MONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY

stavebnictví a reality on line

odrážka

MONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY


Společnosti a firmy provádějící stavby a rekonstrukce plochých i sedlových střech a krovů. Izolace střech, montáže střešních oken a klempířských prvků. Pokrývači, tesaři, klempíři.


volba regionuMONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - PRAHA


e-mail DEKMETAL, s.r.o. - střechy a fasády z plechu. Výroba a dodávky plechových střech, střešních a fasádních systémů, včetně zakázkové výroby z plechu. Na výběr několik typů plechových střech.


e-mail IZOLACE STAVEB PRAHA, s.r.o. - izolace plochých střech (včetně kompletních rekonstrukcí), zelené střechy (speciální skladba, vhodná pro zatrávnění střechy), izolace základů (proti vodě, radonu, ...), izolace tepelné. Pokrývačské práce z tvrdé krytiny, klempířské práce, nátěry plechových střech, horolezecké práce, hromosvody, světlíky. Odborné a znalecké posudky, projekty. Prodej izolačního materiálu.


e-mail POKRÝVAČI Z&B, sdružení - pokrývačské práce, opravy, rekonstrukce i nové střechy, včetně krovu a klempířských prvků. Montáž střešních oken všech typů. Zajištěni hromosvodu včetně revize. Rozpočty a zaměření zdarma.


e-mail SUMIF - STAVEBNÍ ČINNOST, sdružení - veškeré pokrývačské, tesařské, klempířské, malířské, natěračské, lakýrnické, obkladačské, zednické, práce. Malé i velké zakázky. NON - STOP služby. Rozpočty a konzultace zdarma.


e-mail ŠKALÁK VÁCLAV - klempířské, pokrývačské, tesařské a izolatérské práce, střechy na klíč.


e-mail ZGARBA JOSEF - TESKOP - tesařství, výroba a oprava krovů včetně historických, bednění schodisť (i točitych), palubky, dřevěné podlahy, altány, pergoly, zahradni domky, veškeré tesařské konstrukce, střechy, ploty, dřevostavby.


MONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail ASPIS, s.r.o. - hlavní výrobní činností společnosti je kompletní dodávka střešního pláště (tesařské, klempířské, pokrývačské, zednické, isolatérské a sádrokartonářské konstrukce), půdní vestavby. Provádění jednoduchých a drobných staveb, jejich změn a odstraňování.


e-mail BOVA BŘEZNICE, s.r.o. - technologie BOVA-NAIL pro výrobce střešních konstrucí, komplexní technologie pro výrobu dřevěných konstrukcí se styčníkovými deskami s prolisovanými trny.


MONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail BEZVA, s.r.o. - kompletní dodávky střech, včetně klempířských, pokrývačských a tesařských prací. Vyrábí háky, objímky dle ČSN EN 1462 v provedení měď, pozink, základní barva. Dále vyrábí sněhové zábrany, úvazové háky v obvyklém provedení a potažené polyetylénem.


e-mail GASET, s.r.o. - výrobce dřevěných příhradových střešních konstrukcí systému MiTek. Zdarma první konzultace, zpracování návrhu a statického posouzení celé konstrukce.


e-mail  GERIŠER OTO - HYDROIZOLACE - provádí izolace proti vodě. Ploché střechy se zateplením i bez zateplení, kotvené, přitížené, vegetační. Spodní stavby - tlaková voda, radon, vlhkost, ropné produkty. Skládky, hnojiště, terasy, jezírka. Kvalitní materiály s vysokou životností, záruka na práci 5 - 10 let. Návrh realizace a cesta zdarma.


MONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail ČÍŽA PETR - kompletní realizace střech, staví dřevostavby, provádí veškeré tesařské a pokrývačské práce.


e-mail JIZBA JAN, MGR. - RED O.K. - rekonstrukce střech, renovace eternitových střech, nátěry střech a fasád, výškové práce, izolace.


e-mail NOVOTNÝ PETR - provádí opravy střech. Realizace rekonstrukcí i novostaveb. Střechy šikmé i ploché. Střecha na klíč: kompletní práce klempířské, pokrývačské, tesařské a zednické.


e-mail ŠTANTEJSKÝ M. - FAST - pokrývačství, klempířství, nátěry střech a fasád, renovace eternitových střech, stavba nadstřešních částí komínů, sádrokartony - půdní vestavby.


e-mail URBAN JIŘÍ - IZOLACE URBAN - izolace, zateplení a rekonstrukce plochých střech včetně oplechování. Izolace a rekonstrukce teras a balkónů včetně oplechování. Realizace zelených střech. Izolace základů domů (sklepů, jímek, septiků, apod.). Montáže bazénové fólie do vnitřních, nebo venkovních bazénů – fóliové bazény. Montáže jezírkové fólie do zahradních, nebo koupacích jezírek - zahradní fóliová jezírka.


MONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - LIBERECKÝ KRAJMONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - ÚSTECKÝ KRAJMONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - KARLOVARSKÝ KRAJMONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - PLZEŇSKÝ KRAJMONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail JOKL LADISLAV - firma zabezpečující kompletní dodávky střešních materiálů zákazníkům. V případě zájmu poskytuje i samotné realizace střech. Kompletně profesionálně vybavená klempířská dílna. Skladovací prostory materiálů pro střechy v průmyslové zóně České Velenice.


e-mail IZOGARANT, s.r.o. - střechy - sedlové, ploché, plastová-dřevěná okna, zateplování objektů, hydroizolace, sanace, zednické, tesařské, klempířské práce. Rekonstrukce panelových domů.


e-mail PAUL VRATISLAV - KLEMKO PAUL - zakázková klempířská výroba, odborná montáž - pokrývačské práce. Prodej vlastních výrobků a střešních materiálů a jejich doplňků od našich i zahraničních výrobců.


MONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - VYSOČINA KRAJMONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail ELORA GROUP, s.r.o. - průmyslové stavby, střešní světlíky, ocelové konstrukce. Dodávka a montáž střešních systémů, ocelových konstrukcí, hliníkových oken, dveří a strukturálních či sloupkových fasád pro průmyslové stavby.


e-mail KHÝR VLADIMÍR - BLESK - opravy a rekonstrukce plochých i šikmých střech, pokrývačské, klempířské a tesařské práce, malby interiérů, tapetáž, úpravy povrchů, nátěry a nástřiky konstrukcí, práce se sádrokartonem, prodej hydroizolačních materiálů firmy POLYGLASS.


e-mail BEČÁK ZDENĚK - STŘECHY BEČÁK - střechy a izolace se zaměřením na seriozní služby, materiály a technologie.


e-mail KLEPÁČ VÁCLAV - specializuje se na montáže, rekonstrukce a opravy všech druhů šikmých a plochých střech. Kompletní poradenský servis, dodávka materiálu s dovozem, kvalitně a se zárukou provedené pokrývačské, klempířské a tesařské prace.


e-mail MLÝNEK, s.r.o. - prodej střešních krytin, zejména výrobky Bramac, Cembrit, Creaton, Dorken, Eternit A. G., Froid, Meindl, Rheinzink, Roto, Velux a další. Dále klempířské a pokrývačské profesionální nářadí, klempířské prvky z titanzinku, mědi i z pozinku, hydroizolační a difuzní fólie, sněhové zachytávače.


e-mail NOVAIZOL s.r.o. - odborné realizace, opravy a rekonstrukce pro střechy všech typů, lité anhydritové podlahy a kompletní revitalizace budov (zateplení, výměna oken, modernizace vstupu atd.). Střechy na klíč, izolace a zateplení střech, obvodové pláště, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Výroba lehčeného betonu, pěnobeton a polystyrenbeton. Firma s dlouholetou tradicí od roku 1992 s působností po celé ČR.


e-mail  SAS, STAVBY A STŘECHY - prodej střešních krytin, rekonstrukce a opravy střech, práce klempířské a pokrývačské, tesařské konstrukce všech druhů střech, opravy a sanace rovných střech zateplování budov, výstavba rodinných typových domků, poradenství v oboru stavebnictví, zemní práce, zpevněné plochy, obklady a dlažby, obchodní činnost.


MONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail ROOFS.CZ GROUP, a.s. - provádí kompletní realizaci střech - pokrývačské, klempířské, tesařské, izolatérské, zednické a sádrokartonářské práce. Výroba typických i atypických klempířských prvků na zakázku.


MONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail DM MONT, s.r.o. - haly, střechy, opláštění, ocelové konstrukce, výroba hal, montáž hal, rekonstrukce hal, rekonstrukce střech, montáž střech, přístřešky, zámečnické práce, výškové práce, výroba ocelových konstrukcí, obloukové haly, rámové haly, zateplené haly, nezateplené haly, montované haly. Celá ČR.


e-mail HEGA, s.r.o. - kompletní dodávky a rekonstrukce střech. Klempířství, pokrývačství, klempířské práce ze všech dostupných materiálů. Výroba a montáž vzduchotechniky.


e-mail HERYÁN RECONSTRUCTIONS, s.r.o. - realizace střech na klíč, nátěry a izolaci střech, opravy, nátěry a zateplení fasád. Provádí také klempířské, pokrývačské a stavební práce. Specializace na lícové zdivo, vnitřní omítky a rekonstrukce bytových jader.


MONTÁŽE - STŘECHY, KROVY, KRYTINY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail HALOVE SYSTEMY, s.r.o. - prodej a výroby střešních krytin. Pozinkované, lakované a hliníkové střešní krytiny. Klempířské výrobky. Výroba, prodej a montáže.


e-mail MITEK INDUSTRIES, s.r.o. - nabízí kompletní technologii pro navrhování, výrobu a montáž nosných konstrukcí střech a dřevostaveb. Základní součástí nabídky je technologie dřevěných konstrukcí spojovaných styčníkovou deskou. Nabízí zavedení výroby : krovů spojovaných styčníkovou deskou, konstrukcí Greim, stropních nosníků Posistrut a dřevostaveb.


e-mail NAVRKAL ROMAN - nabízí veškeré pokrývačské práce včetně kompletních dodávek materiálu. Výměna střešních plášťů, oprava střech z tvrdých krytin včetně omazání hřebenů, nároží, štítů a plechových lemování, oprava plochých střech - živičných krytin, nové pokrytí a provedení reflexních nátěrů, oprava komínů tj. přezdění, nové vyzdění, provedení betonových krycích desek (komínových hlav včetně nádstavců), vyčištění žlabů a nátěr všech nadstřešních klempířských prvků.


e-mail FIALA MICHAL - KLEMPÍŘSTVÍ - střechy na klíč, půdní vestavby, zámečnické práce , tepelné izolace. Výroba klempířských strojů.


e-mail J.A.R.H. COMPANY, s.r.o. - stavební, pokrývačské, klempířské, zámečnické a natěračské práce ve výškách pomocí montážní plošiny.


e-mail KUGLER JAN - STŘECHY - střechy - rekonstrukce a montáže nových střech, stavební práce vč. menších staveb (rodinné domy) na klíč, tesařské, klempířské a instzalatérské práce, izolace, aj.....


e-mail MANI ARS, s.r.o. - stavební společnost realizující především střechy a fasády - tepelně izolační práce od projektu po realizaci.


e-mail ŠTROUF JIŘÍ - POKRÝVAČSTVÍ, KLEMPÍŘSTVÍ - provádí veškeré práce spojené se střechou. Pokrývačství, klempířství, tesařství.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist