MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY

stavebnictví a reality on line

odrážka

MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY


Společnosti a firmy provádějící pokládky podlah a podlahových krytin. Dřevěné parkety, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, lina, koberce...


volba regionuMONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - PRAHA


e-mail D55, s.r.o. - přímý dovozce, zabývající se maloobchodem a velkoobchodem s dřevěnými výrobky a polotovary - dřevěné podlahy, dřevěné terasy, řezivo, bazénové obklady, atd. Nabízí decking a podlahy i s pokládkou (po celé ČR). Přímo dováží exotické dřeviny, hlavně z Indonésie a Brazílie. Dále nabízí profesionální služby interiérového designu. Podlahy a terasy si můžete prohlédnout v prostorách v Praze-Uhříněvsi.


e-mail DOMEX PRAG, s.r.o. - montáž, prodej a technický servis plovoucích podlah. Laminátové a dřevěné podlahy, klasické parkety od předních evropských výrobců HDM-ELESGO, KRONO.


e-mail HORÁČEK PAVEL - HORNAT PODLAHY - prodej a kladení podlahových krytin (plovoucí podlahy dřevěné, laminátové, korkové, bambusové), koberce, PVC, palubky, parkety. Též poskytuje poradenskou činnost.


e-mail LERCH PODLAHY, s.r.o. - prodej a pokládka: vlysy, plovoucí dřevěné a laminátové podlahy, korkové podlahy, PVC, linolea, koberce.


e-mail NĚMEC MARTIN - INTERIÉRY - kompletní dodávky a pokládka - plovoucí laminátové a dřevěné podlahy. Interiéry bytu od kuchyňské sestavy, kuchyňské linky na míru, kuchyňské stoly po nábytek a sedací soupravy.


e-mail PODLAHY RŮŽIČKA, s.r.o. - plovoucí podlahy laminátové, dřevěné a dýhované, koberce bytové a zátěžové, čtverce antistatik PVC a čtverce Elektrostatik. Renovace linoleí a pokládka parket včetně dokončovacích úprav jako lištování či tmelení. Dovoz vzorků, vyměření plochy a zhotovení kalkulace zdarma.


e-mail HUSÁK MICHAL - PODLAHY - pokládka podlah v bytech, v rodinných domech, v kancelářích. Parkety, laminátové plovoucí podlahy, podlahy dřevěné, masivní podlahy, antistatické podlahy, koberce, PVC. Renovace parket, broušení parket.


e-mail SPECIÁLNÍ IZOLACE A POVRCHY, s.r.o. - provádí nátěrové, stěrkové a plastbetonové podlahy, chemicky odolné izolace, hyroizolace, izolace proti radonu, aplikace stavební chemie.


e-mail SUMIF - STAVEBNÍ ČINNOST, sdružení - pokládky plovoucích podlah, výškové práce horolezeckou technikou, veškeré zednické, obkladačské, malířské, natěračské, lakýrnické, pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Malé i velké zakázky. NON - STOP služby. Rozpočty a konzultace zdarma.


e-mail VESELÝ DANIEL - PARKETY - prodej, pokládka a renovace - plovoucí podlahy, parkety. Broušení a lakování (ekologicky šetrné a provozem ověřené laky). Poradenství.


MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail ANDRES VLASTIMIL - pokládka plovoucích podlah na klíč, prodej plovoucích podlah a příslušenství.


e-mail GRIMAX, s.r.o. - výroba: laminátové, dřevěné a exotické podlahy a obložkové zárubně, infrasauny a lisování plastů. Prodej: sauny, infrasauny, vířivky, solné jeskyně, zahradní nábytek.

e-mail JANÍČEK TOMÁŠ - STUDIO INTERIER - pokládka dřevěných a laminátových podlah Kährs, Witex, Solidfloor. Interiérové dveře a zárubně DANA, PORTA a SAPELI. Dodávka a montáž dřevěných eurooken.

e-mail ŽĎÁNSKÝ PETR - DŘEVO INTERIÉR - plovoucí podlahy Galaxy click, korkové podlahy. Výroba a montáž parapetů a žaluzií. Montáže plastových oken, eurooken, dveří Sapeli. Plastové dveře, hliníkové dveře a bezpečnostní dveře.


MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail KŘÍŽ VRATISLAV - BROKR - veškeré podlahářské (plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, dřevoštěpkové podlahy, prkenné podlahy, korkové podlahy,PVC, koberec), truhlářské, malířské a natěračské práce.


e-mail OBERREITER VÁCLAV - PROM-EL - pokládka průmyslových epoxidových a metylmetekralátových podlah. Půjčovna strojů, krom jiných, na frézování a broušení betonu. Inženýring staveb, včetně profesních TD. Provádí kompletní montáže el.instalací (včetně projektů).


MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail B + B PODLAHY, s.r.o. - pokládá dřevěné plovoucí a mozaikové podlahy, parketové podlahy, laminátové plovoucí podlahy, PVC podlahy, koberce a kobercové čtverce, renovuje parketové podlahy.


e-mail HAST HRADEC KRÁLOVÉ, s.r.o. - pokládka - plovoucí podlahy dřevěné (UPOFLOOR, KÄHRS), plovoucí podlahy laminované (UNITE, MASTERFLOOR, MEISTER LEISTEN), plovoucí podlahy mozaikové, korek, vestavěné skříně a posuvné příčky, obložení stěn a stropů - ATEX program REPRO, ATEX program ušlechtilých dřevin, palubky, kompletní interiéry.


e-mail HYLENA-KOBERCE, s.r.o. - montáž podlahových krytin, stěrkovaní, vyrovnávání stávajících podlah, obklady stěn a schodů. Dodává: PVC, koberce, korek, čistíci zóny, ukončujíci lišty, schodové hrany, lemovky. Poradenská služba, návrhy interieru.


e-mail MYDLÁŘ VÁCLAV - MYVA INTERIER - montáž a prodej plovoucích podlah, e-shop.


MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - LIBERECKÝ KRAJMONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail ADAPT, s.r.o. - značkové plovoucí podlahy světových výrobců. Dřevěné švédské podlahy Kährs,laminátové Witex, přírodní Forbo marmoleum, aj. K dodávaným podlahám zajišťuje odbornou pokládku, poradenství a následný servis. Renovace stávajících dřevěných podlah s konečnou povrchovou úpravou. E-shop.


e-mail ŠEREJCH TOMÁŠ - PODLAHÁŘSTVÍ TROPY - prodává a pokládá všechny druhy podlahovin. Dodává klasické, exotické a exkluzivní podlahy, stavební chemii značky Thomsit, Uzin, Bona a Pallman. Provádí také renovace parket, korků, prken a dřevěných schodišt, montáže sportovních podlah v halách, školách, tělocvičnách a u soukromých osob. Zámecké podlahy včetně ozdobných prvků, terasové z teaku, bambusové, průmyslové a vyrovnání podlah.


MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail MAREČEK - PODLAHY - maloobchodní i velkoobchodní prodej podlahových krytin včetně odborné a kvalitní montáže (laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, mozaiky, parkety, koberce, PVC, linolea korek), servis, renovace podlah, schodů, půjčovna brusek.


e-mail RENSPOL, s.r.o. - prodej a pokládka - masivní parkety, prkna, průmyslové mozaiky, dřevěná špalíková dlažba, venkovní rošty, plovoucí podlahy, podlahy z korku a přírodního linolea. Vestavěné skříně, schodiště, obklady schodů a zábradlí.


MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail S+S PARKET STUDIO CZ, s.r.o. - veškeré montážě a opravy podlahových krytin. Lina, koberce, plovoucí podlahy, laminát, dřevěné podlahy, parkety a další.


MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail SWIETELSKY STAVEBNÍ, s.r.o. - výstavba umělých sportovních povrchů, zejména výstavba a rekonstrukce venkovních i vnitřních sportovních staveb, s použitím materiálů (sportovního vybavení a sportovních povrchů) Porplastic, Domo sports systems, Basf Conica sportsurfaces, Vesmaco, Greenfields, Grasstec, Courtsol, Kraiburg, Classic Clay, časomíry Lynx. V oblasti sportovních staveb nabízí bezplatnou poradenskou činnost.


e-mail ŠIMEK PETR - montáže - plovoucí podlahy, stropní podhledy, sádrokartonové příčky, sádrokarton, zateplení fasád, střešní okna ...


MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - VYSOČINA KRAJMONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail DADATEX, s.r.o. - prodej a pokládání podlahových krytin. Koberce, PVC, plovoucí podlahy, korek, laminátové podlahy, antistatické podlahy. Vyrovnávání a úpravy povrchů. Renovace a obklady schodů, výroba nášlapek na schody. Obšívání koberců.


e-mail E.A.M., s.r.o. - provádí pokládku podlahových krytin, včetně přípravy (stěrkování) povrchů. Dřevěné plovoucí podlahy UPOFLOOR (Finsko), HOVI podlahoviny (homogenní křemičitovinylové čtverce 30x30 cm s vysokou protipožární odolnosti), PVC podlahoviny. Velkoobchod i maloobchod.


e-mail CHMIEL MAREK - PODLAHOVÉ CENTRUM - plovoucí dřevěné a laminátové podlahy, korek, PVC, koberce - prodej a montáž.


e-mail NOVAIZOL s.r.o. - odborné realizace, opravy a rekonstrukce pro střechy všech typů, lité anhydritové podlahy a kompletní revitalizace budov (zateplení, výměna oken, modernizace vstupu atd.). Střechy na klíč, izolace a zateplení střech, obvodové pláště, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Výroba lehčeného betonu, pěnobeton a polystyrenbeton. Firma s dlouholetou tradicí od roku 1992 s působností po celé ČR.


e-mail OMLUX, s.r.o. - lité samonivelační anhydritové potěry, pěnobetony, polystyrenbetony. Komplexní řešení obvodového pláště budov - zateplení objektů, sanace balkonů, generální opravy plochých střech, výměna oken a vstupních portálů.


e-mail PLAČEK LIBOR - TRUHLÁŘSTVÍ - výroba, pokládka a montáže podlah. Nábytkové a stavební truhlářství. Nabízí široké spektrum zakázkové výroby z masivu i lamina - dveře, terasy, kuchyně, ploty, vrata, schodiště, zábradlí, obložení, postele, vestavěné skříně, atypický nábytek, aj. Návrhy projektů pomocí 3D softwaru.


e-mail STAPRA GROUP, s.r.o. - anhydritové lité podlahy. Odborná pokládka anhydritových potěrů. Služby poskytujeme po celé České republice.


MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail PATRON 21 SERVIS, s.r.o. - lité anhydritové podlahy, prodej termoizolačních tvárnic Bet-Ex®, stavební práce.


e-mail POVÝŠIL JAN - JMMONT - dodávky a montáže - podlahy plovoucí laminátové i dřevěné, PVC, koberce, korek, marmoleum, dlažby, sádrokarton, kazetové podhledy, zateplovací termofasády, půdní vestavby, rekonstrukce koupelen, bytů, kanceláří, hal, dokončení hrubých staveb na klíč.


e-mail TREY, s.r.o. - kompletní dodávky - opravy a rekonstrukce průmyslových podlah, tryskání, broušení, frézování a řezání betonu, opravy betonových silnic a dálnic, renovace schodišťových stupňů, poradenská a konzultační činnost, nákup a prodej podlahových materiálů vč. pomocného vybavení a strojního zařízení. Pobočky v celé ČR - kontakt na www.


MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail STAVOFLOOR, s.r.o. - dřevěné a laminátové plovoucí podlahy. Výhradní dovozce španělských plovoucích podlah PURIFLOOR. Distribuce a montáže po cele ČR.


MONTÁŽE - PODLAHY, PODLAHOVÉ KRYTINY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail ADAM TOMÁŠ - ADAM PARKET SERVIS - prodej, pokládka - laminátové, dřevěné, bambusové, korkové, plovoucí podlahy. Schody, parkety, PVC, koberce. Balta, Befag, Egger, E.F.P., FimLux, Forbo, Haro, Kronospan, Novilon, Parador, Princ, Parket, Quick step, Uniclic, Rex, Terhürne, atd. Čistící přípravky a doplňky. Kalkulace a doprava zdarma.


e-mail ATEMIT - průmyslové podlahy, lité podlahy - poskytujeme komplexní řešení (návrhy, aplikace, poradenství a servis). Povrchové úpravy, renovace, sanace, strojní hlazení - samonivelační stěrky, lité potěry, vsypy, lité, epoxidové a betonové podlahy.


e-mail KAŠPAR ZDENĚK, ING. - lité podlahy - anhydrit, mobilní výroba lehkých, tepelně a zvukově izolačních betonů, sanace betonu.


e-mail KLEMENT MAREK - PODLAHY, NÁBYTEK - prodej veškerých typů podlah , specializace na dřevěné podlahy, s možností realizace pokládek. Prodej české a zahraniční dlažby a obkladů. Výroba nábytku - specializace kuchyňské linky (zakázková výroba).


e-mail MAGNUM PARKET, a.s. - komplexní servis tj. realizace pokládky tzv. na klíč. Výroba - dřevěné plovoucí podlaha, třívrstvé laminátové parkety a masivní dřevěné parkety. Rozsáhlá prodejní síť v ČR, export do zahraničí.


e-mail MARCON INTERIER, s.r.o. - dřevěné podlahy masivní, dvouvrstvé a třívrstvé, plovoucí podlahy, laminátové podlahy, pvc, dveře, schody - prodej, pokládka a renovace.


e-mail PROFIMAT, s.r.o. - realizace betonových a syntetických průmyslových podlah. Zastupuje na českém a slovenském trhu belgickou firmu Ets Chimiques Cloquette, která vyrábí specializované materiály stavební chemie (nesmrštivé malty řady Groutex), prodej strojů pro betonáře a stavební chemie.


e-mail SPECIÁLNÍ IZOLACE A POVRCHY, s.r.o. - provádění nátěrových, stěrkových a plastbetonových podlah, chemicky odolných izolací, hydroizolací, izolaci proti radonu, aplikace stavební chemie.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist