KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI

stavebnictví a reality on line

odrážka

KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH


Firmy a řemeslníci provádějící klempířské a pokrývačské práce, montáže a opravy střech, výroba a montáže okapových systémů a sněhových střešních zábran.


volba regionuKLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - PRAHA


e-mail BIŇOVEC OTAKAR, TŮMA STANISLAV, ZEIBETT PETR - POKRÝVAČI - provádí opravy, rekonstrukce a nové střechy, montáže krovů, zateplení střešních konstrukcí, postřiky proti plísni a škůdcům. Betonové tašky BRAMAC, KM BETA, pálené tašky TONDACH, CREATON, WALTHER, eternitové šablony CEMBRIT, plechové krytiny ALUKRYT, RANNILA, asfaltové šindele, střešní okna VELUX. Rozpočty a zaměření zdarma.


e-mail KOCHLÍK LADISLAV - KLEMPÍŘSKÉ A POKRÝVAČSKÉ PRÁCE - klempířské výrobky z materiálů měď, pozink, titanzinek (rheinzink). Klempířské práce na zakázku v dílně i terénu (práce a výrobky z vlastního i dodaného materiálu, pokrývačské práce (bednění, přelaťování, fóliování, montáže tašek a šindelů atd.), výškové montážní práce vykonáváme pomocí horolezecké techniky.


e-mail SUMIF - STAVEBNÍ ČINNOST, sdružení - pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Veškeré zednické, malířské a obkladačské práce, sádrokartón, pokládka plovoucích podlah, instalatérské, topenářské a elektrikářské práce, zateplování fasád domů, budov a průmyslových objektů, výškové práce horolezeckou technikou. Rekonstrukce, opravy, překládky.


KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - STŘEDOČESKÝ KRAJKLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail BEZVA, s.r.o. - kompletní dodávky střech, včetně klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Vyrábí klempířské prvky z Cu, FeZn, TiZn. Vzduchotechnické prvky. Háky, objímky, sněhové zábrany, nástřešní a bezpečnostní háky a jiné doplňky na střechu v provedení žárově pozinkované oceli, mědi, titanzinku, povrchovou úpravou polyethylenem nebo práškovou barvou.


e-mail KŘENEK ROMAN - STAVEBNÍ KLEMPÍŘSTVÍ - opravy a rekonstrukce střech, střechy nové. Klempířské práce, tesařské práce, pokrývačské práce, izolatérské práce, nátěry střech, dodávky včetně osazení střešních oken Velux, dodávku a montáž ochranných systémů proti sedání holubů na fasády a římsy, opravy komínů v nadstřešních částech, provádění živičných střech.


KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail ŠTANTEJSKÝ MILOŠ - FAST - pokrývačství, klempířství. Střechy šikmé a střechy ploché ze všech materiálů. Izolace balkónů a teras. Izolace základů staveb proti zemní vlhkosti a radonu. Renovace eternitu. Ochrana okapů před zamrznutím nátěry střech a fasád, renovace eternitových střech, stavba nadstřešních částí komínů, sádrokartony - půdní vestavby.


KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - LIBERECKÝ KRAJKLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - ÚSTECKÝ KRAJKLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - KARLOVARSKÝ KRAJKLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - PLZEŇSKÝ KRAJKLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail JOKL LADISLAV - KLEMPÍŘSTVÍ A POKRÝVAČSTVÍ - montáž a demontáž všech střešních systémů. Montáž a demontáž střešních oken. Laťování. Klempířské a pokrývačské práce. Betonové, pálené, plechové i asfaltové krytiny. Práce včetně dodávky materiálu. Kalkulace zdarma.


e-mail SAG, a.s. - výroba a dodávky střech, okapů a fasád z ušlechtilých kovových materiálů, jakými jsou měď, hliník a titanzinek. Vyrábí a dodává střešní krytiny falcované či skládané, odvodňovací systémy střech veškerých normových rozměrů a fasádní systémy.


KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - VYSOČINA KRAJ


e-mail ŠPAČEK MILAN - střechy z plechu pozinkovaného, měděného, hliníkového, zinkového (BORGA, LINDAP), střechy živičné, taškové (Bramac) a šindel. Provádí kompletní realizaci střech, včetně tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Okapové žlaby, svody, kolena, háky, vikýře. Výroba vzduchotechniky a odsávání. Velkoobchod a maloobchod klempířskými výrobky: dodává celý sortiment stavebních klempířských prvků, dále kouřové roury a kolena, pařáky, zavařovací hrnce, kbelíky, konve a další, včetně rozvozu zákazníkovi.


KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail DROZD ROMAN - KLEMPO - stavební, klempířské a pokrývačské práce. Výroba a montáž vzduchotechniky, projekční práce v oboru vzduchotechnika a klimatizace.


e-mail KHÝR VLADIMÍR - BLESK - opravy a rekonstrukce plochých i šikmých střech, pokrývačské, klempířské a tesařské práce, malby interiérů, tapetování, úpravy povrchů, nátěry a nástřiky konstrukcí, práce se sádrokartonem, prodej hydroizolačních materiálů firmy POLYGLASS, izolace mostů, viaduktů a základů proti tlakové vodě, montáž plastových a dřevěných oken. Inženýrské sítě ( voda, plyn, kanalizace, el. rozvody). Kompletní stavby na klíč, rekonstrukce objektů, novostavby, půdní vestavby a nástavby, kompletní rekonstrukce a přestavby bytu.


KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail ROOFS.CZ GROUP, a.s. - provádí kompletní realizaci střech - pokrývačské, klempířské, tesařské, izolatérské, zednické a sádrokartonářské práce. Výroba typických i atypických klempířských prvků na zakázku.


KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail HEGA, s.r.o. - klempířství, pokrývačství, klempířské práce ze všech dostupných materiálů. Kompletní dodávky a rekonstrukce střech. Výroba a montáž vzduchotechniky.


e-mail ZLÍNMAT, s.r.o. - maloobchod i velkoobchod se střešními krytinami, okapovými systémy, klempířskými prvky, sádrokartony, střešními okny, hydroizolacemi, tepelnými izolacemi a řezivem. Firma provádí i montážní práce, jak průmyslových objektů a státních zakázek, tak i rodinných domků. Nabízí bezplatné poradenství a bezplatné rozpočtování střešních konstrukcí a střešní krytiny včetně střešních oken.


KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI, MONTÁŽE STŘECH - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail FIALA MICHAL - KLEMPÍŘSTVÍ - veškeré klempířské práce. Dále práce: zámečnické, sádrokartonářské, zateplování.


e-mail NOVOTNÝ FRANTIŠEK - STAVEBNÍ KLEMPÍŘ - výroba, prodej a montáž stavebních klempířských přípravků.


e-mail  NOVOTNÝ VÁCLAV - KLEMPÍŘSTVÍ A ZÁMEČNICTVÍ N+K - montáž a prodej okapů s příslušenstvím (plastových, poplastovaných, z klasických materiálů).

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist