ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE

stavebnictví a reality on line

odrážka

ELEKTROINSTALAČNÍ PRÁCE A ELEKTROMONTÁŽE


Firmy a řemeslníci provádějící montáže, opravy a rekonstrukce - slaboproudé, NN a VN rozvody, elektronická zabezpečovací signalizace, elektronická požární signalizace, kamerové systémy, rozvody počítačových sítí, telefonní ústředny a rozvody, domácí telefony, videotelefony, televizní rozvody.


volba regionuELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - PRAHA


e-mail ELEKTRON, s.r.o. - zabývá se projektováním, montáží, servisem a prodejem zabezpečovacích (EZS), protipožárních (EPS) systémů, PC sítí, kamerových systémů, domovních telefonů a videotelefonů, kontroly vstupu, přístupových systémů a ostatních slaboproudých zařízení. V rámci komplexních služeb firma zajišťuje silnoproudé elektroinstalace v kombinaci s inteligentním řízení budov - EIB sběrnice – tzv. inteligentní domy.


e-mail ELZED PRAHA, s.r.o. - silnoproudá divize zabezpečuje tyto činnosti: prodej elektroinstalačního materiálu, výroba - silové rozvaděče, rozvaděče pro měření a regulaci, silnoproudé rozvody v občanské bytové výstavbě, průmyslové a potravinářské instalace, instalace v supermarketech a hypermarketech, projektová činnost, revize elektrických zařízení. Slaboproudá divize zabezpečuje tyto činnosti: EZS - elektrická zabezpečovací signalizace, EPS - elektrická požární signalizace, kamerové systémy, rozvody počítačových sítí, telefonní ústředny a rozvody, domácí telefony, videotelefony, televizní rozvody, projektová činnost.


e-mail ELEKTRIZACE ŽELEZNIC, a.s. - specializuje se na vývoj, projektování, výrobu a montáž drážního trakčního vedení pro železnici i pro MHD v České republice i v zahraničí. V současnosti rozšířila firma svou činnost o komplexní dodávky napájecích stanic, měníren a trafostanic. Při vývoji součástek a zařízení je brán zřetel na požadavky zákazníka a připomínky provozovatelů. 50-ti letá tradice.


e-mail GARNET BOHEMIA, s.r.o. - elektroinstalace, topenářské, instalatérské a plynařské práce. Stavba rodinných domů na klíč, zemní práce. Rekonstrukce bytů a interiérů rodinných domů, rekonstrukce staveb včetně střech, fasád a zateplovacích technologií.


e-mail HINGAR IVO, ING. - MODERNÍ OSVĚTLENÍ - dodává a zajišťuje elektrorozvody, nabízí dodávku a montáž moderních úsporných způsobů interiérového osvětlení kanceláří, obchodů, bank, hotelů, pensionů, vináren, autosalonů, lékařských a stomatologických ordinací, lékáren, škol a pod. Podhledy a další související práce. Návrhy osvětlení vč. cenové rozvahy provádí zdarma.


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail BLAŽÍČEK LUBOMÍR - ANTÉNY, SATELITY - montáže všech typů anténních systémů od zaměření signálu až po kompletní dodávku a montáž na klíč - pro rodinné domy i pro velké objekty.


e-mail CMS, s.r.o. - elektromontážní práce, dodávky a realizace řídících, automatizačních a informačních systémů.


e-mail DNA ENERGIE, s.r.o. - služby v oblasti kompenzace účiníku, dodávky kompenzačních rozváděčů, prodej komponentů pro výrobu rozváděčů, analýza a měření sítí.


e-mail ELEKTRO JK, s.r.o. - elektromontážní práce bez omezení napětí a výroba rozvaděčů různých typů, projektová činnost v oblasti elektrotechniky, opravy elektromotorů a elektrospotřebičů, revize a údržba el. zařízení, montáže zabezpečovacích zařízení. Velkoobchod s elektromateriálem.


e-mail KANDLER VÍT - ELEKTRO - elektrikářské práce. Prodej, montáž a servis, elekrokotlů Protherm. Revize elektrických spotřebičů a nářadí. Garážová vrata a vjezdové brány s elektrickým pohonem.


e-mail KRATOCHVÍL MIROSLAV - ELKRA - elektromontážní činnost a výroba rozvaděčů NN v oblasti průmyslu, obchodu, stavebnictví a energetiky.


e-mail ŠKVOR JAN - ELEKTROSTAV - projekty a rozpočty elektro. NN - provádění el. instalací domovních, bytových i průmyslových, el.vytápění. Přípojky - kabelové i venkovní vedení včetně sloupů. Připojování strojů a lékařských zařízení. Montáže v prostorách s nebezpečím výbuchu. Dodávka a montáž světelných reklam. VN - opravy a revize transformačních stanic včetně vyčistění. Nastavení ochran. Revize domovních instalací dle požadavku rozvodného závodu, přihlášky. Revize el.zařízení nízkého i vysokého napětí, včetně nebezpečí výbuchu. Revize ručního nářadí. Poradenská činnost, odpisy el.zařízení.


e-mail ZENITEL COLSYS, s.r.o. - nabízí řešení instalací silnoproudých a slaboproudých rozvodů komplexním způsobem. Instalace všech částí elektro, včetně měřící a regulační techniky jednou firmou. Strukturovaná kabeláž, telefonní systémy, počítačové sítě, EZS, EPS, CCTV, anténní rozvody, ozvučení objektů, přístupové systémy, jednotný čas, perimetrie, měření a regulace, silnoproudé rozvody, servis.


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail ELESTAV, s.r.o. - kompletní elektroinstalace včetně revizí, EZS-GSM, CCTV. Sádrokartóny, obkladačské práce, montované garáže, venkovní rolety a garážová vrata, systémy oplocení, brány, centrální vysavače.


e-mail HUKY, s.r.o. - elektromontáže silnoproud a slaboproud, elektroinstalace, hromosvody, EZS, kamery a kamerové systémy, elektrorevize, elektroprojekty, zemní práce, montážní plošina pronájem. Smluvní partner ČEZ. velkoobchod a maloobchod elektro. Svítidla, lustry.


e-mail OBERREITER VÁCLAV - PROM-EL - provádí kompletní montáže el. instalací (včetně projektů). Půjčovna strojů, krom jiných, na frézování a broušení betonu. Pokládka průmyslových epoxidových a metylmetekralátových podlah. Inženýring staveb, včetně profesních TD.


e-mail PIKHART ZDENĚK - ELEKTRO - kompletní elektroinstalace, opravy a rekonstrukce elektrických instalací. Revize elektroinstalací, hromosvodu, pracovních strojů, přístrojů, ručního nářadí apod. Přihlášky k odběru elektrické energie.


e-mail STEHNO PETR - ESTE - montáž elektroinstalací a hromosvodů, projektování elektroinstalací, revize elektroinstalací a hromosvodů, výroba rozvaděčů do 1000V, řízení technologických procesů pomocí PLC.


e-mail ŠMÖGER PAVEL - kompletní práce elektro-silnoproudé a slaboproudé rozvody, počítačové sítě, zabezpečovací a požární signalizace (EZS a EPS), centrální vysavače, revize včetně přihlášek k odběru el.energie.


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail ELEKTRO MOSEV, s.r.o. - montáže elektroinstalace. Vyroba a montáž rozvaděčů. Výroba, prodej, montáž a servis výtahů. Výroba ocelových konstrukcí. Stavební firma.


e-mail VOTROUBEK JAN - ENERGOMONTÁŽE - elektromontáže VN, NN, průmyslové a domovní instalace, montáž, servis a údržba veřejného osvětlení, hromosvody, revize, projekty, zemní práce stroji JCB 2CX, Davis TF500 a práce s vysokozdvižnou plošinou AMP13.


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail SVED, ELEKTROTECHNICKÉ DRUŽSTVO - elektroinstalace - ISO9001. Elektrické rozváděče nn - ISO 9001. Výroba transformátorů do 80 000 VA, autotransformátorů, cívek - ISO9001. Výroba kontejnerů pro sběr tříděného odpadu. Opravy elektromotorů. Prášková lakovna. Kovovýroba.


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail ELKEPO - elektroinstalace domů a bytů v celkovém rozsahu, výměna instalace v bytových jádrech, čištění rozvaděčů a jejich údržba, instalace a generální opravy domácích telefonů a videotelefonů, instalace čidel, nouzových světel a zabezpečovacích systémů. Prodej elektroinstalačních materiálů.


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail ELEKTRO-BLESK, s.r.o. - montáže, údržba a revize elektrických zařízení a hromosvodů a prace ve výškách za pomoci horolezecké techniky.


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail IMONT, s.r.o - technologické i stavební elektromontáže NN a VN, strukturované kabeláže pro počítačové sítě, telefonní rozvody s dodávkou koncových zařízení, elektrickou zabezpečovací a požární signalizaci apod.. Firma má vlastní projekční oddělení a provádí revize všech napěťových hladin a prostředí.Mimo profesi elektro firma provádí práce stavební, truhlářské, zámečnické, servis a montáž chlazení. Disponuje vlastní autodopravou včetně zemních strojů.


e-mail KRÁL JIŘÍ - BESTSERVIS - provádí dodávky, montáž, revize a opravy elektroinstalací, montáž zařízení EZS, EPS, přístupových a kamerových systémů, dodávky počítačové a telefonní strukturované kabeláže. Rozvody a dodávky televizních a satelitních systémů. Fotovoltaické elektrárny.


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail MONTSERVIS, s.r.o - zaměření na instalace všech slaboproudých rozvodů včetně koncových zařízení, instalace elektrické zabezpečovací signalizace, kamerové a protipožární systémy.


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - VYSOČINA KRAJ


e-mail HAVELKA KAREL - kompletní elektroinstalace, výroba rozvaděčů, možnost zapůjčení staveništních rozvaděčů, kompletní revize, instalace hromosvodů, elektronické zabezpečení proti vloupání, požáru a jiným nebezpečím, zvýšené pohodlí (automatické či dálkové ovládání světel, zámků dveří, topení, garážových vrat, atd.), servis, opravy a údržba zařízení .


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail DNA ENERGIE, s.r.o. - služby v oblasti kompenzace účiníku, dodávky kompenzačních rozváděčů, prodej komponentů pro výrobu rozváděčů, analýza a měření sítí.


e-mail NYTRA KVĚTOSLAV - řídicí systémy betonáren, opravy a rekonstrukce elektrozařízení betonáren. Výroba instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů se zaměřením na betonárny.


e-mail TUREK PETR - ELEKTRO TUREK - montáže, revize a servis. Pravidelné a výchozí revize elektrických strojů a zařízení. Pravidelné a výchozí revize hromosvodů. Revize el. ručního nářadí a spotřebičů dle ČSN 331600 a 331610. Poradenská činnost při určování vnějších vlivů prostředí dle ČSN. Opravy případných závad z revizí. Pravidelné kontroly funkčnosti proudových chráničů. Konzultace při návrhu elektroinstalace v novostavbách, bytech apod. Renovace nevyhovující elektroinstalace - montáž, údržba a opravy. Revize elektroinst., ručního nářadí a ostatních elektrických zařízení do 1000 V. Výroba, instalace a opravy strojů a přístrojů. Opravy svářecích agragátů, opravy elektroniky.


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail ELEKTRO-REMO, s.r.o. - zajišťuje služby elektro : projekce, montáž, opravy a údržba elektrických zařízení NN, VN. Kompenzace NN. Montáž hromosvodů a zemnících soustav. Revize elektrických zařízení. (výchozí i periodické). Rekonstrukce, opravy a modernizace el. instalací. Montáž měření a regulace. (včetně návrhu a výpočtu). Dodávky a prodej elektroinstalačního materiálu.


ELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - ZLÍNSKÝ KRAJELEKTROINSTALAČNÍ A ELEKTROMONTÁŽNÍ PRÁCE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail AGROELEKTRIC, s.r.o. - práce v oblasti elektroinstalace. Montáž, údržba a opravy elektroinstalace, montáže hromosvodů, zabezpečovacích systémů, veřejného osvětlení. Zdarma rozpočet. Zajištění revizí. Při zakázce nad 70.000,- Kč - zdarma montáž hromosvodu.


e-mail COMLUX, s.r.o. - dodávky a montáže elektrických zařízení - elektroinstalace. Studie, projekty, odborné pomoci v oboru elektroinstalací NN, zejména osvětlení, posudky denního osvětlení budov. Regulace osvětlovacích soustav.


e-mail EEIKA ŠAFRÁNEK, s.r.o. - výstavba, revize a opravy - transformační stanice venkovní i kryté. Dodávky - kioskové betonové trafostanice včetně technologie, dopravy a stavebních prací na klíč. Výstavba - elektrické vedení venkovní i kabelové, nízkého i vysokého napětí. Revize a údržba rozvoden a zařízení vysokého a nízkého napětí.


e-mail ELITOP, s.r.o. - provádí montáže elektroinstalací, klimatizace, vzduchotechniky, montáže EZS a MaR, zámečnické práce, (montáže sendvičových panelů, chladící boxy, opláštění budov, pojezdové brány a vrata... ). Provádí zemní, výkopové a stavební práce, demolice... Provozuje kontejnerovou dopravou a recyklaci stavebního materiálu. Provozuje betonárku a nabízí výrobu, rozvoz, zpracování a uložení betonových směsí pro široký okruh odběratelů. Dále se zabývá rozvozem a prodejem nejrůznějších písků, štěrků, kameniva a recyklátu.


e-mail ELDING, s.r.o. - elektromontážní práce, revize přístrojů a elektroinstalací. Výrobce a dodavatel plastových výrobků pro elektrotechniku, stavebnictví a nábytkářský průmysl. Kabelové popisné štítky, svazkovací pásky, příchytky a další plastové prvky.


e-mail ELEKTROINSTA BRNO, s.r.o. - zpracování projektové dokumentace, včetně kalkulace zakázek rozvodů NN, hromosvodů a slaboproudů. Realizace veškerých rozvodů NN, hromosvodů a slaboproudů, včetně pomocných stavebních prací. Vypracování pravidelných a výchozích revizních prací elektrorozvodů NN, hromosvodů a slaboproudů. Speciální práce: vypracování projektové dokumentace pro mikrovlný přenos informací, výpočet hygienických zpráv pro elektromagnetické záření, realizace stanic GSM, výškové práce.


e-mail JICOM, s.r.o - veškeré práce v oboru elektroinstalací domovních a průmyslových rozvodů, provádění zemních sítí a hromosvodů, zpracovávání projektové dokumentace, kabelové rozvody, včetně instalace kabelových roštů a žlabů, slaboproudé rozvody, požární signalizace, EPS, EZS, přeložky a přípojky VN včetně trafostanic.


e-mail KŘIVAN EMIL - montáže a revize elektrických zařízení a hromosvodů, provádění kontrol přenosných spotřebičů apod. Poradenství.


e-mail MACHÁLEK ZDENĚK - ELEKTRO MACHÁLEK - instalační a montážní práce elektro včetně rekonstrukcí (RD, byty, půdní vestavby, rozvaděče, slaboproudé rozvody). Revize na provedené práce. Garance 4 roky. Preferuje oblast Brna a okolí.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist