TECHNOLOGIE PRO ENERGETICKÉ, CHEMICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY

stavebnictví a reality on line

odrážka

ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY


Společnosti a firmy specializující se na výstavbu a montáže technologií pro chemické, petrochemické, energetické a vodárenské provozy. Dopravníky, jeřáby, tepelná čerpadla, solární zařízení.


volba regionuTECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - PRAHA


e-mail 2K ENERGY, s.r.o. - v sortimentu firmy najdete solární systémy, solární panely na ohřev vody, fotovoltaické elektrárny, tepelná čerpadla, krbová kamna, kotle, akumulační nádrže, kotle na pelety, plynové kondenzační kotle. Společnost nabízí nabídku toho nejvhodnějšího řešení včetně cenové kalkulace, včetně vyřízení dokumentace a získání dotace v programu Zelená úsporám.


e-mail ALTER-EKO, s.r.o. - nabízí solární panely - Suntime, Regulus, tepelná čerpadla - AEG, Acond, Regulus, MasterTherm, fotovoltaické elektrárny - Solarworld, Schott, Suntech, Bp solar, Fronius, malé větrné a vodní elektrárny, včetně poradenství, montáže. Firma je zařazena v programu Zelená úsporám - možnost čerpat státní dotace.


e-mail ASTERIX, a.s. - řídící systémy pro betonárny, maltárny a obalovny živičných směsí. Dávkováče přísad, vlhkoměry, hladinoměry kameniva, tenzometry, poměrové konzistoměry.


e-mail CHEMOPROJEKT, a.s. - projektová, inženýrská, konzultační a dodavatelská firma pro chemický průmysl, zejména v oblasti organické a anorganické chemie, zpracování zemního plynu, petrochemie, výstavby ropných rafinérií, jaderný průmysl, výroba papíru a celulózy, biotechnologie, energetika a ochrana životního prostředí. Návrhy nových závodů, projekty na obnovu, modernizaci a intenzifikaci již existujících provozů. Navrhování a stavba - potrubní dálkovody, zejména ropovody, plynovody a produktovody.


e-mail ŠEBESTA, s.r.o. - komplexní stavební a technologické řešení autoumýváren, technologie čištění a recyklace odpadních vod z provozů autoumýváren a mytí dopravní techniky, technologie mytí, vysokotlaké agregáty a mycí linky, montované horní stavby autoumýváren, mycí boxy a haly pro provozy mytí automobilů a dopravní techniky.


TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail I.B.C. Praha, s.r.o. - kompletní dodávky pro oblasti energetika, chemický, petrochemický průmysl a plynárenství. Kusové dodávky armatur pro nejrůznější průmyslové a vodárenské použití. Specifické služby na poli zkušebnictví, průmyslové diagnostiky, tensometrie a výpočtů potrubních systémů.


e-mail STRAND, s.r.o. - komplexní řešení dopravních a manipulačních problémů, především v provozech s vysokými hygienickými nároky - linky ke kompletaci výrobků při postupné montáži, příjmové a balící linky na porážkách drůbeže, dopravníky v mezioperační dopravě a pro plnící, etiketovací a balící linky a dopravníky pro gastronomické provozy. Prodej bubnových elektropohonů a frekvenčních měničů. Zakázkové zpracování nerez oceli, příp. zpracování hliníku, mosazi a konstrukční oceli dle požadavků zákazníka. Schodišťové komplety a bezpečnostní madla, krycí a dekorativní stavební prvky, venkovní a vnitřní orientační systémy - směrovky, orientační tabule, firemní štíty, vývěsní skříňky aj. Pracovní stoly, police, rámy, atypické dřezy, žlaby, digestoře, výdejní pulty apod. v nerezovém provedení.


e-mail TOPOLWATER, s.r.o. - výroba a dodávky - čistírny odpadních vod (ČOV) k rodinným domkům a kompletní dodávky větších komunálních ČOV, případně subdodávky technologických celků. Domovní ČOV TOPAS - pro rodinné domky, rekreační objekty, hotely. Pro větší kapacity ČOV Monoblok, pro větší obce a města se pak používá systém FLEXIDIBLOK.


TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail TMT, s.r.o. - inženýring a produkce zařízení - technologická a mezioperační doprava pro manipulaci se sypkými a kusovými materiály (pásové, šnekové, řetězové, článkové dopravníky, válečkové trati, elevátory), ocelové konstrukce a speciální dopravní zařízení. Dodávky včetně zpracování projektu "na míru" podle zadání zákazníka. Vysokozdvižné teleskopické pracovní plošiny, manipulační zařízení a pomůcky pro invalidní osoby, půjčovna pracovních plošin. Distribuce ocelových plechů HARDOX a WELDOX.


e-mail VODNÍ ZDROJE EKOMONITOR, s.r.o. - výroba - žumpy vhodné k obytným objektům bez vodovodu a kanalizace, ke shromažďování fekálních odpadů (suchý záchod), bez vhodného recipientu, kde produkce splašků je omezena.


TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail INGTOP, s.r.o. - rozvody plynů (včetně technických plynů), plynové spotřebiče bez omezení výkonu, regulační stanice plynu (středotlaké, vysokotlaké, tlakové zásobníkové stanice). Tepelná technika - kotle, pece, výměníky, systémy ústředního vytápění a ohřevu vody, měření a regulace spotřeby tepla. Speciální tepelná technika - spalovny odpadů. Rozvody médií, energovody, produktovody (i nerez, měď, nebo mosaz). Rozvody vzduchu. Rozvody vody - vodní hospodářství, jímací, čerpací a čisticí stanice, úpravny a chlazení vod, bazény, zdravotní a sanitární technika. Výroba potravinářských zařízení, výroba ocelových konstrukcí, výroba atypických palet.


e-mail TRANS SPED ELBE CZ, s.r.o. - servisní a dodavatelské služby v oblasti technologie pro čištění a úpravu odpadních vod, vratové a nakládací techniky a přepravní a spediční služby v nákladní vodní dopravě po vnitrozemských evropských vodních cestách. Projekční a konstrukční práce, dokumentace stavebních připraveností a poradenství. Navrhuje, vyrábí, montuje a seřizuje drobné technologické celky, elektrohydraulická a pneumatická zařízení. Provádí revize a provozní zkoušky strojů a protipožárních vrat. Opravuje plavidla, jejich pohonné jednotky, generátory proudu, kompresory, čerpadla, kormidlovací zařízení. Opravy betonových podlah a opláštění hal. Zakázková výroba plastových dílů z PP a PE a řada jiných činností.


TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - LIBERECKÝ KRAJ


TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail CVRČEK, s.r.o. - oborem firmy je topení - voda - plyn a stavební práce (čištění kanalizace, výstavba a rekonstrukce tepelných zařízení, kotelen a výměníkových stanic, vodoinstalace, plynoinstalace, úpravy fasád, obklady, dlažby, rekonstrukce bytů a budov.


e-mail R.I.P. DĚČÍN, s.r.o. - výroba a vývoj - tepelná čerpadla, solární systémy a fotovoltaika. Kompletní zákaznicka podpora - počáteční kalkulace, příprava projektu, realizace, seřízení a uvedení systému do provozu. Konzultantská činnost a inženýring zabývající se zajištění státních dotací, půjček a podpor z programů využití alternativní energie.


e-mail TTR, s.r.o. - výroba strojů a zařízení pro dopravu a manipulaci se sypkým a kusovým materiálem. Dopravníky - pásové, korečkové, šnekové, válečkové, článkové dopravníky, redlery.


TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - KARLOVARSKÝ KRAJ
TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail PRŮMYSLOVÝ PROJEKT PLZEŇ, s.r.o. - výstavba - průmyslové, energetické a ekologické stavby a komerční objekty. Projekty - technologické zařízení, energetické zařízení, inženýrské, dopravní a komerční stavby. Dodavatelská a inženýrská činnost, územní a stavební řízení, logistické studie, energetické studie, rozvahy a bilance, ekonomika provozů. Stavební posudky, OK a statické posudky OK, halové objekty. Práce požárního specialisty, požární posouzení. Konzultace a poradenství v průmyslových oborech.


e-mail KRÁL JIŘÍ - BESTSERVIS - fotovoltaické elektrárny. Dále provádí dodávky, montáž, revize a opravy elektroinstalací, montáž zařízení EZS, EPS, přístupových a kamerových systémů, dodávky počítačové a telefonní strukturované kabeláže. Rozvody a dodávky televizních a satelitních systémů.


TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail JANOUT JAN - JAMA - vyrábí, dodává a montuje - čistírny odpadních vod, septiky, jímky a nádrže z plastu, bazény a příslušenství, zastřešení bazénů.


TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - VYSOČINA KRAJ


e-mail FINE LINE, s.r.o. - pozemní stavitelství, inženýrské sítě, fotovoltaické elektrárny, prodej stavebních betonárek a jeřábů, prodej polystyrenových konstrukčních systémů.


e-mail VODASERVIS, s.r.o. - technologické celky. Úprava vody - pitná, průmyslová, bazénová. Tlakový nerezový automatický (ruční) filtr. Nerezové provzdušňovací věže. Úprava vody - chemikálie, filtrační materiál. Tlaková filtrace. Konzultace, projekce, dodávky, montáže.


TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail FOREMANS, s.r.o. - společnost je zaměřena na komplexní dodávky v energetice a průmyslu - dodávky a montáže předizolovaného potrubí a potrubních systémů (parovody, horkovody, teplovody), dodávky a montáže klasických potrubních systémů (veškeré potrubní rozvody v energetice a průmyslu), systémy vytápění, předávací stanice, ocelové konstrukce v průmyslu a ve stavebnictví, stavební práce, projekční činnost, distributor pro předizolované potrubí ZPU Międzyrzecz.


e-mail MAVA, s.r.o. - kompletní dodávky gastronomických provozů, profesionálních kuchyní hotelů, nemocnic, restaurací, škol, atd. Poradenství, projekce, prodej, montáže, servis.


e-mail SCHWING STETTER OSTRAVA, s.r.o. - dodavatel kompletních technologií - výroba, doprava a zpracování betonu (betonárny, autočerpadla betonu, automíchače, recyklační zařízení atd.).


TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail PSP ENGINEERING, a.s. - dodávky strojů a zařízení pro cementárny, vápenky, cihelny, keramické závody, úpravny surovin, spalovny, recyklaci stavebního odpadu, odsíření tepelných zdrojů.


TECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - ZLÍNSKÝ KRAJTECHNOLOGICKÉ ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKÉ, ENERGETICKÉ, STROJÍRENSKÉ A JINÉ PROVOZY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail ASIO, s.r.o - vývoj, návrh a dodávky - technologie pro čištění odpadních vod. Biologické čistírny odpadních vod, PE a PP nádrže, odlučovače ropných látek, lapáky tuků.


e-mail KRÁLOVOPOLSKÁ, a.s. - strojírenské zařízení zejména pro oblast chemického a petrochemického průmyslu. Výroba jeřábů a zdvihací techniky.


e-mail PRESSAL GROUP, s.r.o. - stroje a zařízení na výrobu betonového zboží, vibrolisy.


e-mail STS TECHNOLOGIE, s.r.o. - vyrábí, dodává a montuje: čistírny a úpravny vod - malo i velko kapacitní, s různým typem čištění, chemickou i nechemickou cestou, pro různé druhy vod, vybavené recyklačním i nerecyklačním programem. Lapoly, sedimentační jímky, nádrže, mobilní jednotka pro úpravu povrchových vod a vod ze studní pro pitné účely.


e-mail ŠEBESTA, s.r.o. - komplexní stavební a technologické řešení autoumýváren, technologie čištění a recyklace odpadních vod z provozů autoumýváren a mytí dopravní techniky, technologie mytí, vysokotlaké agregáty a mycí linky, montované horní stavby autoumýváren, mycí boxy a haly pro provozy mytí automobilů a dopravní techniky.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist