INTERIÉRY, SÁDROKARTÓN, VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ

stavebnictví a reality on line

odrážka

MONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTÓN, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ


Firmy a řemeslníci provádějící montáže, opravy a rekonstrukce interiérů. Vestavěné skříně, sádrokartóny, obložení, interiérové schodiště, příčky, podhledy...


volba regionuMONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - PRAHA


e-mail ALLEGRO, s.r.o. - společnost je v oblasti suchých vnitřních staveb - od sádrokartonových systémů přes kazetové a kovové podhledy až po plovoucí podlahy - největším dodavatelem v České republice. Kvalitní služby investorům poskytuje firma od roku 1991 a podílela se na více než 1400 stavbách převážně v Praze, Brně a Ostravě. ALLEGRO, s.r.o. komponenty a celé systémy vnitřních staveb vyrábí, prodává i montuje.


e-mail BERNIZET, s.r.o. - firma se zabývá interiéry, převážně stropními podhledy. Dodává a montuje patentovanou technologii napínaných stropů. Nabízí individuální řešení interiérů. Jednou z hlavních výhod foliových stropních podhledů je jejich rychlá montáž. Napínané stropní pohledy je možné montovat ve vlhkých místnostech. Dodávají se v několika provedeních a široké paletě barevných odstínů, s možnou instalací osvětlovacích těles nebo s různými prostupy pro klimatizaci jakéhokoliv tvaru či velikosti. Veškeré produkty jsou garantovány atesty a CE certifikáty.


e-mail FARRAO, s.r.o. - firma specializovana na suchý způsob výstavby, především v interiérech. Montuje: nové druhy stropních kovových „open-cell" podhledů Intalite, luxusní interierové světlíky Skylite, zdvojené podlahy Stratifloor, prosklené příčky JB Partex a Sypla, a mobilní akustické příčky Reiter, akustické systémy Notson, kovové podhledy GEMA Metalldecken ), akustické stropy, speciální (štukatérské) úpravy interiérů, a nejnovější technologie chladících podhledů Barcol-air.


e-mail MARKUS, s.r.o. - dovoz a montáž přestavitelných interiérových příček CLIPSOPLAQ (plných nebo prosklených) francouzské firmy CLIPS. Vestavěné skříňové stěny, šatnové skříňky a hygienické kabinky.


e-mail MozART PRAHA, s.r.o. - specializuje se především na návrhy a realizaci atypických interiérů bez ohledu na velikost prostoru a účel jeho využití. Je schopna zrealizovat zakázku dle přání zákazníka od návrhů až po výrobu. Vzhledem k celkovému zaměření firmy -film, divadlo a reklamu, disponuje celou řadou specialistů - architekti, kašéři, truhláři, pasíři.


e-mail NĚMEC MARTIN - INTERIÉRY - interiéry bytu od kuchyňské sestavy, kuchyňské linky na míru, kuchyňské stoly po nábytek a sedací soupravy. Kompletní dodávky a pokládka plovoucí podlahy, podlahové krytiny.


e-mail O.K. BEST - realizace interiérů - design, zakázková výroba, kompletní odborné montáže. Kuchyně včetně spotřebičů, kuchyňské a interierové doplňky. Bytové interiéry - skříně včetně vestavných, ložnice, dětský nábytek. Výroba reprezentativních interiérů - kanceláře, školní nábytek, gastro-provozovny.


e-mail VACKOVÁ ALENA - BYTOVÉ A KOMERČNÍ INTERIÉRY - návrhy a realizace interiérů, byty na míru, barevné řešení, dekorace, osvětlení, možnost atypických řešení. Individuální přístup architekta od návrhu až po konečnou realizaci. Spolupráce s mnoha výrobci a dodavateli nábytku, světel, textilií apod. Cenově dostupné služby.


MONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail DRAKOSTAV, s.r.o. - zajišťuje a provádí: rekonstrukce bytových jader, montáže SÁDROKARTONových podhledů a příček, montáže minerálních a kazetových podhledů, zhotovování půdních vestaveb ze sádrokarónu, zateplování podkroví, protipožární ochranu sloupů a nosných konstrukcí, obklady a zednické práce.


e-mail KB-BK, s.r.o. - výroba a montáž interiérů na zakázku dle individuálních požadavků zákazníka (vč. stropních podhledů, elektroinstalace, klimatizace, koberců, typového nábytku atd.). Restaurace, prodejny, kanceláře, penziony, hotely, rodinné domy, vily, atd.


e-mail NENADÁL ZDENĚK - kychyně, nábytek a interiéry na klíč. Požární uzávěry - okna, dveře, stěny. Zakázková truhlářská výroba: dřevěná okna všech konstrukcí i špaletová a eurookna, dveře vnitřní a vchodové i s bezpečnostními prvky, schody, pergoly, zimní zahrady, dřevěné balkóny, sekční garážová vrata s automatikou.


e-mail STRAND, s.r.o. - zakázkové zpracování nerez oceli (zábradlí, madla, schodiště, lišty, prahy, přístřešky, opláštění, žebříky, pulty, stoly, regály, vozíky, dveře, dvířka, mříže, schránky, ploty, rošty, rámy, směrovky, šríty, štítky, vývěskové tabule, informační štítky...).


MONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail APPL JAROSLAV - UMĚLECKÁ KOVOVÝROBA - zakázková výroba - atypické interiéry z ušlechtilých i neušlechtilých kovů dle návrhů vlastních i dodaných. Povrchové úpravy - komaxit. Atypické informační a orientační systémy, vč. grafického zpracování.


e-mail ELESTAV, s.r.o. - SÁDROKARTONy, interiérové žaluzie, obkladačské práce, montované garáže, venkovní rolety a garážová vrata, systémy oplocení, brány, centrální vysavače. Kompletní elektroinstalace včetně revizí, EZS-GSM, CCTV.


e-mail MEDVĚŽOV BORIS - MEBO - provádí veškeré sádrokartonářské práce. Dodávka a montáž veškerých sádrokartonových systémů pro široké použití v interiérech - stropy, stěny, podlahy, včetně rozvodů elektroinstalace a vody, osvětlovacích prvků, obkladů a dlažby.


e-mail STROPJAN, s.r.o. - projekty, výroba a instalace dřevěných truhlářských kazetových stropů. Vhodné do hal, chodeb, obývacích pokojů, jídelen, sálů apod.


e-mail TREPP-ART, s.r.o. - Svitavy - navrhuje, vyrábí a dodává dřevěné schody na míru. Široká možnost výběru materiálů a provedení. Návrhy pomocí specializovaného softwaru, přesná výroba na CNC obráběcím stroji. Prodloužené garance záruky.


e-mail TREPP-ART, s.r.o. - Moravská Třebová - navrhuje, vyrábí a dodává dřevěné schody na míru. Široká možnost výběru materiálů a provedení. Návrhy pomocí specializovaného softwaru, přesná výroba na CNC obráběcím stroji. Prodloužené garance záruky.

MONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJMONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - LIBERECKÝ KRAJMONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail GRIMAX, s.r.o. - plovoucí podlahy laminátové a dřevěné, sítě proti hmyzu, infra sauny, švédské těsnění do oken a dvěří, vestavěné skříně na míru.MONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail MANIPUL, s.r.o. - výroba a montáž shrnovacích lamelových dveří a vestavěných skříní na míru INDECO CZ, projektovaní a montáž centrálních vysavačů HUSKY.


MONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail AMFORA MARKETING, s.r.o. - vybavení šaten, jídelen, kanceláří, jednacích místností, archivů, průmyslových interiérů, skladů a školních učeben. Šatníky, kartotéky, spisové a mapové skříně, trezory, židle, křesla, ponky, nářaďové skříně, regály, lístkovnice, lavičky, věšáky.


MONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail CÁBA LUBOMÍR - zakázková výroba interiérových dělících stěn v kombinaci posuvné dveře a pevná stěna. Seriová výroba posuvných dveří k bytovým jádrům z hliníkových profilů obchodní značky ORSABAC - namontujete lehce sami. Možná instalace dveří k bytovému jádtru bez nutnosti úprav stěn.


MONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - VYSOČINA KRAJ


e-mail ŠTĚPÁNEK JAN - DOMINO - zabývá se výrobou, dodávkou a montáží stavebně truhlářských výrobků např. schodiště v různém provedení (dřevo, ocel, kombinace) dveře dýhované vnitřní, vchodové sendvičové dveře. Dále výroba a montáž interiérů v různém provedení.


MONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJMONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail MRÁZEK VLADIMÍR - ARTBYT VM - rekonstrukce koupelen a interiérů, renovace bytových jader, pokládka plovoucích podlah, renovace kuchyňských linek. Prodej: moderní obkladové panely - povrchová úprava dřevo, kámen, mramor, cihly, obkladačky, velký výběr lišt všech barev, samolepící PVC krytiny, stropnice a zateplovací panely, italská keramická dlažba, obklady NAXOS a MONOCIBEC, vybavení koupelen, koupelnové doplňky, DEKORTA - tapety ze skleněných vláken.


e-mail POVÝŠIL JAN - JMMONT - dodávky a montáže - sádrokarton, kazetové podhledy, zateplovací termofasády, podlahy plovoucí laminátové i dřevěné, PVC, koberce, korek, půdní vestavby, rekonstrukce koupelen, bytů, kanceláří, hal, dokončení hrubých staveb na klíč.


MONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail ALUSTYL, s.r.o. - komplexní dodávky hliníkových stropních lamelových a kazetových podhledů. Fasády a opláštění budov - izolační panely s jádrem z minerální vlny a sendvičové panely s izolací NEOPOR, stěnové a střešní izolační panely - sendvičové panely vhodné pro rychlé opláštění budov suchou výstavbou, trapézové plechy - plechy různých profilů a barev pro opláštění stěn a střech skladovacích a výrobních prostor, střešní krytiny - krytiny z hliníku nebo plastu pro dlouhou životnost střech, fasádní žaluzie - sluneční clony MERLO, chladírenské a mrazírenské dveře - nabízíme mrazírenské a chladírenské dveře s křídly plněnými polyuretanem, rekonstrukce a výstavba rodinných domů - provádíme kompletní i dílčí rekonstrukce starších rodinných domů a výstavbu nových objektů, solární panely - solární vakuový kolektor THERMOMAX s vysokou účinností v zimním období.


e-mail CHALUPA INTERIÉRY, s.r.o. - realizace interiérů, výroba nábytku, kuchyní, schodišť, podlah, dveří.


e-mail TRUNKÁT MILAN - montáže interiérů, poradenská činnost v oblasti kuchyňských linek.


MONTÁŽE - INTERIÉRY, SÁDROKARTON, OBLOŽENÍ, SCHODIŠTĚ - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail BUREŠ RADIM - kompletní sádrokartonářské práce, půdní vestavby, renovace koupelen a bytových jader, obklady ABITIBI, plovoucí podlahy, polystyrenové a plastové stropní kazety, fasády suchou cestou - systém Novabrik, vnější i vnitřní tepelné izolace.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist