KOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ

stavebnictví a reality on line

odrážka

MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ KOMÍNŮ


Firmy a řemeslníci které staví, revidují, čistí, rekonstruují, opravují a bourají v‘echny druhy komínů, včetně průmyslových, provádějí žáruvzdorné vyzdívky a tepelné izolace tepelných zařízení.


volba regionuKOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - PRAHA


e-mail HRADECKÝ ZDENĚK, ING. - kominické práce – či‘tění, kontroly a revize, prohlídky inspekční kamerou ROTHENBERGER. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, ‘kolení zaměstnanců - BOZP a PO, prevence rizik při zaji‘ťování BOZP, koordinátor BOZP na staveni‘ti. Požární ochrana a požární prevence, požární bezpečnost staveb, preventivní požární prohlídky pracovi‘ť a budov, zpravování dokumentace BOZP a PO. Revize elektro, kotlů a tlakových nádob.

e-mail PALKANIN JOSEF A ROBERT - KOMINICTVÍ - stavba třísložkových komínů, revize , vložkování komínů.


e-mail OMEGA - TEPLOTECHNA PRAHA, a.s. - projektuje, staví, rekonstruuje, opravuje a bourá v‘echny druhy průmyslových komínů, žáruvzdorné vyzdívky a tepelné izolace tepelných zařízení. Podle návrhu provozu a typu odváděných spalin dodává a instaluje do komínů nová kyselinovzdorná keramická pouzdra, nerezové ocelové průduchy nebo celé systémy odtahu spalin. Hlavním působi‘těm je elektrárenský a teplárenský průmysl, průmyslové pece pro výrobu vápna a cementu, papírenský průmysl a petrochemie.


e-mail ŠALOUNOVÁ ZDEŇKA - KOMINICTVÍ - čistění komínů, kotlů, kouřovodů. Vložkování komínů, stavění třísložkových odkouření, odvětrání pro krby, montáže dopojení kouřovodů, stavební opravy komínových těles, odstraňování závad v kouřových cestách. Technické poradenství, revizní a kolaudační správy, pasportizace komínových průduchů.


KOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail ABRAHÁM JAROSLAV - KOMINICTVÍ AKOM - kompletní kominické práce - vložkování, montáž nových komínů v‘ech typů a značek, rekonstrukce, fasádní nerezové komíny, či‘tění, frezování, dopojování spotřebičů.


e-mail KOVO - BROŽ, s.r.o. - zabývá se předev‘ím výrobou komínových vložek a kouřovodů z hliníkových a nerezových plechů. Zakázková klempířská výroba, prodej a montáž komínů nebo komínových vložek jiných výrobců.


e-mail RIG-TIME STAVEBNÍ, s.r.o - výrobce komínových systémů CIKO® (cihelné komíny). Činnost v celé ČR.


e-mail VOLF LADISLAV - VLOŽKOVÁNÍ KOMÍNŮ - vložkování komínů pro topení plynnými i tuhými palivy , montáže tříplá‘ťových komínů, montáž a dodávka plastového potrubí pro kondenzační kotle, revize komínů.


KOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail ZEMAN OTTO - KOMINICTVÍ - či‘tění komínů a kouřovodů pro v‘echny druhy paliv, revize komínů a kouřovodů pro v‘echny druhy paliv, výpočty kouřových cest, vložkování komínů - hliník i nerez, stavba vícevrstvých odkouření, vý‘kové práce, pasportizace komínových průduchů.


KOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail ŠTANTEJSKÝ M. - FAST - stavba nadstře‘ních částí komínů, pokrývačství, klempířství, nátěry střech a fasád, renovace eternitových střech, sádrokartony - půdní vestavby.


KOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail KOMÍNSOS, s.r.o. - provádí kompletní rekonstrukce komínových těles. Vložkování - nerez, keramika, plast, hliník. Frézování komínů, přestavby nadstře‘ních částí,stavby komínů Schiedel, stavby fasádních komínů, poradenství a prodej. Provádění prací ve v‘ech krajích ČR.


e-mail HAUER FRANTIŠEK - AHA KOMÍNY - stavby a rekonstrukce komínů. Vymetání komínů, měření spalin, kamerové průzkumy, vypalování komínů a kotlů, sanace komínů .


e-mail JOSIEK JAN - FLORIAN - dodávka a montáž komínové techniky, generální rekonstrukce a opravy komínů, prodej atestovaných komínových vložek z hliníku a nerezu, vložkování komínů pro plynná, tuhá a kapalná paliva, výroba komínů a komponent z nerezu, výstavba zděných komínů jedinečnou technologií, kompletní servis v oblasti komínové techniky, odborné posudky včetně výpočtů, revize, videoinspekce.


KOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail ZEMAN DUŠAN - OTS - výroba a prodej komínových systémů CJ Blok (třívrstvý tepelně izolovaný komín), vhodné na komíny pro v‘echny druhy paliv. Tepelně izolované, celoplo‘ně odvětrané, stavebnicového typu z tradičních materiálů (cihelná tvarovka, tepelná izolace, keramická vložka), velkoobchod.KOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail KUBÍN JIŘÍ - KOMONT - čistění komínů, vložkování, revize.


KOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - PLZEŇSKÝ KRAJKOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - JIHOČESKÝ KRAJKOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - VYSOČINA KRAJKOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJKOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail FREVLOKO, s.r.o. - komínové systémy. Zajistí vložkování, frézování i nezbytné revize a odborné posudky komínů a komínových vložek. Certifikované komínové systémy, kominičtí mistři a soudní znalci v oboru požární ochrana. Působnost po celé ČR.


e-mail UHRÍN JOZEF - vložkování komínů a kominictví. Rekonstrukce a vložkování komínů . Kominické práce.


KOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail STRAKA PETR - MASTR - vložkování komínů, výroba a montáž vícevrstvých komínových těles z materiálů nerez nebo hliník.


KOMÍNY - MONTÁŽE, REVIZE, VLOŽKOVÁNÍ A ČISTĚNÍ - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail KAMINOFLEX, s.r.o. - komíny - výroba, montáž a prodej (třívrstvé, fasádní, volně stojící, komínové vložky - v‘e z nerezi).


e-mailX KUBĚNA CYRIL - KOMINICTVÍ - provádí ve‘keré kominické práce, vložkování komínů, revize komínů, poradenství.


e-mail KUPČÍK PETR - KOMÍNY EXPRES - kominické práce, revize komínů revizním technikem komínů, vložkování komínů, montáže fasádních komínů, navrhování kouřových cest a poradenská činnost.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist