STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, PROFILY, PLECHY, DRÁTY

stavebnictví a reality on line

odrážka

STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY


Přehled výrobců a dodavatelů stavebního železa a jiných kovů, včetně drobných výrobků z těchto kovů. Dráty, plechy, pásy, síta, pletiva, profily, trubky, rošty, betonářská ocel, KARI sítě, výztuhy do betonu, žebírková ocel, plotové sloupky, brány a branky aj.


volba regionuSTAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - VÝROBCI


e-mail BAREŠ JIŘÍ - BAMBAS - výroba a prodej klempířské pájky.


e-mail DOPS, s.r.o. - závod Radkyně - výroba různých druhů pletiv a sít, ostnatý, napínací a vázací drát, plotové brány, branky a sloupky, napínací elementy. Výztuhy do betonu.

e-mail DOPS, s.r.o. - závod Trutnov - výroba různých druhů pletiv a sít, ostnatý, napínací a vázací drát, plotové brány, branky a sloupky, napínací elementy. Výztuhy do betonu.


e-mail FALCO INTERNATIONAL, s.r.o. - výroba: kovové zárubně, SK profily. Prodej - barvy, tmely, sádrokartony, tepelné izolace, polystyreny, extrudované polystyreny, zateplovací systémy, aj.


e-mail KOVOHUTĚ PŘÍBRAM NÁSTUPNICKÁ, a.s. - olověné a cínové výrobky - pájky, plechy, olověné dráty, tyče, profily, cihly, trubky, plomby. Ložiskové kovy. Cínové folie, plechy, pásy, trubky. Recyklace - olovo, elektroodpad a drahé kovy.


e-mail KOVONA LICHTGITTER, s.r.o. - výroba: odporově svařované rošty, lisované podlahové rošty, plechové profily, zakrytí transformátorových jímek, spirálové schodiště.


e-mail KULÍSEK DUŠAN - výroba pletiva pozink i s vrstvou PVC s různou velikostí ok, a doplňků (napínací dráty, vázací dráty, napínací kladky, kloboučky na plotové sloupky vše pozinkované i s úpravou PVC). Sloupky kovové nebo kovové s povrchovou úpravou KOMAXIT.


e-mail ARCELORMITTAL OSTRAVA, a.s. a ARCELOR MITTAL PIPES & TUBES CZECH HOLDING, a.s. - výroba - válcovaný materiál, tyče jednoduchého průřezu, tyče tvarové, tyče pro výztuž do betonu ve svitcích, tyče pro výztuž do betonu v tyčích, ocelový drát válcovaný za tepla, ploché výrobky, tenkostěnné profily, ocelové trubky, bezešvé trubky, svařované trubky, ocelová silniční svodidla.


e-mail SITAP, s.r.o. - výrobce a dodavatel ocelových pletiv a sítí. Pletiva žebérkové, lisované. Svařované a armovací sítě. Ocelové dráty.


e-mail TRI TREG TŘINEC, s.r.o. - výroba a prodej: ocelová prostorová výztuž pro železobetonové konstrukce, betonářská ocel, ocelový tažený a válcovaný drát za studena, žebrovaný, hladký. Struskobetonové tvárnice a prefabrikáty, stěnové a základové tvárnice, stropní nosníky.


e-mail TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a.s. - výroba - kolejnice, válcovaný drát, betonářská ocel, profily a tvarovaná ocel, hrubé profily, předvalky a kontislitky.


e-mail MORAVIA STEEL, a.s. - výroba - kolejnice, válcovaný drát, betonářská ocel, profily a tvarovaná ocel, hrubé profily, předvalky a kontislitky.


e-mail V-KUTY, s.r.o. - výrobce a dodavatel podlahových roštů dle DIN norem pro velké výrobce ocelových konstrukcí, ale i pro drobné spotřebitele. Rošty a schodiště svařované a presované.


e-mail VERDE CZ, s.r.o. - dodávky kovářských a zámečnických polotovarů. Nosné profily, vozíky, ozdobné jäkl profily a pásoviny, kované kliky, panty a ozdobné štítky, přes 1 000 druhů C i S profilů s různými povrchy, bohatý výběr kovaných špic, průvlaků, košů a lístků, hotové rozety do bran a plotů, ozdobné tyče pro zábradlí. Výroba posuvných bran, plotů a mříží. Výroba a prodej nosníků, vozíků a příslušenství pro výrobce posuvných bran.


e-mail HAIRONVILLE VIKAM, s.r.o. - výroba trapézových profilů, sendvičových panelů, kazetových profilů, střešní plechové tašky HALNY, okapový systém IGUAZU, klempířské doplňky, rovné, hladké plechy, konstrukční profily, kompozitní podlahy, speciální materiály a povrchy..


e-mail VOKD, a.s. - výroba, prodej: ocelové svařované sítě 3-9 mm, stabilní i mobilní ploty ze svařovaných sítí, betonářská ocel, ocelový tažený a válcovaný drát za studena, žebrovaný, hladký. Struskobetonové tvárnice a prefabrikáty, důlní pažiny. Povrchové stavby, podpovrchové a důlní stavby. Regenerace panelových domů včetně technologicky náročných sanačních a zateplovacích prací.


e-mail ŽDB, a.s., ZÁVOD VÁLCOVNA, OCELÁRNA A RECYKLACE - vyrábí tyčovou a profilovou ocel malých průřezů (do 4 kg/m). Odlévání ingotů, jež slouží především k výrobě trubek.


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - PRAHA


e-mail DOPS BOHEMIA TRADING, s.r.o. - prodej různých druhů pletiv a sít, ostnatý, napínací a vázací drát, plotové brány, branky a sloupky, napínací elementy. Výztuhy do betonu.


e-mail FERONA, a.s. - obchodní organizace, zabývající se nákupem, skladováním, úpravou a prodejem hutních výrobků, hutních druhovýrobků, neželezných kovů a železářského sortimentu na bázi velkoobchodu.


e-mail INTERAGENCIE, a.s. - import materiálů z hliníku a slitin hliníku a materiálů z mědi a slitin mědi. Primární hliník pro elektrotechniku 99,5 %, hliníkové slitiny, hliníkové elektrovodné dráty. Lisované a tažené měděné, bronzové a mosazné trubky a tyče, měděné, mosazné a bronzové folie, mosazný drát, bronzové pasy, trubky z niklu, folie z niklu a z Cu-Ni.


e-mail KONDOR, s.r.o. - prodejna Radotín - prodej a dělení hutních materiálů, doprava zákazek, ohýbání a ukládka betonářské výztuže.


e-mail KONDOR, s.r.o. - prodejna Smíchov - prodej a dělení hutních materiálů, doprava zákazek, ohýbání a ukládka betonářské výztuže.


e-mail KONDOR, s.r.o. - prodejna Měcholupy - prodej a dělení hutních materiálů, doprava zákazek, ohýbání a ukládka betonářské výztuže.


e-mail KONDOR, s.r.o. - prodejna Kobylisy - prodej a dělení hutních materiálů, doprava zákazek, ohýbání a ukládka betonářské výztuže.


e-mail KONDOR, s.r.o. - prodejna Ruzyně - prodej a dělení hutních materiálů, doprava zákazek, ohýbání a ukládka betonářské výztuže.


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail KONDOR, s.r.o. - prodejna Králův Dvůr - prodej a dělení hutních materiálů, doprava zákazek, ohýbání a ukládka betonářské výztuže.


e-mail STAVIMAT, s.r.o. - prodejna Slaný - prodej stavebního železa, širokého sortimentu základního stavebního materiálu a vodoinstalačního plastového materiálu. Rozvoz zboží a mnoho dalších služeb.


e-mail STAVIMAT, s.r.o. - prodejna Velká Dobrá - prodej stavebního železa, širokého sortimentu základního stavebního materiálu a vodoinstalačního plastového materiálu. Rozvoz zboží a mnoho dalších služeb.


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail ABK - PARDUBICE, a.s. - zabýváme se velkoobchodem s hutním materiálem, a to především betonářskou ocelí, svařovanými sítěmi a žebírkovým a hladkým drátem.


e-mail ELICH TOMÁŠ - hřebíky, dráty, háčky,chůdy. Pletivo, pletiva, ploty, prodej a montáže. Ploty na klíč. Cenová kalkulace on-line pro pletivo, pletiva a ploty.Vše za skvělé ceny s dopravou po celé ČR zdarma.


e-mail KONDOR, s.r.o. - prodejna Pardubice - prodej a dělení hutních materiálů, doprava zákazek, ohýbání a ukládka betonářské výztuže.


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail DOPS, s.r.o. - ŽELEZÁŘSTVÍ - KOVOMAT - prodej různých druhů pletiv a sít, ostnatý, napínací a vázací drát, plotové brány, branky a sloupky, napínací elementy. Výztuhy do betonu.


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail FILINGER, a.s. - svařované sítě do betonu KARI v celém sortimentu, betonářská ocel žebírková i hladká v tyčích 12m, 14m, 6m i v kruzích, hutní materiál : profilová ocel I,U,IPE,UE,HEA,HEB,L,T, plochá, kruhová a tažená, ocel, trubky, jäckely tenkostěnné i silnostěnné, dráty, druhovýrobky, barevné kovy, ušlechtilé materiály, nerezové materiály, plechy černé a pozinkové, trapézové plechy VSŽ a VIKAM, distanční tělíska, Fatek, Dramix - ocelová vlákna. Výroba z betonářské oceli (stříhaná a ohýbaná výztuž) - svařování betonářské oceli do věnců, sloupů, patek, armokošů, rohoží, montáž betonářské oceli a KARI sítí na stavbách. Tvarové řezání plechů. Poradenská činnost v oblasti užití betonářské oceli a KARI sítí.


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail KONDOR, s.r.o. - prodejna Litvínov - prodej a dělení hutních materiálů, doprava zákazek, ohýbání a ukládka betonářské výztuže.


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - KARLOVARSKÝ KRAJ


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail TENZO, a.s. - specialista na dělení hutních materiálů - výpalky, ocelové díly - 35 pálících strojů - prodej hutních materiálů - prodej přídavných materiálů ke svařování - svařovací drát Bovax - další opracování - dělení, ohýbání, lakování, ohraňování, broušení atd.


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail DOPS BOHEMIA TRADING, s.r.o. - prodej různých druhů pletiv a sít, ostnatý, napínací a vázací drát, plotové brány, branky a sloupky, napínací elementy. Výztuhy do betonu.


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - VYSOČINA KRAJ


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail KOVINTRADE, s.r.o. - profilová ocel ušlechtilá, nerezová a nástrojová. Ploché výrobky z ušlechtilých ocelí. Výrobky z běžných ocelí. Dynamo plechy.


e-mail PEGASO PLUS, s.r.o. - hutní materiály - plechy, šestihranné a kruhové tyče, čtvercové sochory.


e-mail WELFARE CONSULTING, a.s. - zabývá se prodejem hutního materiálu (betonářská ocel žebírková, plechy v tabulích i svitcích,ocelové profily a trubky,dráty, kari sítě atp.) a prodejem dřeva a dřevěných výrobků (kulatina různých délek a kvalitativních tříd, podlahové přířezy, paletové přířezy, palety, OSB desky, palivové dříví, dřevěné brikety.)


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - OLOMOUCKÝ KRAJ


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail MORAVA ZLÍN, družstvo - prodej hutních materiálů: oceli pro výztuž do betonu - betonářské žebírkové oceli 10425, 10505, betonářské oceli v hladkém provedení 10216, betonářské oceli 10338. Plechy pozinkované a ocelové černé 11373.1. Profily I, U, plochá ocel, úhlová ocel, úhelník lisovaný (ohýbaný), tenkostěnné profily ocelové svařované. Trubky bezešvé, svařované, pozinkované, přesné kalibrované, Bralenové (plynařské). Varné kolena.


STAVEBNÍ ŽELEZO, BETONÁŘSKÁ OCEL, DRÁTY, PLECHY, PROFILY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist