INSTALATÉŘI, TOPENÁŘI

stavebnictví a reality on line

odrážka

INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE


Firmy a řemeslníci provádějící montáže, opravy, rekonstrukce a revize - vodovodních, odpadních a kanalizačních rozvodů, rozvodů topení a plynu, montáže kotlů, montáže sanitárních zařízení, montáže vzduchotechniky a klimatizace.


volba regionuINSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - PRAHA


e-mail 2K ENERGY, s.r.o. - v sortimentu firmy najdete solární systémy, solární panely na ohřev vody, fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla, krbová kamna, kotle, akumulační nádrže, kotle na pelety, plynové kondenzační kotle. Společnost nabízí nabídku toho nejvhodnějšího řešení včetně cenové kalkulace, včetně vyřízení dokumentace a získání dotace v programu Zelená úsporám.


e-mail ALTER-EKO, s.r.o. - prodává a instaluje zařízení k výrobě ekologické energie ze slunce, vody a větru: solární kolektory, fotovoltaické články, větrné a vodní mikroelektrárny, tepelná čerpadla; solární čepice, solární nabíječky na mobil a baterie. Poradenství, návrhy, montáž, servis.


e-mail GARNET BOHEMIA, s.r.o. - topenářské, instalatérské a plynařské práce. Elektroinstalace. Stavba rodinných domů na klíč, zemní práce. Rekonstrukce bytů a interiérů rodinných domů, rekonstrukce staveb včetně střech, fasád a zateplovacích technologií.


e-mail HYDROGAS, s.r.o. - montážní práce v oborech instalatérské a topenářské práce, sanitární instalace, rozvody plynu, centrální vysavače (HUSKY), solární zařízení, tepelná čerpadla. Dodávky - speciální armatury pro odvzdušňování a odkalování celých topných systémů - SPIROVENT. Od vypracování projektu, přes realizaci až po servis.


e-mail HYDRONICKÉ SYSTÉMY, s.r.o. - distributor armatur pro rozvody vytápění a chlazení. Technická podpora pro projektanty, montážní firmy i investory. Produkty: termostatické radiátorové ventily ( Gampper ), vyvažovací ventily ( CRANE D931 DM930 a TA Tour Andersson STAD STAF STAP ), regulátory tlakové diference REGULATOR 2000 ( D512 DA516 DKH 512 DK50 KTH512 KTM512 ), regulační ventily a ovládací pohony TAC ( Tour & Andersson Control ), další armatury ( motýlové uzavírací klapky, potrubní filtry, kulové kohouty). Provádí kompletní hydronické vyvážení soustav rozvodů tepla, chladu a TUV včetně předání protokolu o vyvážení investorovi v souladu s požadavky Zákona o hospodaření energií (406/2000Sb).


e-mail CHRASTIL MARTIN - VODA, TOPENÍ - instalatérské a topenářské práce, montáže solárních systémů.


e-mail KUDLIČ JIŘÍ - instalatérské a topenářské práce. Instalace - vodovodní potrubí, kanalizační potrubí, topení, plynovodní potrubí. Plynofikace domovních kotelen. Rekonstrukce domovních rozvodů. Centrální vysavače. Zednické práce, obklady, štukování, malování, odvoz a likvidace suti atd.


e-mail LAKOMÝ JAN - INSTALATÉR - instalace vody, topení a plynu.


e-mail ROUT TOMÁŠ A ROUTOVÁ PATRICIE - R+R TEPELNÁ TECHNIKA - provádí rozvody plynu, kanalizace, vody, topení, montáže a servis kotlů, instalace solárních systémů, regulace. Obchodní činnost - eshop - prodej veškerého sortimentu v oblasti voda-topení-plyn (krby, kotle, radiátory, podlahové vytápění, regulace, bazény, jímky...


e-mail ŘEZÁČ JAROSLAV & HURT MILAN - instalace, servis a prodej sanitárních čerpadel a sprchových kabin SFA Sanibroy. Čerpadla: sanibroy, sanitop, sanipro, sanipack, saniplus, sanidouche, sanivite, sanibest a sanicompact (systémy pro přečerpávání odpadních a splaškových vod z pod úrovně kanalizace).


e-mail STAVBA PRAHA, družstvo - provádí veškeré instalatérské práce v Praze a okolí: opravy a montáže - vodovody a kanalizace, rekonstrukce koupelen a bytových jader, kompletní rozvody v rodinných domech, čištění kanalizace, aj.


e-mail SUMIF - STAVEBNÍ ČINNOST, sdružení - veškeré instalatérské a topenářské, zednické, obkladačské, malířské, natěračské, lakýrnické, pokrývačské, tesařské a klempířské práce.


e-mail UNIVENTA PRAHA, s.r.o. - podlahové a stěnové vytápění, podlahové konvektory, sluneční kolektory, kondenzační kotle, tepelná čerpadla Ochsner, připojení radiátorů, zásobníky vody. Výroba, prodej, montáž, poradenství a technická podpora v oblasti moderní vytápěcí a klimatizační techniky od roku 1985.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail KANDLER VÍT - ELEKTRO - prodej, montáž a servis - elekrokotle Protherm. Regulace topení - montáž, nastavení, seřízení pokojových termostatů k elektro i plynovým kotlům. Elektrikářské práce. Revize elektrických spotřebičů a nářadí.


e-mail MAŇAS MARTIN - PLYN, VODA, TOPENÍ - provádí montáže, servis a opravy: domovní a průmyslové plynovody, plynové sporáky SIEMENS, BOSCH, průmyslové plynovody, plynové bojlery JOHN WOOD, tlakové stanice PB, plynové kotle VAILLANT, DAKON, VIADRUS, podlahové vytápění REHAU, VIEGA, vodoinstalace.


e-mail SOREX, s.r.o. - vzduchotechnika a klimatizace do všech typů prostor (nemocnice, laboratoře, administrativní objekty, velkokuchyně, průmyslové objekty i rodinné domky. Konzultace, poradenství, měření a technický návrh řešení, komplexní projektová dokumentace, komplexní dodávky vzduchotechniky, klimatizace a chlazení, seřízení a zaregulování dodaného i stávajícího zařízení, rekonstrukce a úpravy stávajících nefunkčních zařízení, záruční a pozáruční servis do 24 hodin.


e-mailX TŮMA ZDENĚK - INSTALACE - instalatérské práce - vodovodní a plynová zařízení. Plynové topení, zemní plyn, propan, vč. nádrže, rozvody vody a kanalizace, montáž ústředního topení, prodej plynových a elektrických spotřebičů, prodej nářadí BERNER, servis plynových spotřebičů Junkers, Protherm.


e-mail ZÍMA JIŘÍ - AMIZ - projekty - dodávky - servis - revize: topení, plyn, olej, voda. Podlahové vytápění (rozvody Fe, Cu, plast), rozvody vody a plynu, olejové a plynové kotelny na klíč, uhelné kotelny.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail ECOMONT, s.r.o. - solární kolektory, tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny. Dotace, montáž, prodej, návrh.


e-mail KUBÁT PAVEL - montáže - vodoinstalace a kanalizace, topení, kotelny, plynové rozvody a instalace spotřebičů, parovody, horkovody, plynovody.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail BAŽANT LUBOMÍR - INSTALATÉRSKÉ PRÁCE - instalace a opravy sociálních zařízení v podnicích i institucích. Práce v bytech: kompletace, nové rozvody, opravy rozvodů a odpadů, instalace WC, umyvadla, baterie, sprchy, sprchové kouty, pračky, myčky, bojlery, atd. Instalace venkovních vodovodních rozvodů: zahrady, studny, instalace čerpadel...


e-mail MATUŠKA MIROSLAV - INTOP - voda, topení, plyn, bazény. Ústřední vytápění všech známých systémů. Kotelny všech druhů, paliv a topných médií, včetně servisu. Výměníkové stanice standardních i nestandardních typů. Měření a regulace topných systémů. Předizolované potrubí. Olejová hospodářství včetně úložišť. Záruční a pozáruční opravy na kotle a ohřívače BAXI, BUDERUS a VAILLANT. Instalace spojené s revizí komínů. Zdravotní technika - standardní, nadstandardní a luxusní provedení koupelen, toalet, kuchyní, provozních místností, apod. Kompletní rozvody vody vnitřní i venkovní u všech typů budov a staveb. Kanalizace vnitřní i venkovní s použitím materiálů typu HT, KG, Rehau, HL, Friaphon, apod. Požární vodovody. Vnitřní i venkovní plynovody pro rodinné domky, i jiné objekty, včetně zemních prací. Rozvody propan-butan domovní i průmyslové. Průmyslové plynovody do 3,5 MW. Rozvody tlakového vzduchu, technických plynů a kyslíku. Bazény veřejné i soukromé všech tvarů a velikostí a provedení, bazénová filtrace a další technologie, bazénová chemie, kompletní celoroční servis. Ostatní zařízení a příslušenství (whirpool, vířivky, apod.).


e-mail MÜLLER RADEK - systémy pro řízení otopné soustavy TRASCO, založené na principu individuální regulace teplot v jednotlivých místnostech (IRC systémy), a systémy pro měření spotřeby tepla (rozúčtování nákladů), teplé i studené vody s dálkovým odečtem. Centrální vysavače NILFISK. Montuje a dodává - včetně záručního a pozáručního servisu.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail HARCUBA JIŘÍ - INSTALATÉRSKÉ PRÁCE - stavba a rekontrukce - koupelny, domácí vodárny, stoupačky, rovody vody, instalace topení, poruchová služba. Instalace - krby s výměníkem s napojením na rozvod ústředního vytápění (až 75% úspora nákladů na vytápění). Zajišťuje zednické, bourací, malířské i úklidové práce.


e-mail SMUTNÝ ZDENĚK, SUZE - POTRUBÍ - dodávky - potrubní rozvody, ústřední vytápění, zdravotechnické instalace, plynové kotelny do 3,5 MW, výměníkové stanice, bazénové technologie pro veřejné i soukromé bazény (včetně atrakcí), solární systémy, tepelná čerpadla. Jádrové vrtání.


e-mail STAVOKLIMA, v.o.s. - montáž, projektování, výroba, dodávka vzduchotechnických a klimatizačních zařízení, kompletní systém měření a regulace (MaR), pro vzduchotechniku a klimatizaci a pro otopné systémy.


e-mail ŠÁDEK PETR - PLYNOSLUŽBY - poradenská a projektová činnost, prodej plynových spotřebičů VIADRUS, instalace domovních plynovodů, práce na plynových kotelnách a průmyslových plynovodech nad 50 kW revize plynových zařízení, záruční a pozáruční servis plynových spotřebičů VIADRUS, instalace topných systémů, regulace stavební činnost, prodej elektronických úpraven vody Anti Ca ++, instalace rozvodů vody, kanalizace, autorizované měření emisí.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail CVRČEK, s.r.o. - oborem firmy je topení - voda - plyn a stavební práce (čištění kanalizace, výstavba a rekonstrukce tepelných zařízení, kotelen a výměníkových stanic, vodoinstalace, plynoinstalace, úpravy fasád, obklady, dlažby, rekonstrukce bytů a budov.


e-mail KUČERA LIBOR, FICTUM JAN, BABKA ANTONÍN, ING - INTOP - instalaterské a topenářské práce - plynová zařízení (NTL, STL, ocel, plast, měď, OPZ, kotelny, pece), topné systémy (plast, měď, podlahové topení), rozvody vody, koupelny na klíč. Dodávky a montáže bazénů a veškerého příslušenství k bazénům.


e-mail ZIKMUND FILIP, ING. - GARDEN ART - instalace, servis a prodej - závlahové systémy RAIN BIRD aGARDENA a příslušenství.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail ČEPELÁK HUBERT - projekce, montáže, opravy, rekonstrukce, revize, poradenství. Ústřední vytápění, voda, kanalizace, rozvody plynů, kotelny a výměníkové stanice, průmyslové plynovody, horkovody a parovody, tlakové nádoby, úpravny vody. Montáž vodoměrů a měřičů tepla. Vyhledávání tras elektr. rozvodů, plynu, vody, ÚT do hloubky 3 m. Zamrazení havar. systémů bez nutnosti vypouštění. Rozmrazovaní systémů ÚT a vody. Ultrazvuk. měření síly stěn materiálu. Bezkontaktní měření teplot v rozsahu od -30 do +1400 st.C. Využití solární energie, tepelná čerpadla. Topné kabely, podlahové vytápění. Montáže a opravy kotlů IV. třídy. Předizolované potrubí. Seřizování hydrauliky otop. systémů. Poradenská služba, havarijní servis.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail PLZEŇSKÝ TOPGAS, s.r.o. - montáže a opravy - rozvody vody a kanalizace (vnitřní i venkovní), plynu (vnitřní i venkovní), topení, kotle, ohřívače vody, požární vodovody, instalace a servis teplovzdušného vytápění a větrání s rekuperací tepla, kotelny, výměníkové stanice včetně přísl. profesí (MaR, VZT, elektro), kotelny na topné oleje.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail ANIMATRANS, s.r.o. - projekce, realizace a servis: solární topení - kolektory KLOBEN, potrubní pošta a automatické dopravní systémy.


e-mail JANDA PETR - EKOTOP ČB - dodávky, instalace, servis - topení (podlahové, stěnové, radiátorové), kotle, zemní plyn, topné oleje, nádrže na propan, solární kolektory, tepelná čerpadla, klimatizace, centrální vysavače, úpravny vody, vodoinstalace, úplné vybavení koupelny. Práce v celém Jihočeském kraji.


e-mail STAVOKLIMA, v.o.s. - montáž, projektování, výroba, dodávka vzduchotechnických a klimatizačních zařízení, kompletní systém měření a regulace (MaR), pro vzduchotechniku a klimatizaci a pro otopné systémy.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - VYSOČINA KRAJ


e-mail TERMGAS, s.r.o. - montáže - vodoinstalace, kanalizace, plynoinstalace, ústřední vytápění, kotle. Rekonstrukce koupelen. Zhotovení projektové dokumentace, provedení revizí plynoinstalací. Rekonstrukce kotelen. Plynofikace od rodinných domů po areály firem. Opravy a rekonstrukce ZTI a ÚT.


e-mail ŘEŽÁBEK VLASTIMIL, MGR. - specializované činnosti v oblasti nízkoenergetických a pasivních domů, poradenství, projekce, realizace - teplovzdušné vytápění, nucené větrání s rekuperací tepla, solární systémy, zateplování budov, kotle na biomasu, dotace.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail DRILLING TRADE, s.r.o. - tepelná čerpadla, geologie, geologický, hydrogeologický průzkum, vrty, vrtné práce, studny, vrtaná studna, čištění studní, projektování, vodohospodářské projekty, posudky, stavební povolení.


e-mail ET-INSTAL, s.r.o - dodávky, montáž a servis tepelné techniky. Nástěnné kotle Viessmann, Hermann, Brötje, Thermona, hořáky Weishaupt. Vodoinstalace, kanalizace, zařizovací předměty, domovní a průmyslové plynovody, úprava vody, ohřev TUV, plyn, topení, kotle, kotelny, solární systémy, tepelná čerpadla. Servis 24 hod denně. Rekonstrukce kotelen, vytápění, elektroinstalace, regulace a měření, autorizované měření emisí.


e-mail KAMENSTAV-ČERVINKA JIŘÍ - realizace koupelen - hydromasážní vany, masážní panely a boxy, obklady a dlažby, sanitární keramika, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, sprchové kouty. Rekonstrukce koupelen na klíč, drobné zednické práce, instalatérské práce, elektro-práce, stropní podhledy a další... Výrobky z přírodního kamene - pomníky, krby, parapety vč.jejich montáže. Možnost prodeje a prováděných služeb na splátky.


e-mail KEPENYES PAVEL - VODA,TOPENÍ, PLYN - montáže - rozvody vody (ocel, plast, měď), vnitřní a venkovní kanalizace (plast, litina, kamenina, zařizovací předměty (vany, umyvadla, WC mísy, směšovací baterie, boilery, sporáky). Rozvody plynu, plynové spotřebiče (plynové kotle, stacionární a závěsné, komínové a turbo provedení, plynová topidla, světlé i tmavé zářiče). Topení (ocel, měď, plast, klasické a podlahové, panelové, litinové a hliníkové radiátory, termostatické ventily, regulace). Stavební práce (omítky, obklady, dlažby atd.). Sluneční kolektory. Projekční práce (voda, kanalizace, topení, plynoinstalace), poradenská činnost (návrhy spotřebičů, nejvýhodnější způsoby vytápění, rozpočty, specifikace materiálů. Výhodné ceny materiálů, plynových kotlů a služeb pro stavebníky. Zpracování nabídkového rozpočtu. Revize plynu, elektro, komínů + vložkování.


e-mail STAVOKLIMA, v.o.s. - montáž, projektování, výroba, dodávka vzduchotechnických a klimatizačních zařízení, kompletní systém měření a regulace (MaR), pro vzduchotechniku a klimatizaci a pro otopné systémy.


e-mail VÁVRA PETR - KRBOVÁ KAMNA.COM - stavba a instalace kamen - kachlová, akumulační a krbová kamna.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail AKSIKO, s.r.o. - vzduchotechnika (MULTIVAC, SYSTEMAIR a HELIOS), klimatizace (TADIRAN, ELECTROLUX a HITACHI), větrání, odsávání, filtrace vzduchu, chlazení, mobilní a okenní klimatizátory, split. Komplexní dodávky, projekce, montáž.


e-mail PLAJNER VLASTIMIL - VODA, TOPENÍ, PLYN - provádění topenářských, plynoinstalatérských a vodoinstalatérských prací včetně dodávek veškerého materiálu a zajištění potřebných revizí. Plynové kotle značek Protherm, Therm, Vaillant, Buderus, Dakon, otopná tělesa značek Korado, Kermi, ohřívače vody značek John Wood, Quadriga.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail HEGA, s.r.o. - výroba a montáž vzduchotechniky. Klempířství, pokrývačství, klempířské práce ze všech dostupných materiálů. Kompletní dodávky a rekonstrukce střech.


e-mail INPRA, s.r.o. - montáže a rekonstrukce - rozvody potrubí (vodovod, plyn, vzduch, kanalizace - ocelové, měděné, plastové, litinové), kotle, ohříváky vody, tlakové nádoby, otopná tělesa, požární voda, výměníkové stanice, rozdělovače páry.


e-mail ŠIBL ANTONÍN - nabízí veškeré instalatérské práce a topenářské práce včetně vlastního dodání materiálu. Provádí opravy a instalace kanalizačních a vodovodních rozvodů, věnuje se také drobným opravám, připojování spotřebičů, apod. Sanitární keramiku, kotle, otopná tělesa, vodovodní baterie, vany, čerpadla a další materiál Vám na vlastní náklady doveze přímo do domu.


INSTALATÉŘI A TOPENÁŘI - VODA, TOPENÍ, PLYN, KLIMATIZACE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail  BEDIX, s.r.o. - rozvody plynů (včetně technických plynů), plynové spotřebiče bez omezení výkonu, regulační stanice plynu (středotlaké, vysokotlaké, tlakové zásobníkové stanice). Tepelná technika - kotle, pece, výměníky, systémy ústředního vytápění a ohřevu vody, měření a regulace spotřeby tepla. Rozvody médií - nerez, měď, nebo mosaz. Rozvody vzduchu. Zámečnické práce - výroba vrat, zámečnické konstrukce.


e-mail ELTI - HB, s.r.o. - montážní práce v oborech voda, topení, plyn včetně vypracování projektové dokumentace a revizi. Voda - venkovní a vnitřní rozvody. Kanalizace - venkovní a vnitřní rozvody. Topení - etážové, ústřední, podlahové a stěnové vytápění. Kotelny. Plyn - montáže vnitřních plynovodů. Renovace a rekonstrukci koupelen. Revize. Poradenská činnost. Projektová dokumentace.


e-mail GÖSSWEIN-PLYN, s.r.o. - kompletní dodávky propanových hospodářství pro topené systémy rodinných domků, penzionů a objektů střední velikosti.


e-mail HYDRONICKÉ SYSTÉMY, s.r.o. - provádí kompletní hydronické vyvážení soustav rozvodů tepla, chladu a TUV včetně předání protokolu o vyvážení investorovi v souladu s požadavky Zákona o hospodaření energií (406/2000Sb). Distributor armatur pro rozvody vytápění a chlazení. Technická podpora pro projektanty, montážní firmy i investory. Produkty: termostatické radiátorové ventily ( Gampper ), vyvažovací ventily ( CRANE D931 DM930 a TA Tour Andersson STAD STAF STAP ), regulátory tlakové diference REGULATOR 2000 ( D512 DA516 DKH 512 DK50 KTH512 KTM512 ), regulační ventily a ovládací pohony TAC ( Tour & Andersson Control ), další armatury ( motýlové uzavírací klapky, potrubní filtry, kulové kohouty).


e-mail KOPEČEK JOSEF - INSTALO - provádí montáže: kanalizace (venkovní, vnitřní), voda (plast, pozink, měď), topení (ocel, plast, měď), plyn (venkovní, vnitřní - ocel, plast), kotelny do 0.5MW. Projektová dokumentace k veškeré činnosti.


e-mail LIPOVSKÝ MILAN - VODO, TOPO, PLYN - vodoinstalatérství, topenářství, zámečnictví. Revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení.


e-mail MINX PŘEMYSL - TOPENÍ - realizace: ústřední, etážové, podlahové vytápění, solární ohřev vody, solární vytápění, rozvody vody z mědi a z plastů. Venkovní a domovní kanalizace, vnitřní plynovody a vodovody.


e-mail TZBMONT, s.r.o. - montáže technických zařízení budov, instalace rozvodů vody, topení, plynu a kanalizace. Konzultace, návrhy a projekty plochých i šikmých střech, teras a střešních zahrad, vč. jejich úprav a sanací. Hydroizolace spodních staveb, řešení všech typů fasád (zateplení, větrané fasády atd.), dodatečného zateplení všech obalových konstrukcí objektu, opatření omezujících pronikání radonu z podloží. Dále provádí: kompletní tepelně-technické posouzení objektů, posouzení skladeb a kritických detailů (šíření tepla a vlhkosti konstrukcí), výpočet tepelných ztrát objektů (obálková metoda i jednotlivé místnosti), výpočty letní a zimní tepelné stability kritické místnosti objektu, výpočet poklesu dotykové teploty podlah, výpočtové ověření účinnosti větraných vzduchových vrstev v konstrukcích, atd.


e-mail QUANTUM, a.s. - stavby a rekonstrukce - plynovody (vysokotlaké, středotlaké a nízkotlaké), stávající plynárenské sítě, regulační stanice plynu. Výstavba a rekonstrukce - vodovody a kanalizace. Montáže a dodávky - kotelny, vytápění bytových, občanských a průmyslových staveb, podlahové vytápění v rodinných domech, teplovzdušné vytápění, výměníkové stanice, teplovodní sítě, průmyslové plynovody, rozvody plynu v domácnostech, bytových domech a jiných objektech, zdravoinstalace, čistírny odpadních vod. Prodej plynových zásobníkových ohřívačů vody. Distribuce plynu.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist