IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, HYDROIZOLACE, ZATEPLOVÁNÍ

stavebnictví a reality on line

odrážka

IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, HYDROIZOLACE, ZATEPLOVÁNÍ


Firmy a řemeslníci provádějící montáže izolací - hydroizolace střech, balkónů, bazénů a základů staveb, izolace potrubí, protihlukové izolace, izolace proti radonu, chemicky odolné izolace. Zateplování budov.


volba regionuIZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - PRAHA


e-mail CHEMIA SYSTEM GEO, s.r.o. - poskytuje služby v oblasti ekologických staveb s certifikací ISO 9001 a 14001. Provádí rekultivace skládek, sanace a izolace staveb proti zemní vlhkosti. Aplikuje izolace proti radonu, hydroizolace betonu, drenážní a injektážní systémy pro izolace tunelů, kolektorů a jímek. Zprostředkuje prodej a montáž izolace GSE, Fabrinet, GundSeal, TunnelLiner, StudLiner, bentonitové rohože Bentomat, geokompozitní drenáže Nappe Solpac, Pacdrain, Stabidrain, výztuže Arter, Macrit, geotextilie Fibertex.


e-mail IZOLACE STAVEB PRAHA, s.r.o. - izolace plochých střech (včetně kompletních rekonstrukcí), zelené střechy (speciální skladba, vhodná pro zatrávnění střechy), izolace základů (proti vodě, radonu, ...), izolace tepelné. Pokrývačské práce z tvrdé krytiny, klempířské práce, nátěry plechových střech, horolezecké práce, hromosvody, světlíky. Odborné a znalecké posudky, projekty. Prodej izolačního materiálu.


e-mail MERTL MILOŠ, ING., - MEK - znalec v oboru akustika. Provádí měření hluku a vibrací (autorizované pracoviště), zhotovení akustických posudků a hlukových studií včetně návrhů protihlukových úprav a zajištění realizace (v průmyslu, v obytné zástavbě, ve venkovním prostoru, v dopravě). Zpracováváme též hlukové studie jako podklad k stavebnímu povolení a kolaudaci.


e-mail SPECIÁLNÍ IZOLACE A POVRCHY, s.r.o. - provádění chemicky odolných izolací, hyroizolací (včetně hydroizolací mostů), izolaci proti radonu, nátěrových, stěrkových a plastbetonových podlah, aplikace stavební chemie.


e-mail IZOLACE SAWA, s.r.o. - rekonstrukce šikmých a plochých střech. Zelené střechy systémy Börner, Vedag, Dektrade. Izolace bazénů, balkonů, teras, hydroizolace, zateplení. Prodej a montáž - bonský šindel, PVC folie tuzemské i zahraniční, oxidované asfaltové pásy, modifikované asfaltové pásy, asfaltové pásy do požárně nebezpečných prostorů. Materiály pro zateplení - minerální vlákno, skelné vlákno, pěnový polystyrén, pěnový polystyrén kašírovaný asfaltovým pásem, pěnové sklo Foamglass. Znalecké posudky, průzkum střešních systémů a návrhy technického řešení, projektové práce.


IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail CIUR, a.s. - výroba a aplikace tepelně-akustické izolace CLIMATIZER PLUS ( celulozová vlakna), výroba ISO 9002. Aplikace odvětrávaného fasádního systému Vinyl siding, výroba a montáž garážových vrat, bran a plotových systemu. Montáž a servis klimatizačních zařízení LENNOX. Výroba malty, tvárnic a zahradní architektury.


e-mail RAMAL-STAV, s.r.o. - certifikovaný aplikátor pro stříkané pěnové izolace od společnosti Demilec USA. Demilec izolační materiály jsou hydroizolace, tepelná izolace a parozábrana najednou. Tato chytrá pěna je vhodná jako izolace základů, podlah, stěn, obvodového pláště, krov, střecha, bazénu a pod.


e-mail URBAN JIŘÍ - IZOLACE URBAN - izolace, zateplení a rekonstrukce plochých střech včetně oplechování. Izolace a rekonstrukce teras a balkónů včetně oplechování. Realizace zelených střech. Izolace základů domů (sklepů, jímek, septiků, apod.). Montáže bazénové fólie do vnitřních, nebo venkovních bazénů – fóliové bazény. Montáže jezírkové fólie do zahradních, nebo koupacích jezírek - zahradní fóliová jezírka.


IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail  GERIŠER OTO - HYDROIZOLACE - provádí izolace střech proti vodě. Ploché střechy se zateplením i bez zateplení, kotvené, přitížené, vegetační. Spodní stavby - tlaková voda, radon, vlhkost, ropné produkty. Skládky, hnojiště, terasy, jezírka. Kvalitní materiály s vysokou životností, záruka na práci 5 - 10 let. Návrh realizace a cesta zdarma.


e-mail  KERAMIZOL, s.r.o. - hydroizolace plochých střech a střešní zahrady, izolace spodních staveb, zateplování objektů a obklady fasád, bazény a koupaliště. Kompletní dodávky staveb v oboru pozemní stavitelství a vybrané činnosti v oboru vodohospodářské stavby.


IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail JIZBA JAN - RED O.K. - renovace eternitových střech, čištění a nátěry plechových střech, opravy a nátěry fasád, rekonstrukce šikmých i plochých střech (Cembrit, Bramac, asfaltové šindele atd.). Široká paleta výškových prací (oprava panelových domů, prořezávání stromů, mytí a nátěry ve výškách).


IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail IZOSTAV, s.r.o. - tepelné a vodotěsné izolace tvrdou polyuretanovou pěnou. Generální opravy střech, sanace střešních plášťů, zateplování objektů.


e-mail REALSAN GROUP, SE - prodej sanačních a hydroizolačních materiálů. Sanace vlhkého zdiva, injektáže, krystalizační hydroizolace, bitumeny a další stavební chemie. Vhodné pro hydroizolace základů a zdiva. Nejoblíbenější produkt pro izolaci proti vlhkosti - injektážní prostředek DICOSIL.


IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail EKOHOLD, s.r.o. - tepelné a akustické izolace staveb systémem Siding, Climatizer Plus. Stavební práce.


e-mail IZOLACE A PROJEKTY STAVEB, s.r.o. - hydroizolace proti vodě a zemní vlhkosti. Izolace plochých střech a teras. Fotovoltaika - fotovoltaické povlakové střešní krytiny. Protan, Evalon, Fatrafol, Sarnafil.


e-mail PUR - IZOLACE, s.r.o. - výroba - tepelná a vodotěsná izolace nástřikem nebo litím tvrdé polyuretanové pěny. Komplexní služby v tomto oboru: tepelně-technické výpočty, projektovou dokumentací, výběr materiálů, technologické postupy a realizaci špičkovou zahraniční technologií (GUSMER, USA).IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - KARLOVARSKÝ KRAJIZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail PROPANEL, s.r.o. - revitalizace panelových domů. Energetický audit, projekty, zateplování fasád, střechy, plastová okna. Poradenství, kompletní servis na klíč..


IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail IZOGARANT, s.r.o. - zateplování objektů, střechy - sedlové, ploché, hydroizolace, sanace, plastová-dřevěná okna, zednické, tesařské, klempířské práce. Rekonstrukce panelových domů.


IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - VYSOČINA KRAJ


e-mail ABD IZOSPOL, s.r.o. - izolace dutin trámových stropů, nepřístupných a nebo těžce přístupných míst foukanou minerální čedičovou vatou..


IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail AQUASAN IZOLACE, s.r.o. - provádí sanace zdiva metodou podřezání, svislé hydroizolace objektů a plošné izolace podlah.


e-mail ESA BUILDING, s.r.o. - revitalizace, sanace, komplexní výstavba, kompletní dodávka staveb, rekonstrukce a sanace budov, komplexní zateplování budov, opravy a rekonstrukce střech, rekonstrukce balkónů a bytových jader, stavební řemesla.


e-mail FASSET, s.r.o. - prodej a montáže izolačních folií z měkčeného PVC, PEHD, LDPE a jiných materiálů (izolační materiály proti vodě, ropným látkám, radonu, chemikáliím). Výroba a dodávky stěnových průchodek pro prostupy potrubí nebo kabelu stěnami.


e-mail NOVAIZOL s.r.o. - odborné realizace, opravy a rekonstrukce pro střechy všech typů, lité anhydritové podlahy a kompletní revitalizace budov (zateplení, výměna oken, modernizace vstupu atd.). Střechy na klíč, izolace a zateplení střech, obvodové pláště, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Výroba lehčeného betonu, pěnobeton a polystyrenbeton. Firma s dlouholetou tradicí od roku 1992 s působností po celé ČR.


e-mail STAVBY ŠTĚPÁN, s.r.o. - zajišťování služeb ve stavebnictví, zateplování domů, celková revitalizace domů, rekonstrukce objektů.


IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail R-STAV SERVIS, s.r.o. - revitalizace panelových a bytových domů a rekonstrukce a modernizace budov. Specializace na zateplování staveb kontaktními zateplovacími systémy BAUMIT, CAPAROL, TERRANOVA, VISCO. Zateplení a izolace plochých střech systémem POLYDEK. Sádrokartonové konstrukce, malířské a natěračské práce vysokotlakou technikou, samonivelační sádrovcové potěry SAP SALITH, omítkářské práce..


IZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - ZLÍNSKÝ KRAJIZOLAČNÍ A IZOLATÉRSKÉ PRÁCE, ZATEPLOVÁNÍ - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mailGASPE, s.r.o. - výroba pěnobetonu (mísením cementové kaše s pěnou FOACEM, podle technologie fy Laston Italiana) přímo na stavbě. Používá se jako tepelná izolace plochých střech s mírným sklonem, tepelně izolační podkladová vrstva pod podlahy, odlehčování budov při rekonstrukcích, tepelná izolace kanálů a šachet. Vysoká tepelně izolační schopnost, dobrý kročejový útlum, nehořlavost, dlouhodobá stálost, propustnost pro páru, odolnost proti zmrazovacím a rozmrazovacím cyklům, odolnost proti rázům a plísním, dobrá mechanická pevnost v závislosti na vyrobené objemové hmotnosti.


e-mail BOLESLAV PAVEL - provádí izolace jakéhokoli druhu a rozsahu, nastřelovací a kotvící práce, montáže plastových svodů a žlabů. Chemické izolace - opravy a nátěry plechových střech, atik, včetně hromosvodů. Tlakové izolace - izolace proti vodě (nádrže, jímky, bazény), izolace proti spodní vodě a radonu. Kompletní izolace plochých střech, teras a balkonů. Rekonstrukce a údržba střešních plášťů. Zajištění materiálů: plastové folie - (UV filtr, infrazáření, radon), lepenkové pásy ("S", "SB"). Opravy podlah, ramp (interiér i exteriér). Izolace tepelné, zvukové a kročejové.


e-mail DOLÍHAL STANISLAV - DOMAL - izolace střech proti vodě a antikorozní, hydroizolační, reflexní a jiné nátěry střech. Malby, nátěry, drobné zednické práce, a uklidové práce.


e-mail LONGIS, s.r.o. - efektivní řešení hydroizolací staveb s pomocí švýcarského hydroizolačního systému SARNAFIL.

e-mail MITRENGA STAVBY, s.r.o. - firma se zabývá odstraněním vlhkosti z objektů a jejich sanací (především systémem Baumann - zvlněné chrom-nikl ocelové plechy; chemickou injektáží). Bezplatná prohlídka objektů. Dále provádí zajištění statiky objektu nebo jeho zesílení, řezání a vrtání stavebních konstrukcí, stavba a oprava kamenných a betonových mostů.


e-mail ROMEX, s.r.o. - údržba, opravy a rekonstrukce objektů. Specializace na ploché a ozeleněné střechy, stavební a chemicky odolné izolace, injektáže, sanace a speciální izolace, průmyslové a účelové podlahy, speciální čištění a impregnace povrchů.


e-mail SPECIÁLNÍ IZOLACE A POVRCHY, s.r.o. - provádění chemicky odolných izolací, hyroizolací (včetně hydroizolací mostů), izolaci proti radonu, nátěrových, stěrkových a plastbetonových podlah, aplikace stavební chemie.


e-mailX VOJÁČEK MIROSLAV - IZOLAČNÍ PRÁCE - provádí veškeré izolační práce ve stavebnictví. Izolace proti zemní vlhkosti, izolace proti tlakové vodě a radonu, izolace střech plochých a šikmých asfaltovými pásy. Kompletní rekonstrukce střech včetně zateplení a klempířských prací. Opravy plochých střech nátěrovými hmotami - ekologický program. Izolace termoplasty (PVC fólie - střechy, základy staveb, bazény atd.) Izolace střech zelených včetně zatravnění - terasy. Montáž živičných šindelů, veškeré tvrdé krytiny včetně tesařských prací, lehkých střešních plášťů (AI, KOB). Veškeré výměny klempířských prvků.


e-mail LOVECKÝ KRISTOSLAV - ZEDNICKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE - zateplování domů, izolace, veškeré zednické práce, obklady a dlažby, práce s kamenem, hrubé stavby, rekonstrukce, veškeré drobné práce.


e-mail MANI ARS, s.r.o. - stavební společnost realizující především střechy a fasády - tepelně izolační práce od projektu po realizaci.


e-mail TZBMONT, s.r.o. - hydroizolace spodních staveb, řešení všech typů fasád (zateplení, větrané fasády atd.), dodatečného zateplení všech obalových konstrukcí objektu, opatření omezujících pronikání radonu z podloží. Montáže technických zařízení budov, instalace rozvodů vody, topení, plynu a kanalizace. Konzultace, návrhy a projekty plochých i šikmých střech, teras a střešních zahrad, vč. jejich úprav a sanací. Dále provádí: kompletní tepelně-technické posouzení objektů, posouzení skladeb a kritických detailů (šíření tepla a vlhkosti konstrukcí), výpočet tepelných ztrát objektů (obálková metoda i jednotlivé místnosti), výpočty letní a zimní tepelné stability kritické místnosti objektu, výpočet poklesu dotykové teploty podlah, výpočtové ověření účinnosti větraných vzduchových vrstev v konstrukcích, atd.


e-mail SAVEENERGY-DEMILEC CZ, s.r.o. - vysoce kvalitní a ekologické izolační materiály a stříkaná pěnová izolace Demilec pro izolaci čehokoliv od základů až po střechu. Výhradní distributor pro Čechy a Slovensko.


e-mail ZUKAL PETR, KOS JOSEF - zateplování rodinných domů, rekonstrukce byt. jader, montáž sádrokartonů, obklady, dlažby, zednické práce.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist