OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE

stavebnictví a reality on line

odrážka

OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, STÍNÍCI TECHNIKA - MONTÁŽE


Firmy zabývající se montážemi oken a jejich doplňků - žaluzie, rolety a jiná stínící technika, síta proti hmyzu, mříže. Světlíky, zimní zahrady, prosklené fasády. Dveře, vrata sekční, posuvné a rolovací, brány, branky, ploty, závory, pohony vrat a brán, dálkové ovládání.


volba regionuOKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - PRAHA


e-mail AL-KOVO s.r.o. - výroba, prodej a montáž hliníkových oken, dveří, zimních zahrad, prosklených fasád, světlíků a příslušenství. Vrata, žaluzie, markýzy.


e-mail ALUBAU, s.r.o. - výroba a monáž atypických rolet (např. do obloukových či trojúhelníkových oken), klasické rolety pro dodatečnou montáž i do novostaveb, zastínění zimních zahrad, garážová vrata sekční i rolovací, mříže, markýzy, žaluzie, automatické pohony.


e-mail APRITECH, s.r.o. - výroba a montáž vjezdových bran a garážových vrat na dálková ovládání, závor, plastových plotů a zábradlí.


e-mail BEDOX SKY, s.r.o. - výroba a montáž - atypické střešní výplně otvorů (profily s přerušeným tepelným mostem), střešní světlíky (obloukové, sedlové, shedové, bodové), samočinné odvětrávací zařízení (tzv. RWA nebo SOZ), světlovody, zimní zahrady, markýzy, interiérové prosklené dělící příčky, skleněné podhledy, drobné ocelové konstrukce (žebříky, schodiště, zábradlí, atd.), opláštění průmyslových hal a administrativních budov.


e-mail D.O.S., s.r.o. - výroba, prodej, montáž, servis garážových vrat - sekční, výklopná, roletová, dvoukřídlová, posuvná, závěsná. Elektropohony, vjezdové brány a branky, plotové výplně, ploty, mříže, rolety, parkovací zábrany, vjezdové závory.


e-mail FORIS, s.r.o. - zabývá se výrobou, prodejem, montáží a servisem sekčních garážových vrat, průmyslových vrat, automatických vjezdových bran křídlových a posuvných (pojezdových i samonosných), plotů dřevěných, ocelových a z tahokovu; prodejem, montáží a servisem rolovacích vrat a předokenních rolet. Dále velkoobchodním a maloobchodním prodejem vratových a bránových pohonů značky Lift-Master Chamberlain (největší světový výrobce pohonů), a pestré škály komponentů ke garážovým vratům, branám aj.


e-mail GLOB-TRADE TD, s.r.o. - činností firmy je prodej, dodávka, montáž a servis automatických vratových, parkovacích systémů, tj.: automatická vjezdová vrata a brány, garážová a průmyslová vrata, bezpečnostní mříže a rolety a k tomu související prodej veškerého otevírání vratových systémů. Dále dodávka parkovacích, přístupových a dveřních systémů a zámečnická kovovýroba s certifikátem TÜV.


e-mail KINTER ADAM - GARÁŽOVÁ VRATA - výroba a montáž garážových vrat, vjezdových bran, rolet, stínící techniky a sítí proti hmyzu.


e-mail LANOS, s.r.o. - dveřní zavírače Geze, kování pro posuvné a skládací dveře Geze, ovládání okenních ventilací Geze, automatické dveřní systémy Geze. Autorizovaný zástupce německé firmy GEZE GmbH & Co. Poradenská služba v oblasti stavebního kování. Maloobchodní a velkoobchodní prodej stavebního kování. Montážní práce. Servisní činnost.


e-mail LEVÝ STANISLAV - LSMONT - prodej, montáž a servis stínící techniky. V sortimentu jsou horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu.


e-mail MICHAL DVOŘÁK - SERVIS, s.r.o. - montáž a prodej protipožárních dveří, bezpečnostních systémů, provádění úprav stávajících i dvoukřídlých dveří. Zabezpečení plastových dveří a oken, okenní panty, okenní zámky, kliky na dveře. Vhodné pro byty v přízemí nebo sklepní okna.


e-mail NEXT, s.r.o. - výroba a instalace mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, bezpečnostních a protipožárních dveří, pevných, nůžkových a rolovacích mříží.


e-mail POHONY, s.r.o. - velkoobchodní prodej zařízení pro ovládání vratové a bránové techniky. Kompletní sortiment pro výrobu bran. Renomované značky BFT a MFZ Antriebe. Internetový obchod.


e-mail RATHOUSKÝ LUKÁŠ - AGV - zabývá se dodávkou, montáží a servisem automatických garážových vrat (zn. Trido, Hőrmann, Toors, Alutech atd.), venkovních bran, pohonů (zn.Life, Sommer, Came atd.) a parkovacích závor. Dále dodává a montuje předokenní rolety, markýzy. Nabízí též komponenty Rolling Center.


e-mail STAVEBNÍ VÝPLNĚ, a.s. - výroba a montáž plastových, hliníkových dřevěných oken a dveří, zimních zahrad, lodžií. Stavební činnost - zateplení fasád, výstavba RD, obklady atd. Výroba automatických dveřních systému, brány, vrata, garážová vrata, dveře.


e-mail SUN PROFESSIONALS, s.r.o. - předokenní rolety, prodej a montáž předokenních rolet a kompletního sortimentu stínící techniky, zastoupení firmy WAREMA.


e-mail TYROS LOADING SYSTEMS, s.r.o. - průmyslová vrata, posuvné brány a závory, vyrovnávací můstky, těsnící límce. Výroba, dodávka, montáž, servis.


e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


e-mail VRATOVÁ A DVEŘNÍ TECHNIKA, s.r.o - výroba, prodej, montáž a servis vratové a dveřní techniky: Průmyslová vrata, garážová vrata, automatické dveře, požární dveře, vrata a konstrukce, nakládací technika.


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail APRITECH, s.r.o. - výroba a montáž vjezdových bran a garážových vrat na dálková ovládání, závor, plastových plotů a zábradlí.

e-mail BURÝŠEK VÁCLAV - SERVIS OKEN A DVEŘÍ - zabývá se opravami a servisem všech typů oken a dveří. Prodává žaluzie C design a Max 25, okenní a dveřní sítě, kliky. Montáž přídavných okapniček na křídla eurooken, atd. Praha a Střední Čechy.
e-mail CIUR, a.s. - výroba a montáž garážových vrat, bran a plotových systemu. Výroba a aplikace tepelně-akustické izolace CLIMATIZER PLUS ( celulozová vlakna), výroba ISO 9002. Aplikace odvětrávaného fasádního systému Vinyl siding. Montáž a servis klimatizačních zařízení LENNOX. Výroba malty, tvárnic a zahradní architektury.

e-mail DASOTO, s.r.o. - vyrábí, dodává a montuje dřevěná eurooknam dodává montuje plastová okna OTHERM. Dřevohliníková okna, vchodové dveře, žaluzie, parapety a garážová vrata.

e-mail JANÍČEK TOMÁŠ - STUDIO INTERIER - interiérové dveře a zárubně DANA, PORTA a SAPELI. Pokládka dřevěných a laminátových podlah Kährs, Witex, Solidfloor. Dodávka a montáž dřevěných eurooken.

e-mail KANDLER VÍT - ELEKTRO - Garážová vrata a vjezdové brány s elektrickým pohonem. Prodej, montáž a servis, elekrokotlů Protherm. Elektrikářské práce. Revize elektrických spotřebičů a nářadí.

e-mail KB-BK, s.r.o. - kovovýroba - z oceli, nerezu, mosazi, tombaku, hliníku v kombinaci se sklem, nebo dřevem, vč. povrchových úprav: ocelové konstrukce, vchodové dveře a dělící příčky i s elektrickým pohonem, výkladce, okna, schodiště, zábradlí, doplňky do interierů, mříže, oplocení, přístřešky, balkony, soustružení a frézování kovů, sváření kovů, umělecko-kovářské práce, další zámečnické výrobky dle přání zákazníka. Dřevovýroba - z masivu, dřevotřísek, lamina, přírodní dýhy, MDF v kombinaci se sklem, kovem atd. včetně povrchových úprav: dřevěné konstrukce, vchodové dveře, dveře, dělící příčky, parapety, madla, výkladce, okna, okna a dveře z EURO profilů, schodiště, zábradlí, doplňky do interierů, atypický nábytek, další truhlářské výrobky dle přání zákazníka. Výroba a prodej závěsové a upevňovací techniky potrubních systémů, tj. instalační objímky, vruty, závitové tyče, šrouby, spojky, držáky, hmoždinky, plynoměrové rozpěrky aj. Doprava na místo určení, následná kompletní montáž.

e-mail PETER ZDENĚK - zakázková kovovýroba Beroun. Stavební zámečnictví, montáže a ocelové konstrukce. Zabývá se výrobou a montáží vrat, bran, garážových vrat, nejrůznějších ocelových konstrukcí, schodišť, zábradlí, kovaných a ozdobných prvků.

e-mail PFAUR MARTIN - výroba, prodej, montáž a servis-garážových vrat, bránových pohonů, dálkových ovládání, rolovacích mříží, žaluzií, markýz, bezbečnostních dveří a fólií na sklo.

e-mail RIN-AL JANEČEK, s. r. o. - výroba a montáž hliníkových, plastových, dřevěných a ocelových oken, dveří, vrat, zimních zahrad, prosklených fasád a střech z profil Schuco, Yawal, Reynolds, KBE, Trocal, Jansen aj. Automatické dveře Geze. Protipožární a neprůstřelná okna, dveře, fasády apod.

e-mail SEDMA SYSTEM, s.r.o. - výroba a montáže plastových oken, eurooken, plastových dveřím, zimních zahrad, atrií, zastřešení bazénů, prosklené stěny, výkladce. Pobočky a zastoupení ve všech krajích - kontakty na www.

e-mail ŠENK RENÉ - ZÁMEČNICTVÍ - zasklívání lodžií, zimní zahrady, zastřešení bazénů, zámečnické práce - mříže, vrata, brány, ploty, kompletní mechanické zabezpečení objektů, výrobky z nerez oceli.

e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.

e-mail ŽĎÁNSKÝ PETR - DŘEVO INTERIÉR - výroba a montáž parapetů a žaluzií. Montáže plastových oken, eurooken, dveří Sapeli. Plastové dveře, hliníkové dveře a bezpečnostní dveře. Plovoucí podlahy.


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail AZ SYSTEM - montáž a prodej plastových oken a dveří, zateplování budov, montáž žaluzií a sítí do oken a dveří.


e-mail ELESTAV, s.r.o. - stínicí technika - interierové rolety. Garážová vrata, systémy oplocení, brány. Sádrokartóny, obkladačské práce, montované garáže. Centrální vysavače. Kompletní elektroinstalace včetně revizí, EZS-GSM, CCTV.


e-mail FORPLAST SKUTEČ - výroba plastových oken a dveří ze systému Roplasto s kováním Roto. Vchodové a vnitřní dveře, zimní zahrady, střešní okna. Provádí i montáž, resp. výměnu.


e-mail HOKR, s.r.o. - výroba hliníkových a plastových oken, dveří, zimních zahrad, fasádních dílců. Prodej a montáže.


e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail LAMARK, s.r.o. - vyrábí kované ploty a kované brány. Návrh, výroba a montáž kovaných brán, vjezdových brán, kovaných plotů a automatických pohonů.


e-mail  PROMONT STŘEŠNÍ OKNA, s.r.o. - střešní okna VELUX, FENESTRA, ROTO, FAKRO. Montáž zdarma, nízké ceny, záruka 3 roky.


e-mail TRANS SPED ELBE CZ, s.r.o. - servisní a dodavatelské služby v oblasti vratové a nakládací techniky, technologie pro čištění a úpravu odpadních vod a přepravní a spediční služby v nákladní vodní dopravě po vnitrozemských evropských vodních cestách.Projekční a konstrukční práce, dokumentace stavebních připraveností a poradenství. Navrhuje, vyrábí, montuje a seřizuje drobné technologické celky, elektrohydraulická a pneumatická zařízení. Provádí revize a provozní zkoušky strojů a protipožárních vrat. Opravuje plavidla, jejich pohonné jednotky, generátory proudu, kompresory, čerpadla, kormidlovací zařízení. Opravy betonových podlah a opláštění hal. Zakázková výroba plastových dílů z PP a PE a řadu jiných činností.


e-mail VRATACENTRUM, s.r.o - vrata, garážová vrata a vratové systémy - výroba, prodej, montáž a servis. Autorizovaný prodejce Hörmann, Alulux, Somfy - garážová vrata, sekční, výklopná, rolovací a posuvná. Průmyslová vrata, rychloběžná vrata, rolovací mříže, pásové závěsy, vjezdové, posuvné, samonosné i křídlové brány, ploty a oplocení, pohony vrat a bran, automatické závory, vrata a brány, ocelové dveře. Předokenní rolety do Rono překladů a sítě proti hmyzu, markýzy pevné a výsuvné.


e-mail  VRATOVÁ A DVEŘNÍ TECHNIKA, s.r.o - výroba, prodej, montáž a servis vratové a dveřní techniky: Průmyslová vrata, garážová vrata, automatické dveře, požární dveře, vrata a konstrukce, nakládací technika.


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail VRATOVÁ A DVEŘNÍ TECHNIKA, s.r.o - výroba, prodej, montáž a servis vratové a dveřní techniky: Průmyslová vrata, garážová vrata, automatické dveře, požární dveře, vrata a konstrukce, nakládací technika.


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail KRAUS JOSEF - CEDR - výroba a montáž eurooken, eurodveří a jiných výrobků z masivu.


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail HALECKÝ RADEK - KOVOMAT H+H - výroba, montáž, prodej, servis - posuvné a křídlové brány, sekční garážová vrata, kovovýroba - mříže, brány, vrata, schodiště, ploty atd. Záruční i pozáruční servis.


e-mail STAVEBNÍ VÝPLNĚ, a.s. - provozovna Ostrov - výroba a montáž plastových, hliníkových dřevěných oken a dveří, zimních zahrad, lodžií. Stavební činnost - zateplení fasád, výstavba RD, obklady atd. Výroba automatických dveřních systému, brány, vrata, garážová vrata, dveře.


e-mail STAVEBNÍ VÝPLNĚ, a.s. - provozovna - Karlovy Vary - výroba a montáž plastových, hliníkových dřevěných oken a dveří, zimních zahrad, lodžií. Stavební činnost - zateplení fasád, výstavba RD, obklady atd. Výroba automatických dveřních systému, brány, vrata, garážová vrata, dveře.


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail BAUER A SYNOVÉ, a.s. - společnost, která Vám nabízí rozsáhlou nabídku plastových oken a dveří, hliníkových vchodových dveří, posuvných dveří, zimních zahrad, roletových schránek, stínění (vnitřní,venkovní) a ostatních doplňků.


e-mail DRAGON WEST, s.r.o. - v montážním programu má instalace veškerých typů průmyslových, protipožárních a garážových vrat včetně příslušenství. Výroba vjezdových bran - do strany posuvných i samonosných, jednokřídlých, dvoukřídlých a dalších speciálních typů s komponenty renomovaného výrobce Rolling Center. Automatické závory a parkovací systémy. Izolační clony z PVC pásů v široké barevné a rozměrové škále. Polykarbonátové světlíky s ocelovou nosnou konstrukcí. Další zámečnické výrobky, např. otočný box pro popelnice, atd.


e-mail E-KORUNKA, s.r.o. - provozovna OKNO MONTÁŽE - kompletní sortiment plastových i dřevěných stavebních výplní včetně příslušenství. Odborná montáž, demontáž a likvidace původních výplní, zednické začištění ostění ...


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail ALU.PLAST, s.r.o. - plastová okna, dveře, stěny, zimní zahrady , hliníková okna, dveře (i nadměrných rozměrů), výlohy, výkladce, stěny, příslušenství. Plastové ploty, pergoly. Dodává okenní parapety, rolety a žaluzie.


e-mail DVEŘE OKNA U SVĚTA TŘEBOŇ, s.r.o. - kvalitní plastová a dřevěná okna, vnitřní a vchodové dveře, garážová vrata a další příslušenství. Zajišťuje kompletní služby (demontáž a montáž vč. dopravy, zednického začištění, likvidace starých oken.


e-mail DVOŘÁK ZDENĚK - kvalitní plastová okna a dveře, eurookna přímo od výrobce za nízké ceny. Kompletní realizace oken - bezplatný návrh, zaměření, dopňky, výroba, montáž, zednické práce a odvoz odpadu.Prodej na splátky. Doplňky - parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu. Mimořádné slevy pro bytová družstva - panelové domy.


e-mail KAŠA JAROSLAV - IZOGARANT - plastová-dřevěná okna, zateplování objektů, střechy - sedlové, ploché, hydroizolace, sanace, zednické, tesařské, klempířské práce. Rekonstrukce panelových domů.


e-mail OKNOTECHNIK, s.r.o. - se zabývá kompletní dodávkou a montáží plastových oken vícekomorových profilů, dřevěných euro oken, dveří, střešních oken, garážových vrat sekčních i výklopných, parapetů vnitřních i venkovních.


e-mail PÍCHA JAN - výroba a montáž - garážová vrata (sekční, výklopná, rolovací + předokenní rolety), elektrické pohony zn.Proteco, Genius (motory pro: garážová vrata, křídlové a posuvné brány), zámečnická výroba (plotové sekce, křídlové brány, posuvné brány, drobné zámečnické práce).


e-mail ŠIMEK PETR - montáže - střešní okna, plovoucí podlahy, stropní podhledy, sádrokartonové příčky, sádrokartonu, sádrokartonové příčky, zateplení fasád, ...


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - VYSOČINA KRAJ


e-mail BEMATECH, s.r.o. - nabízí kompletní sortiment rolet, žaluzií a jiné stínicí techniky.


e-mail DVEŘE OKNA U SVĚTA PELHŘIMOV, s.r.o. - kvalitní plastová a dřevěná okna, vnitřní a vchodové dveře, garážová vrata a další příslušenství. Zajišťuje kompletní služby (demontáž a montáž vč. dopravy, zednického začištění, likvidace starých oken.


e-mail LOCK ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, s.r.o. - výroba a montáž - plastová okna a dveře. 4 a 6-ti komorový systém GEALAN. Záruka 8 let. Dodává doplňky k oknům a dveřím, garážová vrata, zimní zahrady atd. Kalkulace a zaměření oken zdarma.


e-mail  VPO PROTIVANOV, s.r.o. - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail KOLÁŘ JAROMÍR - žaluzie, látkové rolety, venkovní rolety, markýzy, vrata, brány, el. pohony, pásové závěsy.


e-mail MONTEGO.CZ, s.r.o. - sekční garážové a průmyslové vrata, automatické brány, závory, pohony pro vrata a brány Becker, Nice, Bernal, montáže křídlových a posuvných bran včetně výroby, rolovací vrata a mříže, markýzy, předokenní rolety, parkovací systémy, bezpečnostní prvky.


e-mail PAVLÍK ALEŠ - AP STÍN - montáž žaluzií, rolet, garážových vrat, silikonového těsnění, sítí proti hmyzu, plastových oken a euro oken.


e-mail ŠOTEK VÍTĚZSLAV - AL-MAR - hlavní sortiment tvoří garážová a průmyslová vrata od firmy HÖRMANN a pohony pro křídlové a pojezdové brány od firmy CAME a automatické dveře GEZE.


e-mail TRILINE, s.r.o. - firma TriLine je zaměřena na oblast požárních a nepožárních uzávěrů především průmyslových objektů: požární dveře, ocelové dveře, vstupy do objektů, prosklené dveře a stěny Výroba a montáž.


e-mail UDO SK.CZ, s.r.o. - vyplňování stavebních otvorů, výroba plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří veškerý servis s tímto spojený.


e-mail VIČAR ROMAN - VIČAR.CZ - výroba a montáž garážových a průmyslových vrat rolovacích, sekčních, zasouvacích a motorizace stávajících, vjezdových bran posuvných a křídlových, vjezdových závor, rolovacích mříží, markýz, předokenních termoizolačních rolet, plastových oken (kompakt-včetně předokenní rolety) a všech druhů žaluzií.


e-mail VKV MARKET s.r.o. - výroba protipožárních uzávěrů (protipožární dveře, stěny, ..). Protipožární posouzení vašich prostor, doprava na místo určení, montáž.


e-mail VPO PROTIVANOV, s.r.o. - provoz Ostrava - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


e-mail VS-COLOR, s.r.o. - firma poskytuje odborné služby v oblasti renovace dveří (nabízí kompletní technologii (know-how) renovace dveří s předáním veškerých informací a zkušeností, včetně praktického zaškolení pracovníků), bezpečnostních dveří a výroby dveří ze dřeva (dřevěného masívu). Široká nabídka interiérových dveří (protipožární dveře, bezpečnostní dveře). Provádění stolařských prací dle požadavku zákazníka – např. kancelářský a bytový nábytek, nábytek pro hotelová zařízení, nábytek pro účely školení.


e-mail  WIDOMSKI ROBERT - ZASKLÍVÁNÍ VÝROBNÍCH HAL - rekonstrukce a výroba prosvětlovacích systémů, zastřešování teras, balkónů a jiných venkovních prostor. Zámečnická výroba hliníkových svařovaných konstrukcí (které jsou využívány hlavně pro výrobu světlíkových pásů a nadstřešení, vstupních markýz), a dále nerezových a dřevěných konstrukcí.


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail MAHDAL BORIS - bezpečnostní a protipožární dveře, trezory, klíčové systémy zasklívání balkonů a lodžií, mříže, výroba klíčů, předokenní rolety, garážová vrata, čalounění, markýzy, zámky, kování, bezpečmnostní fólie.


e-mail  VPO PROTIVANOV, s.r.o. - provoz Olomouc - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail AGROTREND, s.r.o. - specialista na plastová okna, dveře a vrata. Zdarma poradenská činnost a zaměření požadovaných prvků. Okna zaměří a na míru vyrobí. Provede demontáž stávajících oken a odbornou montáž oken vyrobených. Na přání provede zednické zapravení a ekologickou likvidaci demontovaných oken včetně odvozu. Po montáži oken provede úklid.


e-mail SPEDOS, s.r.o. - výrobce dveřní a vratové techniky, dodavatel dveřní a vratové techniky zahraničních výrobců - BOON EDAM, SCHIEFFER, DYNA SEAL, HÖRMANN. Turniketové dveře, automatické dveře, garážová vrata výklopná a sekční, pohony vrat a bran, protiprůvanové vratové clony, vyrovnávací můstky.Montáž a servis.


e-mail OKNOPLAST, a.s. - výroba, (vč. zakázkové) a montáž plastových oken, dveří a zimních zahrad z profilu PLUSTEC a kování MACO.


e-mail OŠKERA ALEŠ, ING. - IDOS - montované garáže SIEBAU, brány, vrata, závaory, pohony vrat a bran.


e-mail THERMONT, s.r.o. - dodavatel prosvětlovacích systémů ve stavebnictví. Moderní a elegantní řešení světelných, tepelných, estetických a konstrukčních vlastností objektů. Konstrukce ocelová nebo hliníková, opláštěná transparentním, bronzovým nebo opálovým polykarbonátem. Sedlové a obloukové světlíky, opláštění budov, markýzy, pergoly, zimní zahrady, verandy, segmentové překrytí bazénů, skleníků. Provádí rekonstrukce průmyslových objektů, nákupní střediska, ostatní stavby.


e-mail TOP WOOD WINDOWS, s.r.o. - výroba, prodej a montáž dřevěných oken a dveří. Český výrobce dřevěných oken na zakázku. Sortiment: okna, dveře. TWW-okna s vůní dřeva.


e-mail  VPO PROTIVANOV, s.r.o. - provozovna Kroměříž - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.


OKNA, DVEŘE, VRATA, BRÁNY, MŘÍŽE, ŽALUZIE - MONTÁŽE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail  ALUBAU, s.r.o. - provozovna Brno - atypické rolety do obloukových či trojúhelníkových oken, klasické rolety, zastínění zimních zahrad, garážová vrata sekční i rolovací, mříže, markýzy, žaluzie, automatické pohony.


e-mail  ALUBAU, s.r.o. - pobočka Znojmo - atypické rolety do obloukových či trojúhelníkových oken, klasické rolety, zastínění zimních zahrad, garážová vrata sekční i rolovací, mříže, markýzy, žaluzie, automatické pohony.


e-mail BOHEMIAFLEX BRNO, s.r.o. - výrobce komplexního zařízení protisluneční ochrany. Vyrábí a montuje včetně servisu: žaluzie meziskelní, interiérové, exteriérové, vertikální. Sítě proti hmyzu. Markýzy terasové, balkónové a košové. Zastínění zimních zahrad. Rolety plátěné a hliníkové navíjecí. Bezpečnostní garážová vrata a vchodové dveře. Opravy všech typů žaluzií.


e-mail INSEK, s.r.o. - zabývá se výrobou okenních doplňků, a to především v oblasti insekticidních sítí a interiérových rolet. Použité komponenty jsou až na vyjjímky zahraničního původu. Výrobky dodává s montáží nebo i bez montáže.


e-mail  INTERCZECH,, s.r.o. - výroba, prodej, servis a montáž sekčních garážových a průmyslových vrat Richards-Wilcox v jakémkoliv rozměru, barevné úpravě dle RAL nebo s věrnou imitací dřeva. Prodej automat. pohonů vrat a bran LiftMaster na dálkové ovládání. Kompletní servis od vytvoření cenové nabídky a zaměření stavebního otvoru až po profesionální instalaci našimi zaměstnanci.


e-mail KŘÍŽ IVO - GARÁŽOVÁ VRATA - garážová vrata, sekční vrata, roletová vrata, brány.


e-mail NOTTON s.r.o. - výroba, prodej a montáž plastových oken a dřevěných eurooken se zárukou 7 let. Výroba a prodej vchodových dveří, prodej interiérových dveří foliovaných a dýhovaných. Další web společnosti je zde Oknostudio.


e-mail PORTECH, s.r.o. - dveře a stěny protipožární (včetně atestu), vrata protipožární kovová, rolovací vrata, garážová vrata, sekční vrata, okna a dveře ocelová, pohony pro vrata a brány.


e-mail VK PLAST, s.r.o. - výroba, prodej a montáž plastových oken, dveří, stěn a zimních zahrad. Profilový systém Deceuninck s kováním od firmy Winkhaus a sklem od firmy AGC Fenestra a.s..


e-mail SEDMA SYSTÉM, s.r.o. - výroba a montáž plastových oken.


e-mail ŠEVČÍK ONDŘEJ A ZBYNĚK - dodávájí garážová vrata různých typů - sekční, výklopná, rolovací, posuvná a průmyslová. Dále nabízí pohony vjezdových bran. Provádí profesionální montáže, záruční a pozáruční servis.


e-mail TECHNOPARK CZ, s.r.o. - výroba předokenních rolet, garážových vrat, kování na posuvné a křídlové brány, včetně pohonů a bezpečnostních prvků. Vše je možné objednat v eshopu včetně montáže po celé ČR.


e-mail  VPO PROTIVANOV, s.r.o. - provozovna Výškov - výroba plastových oken a dveří, plastové výrobky pro stavebnictví, sklenářské práce, montáže (okna, dveře, garážová vrata). Maloobchod.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist