odrážka

STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ


Společnosti a firmy provádějící stavby na klíč - příprava, projekt, výstavba.


volba regionuSTAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - PRAHA


e-mail BETONBAU, s.r.o. - dceřiná společnost koncernu Betonbau GmbH Waghäusel, jedničky ve výrobě distribučních trafostanic a prostorových železobetonových prefabrikátů v Německu. Závod v Praze zahájil výrobu v roce 1995 s plným využitím know-how mateřského koncernu a je schopen vyrábět prakticky celý jeho výrobní program. Své výrobky uplatňuje v oblasti telekomunikací, v plynárenství, nebo vodním hospodářství. Na českém trhu je Betonbau, s. r. o. v současné době jediným výrobcem schopným vyrábět velkoprostorové prefabrikáty využívané jako technické budovy v nejrůznějších aplikací nadzemního i podzemního stavitelství.


e-mail BUBÁK MARTIN - STAVEBNÍ PRÁCE BUBÁK - stavební práce na klíč a v rámci subdodávek - provádění stavebních prací a jejich změn dokončování a odstraňování staveb


e-mail GARNET BOHEMIA, s.r.o. - hlavní pracovní náplní je inženýrská a stavební činnost, jako výstavba rodinných domků, realizace půdních vestaveb, nástaveb a další stavební realizace. Významnou náplní je plynárenská a s tím související činnost. Hlavní předměty podnikání: stavitelství - provádění staveb a poddodávak pro stavby, montáž a opravy vyhrazených plynových zařízení, včetně plynoměrů.


e-mail GKR HOLDING, a.s. - skupinu tvoří firmy: Stavby Kűhn, s.r.o. - stavební firma s hlavním zaměřením na komplexní provádění nových občanských, průmyslových a bytových staveb, rekonstrukce staveb včetně příslušné infrastruktury. GKR Transport, s.r.o. - činnost v oboru nákladní dopravy, provádění zemních prací všeho druhu a odvoz komunálního odpadu. GKR Engeneering Praha, s.r.o. - specializuje se především na výrobu a montáž atypických ocelových konstrukcí, stavebních prvků a na strojní výrobu pozinkovaných konstrukcí, dále provádí různou zámečnickou výrobu. Vrtný a geologický průzkum, s.r.o. - vrtný a geologický průzkum, zakládání staveb, sanace staveb, atd.. GKR Staviva, s.r.o. - velkoobchod i maloobchod se stavebními materiály a souvisejícími produkty pro výstavbu, rekonstrukce, sanace a opravy budov. Real-Axis, s.r.o. - nákup, prodej a správa nemovitostí, spolupráce se zahraničními partnery v oborech nemovitostí, příprava a realizace developerských projektů.


e-mail GLÖCKNER PRAHA, s.r.o. - investorsko-inženýrská organizace podnikající v investiční výstavbě, věnuje se přípravě a realizaci vlastních staveb a staveb pro jiné investory.


e-mail HOCHTIEF CZ, a.s. - aktivně působí ve všech segmentech stavebního trhu celé České republiky, ať už se jedná o komplexní výstavbu bytovou, občansko-administrativní, průmyslovou, ekologickou a vodohospodářskou, nebo dopravní a liniovou infrastrukturu. Divize společnosti po celé ČR - kontakty na www.


e-mail HOLUB KAREL - výstavba a rekonstrukce rodinných domů na klíč.


e-mail CHEMCOMEX PRAHA, a.s. - zabývá se přípravou staveb, projektováním, inženýrskou činností, investiční výstavbou, poradenstvím, geologií a sanacemi zrjména v oblasti energetiky, teplárenství a chemického průmyslu, ale i školství a veřejného sektoru..


e-mail INVENIT PRAHA, s.r.o. - kompletní zajištění staveb a všech druhů stavebních prací. Stavební a projektová činnost, finanční a právní poradenství, hypotéční úvěry. Prodej stavebních systémů DURISOL, THERMOMUR, výroba plastových oken, dveří a zimních zahrad z profilu REHAU S 730, výroba dřevěných oken, dveří a zimních zahrad z EURO profilů, výroba stavebních komponentů a fasádních systémů z Al profilu HEROAL.


e-mail KUČERA JOSEF - PŘENOSNÉ DOMKY - přenosné domky i na nestavební pozemky za 35 dní už od velikosti 1+kk.


e-mail MELICHER PAVEL, ING. - ANUET - realizace staveb, prodej stavebních systémů a asistence montáže. Konzultace stavebního záměru, poradenství, průzkum geopatogenních zón, vypracování architektonického návrhu, vypracování dokumnetace k územnímu řízení, a stavebnímu povolení, prováděcí projekt. Inženýrská činnost, geodetické zaměření a vytyčení objektů, radonový průzkum, kalkulace a rozpočty, pomoc při výběru dodavatele stavby, výkon stavebního dozoru.


e-mail METROSTAV, a.s. - rekonstrukce objektů, bytová výstavba, občanské stavby, stavby pro obchod, průmysl a dopravu, inženýrské a podzemní stavby. Developerské projekty - výstavba komerčních objektů, výstavba bytů, výstavba rodinných domů.


e-mail REKONSTRUKCE A STAVBY RENO, s.r.o. - realizace kompletních staveb a rekonstrukcí. Rekonstrukce bytových objektů v nadstandartním provedení, výstavba rodinných domků, proudová rekonstrukce bytových jader.


e-mail SRŠEŇ PETR, JUDr. - ANALYZ INVEST - realizuje manažerskou formou stavby "na klíč" od přípravy přes realizaci, kolaudaci a jejich záznam do katastru nemovitostí. Převody nemovitostí, výběrová řízení.


e-mail STASEKO PLUS, s.r.o. -novostavby, průmyslové stavby, rekonstrukce, ekologické stavby.


e-mail STAVBY MOSTŮ PRAHA, a.s. - provádí: monolitické předpjaté konstrukce betonované na pevných a výsuvných skružích, monolitické předpjaté konstrukce letmo betonované, monolitické předpjaté konstrukce postupně vysouvané, letmo montované konstrukce z příčně dělených prefabrikátů, konstrukce z předpjatých prefabrikátů spřažených se železobetonovou deskou, spřažené ocelobetonové konstrukce, železobetonové mostní a inženýrské konstrukce. Výroba a montáž předpjatých a železobetonových prefabrikátů, výroba a montáž ocelových konstrukcí. Tradiční dodavatel mostních objektů.


e-mail STAVBY SILNIC A ŽELEZNIC, a.s. - předmět činnosti - silniční, dálniční a mostní stavby, výstavba a rekonstrukce městských komunikací, tramvajových tratí, výstavba inženýrských sítí a inženýrská koordinační činnost. Závody v dalších krajích ČR - kontakty na www.


e-mail STEP, s.r.o. - provádění stavebních a montážních prací, včetně technologických částí staveb, v oboru pozemního stavitelství formou "na klíč".


e-mail STOA, s.r.o. - projekce, projednání a realizace novostavby rodinných domů na klíč. Realitní činnost. Působnost v Praze a celém Středočeském kraji.


e-mail STOREAL, s.r.o. - realizace developerských projektů v oblasti bytové výstavby. Zajišťuje přípravu nových lokalit k výstavbě objektů pro bydlení, provádí stavby inženýrských sítí, solitérních rodinných domů, dvojdomů a řadových domů.


e-mail ŠTILIJANOV GEORGI, ING. - ARCOS - STAVEBNÍ A PROJEKČNÍ KANCELÁŘ - výstavba rodinných domů, rekonstrukce objektů. Inženýrská a projektová činnost (od úvodní studie až po prováděcí projekt, od územního rozhodnutí až po kolaudaci). Výroba, prodej a doprava betonové směsi.


e-mail TH - SYSTÉM, s.r.o. - stavby rodinných domků na klíč, rekonstrukce starší výstavby, stavby, opravy a stavební úpravy či rekonstrukce komerčních objektů, provozoven a kanceláří.


e-mail TRIGEMA,a.s. - developerské projekty, příprava a stavba bytových domů s následným prodejem bytů do osobního vlastnictví. Projekt, inženýrská činnost a stavba rodinných domů dle individuálních požadavků zákazníka. Rekonstrukce objektů, zateplování fasád, opláštění průmyslových hal, úklidové služby.


e-mail VANKOL GROUP, sdružení - zaměření zejména na oblast obnovy, restaurování a rekonstrukce nemovitých kulturních památek a ostatních historických objektů, nebo jejich částí. Restaurátorské a uměleckořemeslné, práce, rekonstrukce a kopie díla z kamene, štuku, sádry a umělého mramoru, historické omítky. Historické průzkumy. Restaurátorské průzkumy.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail HELLER-ČERVENÝ, ZEDNICKÉ PRÁCE - stavební práce všeho druhu - zednictví, sádrokartony, fasády, stavby na klíč.


e-mail INPROSTAV SLANÝ, s.r.o. - kompletní novostavby a rekonstrukce rodinných domů i jiných objektů. Projektování staveb, inženýrská činnost.


e-mail NOVERA, s.r.o. - specializuje se na výstavbu a prodej rodinných domů a bytů na klíč. Prodává nízkoenergetické, pasivní a montované domy. Nabízí hotové prefabrikované garáže ZAPF. Provádí zateplení domů a zateplení fasád. Developerské projekty. Prodej veškerého stavebního materiálu pro koncového zákazníka i pro stavební firmy. .


e-mail POLJAKOV MICHAL - STAVBY POLJAKOV - stavby a rekonstrukce na klíč, hrubé stavby rodinných domů, topenářské a vodoinstalatérské, sádrokartonářské práce, rekonstrukce bytových jader, půdní vestavby, provádění tepelných izolací objektů – fasády, podhledy, veškeré zednické práce, včetně montáže obkladů a dlažeb.


e-mail M&K, STAVEBNÍ SERVIS, s.r.o. - firma je zaměřena především na kompletní dodávky občanských a průmyslových staveb "na klíč" a dále na rekonstrukce, modernizace a opravy objektů.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail ADAT, s.r.o. - staví rodinné domy na klíč, provádí stavební úpravy, rekonstrukce a zateplování.


e-mail HOFFMANN, s.r.o. - rodinné domky na klíč systémem VELOX.


e-mail KOLÁŘ KAMIL - STAVKOL - provádění občanských staveb, výstavba rodinných domů na klíč vč. jejich rekonstrukcí.


e-mail STAVITELSTVÍ PAVLUK, s.r.o. - provádění staveb, jejich změn a odstraňování - stavební činnost HSV a PSV, rekonstrukce a výstavba objektů na klíč, půdní nástavby a vestavby, zateplování budov, zámková dlažba a ploty. Kompletní realizace střech a bytových jader, suchá výstavba. Projektová činnost ve výstavbě. Poradenská a konzultační činnost, realitní činnost, správa a údržba nemovitostí.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail AGS BOHEMIASTAV, a.s. - hlavní činností je výstavba občanských a bytových staveb pro obecní úřady v rámci výstavby se státní podporou a průmyslových staveb pro privátní investory, ekologických staveb včetně dodání technologie (ve spolupráci s firmou FORTEX Šumperk) a inženýrských sítí (především plynovodů, vodovodů a kanalizací). Pro obecní úřady, Zemědělskou vodohospodářskou správu a Povodí Labe provádí polní komunikace, obslužné komunikace, obnovu krajiny výstavbou biocenter, rybníků a rekultivací území, hospodářské a polní přejezdy, trubní propustky a úpravy vodních toků.


e-mail KODEX REALITY - stavby dřevostaveb na klíč, nízkoenergetické rodinné domy, rd na klíč a montované domy, vše se zárukou 30 let. Prodej nemovitostí, správa developerských projektů.


e-mail MERIDIN, s.r.o. - zaměření na projekční a investorskou činnost ve stavebnictví. Orientuje se na stavby infrastruktury, především motoristických a obchodních zařízení (čerpací stanice PHM, autoservisy, motely, obchodní zařízení apod.), dále na zařízení průmyslová a objekty bytové a občanské.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail IMSTAV GROUP, s.r.o. - stavební výroba - bytové, občanské, průmyslové, inženýrské a vodohospodářské a ekologické stavby (likvidace ekologických zátěží, sanace zemin a pod.).


e-mail INTERMA, a.s. - člen skupiny HOCHTIEF CZ, a.s.. Stavební a developerská činnost v oblasti bytové výstavby a občanských staveb, správa bytového fondu vlastních bytových domů s nájemními byty, obecních bytů i bytů v osobním vlastnictví, velkoobchod s kompletním sortimentem hutních materiálů, realitní činnost, výroba cementového zboží, dodávky zdravotní techniky.


e-mail REGIONÁLNÍ STAVEBNÍ, s.r.o. - provádí komplexní dodávku bytových, občanských, průmyslových a inženýrských staveb.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail BOUWEN, s.r.o. - montáže fasádních omítek systému NOVABRIK. Montáže střešních konstrukcí, rekonstrukce rodinných domů a zednické práce.


e-mail TOSTAV, s.r.o. - developerské projekty soustředěné výstavby rodinných domů, bytové domy a související inženýrské sítě. Firma se zabývá subdodávkami monolitických konstrukcí "na klíč". Realizuje pozemní stavby, průmyslové stavby, mosty.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail AD IMMO STAVEBNÍ SERVIS, s.r.o. - výroba a dodávka rodinných domů na klíč systémem Sidermin-Liapor (velkoplošné liaporbetonové dílce s vnější tepelnou izolací - patentováno ve Švýcarsku lucemburskou firmou IMMO G. T). Systém je navržený k výrobě a výstavbě převážně rodinných domků, menších vícebytových domů, hotelů, kancelářských komplexů a podobných staveb do celkové výšky šesti nadzemních podlaží. U všech objektů umožňuje podsklepení.


e-mail CAD & STAV, s.r.o. - stavební a projekční společnost. Výstavba rodinných domů, rekonstrukce objektů, zednické práce, obklady a dlažby, sádrokartonové konstrukce a další stavební činnost.


e-mail KARLSBAU, s.r.o. - realizace výstavby rodinných i bytových domů "na klíč", opravy historických a památkově chráněných objektů, tepelné izolace obvodových plášťů veškerých objektů vč. panelové výstavby.


e-mail TOUŽIMSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. - zaměřuje se především na regenerace panelových domů - od posouzení stavu domu, statického posouzení, energetického auditu, návrhu technického řešení přijatých opatření, jednání se stavebním úřadem, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění stavebních záborů, až po pomoc stavebníkovi se zajištěním podkladů pro podání žádosti o různé dotační tituly, zajištění financí komerčním úvěrem, stavebním spořením, hypoteční půjčkou či navrženým splátkovým kalendářem na doplatek díla.

STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail ADŮM.CZ, s.r.o. - stavby a projektování nízkoenergetických staveb; výroba a doprava betonových směsí, výroba armování.


e-mail K+V STAVITELSTVÍ, s.r.o. - projekty, rozpočty, kompletní rekonstrukce a novostavby.


e-mail UHLÍŘ MARTIN - PASIVTECH - nabízí výstavbu nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb na klíč od vyprojektování až po samotnou realizaci.


e-mail VARCHOLEK, s.r.o. - jednou z náplní firmy je výroba a montáž montovaných domů na klíč na bázi modulového systému. Dále zajišťuje topenářské, potrubářské, zámečnické, stavební a projekční práce v průmyslových závodech, občanských i bytových stavbách.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail BUMAN ANTONÍN - STAVEBNÍ FIRMA A STAVEBNINY - stavební firma a prodejna stavebních materiálů. Firma se zabývá stavbou rodinných domů, montážemi střešních konstrukcí a pokládáním střešních krytin, včetně izolací proti vodě. Rekonstrukce a přestavby. Součástí stavební firmy je i prodejna stavebních materiálů od nejrůznějších výrobců a truhlárna se specializací především na výrobu krovů.


e-mail BROS 2000, s.r.o. - provádí stavební práce a rekonstrukce jakýchkoli rozsahů, větší i drobné opravy a údržbu staveb. Obchod se stavebním materiálem. Reality prodej, pronájem.


e-mail HMPRO CZ, s.r.o. - realizuje veškeré zakázky v oboru pozemních a inženýrských staveb, zejména se zabývá výstavbou nových průmyslových objektů, prodejních a skladových hal, výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, zateplování fasád, opravou historických staveb, sanací objektů.


e-mail JEROUŠEK PETR - poskytuje kompletní servis v oblasti dodávek rekonstrukcí, adaptací, přestaveb, dodávky novostaveb, přístaveb za použití nejmodernějších materiálů.


e-mail MAKY, s.r.o. - výstavba nizkoenergetických a pasivních domů. Dodávka stavby na klíč - vyhledaní pozemků vhodných pro stavbu pasivních domů, zpracování projektové dokumentace včetně architektonického a technického řešení, vyřizování stavebního řízení, zajištění vyjádření dotčených orgánů státní správy, dodávky stavby, provádění stavebního dozoru, kolaudace stavby a její zápis do katastru nemovitostí, developerská činnost.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - VYSOČINA KRAJ


e-mail AGROSTAV, a.s. - provádění staveb, jejich změn a odstraňování, silniční motorová doprava nákladní, opravy silničních vozidel, výroba betonových směsí, zámečnictví, klempířství, pronájem základních prostředků včetně nebytových prostor, inženýrská činnost v investiční výstavbě, úprava nerostů a dobývání rašeliny a bahna a jejich úprava, nakládání s odpady (vyjma nebezpečných), truhlářství, provozování čerpacích stanic s palivy a mazivy.


e-mail FINE LINE, s.r.o. - pozemní stavitelství, inženýrské sítě, fotovoltaické elektrárny, prodej stavebních betonárek a jeřábů, prodej polystyrenových konstrukčních systémů.

e-mail GREMIS, s r.o. - komplexní dodávky staveb občanské a průmyslové výstavby, liniové stavby (vodovody, kanalizace), stavby komunikací, provádění fasád na památkových objektech, provádění protiradonových opatření, energetické audity staveb včetně realizace zateplených fasád. Prodej stavebních materiálů.


e-mail MIKO HAVLÍČKŮV BROD, s.r.o - firma zaměřuje na práce na železnici a dále na provádění zpevněných ploch, komunikací pro pěší, cyklisty a motorová vozidla, budování inženýrských konstrukcí a rovněž na výstavbu, opravy, rekonstrukce a modernizace staveb občanské a bytové vybavenosti.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail ALPINE STAVEBNÍ SPOLEČNOST CZ, s.r.o. - realizace staveb dopravního stavitelství včetně jejich rekonstrukcí a oprav a realizace staveb inženýrských.


e-mail AMBIT - STAVBY, OBCHOD, REALITY, s.r.o. - provádění staveb vč. jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování (veškeré stavební práce). Provádění inženýrské a investorské činnosti. Výstavba rodinných domků na klíč. Realitní činnost.


e-mail ČERVINKA JIŘÍ - KAMENSTAV - výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce koupelen, drobné zednické práce, instalatérské práce, elektro-práce, stropní podhledy a další... Rekonstrukce a vybavení koupelen - hydromasážní vany, masážní panely a boxy, obklady a dlažby, sanitární keramika, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, sprchové kouty. Výrobky z přírodního kamene - pomníky, krby, parapety vč.jejich montáže. Možnost prodeje a prováděných služeb na splátky.


e-mail D5, a.s. - stavební výroba hlavní i pomocná. Sanace betonových konstrukcí, izolace, tesařské a klempířské práce, natěračské, malířské, sklenářské a stolařské práce. Opravy střech. Opravy silnic, vč. položení živičného koberce. Revize a opravy komínů a chladicích věží. Výstavba rodinných domů. Vybavení interiérů. Práce s vodním paprskem, vysokotlaké čistění a průmyslové odsávání. Opravy výtahů, montáž el. rozvodů a jejich opravy, instalace a servis elektropožární signalizace. Potrubářské práce, výroba, revize, opravy ocelových konstrukcí a jeřábů, opravy prasklých dílů metodou METALOCK. Opravy a zkoušení zdvihadel a zavěsných prostředků. Rekonstrukce koupališť vložením nerezové vany.


e-mail ESA BUILDING, s.r.o. - revitalizace, sanace, komplexní výstavba, kompletní dodávka staveb, rekonstrukce a sanace budov, komplexní zateplování budov, opravy a rekonstrukce střech, rekonstrukce balkónů a bytových jader, stavební řemesla.


e-mail L.P.D. GROUP STAVBY, s.r.o. - stavba a rekonstrukce rodinných domů, zateplování fasád, nátěry fasád, sanace budov, rekonstrukce bytů a bytových jader, rekonstrukce koupelen. Obkladačské práce, elektroinstalace, revize, instalatérské práce, malířské, natěračské a lakýrnické práce, míchání barev, podlahářské práce, montáže sádrokartonu, zednické práce, výkopové a bourací práce. Úklidové práce. Vyměření a kalkulace zdarma.


e-mail HELÍSEK PETR - HS SYSTÉM - stavby na klíč, veškeré stavební práce, zakládání staveb, zednické práce, pokladačství a obkladačství, obklady, dlažby, elektroinstalace, zateplování budov, výkopy, terénní úpravy, projekce staveb, realizace staveb, drobné rekonstrukce a opravy, voda, topení, plyn.


e-mail KOCIÁN JOSEF, ING., STAVEBNÍ FIRMA - provádí především stavby rodinných domů, jejich rekonstrukce, přístavby, vestavby a souvisejících řemeslných prací například stavby chodníků, oplocení, stavby krbů, obklady, dlažby, plovoucí podlahy a sádrokartonářské práce. Dále realizuje stavby či opravy kanceláří a výrobních hal, společenských a kulturních zařízení, v panelových domech pak přestavby bytových jader, koupelen apod.


e-mail HUTNÍ MONTÁŽE, a.s. - podniká v oblasti dodávek a montáží ocelových konstrukcí, dodávek a montáží mostů, montáží technologických zařízení, pronájmu jeřábové techniky a inženýrské a obchodní činnosti.


e-mail MALURA JAROMÍR, ING. - HERMA - provádí výstavbu objektů klasickým způsobem a vyrábí ve svém provoze dřevostavby dle požadavků zákazníků. Vyrábí a montuje různé druhy objektů, od ubytovacích až po technologické, v systému buněk UNIMO, kontejnerových sestav až po klasické rod. domky v provedení jedno a více podlažních. Objekty dodává na klíč. Výroba a montáž bran, vrat a oplocení v provedení plast, kov, dřevo.


e-mail NOSÁLEK JAN, ING. - projekce a provádění moderních dřevostaveb a pasivních domů.


e-mail OMLUX, s.r.o. - hlavní zaměření: komplexní řešení obvodového pláště budov - zateplení objektů, sanace balkonů, generální opravy plochých střech, výměna oken a vstupních portálů. Lití podlah: lité samonivelační anhydritové potěry, pěnobetony, polystyrenbetony.


e-mail POEL, s.r.o. - zabývá se projekční a inženýrskou činností, realizací staveb a bytovou výstavbou v celém rozsahu prací. Nově i developerskou činností.


e-mail POLOCH JAN - provádí kompletní zednické práce - stavby či rekontrukce domu, stavební činnost v interiéru i exterieru od instalaci vody, topení a plynu až po terenní úpravy pozemku. Zajistí zateplení fasády, pokládku dlažby či plovoucí podlahy.


e-mail PROKOM R&S, s.r.o. - rodinné domy na klíč, dřevodomy, dřevostavby a stavby ze dřeva. Prodejní a obchodní činnost - finský šindel KATEPAL, plechové krytiny ROVA, střechy, střešní krytiny, SBS modifikovaný bitumenový šindel, dřevěné obklady, podlahové a tepelně zpracované dřevo.


e-mail RD RÝMAŘOV, s.r.o. - výroba a výstavba montovaných rodinných domků - systém LORD. Cenově přijatelné, vysoce moderní, mimořádně kvalitní, nepřeberné množství typů, a hlavně: bydlení do 21 dnů !!!


e-mail RIDELLI CONSTRUCTION, s.r.o. - rodinná firma zabývající se projektováním a stavbou nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb. Realizuje výhradně individuální projekty, s důrazem na kvalitu provedení a individuální přístup.


e-mail SAS, STAVBY A STŘECHY - výstavba rodinných typových domků, poradenství v oboru stavebnictví, zemní práce, zpevněné plochy, obklady a dlažby, prodej střešních krytin, rekonstrukce a opravy střech, práce klempířské a pokrývačské, tesařské konstrukce všech druhů střech, opravy a sanace rovných střech zateplování budov, obchodní činnost.


e-mail SPECIÁLNÍ TECHNOLOGIE, s.r.o. - poskytuje zákazníkům služby zejména ve třech hlavních oblastech: technologické celky nebo jejich části - dodávky a montáže; čerpací a míchací technika – prodej a servis; technické zařízení budov – chlazení, vzduchotechnika, topení. Dodávky v oblasti průmyslu papírenského, chemického, potravinářského, ale i v jiných oblastech.


e-mail STASEKO PLUS, s.r.o. - novostavby, průmyslové stavby, rekonstrukce, ekologické stavby.


e-mail STAVITELSTVÍ STRACHOTA, s.r.o. - novostavby, průmyslové stavby, rekonstrukce, ekologické stavby.


e-mail VOKD, a.s. - povrchové stavby, podpovrchové a důlní stavby. Regenerace panelových domů včetně technologicky náročných sanačních a zateplovacích prací. Výroba, prodej: struskobetonové tvárnice a prefabrikáty, důlní pažiny. Ocelové svařované sítě 3-9 mm, stabilní i mobilní ploty ze svařovaných sítí, betonářská ocel, ocelový tažený a válcovaný drát za studena, žebrovaný, hladký.


e-mail STATIVA PROJEKCE A REALIZACE STAVEB, s.r.o. - stavba rodinných domů - hrubá stavba, či domy na klíč. Partner Porotherm dům a Zelená úsporám. Projekty pro stavební povolení a prováděcí projekty, statické posudky a rekonstrukce domů a budov. Půjčovna 1600m2 lešení.


e-mail WAB STAVBY, s.r.o. - výstavba a rekonstrukce rodinných domů, hrubých staveb, základových konstrukcí, fasád včetně zateplení, zámkových dlažeb a stavby zpevněných ploch. Realitní činnost, stavby rodinných domů na klíč včetně zajištění financování.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail DŘEVOTES, s.r.o. - tesařská firma - staví roubenky, dřevostavby, moderní i klasické dřevěné domy. Zajištění projektu, použití kvalitního dřeva. Působnost po celé ČR.


e-mail ČERVENÝ JOZEF, ČERVENÝ ONDREJ - stavby a přestavby domů a bytů včetně vody, topení a elektroinstalace. Nízkoenergetické domy a dřevostavby, stavební práce na klíč. Interiéry staveb, přestavby koupelen, dřevěné i zděné domy, chaty a garáže.


e-mail EKO AGROSTAV, a.s. - provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování, provádění inženýrských staveb - zámečnictví, práce s autojeřábem nákup zboží za účelem dalšího prodeje, silniční motorová doprava nákladní, opravy silničních vozidel, projektová činnost ve výstavbě, lesnictví, těžba dřeva a poskytování služeb myslivosti, provozování čerpacích stanic s palivy a mazivy nákup, prodej a skladování paliv a maziv včetně jejich dovozu .


e-mail PATRON 21 SERVIS, s.r.o. - betonářské práce (ukládání betonu do připravených bednění, betonáž stavebních konstrukcí včetně výztuže a bednění - základy, věnce, stropy apod., kompletní zhotovení základových desek "na klíč"). Zednické práce (zhotovení zděných konstrukcí z běžně používaných i speciálních materiálů, pokládání stropních konstrukcí, kompletní zhotovení hrubých staveb "na klíč". Ostatní stavební práce (montáž lehkých stavebních konstrukcí, malé dřevěné stavby - altány, přístřešky, pergoly apod., včetně návrhu, jiné práce podle požadavků zákazníků a aktuálních volných kapacit. Lité podlahy, doprava betonu, dodávky stavebních materiálů pro výstavbu energeticky úsporných, nízkoenergetických a pasivních domů (termoizolační zdící bloky Bet-Ex, stropní systém JS, lehký stavební systém Flexibuild).


e-mail PROVÁDĚNÍ STAVEB OLOMOUC, s.r.o. - se zabývá bytovou a průmyslovou výstavbou, rekonstrukcemi, stavbami na klíč a dalšími stavebními pracemi v oborech pozemního stavitelství.


e-mail RESTA, v.o.s. - stavby a rekonstrukce od projektu až po kolaudaci. Provádí stavby z oblasti pozemního stavitelství, a v menší míře i stavby dopravního či inženýrského charakteru. Zpracování studií a návrhů linek pro recyklaci stavebních odpadů, výroba mobilních a semimobilních drticích a třídicích linek, zřizování závodů na recyklaci stavebních odpadů. Demolice. Recyklace stavebních odpadů.


e-mail STRAŽICKÝ JIŘÍ - STAVBY - veškeré rekonstrukce všech typů staveb, novostavby a přístavby rodinných domů, půdní vestavby a rekonstrukce půdních prostor a další stavební a zednické práce,dále zateplení fasád (certifikovaným systémem - Visco).


e-mail VELOX-WERK, s.r.o. - dodavatel stavebního systému VELOX. Zajištění projektové dokumentace a realizace hrubé stavby nebo realizace celé stavby "na klíč", nebo dodávka jednotlivých součástí systému, případně kompletní stavebnice domu, včetně zaučení.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail ARET-STAV, s.r.o. - stavby na klíč - zednické práce a veškerá řemesla. Inženýrské sítě - teplovody, parovody, dálkovody, plynovody, kabelové tratě. Protlaky, zemní práce, výkopové práce, čistění kanalizací a propustků, zámečnictví, drobný prodej, opravy siličních vozidel, převoz materiálu.


e-mail CONTIMADE, s.r.o. - výroba standardních typových obytných a sanitárních kontejnerů a jejich sestavy. Použití: kancelářské a ubytovací budovy, školní budovy, sociální zařízení, sociální a společenské zázemí kempů šatny, zařízení staveniště, prodejny, speciální objekty – laboratoře, servisy, autosalony, sklady ... Firma zajišťuje výrobu, zpracování projektů, statické posouzení, poradenskou službu, zpracování individuálních požadavků, dopravu výrobků, jejich montáž i demontáž, záruční i pozáruční servis, pronájem a leasing.. Veškeré dodávky jsou na klíč.


e-mail DM MONT, s.r.o. - haly, střechy, opláštění, ocelové konstrukce, výroba hal, montáž hal, rekonstrukce hal, rekonstrukce střech, montáž střech, přístřešky, zámečnické práce, výškové práce, výroba ocelových konstrukcí, obloukové haly, rámové haly, zateplené haly, nezateplené haly, montované haly. Celá ČR.


STAVEBNÍ FIRMY - STAVBY NA KLÍČ - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail AKSAMIT, s.r.o. - novostavby a rekonstrukce rodinných domů, přestavby koupelen a bytových jader, inženýrské sítě (přípojky kanalizace,vody,plynu,elektro atd...), půdní vestavby.


e-mail AVANTA SYSTEME, s.r.o. - specializuje se na montované dřevostavby a nízkoenergetické domy na klíč.


e-mail BESTEX, s.r.o. - prováděcí činnost (pozemní, průmyslové a inženýrské stavby), činnost generálního dodavatele - sanace a zesilování konstrukcí, provádění rekonstrukcí, práce ve výškách horolezeckou technikou, hydrodemolice vysokotlakým vodním paprskem, zednické, údržbářské a elektroinstalační práce. Systém sledování kvality prováděných prací, návrhy systémů sledování jakosti stavebních prací, provádění kontrolní činnosti. Soudně znalecká činnost. Stavebně technické průzkumy konstrukcí - odběry vzorků, laboratorní rozbory vzorků, stanovení fyzikálně mechanických charakteristik materiálů. Zaměření a dokumentovaní stavu konstrukcí a objektů - komplexní stavební expertizy konstrukcí, posudky konstrukcí v oboru stavebnictví, průzkumy objektů a konstrukcí, statické přepočty, návrhy opatření, statické expertizy, posouzení vad a poruch, návrhy sanací stavebních konstrukcí, projekty sanací. Výpočty zatížitelnosti konstrukcí a mostů. Projekční činnost v oblasti stavebnictví. Komplexní inženýrská činnost.


e-mail CEBOS, sdružení - výstavba nízkoenergeticých domů, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč.


e-mail DOMINTEX MORAVA, s.r.o. - stavební a obchodní společnost dodává a montuje inteligentní stavební systém VELOX. Systém na bázi ztraceného bednění je vhodný jak pro rodinné domy (hrubá stavba do 3 týdnů), tak pro občanskou a průmyslovou výstavbu. Dodává jak samotný materiál pro svépomocnou výstavbu, tak i šéfmontáž nebo dodávku celé hrubé stavby. Dále provádí zateplování fasád, sádrokartonové konstrukce a minerální podhledy, laminátové podlahy, rekonstrukce interiérů, vestavby a nádstavby.


e-mail HORVÁTH ZDENĚK - zednické práce, obkladačské práce, hrubé stavby a příčky, rekonstrukce domů a koupelen, fasády, zateplení domů, další stavební práce. Zídky a okrasné ploty, terasy, chodníčky a vjezdy, zámková dlažba i kostka, stavba komínů SCHIEDEL.


e-mail ICB, a.s. - develeporská činnost - výstavba nových nemovitostí, rekonstrukce a zhodnocování stávajících nemovitostí. Realitní služby - prodej, koupě, pronájem, správa a pronájem vlastních nemovitostí.


e-mail LANKAŠ DAVID - DL STAVEBNÍ A OBCHODNÍ - stavební společnost pro realizaci náročných stavebních prací soukromých i veřejných investorů s dlouholetou tradicí.


e-mail LAWSTAV, s.r.o. - provádí generální dodávky staveb od zpracování projektové dokumentace, přes vlastní realizaci staveb až po kolaudaci. Působí ve všech segmentech stavebního trhu celé České republiky, ať už se jedná o komplexní výstavbu bytovou, průmyslovou, občanskou, ekologickou a vodohospodářskou, nebo dopravní a liniovou infrastrukturu. Developerská a realitní činnost.


e-mail LIKO-S, s.r.o. - projektuje, vyrábí, dodává a montuje stavební objekty všech základních typů: skladové haly, výrobní haly, supermarkety, zemědělské haly, sportovní haly, vícepodlažní administrativní a skladové objekty, čerpací stanice, autosalony a další. Montované systémy pro interiéry a stavby (příčky, podhledy), svařované ocelové výrobky a speciální prvky pro řešení prostorové akustiky.


e-mail NEDUCHAL LIBOR - provádí stavby RD na klíč, zateplení fasád "Zelená úsporám" vč. projektové dokumentace, půdní vestavby, rekonstrukce budov a bytů, sádrokartony, dokončovací práce, obklady a dlažby, malby a nátěry, vše pro interiér, venkovní stavební úpravy.


e-mail OHL ŽS, a.s. - dopravní, pozemní, ekologické a inženýrské stavby, sanace a rekonstrukce, elektromontážní práce, projekce.


e-mail P-SPEKTRUM, s.r.o. - stavební a zednické práce v oblasti rodinných domů, průmyslových objektů, včetně projekce.


e-mail W.A.K., s r.o. - realizuje průmyslovou a občanskou výstavbu, inženýrské sítě, opravy historických fasád, provádění vnitřních omítek na klenbách včetně chemických izolací zdiva, provádění zateplovacích systémů na budovách, půdních nástaveb, rekonstrukcí bytového fondu a výstavby bytových domů.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist