MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ŘÍZENÍ PROCESŮ

stavebnictví a reality on line

odrážka

MAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA


Firmy se specializací na měření, regulaci, automatické systémy řízení (ASŘ), komunikační a dispečérské systémy apod.


volba regionuMAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - PRAHA


e-mail ACON, s.r.o. - specializuje se na měření a regulaci a automatické systémy řízení (ASŘ). Projekce a montáž širokého sortimentu automatizačních produktů. Dodáva kompletní systémy založené na PLC procesních stanicích světových výrobců (SAIA, SAUTER). Projekční příprava, realizační dokumentace, montáž včetně dodávky rozvaděčů, naprogramování aplikačního software a zprovoznění systému. Součástí dodávky je take potřebná dokumentace: provozní předpis, manuál obsluhy a revizní zprávy dle platných norem. Vizualizaci ASŘ - SCADA/HMI produkt W3NexDB-RTC, nebo jiné standarty: InTouch, KOMTEL, RcWare, Sauter ProVi etc.


e-mail ADICOM PRAHA, s.r.o. - uvádí na trh jak vlastní výrobky v oblasti měřicí a regulační techniky, tak současně distribuje produkty jiných tuzemských a zahraničních výrobců. Vývoj a výroba kvalitních komponent měřicí a regulační techniky pro průmyslové využití, vývoj a výroba doplňků pro výpočetní techniku, dodávky komplexních měřicích systémů pro sběr, analýzu a přenosy dat, tvorba software pro měřicí a regulační systémy, komplexní technický servis v oboru měřicí a regulační techniky, sběru a zpracování dat.


e-mail ISTA ČESKÁ REPUBLIKA, s.r.o. - instalace - měřicí a regulační technika pro bytové domy. Rozdělovače topných nákladů Exemper a Doprimo, vodoměry Istameter a Domaqua, systém měření Symphonic s rádiovým přenosem (měřiče tepla Sensonic, vodoměry Istameter, software), termostatické ventily. Rozúčtování nákladů na vytápění a spotřebu teplé i studené vody na jednotlivé uživatele.


e-mail ESCAD, a.s. - poradenská činnost a odborná pomoc, odborné expertizy. Projektové práce: systémové projekty ASŘ, projekty pro SP, realizační dokumentace, dodávky a montáže zařízení a technologických celků, aplikační software v plně české lokalizaci, zajištění následného provozu zařízení, inženýrské a technicky koordinované zajištění dodávek kompletních technologií. Dodává - řídící systémy a komponenty renomovaných světových firem: SAIA - Švýcarsko, VALMET - Finsko, SIEMENS - SRN (Siemens Integrated Partner), ADVANTECH - USA/Tchaiwan, ABB - GB, ZPA Nová Paka - CZ, a další. Záruční servis a pozáruční servis.


e-mail ESI-D, s.r.o. - zajišťuje komplexní dodávky regulovaných pohonů a frekvenčních měničů. Záruční a pozáruční servis a uvádění do provozu. Dovozce a dodavatel stejnosměrných, střídavých frekvenčních měničů, softstarterů a elektromotorů značek ALSTOM, CONVERTEAM, SIEMENS, VACON, SCHNEIDER, CONTROL TECHNIQES, INFRANOR MESA, SOLCON.


e-mail INGSOFT, s.r.o. - pracuje v oboru MaR (měření a regulace) se specializací na řízení technologií budov, zdroje tepla, kotelny, výměníkové stanice, zdroje chladu, větrání a klimatizace.


MAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail CMS, s.r.o. - poskytuje kompletní služby pro automatizace technologických procesů. Dále se zaměřuje na automatizace domácností a nebytových prostor, tzv. inteligentní domy se systémy domácí automatizace Domintell.


e-mail ELMEP, s.r.o. - komplexní služby: studie, projekty, analýzy, dodávky, montáže uvedení do provozu, servis, údržba a školení v oblasti automatizace, řízení průmyslových procesů, analyzátory plynů a kapalin, chromatografy plynů a kapalin, technologické domky, řídící systémy, vizualizace, měření a regulace.


e-mail TRONIC CONTROL, s.r.o. - vývoj, výroba, projekty, dodávky, montáž, revize a servis zařízení pro měření a regulaci, systémy TRONIC 2000 vhodné pro regulace a řízení vytápění, vzduchotechniky a chlazení a pro řízení technologických procesů. Realizuje finální dodávky v oblasti teplárenství, vytápění, větrání a chlazení a v oblasti řízení technologických procesů. Od řízení objektových domovních stanic, přes řízení kotelen, strojoven vzduchotechnik, klimatizací až po řízení průmyslových procesů či teplárenských celků. Zkušenosti s nasazováním řídicích systémů v systémech centrálního zásobování teplem.


e-mail ŽALUD VRATISLAV, ING. - ELVIZ - návrh a realizace firemních řešení v oblastech průmyslové automatizace, zabezpečovacích systémů a IT. Kamerové systémy, EZS, EPS, systémy vstupu, měřicí a regulační systémy, zakázkové aplikace, webové stránky, portály, eshopy.


MAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail RADOM, s.r.o. - hlavním výrobním a obchodním programem firmy jsou především: radiové přenosy dat, radiotelemetrické systémy a radiová dálková ovládání, systémy střežení objektů a bytů, fonické radiové sítě pozemní pohyblivé služby, satelitní komunikace, systémy určení polohy na bázi GPS, anténní systémy a příslušenství. V uvedených oborech firma zajišťuje: vývoj hardware a software, projekci, výrobu, dodávky, montáž, servis.


MAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail APEL, s.r.o. - specializace v oboru řídicí dispečerské systémy a informační displeje. Dispečerská technika - „dispečinky na klíč" - projekce, výroba, dodávka, montáž, servis, návrh a realizace interiérů. Informační displeje - textové, grafické, videostěny.


MAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail ASB, s.r.o. - komplexní poradenská a dodavatelská činnost včetně projekce, programování řídících systémů a vizualizace, inženýrské činnosti, montáže a záručního i pozáručního servisu v rámci celé České republiky.


MAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - ÚSTECKÝ KRAJMAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail TRONIC CONTROL, s.r.o. - pobočka Karlovy Vary. Vývoj, výroba, projekty, dodávky, montáž, revize a servis zařízení pro měření a regulaci, systémy TRONIC 2000 vhodné pro regulace a řízení vytápění, vzduchotechniky a chlazení a pro řízení technologických procesů. Realizuje finální dodávky v oblasti teplárenství, vytápění, větrání a chlazení a v oblasti řízení technologických procesů. Od řízení objektových domovních stanic, přes řízení kotelen, strojoven vzduchotechnik, klimatizací až po řízení průmyslových procesů či teplárenských celků. Zkušenosti s nasazováním řídicích systémů v systémech centrálního zásobování teplem.


MAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - PLZEŇSKÝ KRAJMAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - JIHOČESKÝ KRAJMAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - VYSOČINA KRAJMAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail APLAUS, s.r.o. - aplikované automatizační systémy. Řešení projektů systémů řízení z oblasti hutního průmyslu (válcovny, koksovny, úpravárenské a dělící linky, zinkovny, tepelné úpravny), zpracovatelského průmyslu (cementárny, betonárny), strojírenského průmyslu i z oblastí ekologických zařízení (čistírny odpadních vod, měření emisí, spalovny odpadků). Využívá především programovatelné automaty a regulované pohony SIEMENS, ABB, UNITRONICS, OEZ, MOELLER, YASKAWA, FINDER, RITTAL a WIELAND, nebo dle požadavku zákazníka.


e-mail AUTEL, a.s. - služby a komplexní dodávky v oblastech - technologický silnoproud a řízené pohony, polní instrumentace, řídicí a vizualizační systémy, výrobní informační systémy pro hutní průmysl, energetika, ekologické stavby, chemický průmysl, zpracovatelský průmysl surovin, celulóza a papír, MES. Servis záruční, pozáruční servis a údržba. Výrobky firem: ABB, CONTROL TECHNIQUES, DANFOSS, EMERSON, ENDRESS + HAUSER, GE INDUSTRIAL SYSTEM, HONEYWELL, INTELLUTION, KROHNE, LDM, MITSUBISCHI ELEKTRIC, OEZ, ROCKWELL, SCHNEIDER, SIEMENS, INVENSYS, YOKOGAWA, ZPA.


e-mail DODÁVKY AUTOMATIZACE, s.r.o. - projekčně inženýrská, dodavatelsko montážní a servisní organizace v oblasti - měření a regulace, automatizované systémy řízení technologických procesů, elektro do 1000V (dodavatelsky do 22kV). Speciální činností - fakturační měření stanovenými měřidly, výroba - rozváděče, mikroelektronika. Výpočetní technika včetně realizace síťových projektů a služby Internetu.


e-mail ET-INSTAL, s.r.o - regulace, měření a komunikační systémy, centrální dispečink s vizualizací dat na PC, rozvody elektroinstalací, hromosvodů, slaboproudů a STA. Montáže v oboru voda, topení, plyn. Výroba rozvaděčů, kompletních stanic doplňování vody do topných systémů- BDS a technologií úpravy vody. Dodávky, montáže a servis tepelné techniky VIESSMANN, HERMANN, Brötje, BAXI, Thermona a hořáků Weishaupt


e-mail I.G.B HOLDING, a.s. - se specializuje na služby v oblasti úspor tepelné energie a vody - měření a regulace tepla a vody, termostatické radiátorové ventily, regulace ÚT v objektech a soustavách CZT, indikátory topných nákladů, projekty, dodávky, montáže, servis, rozúčtování topných nákladů ve vlastním středisku v Ostravě, rekonstrukce tepelných zdrojů, rekonstrukce rozvodů ZTI, provoz tepelných zdrojů, dodávky tepla a TUV, solární systémy, výroba nářadí pro topenáře a instalatéry. Zastoupení firem Danfoss, Actaris, S.O.L.I.D., Brunata, Techem, Schüco.


e-mail NYTRA KVĚTOSLAV - řídicí systémy betonáren, opravy a rekonstrukce elektrozařízení betonáren. Výroba instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů se zaměřením na betonárny.


e-mail VAE CONTROLS, s.r.o. - dodává průmyslové řídící systémy a související silnoproudá, slaboproudá a technologická zařízení, včetně veškerých inženýrských a projekčních služeb, záručního a pozáručního servisu pro oblast řízení vodárenských sítí, čistíren a úpraven vod, terminálů a skladů ropných látek.


MAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail ETATHERM, s.r.o. - programově řízená regulace vytápění jednotlivých místností podle nejrůznějších požadavků v objektech s teplovodní či přímotopnou elektrickou soustavou.


MAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail MEZSERVIS, s.r.o. - projekce, výroba, dodávky zařízení - elektrické pohony a regulace pracovních strojů a technologických procesů. Patří mezi významné partnery firmy SIEMENS (DC a AC měniče, řídící systémy SIMATIC S7, pro obráběcí stroje produkt SIMODRIVE 611 a řídící systém SINUMERIK 840D a 802D, operační panely řady OP a TP, vizualizační systém SIMATIC WinCC a další produkty). Dle požadavků zákazníků jsou aplikovány i DC nebo AC měniče firmy CONTROL TECHNIQUES, řídící systémy firem BECKHOFF, CONTROLTECH, případně dalších firem. Montáž rozváděčů a kompletace dodávek s přístroji a materiály TELEMECANIQUE, SCHRACK, RITTAL a dalších.


e-mail; MORAVSKÉ PŘÍSTROJE, a.s. - nabízí komplexní řešení a dodávku komponentů v oblasti průmyslové automatizace, řízení technologických procesů a souvisejících oborů pro: energetické provozy, automatizované linky, úpravny vody, výměníkové stanice, redukční stanice páry, dopravníkové systémy, obilní sila, řízení budov, spalovny odpadu, mrazicí a chladicí boxy, stavební výroba. Technická podpora a distribuce programových systémů Control Web a Control Panel, pro tvorbu a provozování průmyslových informačních a řídicích aplikací v reálném čase.


e-mail TRONIC CONTROL, s.r.o. - pobočka Otrokovice. Vývoj, výroba, projekty, dodávky, montáž, revize a servis zařízení pro měření a regulaci, systémy TRONIC 2000 vhodné pro regulace a řízení vytápění, vzduchotechniky a chlazení a pro řízení technologických procesů. Realizuje finální dodávky v oblasti teplárenství, vytápění, větrání a chlazení a v oblasti řízení technologických procesů. Od řízení objektových domovních stanic, přes řízení kotelen, strojoven vzduchotechnik, klimatizací až po řízení průmyslových procesů či teplárenských celků. Zkušenosti s nasazováním řídicích systémů v systémech centrálního zásobování teplem.


MAR - MĚŘENÍ, AUTOMATIZACE A REGULACE, ROZÚČTOVÁNÍ TEPLA, ŘÍZENÍ PROCESŮ - MONTÁŽE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail PRŮŠA KAREL, ING. - ECOTERM - komplexní dodávky zařízení - elektroinstalace, vodoinstalační a topenářské prace, vzduchotechnika, termika zajišťující řízení výroby tepla, jeho měření a regulace na všech stupních, tzn. od zdroje až po konečného odběratele. Dodávky na klíč, tj. od projektu, přes dodávku, montáž, zprovoznění systému až po záruční a pozáruční servis. Odečty a rozúčtování nákladů na dodávky vody a tepla.


e-mail REGO, s.r.o. - komplexní činnost pro měření a úspory energie. Systémy měření, regulace a monitoringu, dálkové řízení tepelných zdrojů. Vypracování projektových dokumentací, zajištění kompletní dodávky materiálu a zařízení, montáž zařízení, seřizení jednotlivých dílů, programování regulačních systémů, komplexní zkoušení, odborné konzultace a poradenství. Výroba rozvaděčů.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist