchodní kancelář Plzeň - velkoobchod - kotly, bojlery, armatury, vodoměry. Montáže, měření a rozúčtování tepla a vody, zkušebna vodoměrů.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail DUPI OBCHODNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. - specializovaná prodejna krby a kamna v Českých Budějovicích - prodej, poradenství, montáž. Další prodejny se širším sortimentem (nářadí, železářské zboží).


e-mail STAVOKLIMA, v.o.s. - výroba, dodávka, montáž, projektování vzduchotechnických a klimatizačních zařízení.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - VYSOČINA


e-mail EXPOS - pobočka Havlíčkův Brod - velkobchod s varnou, topnou a topenářskou technikou. Kotle na plyn, elektřinu, tuhá paliva, dřevo, PB a LTO. Plynová topidla, elektrické, kombinované a plynové bojlery, průtokové ohřívače, výměníky, deskové radiátory, litinové články, koupelnové radiátory, otopné lavice, měděné trubky a fitinky, armatury, čerpadla, expanzní nádoby, připojovací hadice, domovní regulátory tlaku plynu, detektory, termostaty, komponenty na rozvody PB, vše včetně ND.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail DANEX-PLAST, s.r.o. - provoz Ostrava - plynové světlé infrazářiče SBM International (Francie) - obchodní zastoupení pro ČR. Instalatérské materiály pro vodu, topení a plyn. Plastové a měděné potrubní systémy, plastové potrubí a tvarovky pro odpady a kanalizace (PVC, PP-HT), sanitární karemika, baterie, armatury, izolace, radiátory, zásobníkové a průtokové ohřívače, sifony, vpustě, připojovací materiály, uchycovací prvky, speciální nářadí. Výrobky značek: SBM INTERNATIONAL, FV-PLAST, KM EUROPA METAL, SANHA, JIKA, PILCH, VIEGA, JOG, SPUR, MIREL, GEOS, OSMA, TATRAMAT, WTERM, KOŇAŘÍK, REMS, KOVO-MÜLLER, DYTRON.


e-mail DANEX-PLAST, s.r.o. - provoz Havířov - plynové světlé infrazářiče SBM International (Francie) - obchodní zastoupení pro ČR. Instalatérské materiály pro vodu, topení a plyn. Plastové a měděné potrubní systémy, plastové potrubí a tvarovky pro odpady a kanalizace (PVC, PP-HT), sanitární karemika, baterie, armatury, izolace, radiátory, zásobníkové a průtokové ohřívače, sifony, vpustě, připojovací materiály, uchycovací prvky, speciální nářadí. Výrobky značek: SBM INTERNATIONAL, FV-PLAST, KM EUROPA METAL, SANHA, JIKA, PILCH, VIEGA, JOG, SPUR, MIREL, GEOS, OSMA, TATRAMAT, WTERM, KOŇAŘÍK, REMS, KOVO-MÜLLER, DYTRON.


e-mail ENBRA, a.s. - velkoobchod - kotly, bojlery, armatury, vodoměry. Montáže, měření a rozúčtování tepla a vody, zkušebna vodoměrů.


e-mail MULTI-VAC, s.r.o. - pobočka Nový Jičín - kompletní sortiment vzduchotechnických výrobků. Vzduchové clony, větrací jednotky, ventilátory, komponenty VZT rozvodů, větrací systémy, vzduchovody, řídící jednotky a ovladače. Průmyslové a technické hadice.


e-mail STAVOKLIMA, v.o.s. - pobočka Ostrava - výroba, dodávka, montáž, projektování vzduchotechnických a klimatizačních zařízení.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail AKSIKO SDRUŽENÍ - vzduchotechnika, klimatizace, větrání, odsávání, filtrace vzduchu, chlazení, mobilní a okenní klimatizátory, split. Komplexní dodávky, projekce, montáž. Sortiment Hitachi, AEG, Elektrolux, Samsung. Vlastní prodejna v Olomouci.


e-mail ENBRA, a.s. - obchodní kancelář Olomouc - velkoobchod - kotly, bojlery, armatury, vodoměry. Montáže, měření a rozúčtování tepla a vody, zkušebna vodoměrů.


e-mail I-THERM - velkoobchod, deskové radiátory RADSON, kotle, karmy, ohřívače vody, termostatické ventily a hlavice JUNKERS, kotle VIESSMANN, BUDERUS, WOLF, HYDROTHERM, oběhová čerpadla MYSON, termostatické ventily a hlavice, kulové ventily, přepouštěcí ventily, prostorové a ekvitermní regulace DANFOS, COMAP, HEIMER, systémy měření a regulace vytápění a vzduchotechniky, akční členy, čidla a armatury SAUTER.


e-mail MAR SERVIS PLUS, s.r.o. - dodavatel měření a regulace , vytápění a klimatizace, vodo, topo, plyn.


e-mail UNIVERSA NÍZKOTEPELNÉ SYSTÉMY, s.r.o. - podlahové vytápění, stěnové vytápění, napojení radiátorů v plastech, plastové rozvody z materiálu CPVC, stropní chlazení UNITOP, podlahový konvektor UNIVERSA.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail CUPROTERMOS ZLÍN, s.r.o. - specializovaná prodejna měděného instalačního materiálu pro vodu, topení, plyn, chlazení, solární systémy. Montáže vodo-topo-plyn, solární systémy, rekonstrukce stoupaček v bytových domech, rekostrukce kotelen,výměníkových stanic.


MATERIÁLY PRO TOPENÍ, VZDUCHOTECHNIKU, KLIMATIZACI - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail ENBRA, a.s. - velkoobchod - kotly, bojlery, armatury, vodoměry. Montáže, měření a rozúčtování tepla a vody, zkušebna vodoměrů.


e-mail HYDRONICKÉ SYSTÉMY, s.r.o. - distributor armatur pro rozvody vytápění a chlazení. Technická podpora pro projektanty, montážní firmy i investory. Produkty: termostatické radiátorové ventily ( Gampper ), vyvažovací ventily ( CRANE D931 DM930 a TA Tour Andersson STAD STAF STAP ), regulátory tlakové diference REGULATOR 2000 ( D512 DA516 DKH 512 DK50 KTH512 KTM512 ), regulační ventily a ovládací pohony TAC ( Tour & Andersson Control ), další armatury ( motýlové uzavírací klapky, potrubní filtry, kulové kohouty). Provádí kompletní hydronické vyvážení soustav rozvodů tepla, chladu a TUV včetně předání protokolu o vyvážení investorovi v souladu s požadavky Zákona o hospodaření energií (406/2000Sb).


e-mail MAR SERVIS PLUS, s.r.o. - dodavatel měření a regulace , vytápění a klimatizace, vodo, topo, plyn.


e-mail MULTI-VAC, s.r.o. - pobočka Brno - kompletní sortiment vzduchotechnických výrobků. Vzduchové clony, větrací jednotky, ventilátory, komponenty VZT rozvodů, větrací systémy, vzduchovody, řídící jednotky a ovladače. Průmyslové a technické hadice.


e-mail KLIMATHERM, s.r.o. - výroba, prodej, montáže - vzduchotechnika, nucený odvod tepla a kouře, projekce technických zařízení budov, klimatizace, stabilní hasicí zařízení (SHZ - Sprinklery), projekce SHZ, rozvody tlakového vzduchu, rozvody vakua, servis VZT a klimatizace, solární systémy, stavební činnost.


e-mail TERMO KOMFORT, s.r.o. - tepelná čerpadla, akumulační kamna, halogenové zářiče, teplovzdušné krby, ohřívače vody, velkoobchod, maloobchod, poradenství.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist