MALÍŘI, NATĚRAČI, LAKÝRNÍCI, TAPETÁŘI, ŠTUKATÉŘI

stavebnictví a reality on line

odrážka

MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI


Firmy se specializací na malování, nátěry, lakování, tapetování a štukatérství. Dekorační práce. Speciální nátěry, textilní omítky, aj.


volba regionuMALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - OBOROVÉ SERVERY


e-mail MALIR.CZ - databáze malířských a natěračských firem a firem upravujících interiéry. Poptávkový online systém.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - PRAHA


e-mail INDRA MARCEL - MALBY, NÁTĚRY, NÁSTŘIKY - zabývá se malířskými, dekoračními a natěračskými prácemi, aplikací stříkaných tapet a zateplením.


e-mail KAPITÁN, s.r.o. - malíři, lakýrníci a tapetáři - služby spojené s malováním domů, bytů kanceláří, provozoven i zdravot. zařízení. Dále provádí ochranné i protipožární nátěry a dekorační nástřiky, stříkané tapety Variopaint.


e-mail HOKŠÁR VLADIMÍR - LASPE - malování, lakování bytů, kanceláří, škol, hal. Drobné stavební práce.


e-mail PRAŽSKÝ PARTNER, s.r.o. - malířské, lakýrnické a tapetářské práce.


e-mail SUMIF - STAVEBNÍ ČINNOST - veškeré malířské, natěračské, lakýrnické, obkladačské, zednické, pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Malé i velké zakázky. NON - STOP služby. Rozpočty a konzultace zdarma.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail VANĚK PETR - Q-MAL - profesionální práce v malířském a lakýrnickém řemesle, sádrokartony, drobné zednické práce, dokončovací a montáží práce v interieru.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail BROŽEK ALEŠ, KŘÍŽ VRATISLAV - BROKR - veškeré malířské a natěračské, truhlářské a podlahářské práce.


e-mail MTA GROUP, s.r.o. - nátěry včetně otryskání, protipožární nátěry, výškové práce. Povrchová úprava staveb, ocelových a betonových konstrukcí, stožárů pod. Komplexní zajištění činností a prací v oblasti koroze a protikorozní ochrany. Navrhování materiálů a systémů protikorozní ochrany i pro agresivní průmyslová prostředí. Řešení problematiky koroze a znečišťování životního prostředí a produktů korozními zplodinami. Sledování, posuzování a vyhodnocování korozního stavu a napadení. Nedestruktivní měření síly materiálů a nátěrů. Poradenská a konzultační činnost. Montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení všech skupin. Topenářství.


e-mail SIGMUND BEDŘICH - malby a nátěry - prostory bytové, nebytové, kanceláře, školy, haly. Fasády, okna, dveře. Včetně stavebního a postavebního úklidu.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail ČURDA MARTIN - nátěry střech, dřevěných a kovových konstrukcí, vč. mytí a broušení. Tesařské práce - montáž konstrukcí krovů, stropy a stropní konstrukce, stěny a příčky, bednění základů, montáž dřevěného obložení, dřevěné ploty, zahradní chatky, kůlny.


e-mail JIZBA JAN - RED O.K. - nátěry střech a fasád, izolace, rekonstrukce střech, renovace eternitových střech, výškové práce.


e-mail RYKOWSKI DANIEL - PROKVALIT - výškové práce, nátěry a renovace střech - plech, eternit, tašky. Ochrana budov proti ptactvu.


e-mail  ŠTANTEJSKÝ MILOŠ - FAST - nátěry střech a fasád, renovace eternitových střech, pokrývačství, klempířství, stavba nadstřešních částí komínů, sádrokartony - půdní vestavby.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - LIBERECKÝ KRAJMALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail PEK JIŘÍ & SPOL. - malířské a lakýrnické práce, nátěry fasád, nástřiky COLORFLEK, nátěry betonových podlah a parket, nátěry oken, dveří a nábytku, restauratérské práce, nátěry střech a další odborné práce dle dohody. Prodej: barvy, laky, lazury, fasádní barvy, speciální nátěrové hmoty, štětce, malířské potřeby, tmely, lepidla, drogistické zboží.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail S.N.E.T., s.r.o. - povrchová úprava - speciální systémy pro vodní díla, potrubí ve 100% vlhkém prostředí apod. Tryskání.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - PLZEŇSKÝ KRAJ


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail MAUEROVÁ ZDEŇKA - MALNAT OIKOS - malby, nátěry a nástřiky interiérů a exteriérů, drobné zednické práce.


e-mail PRAVDA PAVEL - CZ-STAVBY.CZ - malířské a natěračské práce, zednické práce, sádrokartonářské práce, montáž plastových oken, rekonstrukce domu, bytu, rekonstrukce bytového jádra, samonivelační podlahy.


e-mail ŘÍHA FRANTIŠEK - HARI - malířství a natěračství včetně fasád a drobných stavebních ůprav.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - VYSOČINA KRAJ


e-mail MAUEROVÁ ZDEŇKA - MALNAT OIKOS - malby, nátěry a nástřiky interiérů a exteriérů, drobné zednické práce.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail KHÝR VLADIMÍR - BLESK - malby interiérů, tapetáž, úpravy povrchů, nátěry a nástřiky konstrukcí, opravy a rekonstrukce plochých i šikmých střech, pokrývačské, klempířské a tesařské práce, práce se sádrokartonem, prodej hydroizolačních materiálů firmy POLYGLASS.


e-mail ŠILON MARTIN - INTERIÉRY - malířské práce a natěračské práce, štukaterská výzdoba, nástřiky, pokládání dlažeb, obklady, plovoucí podlahy, úklid prostor.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail BALCÁREK JIŘÍ - výškové práce: čištění a nátěry ocelových konstrukcí, stožárů apod. Montážní práce ve výškách, demontáže konstrukcí a bourání komínů, opravy a nátěry komínových nástavců, spárování komínových těles, čištění prosklených ploch. Protikorozní ochrana: tryskání v naší provozovně nebo externě přímo u zákazníka litinovou drtí, resp. křemičitým pískem. Čištění vysokotlakou vodou, do tlaku 170 bar, s možností přisávání písku. Pneumatické oklepávání. Nátěry všemi běžnými technologiemi, vč. airless techniky.


e-mail ĎURČAN STANISLAV - NATREX - malířské a natěračské práce, drobné stavby, podlahářské a zemní práce.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail INTERTAP ZLÍN, s.r.o. - vyrábí a nanáší textilní omítky (tzv. tekuté bezešvé tapety) Colortap.


MALÍŘI, LAKÝRNÍCI, NATĚRAČI, ŠTUKATÉŘI, TAPETÁŘI - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail DOLÍHAL STANISLAV - DOMAL - malby, nátěry, drobné zednické práce, izolace střech a uklidové práce.


e-mail HRADSKÝ VLASTIMIL - COLOR TEAM - malířské a natěračské práce, nátěry fasád a konstrukcí, hydroizolační nátěry, nátěry, nástřiky a dekorativní úpravy interiérů. Vše možno provést i ekologickými barvami.


e-mail TALAC, s.r.o. - malířství a natěračství – malování škol, bytů apod. Sádrokartony – montáž sádrokartonů dle požadavku zákazníka. Zámečnická výroba – dle požadavku zákazníka výroba zámečnických výrobků včetně povrchové úpravy. Výroba a montáž světlíků z polykarbonátu. Umělecké zámečnictví – výroba uměleckých mříží, vrat, plotů apod. Prodej a aplikace barev na ochranu proti graffiti. Prášková lakovna (komaxit) – lakování dle vzorníku RAL a speciální odstíny. Možno lakovat i dřevěné lamino.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist