SPECIÁLNÍ PRÁCE, ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH

stavebnictví a reality on line

odrážka

SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH


Společnosti a firmy provádějící speciální práce a činnosti - řezání a vrtání železobetonu, práce ve výškách, mytí oken a fasád, dopravní značení, vysušování zdiva, odstraňování vlhkosti ...


volba regionuSPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - PRAHA


e-mail ADOZ PRAHA - DOPRAVNÍ ZNAČENÍ, s.r.o. - prodej, pronájem, instalace a údržba dopravního značení, kompletní zabezpečení dopravních uzávěr a výkopů, pronájem přenosných zábran a lávek, návrhy řešení dopravních situací (DIO), prodej a montáž zpomalovacích prahů, výroba informačních a reklamních tabulek na zakázku.


e-mail ARGAN CZ, s.r.o. - dodávky: materiály pro krbová kamna a krby (obestavba z kamene -pískovec, mramor, žula apod., keramiky, dlažby, zděná, kombinace). Krbové vložky na tuhá a plynná paliva (JOTUL, SUPRA, EDILKAIN, SPARTHERM, BODART GONAY, BLANZEK). Žárové malty, omítky, spárovací hmoty v mnoha odstínech, modelovací omítky apod.) Příslušenství ke kamnům a krbům (nářadí, kování, ruční měchy).


e-mail DIAMEC, s.r.o. - zámečnictví, kotevní práce, zemní práce, jádrové vrtání, vrtání a řezání železobetonu. Stavební práce. Půjčovna stavebních strojů a mechanizace, opravy stavebních strojů (stavební míchačky, elektrické fasádní vrátky, dieslové i elektrické kompresory, vzduchová kladiva, nakladače).


e-mail DKNV, s.r.o. - vrtání a řezání železobetonu, betonu a zdiva, nastřelování a kotvení. Půjčovna nářadí HILTI, Praha 4-Libuš a Říčany u Prahy, stavební technika WACKER, zahradní technika, lešení, přívěsných vozíků a mnoho dalšího.


e-mail HOROLEZECKÝ ODDÍL OPICE, sdružení - výškové práce pomocí horolezecké techniky. Mytí oken a fasád výškových budov,nátěry, čištění, opravy a renovace fasád, nátěry železných konstrukcí, stožárů vysokého napětí, montáže reklam, samonosných lešení, montáže a demontáže objektů, kácení a prořez stromů. Praha a okolí, střední a východní Čechy.


e-mail KLOSTERMANN JIŘÍ - jádrové vrtání, řezání železobetonových konstrukcí a zdiva pomocí stěnové a lanové pily systému HILTI, vysoušeni vlhkosti vysoušeči CORROVENTA, elektromontážní činnost, protipožární ochrana budov. Půjčovna ručního nářadí HILTI, půjčovna pojízdného lešení.


e-mail KONE, a.s. - montáže, údržba a servis výtahů.


e-mail NĚMEC OLDŘICH - odvoz odpadu, suti, kontejnerů, kompletní stěhovací služby - stěhování bytů, kanceláří, těžkých břemen, vyklízení a vystěhování nepotřebných věcí ze sklepů, půd, bytů, skladů. Po dohodě zajistíme stavební, demoliční i bourací práce.


e-mail SUMIF - STAVEBNÍ ČINNOST - výškové práce horolezeckou technikou, veškeré zednické, obkladačské, malířské, natěračské, lakýrnické, pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Malé i velké zakázky. NON - STOP služby. Rozpočty a konzultace zdarma.


e-mail ZEMAN PAVEL - venkovní podlahy a terasy, okolí bazénů a další doplňky zahrad.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail HOROLEZECKÝ ODDÍL OPICE, sdružení - výškové práce pomocí horolezecké techniky. Mytí oken a fasád výškových budov,nátěry, čištění, opravy a renovace fasád, nátěry železných konstrukcí, stožárů vysokého napětí, montáže reklam, samonosných lešení, montáže a demontáže objektů, kácení a prořez stromů. Praha a okolí, střední a východní Čechy.


e-mail STŘIHAVKA VLADIMÍR - VÝŠKOVÉ PRÁCE - kácení a ořez stromů, ošetřování památných stromů, poutání kmenů, snižování korun, likvidace polomů, zastřešování dutin ručně štípaným šindelem. Montáže, opravy, nátěr, údržba a demolice pomocí horolezecké techniky. Okapové systémy, hromosvody, fasády, dilatační spáry, střechy, reklamy, konstrukce, stavebnice, věže, komíny.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail HOROLEZECKÝ ODDÍL OPICE, sdružení - výškové práce pomocí horolezecké techniky. Mytí oken a fasád výškových budov,nátěry, čištění, opravy a renovace fasád, nátěry železných konstrukcí, stožárů vysokého napětí, montáže reklam, samonosných lešení, montáže a demontáže objektů, kácení a prořez stromů. Praha a okolí, střední a východní Čechy.


e-mail MTA GROUP, s.r.o. - nátěry ocelových konstrukcí včetně otryskání pomocí horolezeckých technik, protipožární nátěry. Povrchová úprava staveb, ocelových a betonových konstrukcí, stožárů pod. Komplexní zajištění činností a prací v oblasti koroze a protikorozní ochrany. Navrhování materiálů a systémů protikorozní ochrany i pro agresivní průmyslová prostředí. Řešení problematiky koroze a znečišťování životního prostředí a produktů korozními zplodinami. Sledování, posuzování a vyhodnocování korozního stavu a napadení. Nedestruktivní měření síly materiálů a nátěrů. Poradenská a konzultační činnost. Montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení všech skupin. Topenářství.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail MALINA-VRŠE, s.r.o. - jeřábnické práce, nákladní doprava, vysokozdvižná plošina, vrtná souprava, opravy nákladních automobilů.


e-mail ELEKTRO MOSEV, s.r.o. - výroba, prodej, montáž a servis: výtahy, ocelové konstrukce. Montáže elektroinstalace. Vyroba a montáž rozvaděčů. Stavební firma.


e-mail FLÉGR RUDOLF - demontáž, výkup a odvoz - staré smrkové trámy z demolic a rekonstrukcí budov. Demontážní práce jsou prováděny zdarma, jen za dřevo, případně v případě jednoduché demontáže většího množství dřeva lze vyplatit objednateli smluvní finanční odměnu za každý demontovaný m3 trámů.


e-mail RYKOWSKI DANIEL - PROKVALIT - výškové práce, nátěry a renovace střech - plech, eternit, tašky. Ochrana budov proti ptactvu.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail SVED LIBEREC, elektrotechnické družstvo - výroba kontejnerů pro sběr tříděného odpadu. Prášková lakovna. Kovovýroba. Elektroinstalace - ISO9001. Elektrické rozváděče - ISO 9001. Výroba transformátorů do 80 000 VA, autotransformátorů, cívek - ISO9001. Opravy elektromotorů.


e-mail KAŠÍR, s.r.o. - společnost se zabývá oplášťováním (laminováním) profilů z PVC barevnými foliemi firmy Renolit a Hornschuch (dvoukomponentním lepidlem). Možnost užití - v okenním průmyslu pro barevnou úpravu plastových profilů např. Rehau, Veka, Kbe, Trocal, Salamandr, Deceuninck atd.., ve škále pastelových barev případně imitací dřeva. Další užití - na plastové profily z PVC materiálu, např. plotové sloupky, parapety, fasádní obklady, lišty atd.., a to do šíře 250 mm.SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail GALLER KAREL, BEČAN RADEK, HORÁČEK MARTIN - návrhy a realizace - zahrady, zahradní jezírka.


e-mail CHPS, s.r.o. - zakázkové pracoviště pro řezání materiálů vysokotlakým vodním a hydroabrazivním paprskem. Řeže všechny typy ocelí a veškeré další kovy a slitiny. Plasty včetně vrstvených, sklo i lepené vícevrstvé (neprůstřelné) či jinak upravené vyjma skel kalených, drátosklo. Žuly, mramory a jiné přírodní i umělé kameny. Keramiku, porcelán, slinuté desky, dřevo, dřevotřísku, lamino, překližku i vodovzdornou, korek, koberce, filc a jiné textílie, kůži, koženku, pryž, libovolné těsnící materiály, kompozity, sandwiche... Nejvhodnější pro řezání jsou plechy, desky či tabule, lze však opracovat i předobrobené polotovary, materiály povrchově upravené (barvené, leštěné...) aj. Lze řezat i zvlněné či v plynulých křivkách profilované materiály.


e-mail ZAHRADNÍ CENTRUM V DĚČÍNĚ BH, s.r.o. - projekce a realizace zahrad RD a veřejné zeleně, automatické závlahové systémy, malá vodní díla, zahradní rybníčky apod.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail CHEZAK, s.r.o. - umělecké kovářství, výroba, montáž, opravy a rekonstrukce a periodické zkoušky vyhrazených tlakových zařízení, montáž, opravy a revize vyhrazených plynových zařízení, výroba a montáž ocelových konstrukcí, zámečnické a svářečské práce, svářečská škola, potrubní rozvody, autodoprava do 8t, autojeřáby do 50t.


e-mail VÝTAHY KARLOVY VARY, s.r.o. - montáže, modernizace, servis a opravy výtahů.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail TENZO, a.s. - specialista na dělení hutních materiálů - výpalky, ocelové díly - 35 pálících strojů - prodej hutních materiálů - prodej přídavných materiálů ke svařování - svařovací drát Bovax - další opracování - dělení, ohýbání, lakování, ohraňování, broušení atd.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail ANIMATRANS, s.r.o. - centrální vysavače a solární topení pro rodinné domy, hotely a jiné objekty - projekce, realizace, prodej montáž, servis. Potrubní pošta - projekce, realizace, prodej montáž, servis. Moderní systémy potrubní pošty pro přepravu v objektech i rozsáhlých areálech.


e-mail AQUAPOL, s.r.o. - inteligentní řešení vysušování zdiva bez stavebních úprav - magnetokineze. Izolace DÖRKEN - profilované fólie. Sanační omítky, prostřiky a štuky, vápenné barvy, protiplísňové přípravky, vlhkostní průzkum.


e-mail SWIETELSKY STAVEBNÍ, s.r.o. - výstavba umělých sportovních povrchů, zejména výstavba a rekonstrukce venkovních i vnitřních sportovních staveb, s použitím materiálů (sportovního vybavení a sportovních povrchů) Porplastic, Domo sports systems, Basf Conica sportsurfaces, Vesmaco, Greenfields, Grasstec, Courtsol, Kraiburg, Classic Clay, časomíry Lynx. V oblasti sportovních staveb nabízí bezplatnou poradenskou činnost.


e-mail UHER FRANTIŠEK - provádění výškových prací, nátěrů, ořez stromů, opravy VO, pronájem montážních plošin: Denka Lift Dk 12m, Avia FA 14m, Liaz MP 22m, hliníkové lešení, elektrocentrála.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - VYSOČINA KRAJ


e-mail DB BETONOVÉ JÍMKY, s.r.o. - vyrábí a montuje betonové prefabrikáty - jímky, žumpy, septiky a nádrže včetně usazení a montáže. Nabízí a montuje velkoobjemové retenční nádrže pro zachycení vody a žumpy z dílů k rodinným domům. Komplexní služby při realizaci žump, septiků a jímek. Provádí jádrové vrtání do betonu, železobetonu a cihel do průměru 350mm.


e-mail VÝTAHY, s.r.o. - výroba, montáž, generální opravy, rekonstrukce a provádění revizních zkoušek vyhrazených zdvihacích zařízení. Výtahy osobní, nákladní, lanové, hydraulické, řetězové. Projektová činnost v investiční výstavbě. Vrata a brány s elektrickým pohonem a mostové jeřáby do 5t. Zámečnictví.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail B PLUS TV, a.s. - zajišťuje zejména dodávky a instalace - TV vysílače malého a středního výkonu, satelitní převáděče, mikrovlnéh trasy, kamerové systémy pro obce, FM rozhlas a nejnověji také multikanálové televizní distribuční systémy (MMDS).


e-mail BEDNAŘÍK MARTIN - prodej, montáž a servis centrálních vysavačů HUSKY.


e-mail HUSARIK PAVEL - DESAP - trhací a vrtné práce pro lomovou těžbu, inženýrské stavby a destrukce objektů a továrních komínů. Výhradní dovozce nevýbušné směsi CEVAMIT pro rozpojování hornin a betonu.


e-mail EUROLIFT, s.r.o. - stavby a montáže - výtahy, plošiny, plošiny pro zdravotně postižené, nakládací rampy (včetně projektů, výroby a servisu).


e-mail ČERVINKA JIŘÍ - KAMENSTAV - výrobky z přírodního kamene - pomníky, krby, parapety vč. jejich montáže. Drobné zednické práce, instalatérské práce, elektro-práce, stropní podhledy a další... Rekonstrukce a vybavení koupelen - hydromasážní vany, masážní panely a boxy, obklady a dlažby, sanitární keramika, koupelnový nábytek, vodovodní baterie, sprchové kouty. Možnost prodeje a prováděných služeb na splátky.


e-mail PROSTR TRADING, s.r.o. - výroba, prodej a pronájem obytných , sanitárních, skladových a technologických kontejnerů. Zakázková strojírenská výroba, paletizační technika.


e-mail OKD, HBZS, a.s. - opravy, kontroly, plnění a tlakové zkoušky hasících přístrojů, provoz, servis a údržba důlních svítidel, otryskávání kovových výrobků, trhání prostého betonu, železobetonu, skla bez použití trhací práce pomocí hydraulického zařízení, měření úniků tepla termovizní kamerou, servis a tlakové zkoušky tlakových lahví, chromatografické rozbory ovzduší, fotodokumentace a videozáznamy, technicko-poradenská a konzultační činnost, zkušebnictví a testování. Vykonává i jiné činnosti v nedýchatelném nebo zdraví škodlivém prostředí a další speciální a rizikové práce, např. ve výšce, nad volnou hloubkou nebo pod vodní hladinou. Zdolávání havárií, odstraňování následků havárií.


e-mail SCHNEIDER KAMIL - zasklívání balkonů a lodžií (bezrámový systém VARIO rámový systém ALUPLUS), rekonstrukce vstupů panelových domů, zámečnická výroba, údržba budov.


e-mail ŠVARDALA LIBOR - KAMENICTVÍ - restaurování kamenných prvků historických staveb, kompletní realizace atypických pomníků, pamětních desek, opravy památníků a monumentů, výroba a montáž obkladů, soklů, schodů, parapetů, ostění atd.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail BALCÁREK JIŘÍ - výškové práce: čištění a nátěry ocelových konstrukcí, stožárů apod. Montážní práce ve výškách, demontáže konstrukcí a bourání komínů, opravy a nátěry komínových nástavců, spárování komínových těles, čištění prosklených ploch. Protikorozní ochrana: tryskání v naší provozovně nebo externě přímo u zákazníka litinovou drtí, resp. křemičitým pískem. Čištění vysokotlakou vodou, do tlaku 170 bar, s možností přisávání písku. Pneumatické oklepávání. Nátěry všemi běžnými technologiemi, vč. airless techniky.


e-mail CEFEUS CZECH, s.r.o - obchodní a realizační firma provadějící realizace zateplování panelových a cihlových domů, rekonstrukce a renovace bytů a domů.


e-mail ŠVARDALA LIBOR - KAMENICTVÍ - restaurování kamenných prvků historických staveb, kompletní realizace atypických pomníků, pamětních desek, opravy památníků a monumentů, výroba a montáž obkladů, soklů, schodů, parapetů, ostění atd.


e-mail TREY, s.r.o. - kompletní dodávky - opravy a rekonstrukce průmyslových podlah, tryskání, broušení, frézování a řezání betonu, opravy betonových silnic a dálnic, renovace schodišťových stupňů, poradenská a konzultační činnost, nákup a prodej podlahových materiálů vč. pomocného vybavení a strojního zařízení.


e-mail VYKYDAL OLDŘICH - HT+ - sanace, dekontaminace po požáru, nebezpečné látky a odpady, dezinsekce, dezinfekce, odstranění biotického zatížení (plísně,houby - dřevomorka, dřevokazný hmyz, řasy) moderními metodami (mikrovlny, biocidní stříbro, aktivní pěna aj.), protipožární aj. nástřiky, nátěry, injektáž, otryskávání, práce ve výškách horolezeckou technikou, speciální čistící práce (kámen, fasády, dřevo, graffiti, zařízení zasažená požárem, komín před demolicí, ČOV, jímky, studny aj.), čištění, popř. konzervace technologických celků (sila, zásobníky sypkých hmot, linky), odstranění azbestu, recyklace popř. snížení nebezpečnosti odpadu, čištění studní, úklidové práce, demolice, průzkum biotického zasažení, autorizovaná osoba, montáže, investorsko inženýrská činnost. Památky. Zkušenosti s odstraňováním následků povodní, práce na památkově chráněných objektech a předmětech.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail STODŮLKA JOSEF - REAL MONT - výškové práce, nátěry, izolace, zateplování.


SPECIÁLNÍ PRÁCE - ŘEZÁNÍ A VRTÁNÍ ŽELEZOBETONU, PRÁCE VE VÝŠKÁCH - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail ASFALTELAST, s.r.o. - opravy CB vozovek a letištních ploch systémem Fibrescreed SAMI, AB vozovek syst. Fibrescreed SAMI, plošné opravy AB a CB vozovek hmotou Textureflex, plošné utěsnění povrchu AB a CB vozovek hmotou RT 200 do tloušťky 5mm, zálivky všech druhů spar AB a CB krytu vozovek hmotou Elastibit S, prodej modifik. elastobitumenové pásky Elastibit S, ochrana AB a CB ploch proti pronikání ropných látek hmotou Fuelseal (fy Prismo) nebo AG 1000 (fy Fibrescreed).


e-mail BBG BENDA, s.r.o. - vrtání a řezání betonu, železobetonu, živice a ostatních stavebních materiálů. Jádrové vrtání, řezání stěn a stropů, řezání komunikací a podlah, řezání diamantovým lanem.


e-mail BESTEX, s.r.o. - prováděcí činnost (pozemní, průmyslové a inženýrské stavby), činnost generálního dodavatele - sanace a zesilování konstrukcí, provádění rekonstrukcí, práce ve výškách horolezeckou technikou, hydrodemolice vysokotlakým vodním paprskem, zednické, údržbářské a elektroinstalační práce. Systém sledování kvality prováděných prací, návrhy systémů sledování jakosti stavebních prací, provádění kontrolní činnosti. Soudně znalecká činnost. Stavebně technické průzkumy konstrukcí - odběry vzorků, laboratorní rozbory vzorků, stanovení fyzikálně mechanických charakteristik materiálů. Zaměření a dokumentovaní stavu konstrukcí a objektů - komplexní stavební expertizy konstrukcí, posudky konstrukcí v oboru stavebnictví, průzkumy objektů a konstrukcí, statické přepočty, návrhy opatření, statické expertizy, posouzení vad a poruch, návrhy sanací stavebních konstrukcí, projekty sanací. Výpočty zatížitelnosti konstrukcí a mostů. Projekční činnost v oblasti stavebnictví. Komplexní inženýrská činnost.


e-mail DOMINTEX MORAVA, s.r.o. - stavební a obchodní společnost dodává a montuje inteligentní stavební systém VELOX. Systém na bázi ztraceného bednění je vhodný jak pro rodinné domy (hrubá stavba do 3 týdnů), tak pro občanskou a průmyslovou výstavbu. Dodává jak samotný materiál pro svépomocnou výstavbu, tak i šéfmontáž nebo dodávku celé hrubé stavby. Dále provádí zateplování fasád, sádrokartonové konstrukce a minerální podhledy, laminátové podlahy, rekonstrukce interiérů, vestavby a nádstavby.


e-mail J.A.R.H. COMPANY, s.r.o. - výstavba, opravy a servis veškerých žárotechnických objektů (keramických, cihlářských, sklářských, hutních, cementářských a spalovacích průmyslových pecí). Výstavba, opravy a servis všech zařízení opatřených speciální vyzdívkou nebo izolací odolnou zejména teplotám, chemickým a jiným vlivům. Pozemní stavitelství zaměřené na opravy a údržbu bytového fondu, veřejných budov a památkových objektů. Práce ve výškách pomocí montážní plošiny - stavební, pokrývačské, klempířské, zámečnické a natěračské.


e-mail KRATOCHVÍL PETR - PEKR METAX - antikorozní povrchová úprava materiálů (součásti vodních elektráren), tryskání, metalizace, nátěr, renovační nástřik kovů.


e-mail MITRENGA - STABY, s.r.o. - firma se zabývá odstraněním vlhkosti z objektů a jejich sanací (především systémem Baumann - zvlněné chrom-nikl ocelové plechy; chemickou injektáží). Bezplatná prohlídka objektů. Dále provádí zajištění statiky objektu nebo jeho zesílení, řezání a vrtání stavebních konstrukcí, novostavby a opravy kamenných mostů.


e-mail SOUKOP - STĚHOVÁNÍ A VYKLIZENÍ OBJEKTU - stěhování a vyklízení objektů po ČR i do zahraničí, autodoprava, přeprava těžkých břemen do 24 tun. Kompletní servis stěhovacích a vyklízecích služeb i uklid nemovitosti.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist