OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY

stavebnictví a reality on line

odrážka

OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY


Firmy se specializací na výrobu a montáže ocelových konstrukcí, ocelových a železobetonových montovaných hal. Výrobci ocelových schodi‘ť, zábradlí, ocelových ro‘tů, mříží, speciálních konstrukcí apod.


volba regionuOCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - PRAHA


e-mail BEDOX SKY, s.r.o. - výroba a montáž - drobné ocelové konstrukce (žebříky, schodi‘tě, zábradlí, atd.), oplá‘tění průmyslových hal a administrativních budov, atypické stře‘ní výplně otvorů (profily s přeru‘eným tepelným mostem), stře‘ní světlíky (obloukové, sedlové, shedové, bodové), samočinné odvětrávací zařízení (tzv. RWA nebo SOZ), světlovody, zimní zahrady, markýzy, interiérové prosklené dělící příčky, skleněné podhledy.


e-mail  DOLEŽAL, s.r.o. - specializuje se na zakázkovou výrobu atypických interiérů a technologických zařízení. Vstupní portály, atypické interiéry, schodi‘tě, skleněné, točité a požární schody, prosklené stěny, kovový nábytek, nerezové obklady, mosazné obklady, okapové plechy, zábradlí, galerie, balkóny, žebříky, rotační podstavce soch, podhledy, kovové dveře, kovová okna, portály, přístře‘ky, markýzy, výkladní skříně, výkladce, barové pulty, zápultí, nerezové schůdky (např. do bazénu), klece, voliéry pro ptáky, bytové doplňky... Ohýbání, stříhání plechu, vrtání, svařování, řezání, brou‘ení, le‘tění, pilování, soustružení, frézování, repase, pasířství, rekonstrukce, kovářství, ocelové konstrukce.


e-mail DVOŘÁK STANISLAV - KOVO - zaměřuje se na zakázkové zámečnictví a kovovýrobu. Zabývá se svařováním slitin hliníku a nerez oceli, zabezpečením venkovních a vnitřních objektů. Vyrábí atypické výrobky, lehké a středně těžké ocelové konstrukce, interiérové a exteriérové doplňky včetně povrchových úprav. Běžně dodávaný sortiment: otvírací mříže, kované mříže, katry s bezpečnostním kováním, branky, dvoukřídlé brány, zateplená vrata, brány posuvné, samonosné včetně pohonu a případně s dřevěnou výplní, ploty, zábradlí, pochozí lávky, schody, reklamní pylony, konstrukce pro vzuchotechniku, čekárny MHD, přístře‘ky včetně polykarbonátu nebo s oplechováním, poklopy, regály, žebříky na průmyslové haly.


e-mail LLENTAB, s.r.o. - specializuje se na montované lehké ocelové haly, včetně projekce. Součástí dodávky je kompletní projektová dokumentace. Výstavba prefabrikované lehké ocelové konstrukce a montáž oplá‘tění haly provádí osvědčenou technologií. Stavba může být tepelně izolovaná i neizolovaná a v různých velikostech a barvách. Působení po celé ČR a Slovensku.


e-mail MARTIFER CZ, s.r.o. - dceřiná firma portugalské společnosti Martifer, která se specializuje na výrobu, dodávku a montáž ocelových konstrukcí a oplá‘tění. Patří mezi desítku největ‘ích výrobců ocelových konstrukcí v Evropě.


e-mail STAVBY MOSTŮ PRAHA, a.s. - výroba a montáž ocelových konstrukcí. Výroba a montáž předpjatých a železobetonových prefabrikátů. Dále provádí: monolitické předpjaté konstrukce betonované na pevných a výsuvných skružích, monolitické předpjaté konstrukce letmo betonované, monolitické předpjaté konstrukce postupně vysouvané, letmo montované konstrukce z příčně dělených prefabrikátů, konstrukce z předpjatých prefabrikátů spřažených se železobetonovou deskou, spřažené ocelobetonové konstrukce, železobetonové mostní a inženýrské konstrukce. Tradiční dodavatel mostních objektů.


OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail PETER ZDENĚK - zakázková kovovýroba Beroun. Stavební zámečnictví, montáže a ocelové konstrukce. Zabývá se výrobou a montáží vrat, bran, garážových vrat, nejrůzněj‘ích ocelových konstrukcí, schodi‘ť, zábradlí, kovaných a ozdobných prvků.


e-mail KB-BK, s.r.o. - firma zabývající se výrobou závěsové techniky pro potrubí (systém závěsů je vhodný pro rozvody teplé i studené vody, topení plynu, kanalizace, vzduchotechniky a dal‘ích technických rozvodů, lze je použít pro potrubí ocelové, plastové, měděné, litinové, skleněné, hliníkové, pro kabelové rozvody, apod.), zámečnickou výrobou (ocelové konstrukce, vchodové dveře a dělící příčky i s elektrickým pohonem, výkladce, okna, schodi‘tě, zábradlí, doplňky do interierů, mříže, oplocení, přístře‘ky, balkony, soustružení a frézování kovů, sváření kovů, umělecko-kovářské práce, dal‘í zámečnické výrobky dle přání zákazníka). Dále truhlářskou a umělecko-kovářskou zakázkovou výrobou, výrobou a prodejem ‘kolního a kancelářského nábytku.


e-mail STAVOKONSTRUKCE ČESKÝ BROD, a.s. - tradiční dodavatel ocelových výrobků pro stavební průmysl. Nosný program firmy tvoří požární ocelové dveře a požární vrata, dále pak standardní průmyslové dveře a vrata, ocelové konstrukce a konstrukce pásových dopravníků.


e-mail STRAND, s.r.o. - nabízí schodi‘ťové komplety a bezpečnostní madla, krycí a dekorativní stavební prvky, venkovní a vnitřní orientační systémy jako směrovky, orientační tabule, firemní ‘títy, vývěsní skříňky a pod. a užitkové prvky jako pracovní stoly, police, rámy, atypické dřezy, žlaby digestoře, výdejní pulty apod. v nerezovém provedení s povrchem brou‘eným, le‘těným nebo pískovaným. Dále se zabývá komplexním ře‘ením dopravních a manipulačních problémů při mezioperační a expediční přepravě předev‘ím v provozech s vysokými hygienickými nároky, např. expediční systémy v masokombinátech, montážní linky ke kompletaci výrobků při postupné montáži, příjmové a balící linky na porážkách drůbeže, dopravníky v mezioperační dopravě, dopravníky pro plnící etiketovací a balící linky a dopravníky pro gastronomické provozy. Doplňkovou činností je prodej bubnových elektropohonů a frekvenčních měničů.


e-mail ŠENK RENÉ - ZÁMEČNICTVÍ - zakázková výroba z oceli. Mříže - kompletní mechanické zabezpečení objektů, vrata, ploty, brány - automatické pohony, schody, zábradlí, ploty, konstrukce z oceli. Zakázková výroba z nerezu - madla, různé doplňky, prosklené stěny, výklady, zábradlí, atd. Bezrámový zasklívací systém OPTIMI® pro lodžie, balkony, zimní zahrady, terasy a pod.


OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail HWT, s.r.o. - stavební společnost se zaměřením na výrobu ocelových montovaných hal pro sklady, jízdárny, výrobní montované haly, sportovi‘tě, zastře‘ení, hangáry. Doplňkové služby: konzultace, návrhy, studie, dokumentaci k ohlá‘ení, stavbě, kompletní dodávku projekčních a stavebních prací.


OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail ELEKTRO MOSEV, s.r.o. - výroba ocelových konstrukcí. Výroba, prodej, montáž a servis výtahů. Montáže elektroinstalace. Výroba a montáž rozvaděčů. Stavební firma.


e-mail HALY CZ, s.r.o. - mobilní montované haly oplá‘těné technickou textilií nebo pevnou krytinou - haly skladovací, výrobní, prodejní, tenisové, víceúčelové haly. Sportovní objekty, hangáry, garážové přístře‘ky, párty stany. Atypická zastře‘ení.


e-mail HALY.BIZ, s.r.o. - výroba, prodej, montáž, servis, rekonstrukce, financování a pronájem hal. Ocelové konstrukce, haly, halové objekty, ocelové haly, montované haly, pro ‘iroké spektrum využití - sklady, výrobní haly, jízdárny, sportovní haly, hangáry, apod.


e-mail LÁF NEREZ, s.r.o. - kovovýroba. Podlahové vpustě, žlaby a ro‘ty, kovové dveře provozní, chladírenské, mrazírenské, zařízení kuchyní a jídelen (nerezové stoly, dřezy), plocháčové dráhy pro masné provozy. Prodej nábytku, podlahových krytin a bytového textilu.


OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - LIBERECKÝ KRAJOCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - ÚSTECKÝ KRAJOCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail CHEZAK, s.r.o. - montáže ocelových konstrukcí, jejich oplá‘ťování a montáže technologických zařízení a potrubních rozvodů. Svářečská ‘kola, pronájem jeřábové techniky.


OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail DRÁŽIL PAVEL - VDSTEEL - zpracování výrobní dokumentace pro ocelové konstrukce a oplá‘tění průmyslových budov. Statika ocelových konstrukcí. Výroba a montáž OK.

OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail KORES, s.r.o. - projektování, dodávky a montáže libovolných kovových montovaných hal, systému oplá‘tění hal, sendvičové izolační panely PUR a Minerál. Výkup a prodej použitých hal. Prodej sendvičových panelů, klempířských prvků a jejich příslu‘enství.


e-mail LLENTAB, s.r.o. - specializuje se na montované lehké ocelové haly, včetně projekce. Součástí dodávky je kompletní projektová dokumentace. Výstavba prefabrikované lehké ocelové konstrukce a montáž oplá‘tění haly provádí osvědčenou technologií. Stavba může být tepelně izolovaná i neizolovaná a v různých velikostech a barvách. Působení po celé ČR a Slovensku.


OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - VYSOČINA KRAJ


e-mail BUREŠ LUKÁŠ - ZÁBRADLÍ L-B - nerezové zábradlí pro firmy i domácnosti. Kovové zábradlí na míru - balkónové zábradlí, vnitřní i venkovní zábradlí schodi‘tě. Návrh, zaměření, výroba a montáž. Zakázková kovovýroba a zámečnictví.

e-mail SMIP, s.r.o. - výroba a montáže ocelových a nerezových schodi‘ť a zábradlí. Různorodé půdorysné tvary, různé druhy ná‘lapu - od dřevěných masívů, MDF bloky, až po mramor, póroro‘t apod.


OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail ELORA GROUP, s.r.o. - průmyslové stavby, stře‘ní světlíky, ocelové konstrukce. Dodávka a montáž stře‘ních systémů, ocelových konstrukcí, hliníkových oken, dveří a strukturálních či sloupkových fasád pro průmyslové stavby.


e-mail FOREMANS, s.r.o. - společnost je zaměřena na komplexní dodávky v energetice a průmyslu - dodávky a montáže: ocelové konstrukce v průmyslu a ve stavebnictví, stavební práce, projekční činnost, předizolované potrubí a potrubní systémy (parovody, horkovody, teplovody), dodávky a montáže klasických potrubních systémů (ve‘keré potrubní rozvody v energetice a průmyslu), systémy vytápění, předávací stanice, distributor pro předizolované potrubí ZPU Międzyrzecz.


e-mail FEMONT OPAVA, s.r.o. - zabývá se výrobou a montážemi ve‘kerých ocelových konstrukcí a hal. Převážnou část produkce tvoří montované haly, které jsou určeny pro průmyslové účely, supermarkety, autosalóny, čerpacích stanice pohonných hmot a dal‘í.


e-mail HUTNÍ MONTÁŽE, a.s. - montáže, opravy a údržba průmyslových a energetických celků a infrastruktury. Společnost podniká v oblasti dodávek a montáží ocelových konstrukcí, dodávek a montáží mostů, montáží technologických zařízení, pronájmu jeřábové techniky a inženýrské a obchodní činnosti.


e-mail LLENTAB, s.r.o. - specializuje se na montované lehké ocelové haly, včetně projekce. Součástí dodávky je kompletní projektová dokumentace. Výstavba prefabrikované lehké ocelové konstrukce a montáž oplá‘tění haly provádí osvědčenou technologií. Stavba může být tepelně izolovaná i neizolovaná a v různých velikostech a barvách. Působení po celé ČR a Slovensku.


e-mail VÍTKOVICE, a.s. - mostní konstrukce včetně spřažených ocelobetonových konstrukcí. Průmyslové, zemědělské, občanské jednopodlažní i vícepodlažní stavby. Ocelové konstrukce velkostrojů, zakladačů zeminy, lodních vykladačů. Technologické konstrukce pro kotle, vrtné plo‘iny a chladící věže. Konstrukce pro dopravníky. Stře‘ní konstrukce. Haly. Montované rodinné domky. Rekonstrukce a diagnostika staveb. Výroba a ohýbání trubek pro nosné konstrukční prvky, energetiku, chemii petrochemii a plynárenství. Smaltované nádrže. Čistírny odpadních vod. Bioplynové stanice.


OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail HOPAX, s.r.o. - dodávky halových objektů na klíč. Výroba ocelových konstrukcí a halových objektů do rozpětí 80 m bez vnitřních sloupů. Výroba podpěrných konstrukcí pro technologická zařízení. Výroba kusových ocelových konstrukcí dle dodané výkresové dokumentace. Výroba atypických konstrukcí dle požadavků investora popřípadě architekta. Výroba mostových jeřábů do nosnosti 80 000 kg. Předmontáž kusových ocelových konstrukcí. Dodávka zvedacích zařízení firmy VERLINDE. Montáž ocelových konstrukcí včetně technologických zařízení a celků. Montáž zvedacích zařízení dle požadavků odběratelů.


e-mail IP SYSTEM, a.s. - zabývá se projekcí, statickými výpočty, vývojem a dodávkami (realizací) železobetonových montovaných konstrukcí. Haly, supermarkety, autosalóny, bytové domy, administrativa, hromadné garáže, zemědělské objekty.


e-mail MONTERS, s.r.o. - obchodní společnost, zabývající se projekcí, dodávkou a realizací železobetonových konstrukcí typových i atypických. Konstrukce halové, a to i s vestavěným podlažím jako skladové, sportovní a výrobní haly, zábavní centra a hypermarkety, tak i vícepodlažní ‘kolní a nemocniční pavilony, hotely a hromadné garáže.


e-mail PREFA H+Z, s.r.o. - univerzální železobetonové montované haly pro ‘iroké využití - zemědělské farmy, supermarkety, výrobní haly, garáže, sklady, dílny.


e-mail DT MOSTÁRNA, a.s. - stavební a mostní ocelové konstrukce. Železniční a silniční mosty, ocelové konstrukce technologických zařízení a občanské vybavenosti, potrubní a kabelové mosty, stožáry, zásobníky, sila, sportovní haly ad.


e-mail DT VÝHYBKÁRNA A STROJÍRNA, a.s. - vývoj a výroba zdvihacích zařízení, železniční a tramvajové výhybky, stavěcí a elektrické řídící skříně.


OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail DM MONT, s.r.o. - haly, střechy, oplá‘tění, ocelové konstrukce, výroba hal, montáž hal, rekonstrukce hal, rekonstrukce střech, montáž střech, přístře‘ky, zámečnické práce, vý‘kové práce, výroba ocelových konstrukcí, obloukové haly, rámové haly, zateplené haly, nezateplené haly, montované haly. Celá ČR.


e-mail MONT-KOVO, s.r.o. - nabízí montované haly, ocelové haly, ocelové konstrukce, konstrukce na fotovoltaiky a oplá‘tění. Dodává zateplené i nezateplené haly, obloukové haly, přístře‘ky. Haly se sedlovou i pultovou střechou. Projekce, výroba a montáž celá ČR.


e-mail UNIHAL, s.r.o. - nabízí montované haly, ocelové konstrukce a opláštění průmyslových staveb ve vysoké kvalitě za dobré ceny. Dodáme výrobní haly, sklady, autosalony, zemědělské haly, sportovní haly, potravinářské haly, ULO sklady, chladírenské, mrazírenské haly, rekonstrukce hal. Dodávka celá ČR a SR.


OCELOVÉ KONSTRUKCE, MONTOVANÉ HALY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail BEDIX, s.r.o. - zámečnické práce - výroba vrat, zámečnické konstrukce. Rozvody plynů (včetně technických plynů), plynové spotřebiče bez omezení výkonu, regulační stanice plynu (středotlaké, vysokotlaké, tlakové zásobníkové stanice). Tepelná technika - kotle, pece, výměníky, systémy ústředního vytápění a ohřevu vody, měření a regulace spotřeby tepla. Rozvody médií - nerez, měď, nebo mosaz. Rozvody vzduchu.


e-mail BORGA, s.r.o. - výrobce ocelových hal na míru a dodavatel kompletních lehkých střech. Ocelové montované haly - sklady, zemědělské a průmyslové haly a kancelářské prostory, jízdárny, ustájení koní. Kompletní lehké střechy - stře‘ní krytina Elegant, trapézové plechy, rovinné lakované plechy, stře‘ní okna, okapové systémy, podstře‘ní folie, ‘rouby a dal‘í příslu‘enství.


e-mail I.H. TECHNOLOG, s.r.o. - zakázková kovovýroba - schody, schodi‘tě, vrata (kov-polykarbonát), dělící stěny, ploty, mříže, posuvné brány, nerezové zábradlí, svařování hliníku a nerezu, opravy a servis strojů. Počítadla osob a objektů. Mechanické a elektronické zabezpečení.


e-mail LLENTAB, s.r.o. - specializuje se na montované lehké ocelové haly, včetně projekce. Součástí dodávky je kompletní projektová dokumentace. Výstavba prefabrikované lehké ocelové konstrukce a montáž oplá‘tění haly provádí osvědčenou technologií. Stavba může být tepelně izolovaná i neizolovaná a v různých velikostech a barvách. Působení po celé ČR a Slovensku.


e-mail SVOBODA JINDŘICH - ZÁMEČNICTVÍ - zakázková výroba, mříže, schodi‘tě, zábradlí, svařování v ochranné atmosféře CO2, svařování nerezi (argon). Lakování prá‘kovou barvou (komaxit), žárové i galvanické zinkování.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist