ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY

stavebnictví a reality on line

odrážka

ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY


Společnosti a firmy specializující se na montáže EZS - elektronická zabezpečovací signalizace, CCTV - kamerová monitorovací technika, EPS - elektrická požární signalizace, rozhlasové zařízení, telefonní dispečerské zařízení, zařízení telefonních a dálnopisných ústředen, průmyslové televize, počítačové sítě apod.


volba regionuELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - PRAHA


e-mail ABBAS, a.s. - bezpečnostní systémy a informační technologie; EZS - elektronická zabezpečovací signalizace, CCTV - kamerová monitorovací technika, EPS - elektrická požární signalizace. Elektroinstalační příslušenství, ACS, kabely optické, vedení pro přenos dat, vedení telekomunikační, zařízení pro přenos dat. Pobočky - Praha, Hradec Králové, Plzeň.


e-mail AZ MAKRO, s.r.o. - komplexní mechanické a elektronické zabezpečení objektů, projekční a poradenská činnost. Bezpečnostní uzamykací systémy, bezpečnostní vložky a visací zámky, klíče vložkové, dozické, trezorové a autoklíče, zámky zadlabací, rozvorové a speciální, pancéřové dveře, závory, rozvory, oplechování, trezory stěnové a nábytkové, pokladny, mříže pevné, otevírací a nůžkové, elektronické bezdrátové zabezpečení, vstupní a docházkové bezdotykové systémy, domácí telefony, videotelefony a interkomy, kamerové monitorovací systémy, software pro klíčové hospodářství, geografické informační systémy, odborná literatura a normy.


e-mail AŽD PRAHA, s.r.o. - zabývá se výrobou, výstavbou a montáží sdělovacího a zabezpečovacího zařízení pro železnici. Elektronické staniční zabezpečovací zařízení, staniční zabezpečovací zařízení reléového a elektronického typu, traťové zabezpečovací zařízení, přejezdové zabezpečovací zařízení, vlakové zabezpečovací zařízení, zabezpečovací zařízení pro metro, zabezpečovací zařízení pro vnitropodnikové kolejiště, zabezpečovací zařízení elektromechanické a přechodové, rozhlasové zařízení, telefonní dispečerské zařízení, zařízení telefonních a dálnopisných ústředen, zařízení rádiové a přenosové, zařízení pro výdej jízdních dokladů - JIPES, elektrické požární signalizace.


e-mail EUROSAT CS, s.r.o. - zabezpečovací a protipožární technika, kamerové a přístupové systémy. Možný ON-LINE nákup.


e-mail JAROŠ MIROSLAV - ACCES - zabývá se dodávkami systémů elektrické zabezpečovací signalizace (EZS) se zaměřením na instalace v bytech a rodinných domech.


e-mail MICHAL DVOŘÁK - SERVIS, s.r.o. - montáž a prodej protipožárních dveří, bezpečnostních systémů, provádění úprav stávajících i dvoukřídlých dveří. Zabezpečení plastových dveří a oken, okenní panty, okenní zámky, kliky na dveře. Vhodné pro byty v přízemí nebo sklepní okna.


e-mail NEXT, s.r.o. - výroba a instalace mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, bezpečnostních a protipožárních dveří, pevných, nůžkových a rolovacích mříží.


e-mail NOVOTNÝ ALEXEJ - BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY ALEX - odborný servis, prodej a montáž v oboru bezpečnostní systémy, bezpečnostní dveře, protipožární dveře a zárubně. Systém SHERLOCK, NAPAKO, BEDEX, dodáváme zámky i vložky MUL-T-LOCK, generální systémy, mříže pevné i nůžkové TETRA (nerez).


e-mail ZACH PETR - ALARMVIDEO - elektronické zabezpečení bytů, kanceláří a rodinných domů. Kamerové systémy, videotelefony, GSM brány, manuály, bazar EZS, připojení na PCO. Montáž a servis DSC, Jablotron, Paradox, Guardall.


ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail AMETECH s.r.o. - montáž, servis a prodej zabezpečení EZS, EPS předních výrobců, alarmy s připojením na PCO, CCTV, monitoring. Partner projektu OKO1. Přístupové a docházkové systémy.Domácí automatizace, domovní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme alarmy pro všechny typy objektů, novostavby, firmy, obchody, úřady. Servis do 24 hodin.


e-mail ŽALUD VRATISLAV, ING. - ELVIZ - návrh a realizace firemních řešení v oblastech průmyslové automatizace, zabezpečovacích systémů a IT. Kamerové systémy, EZS, EPS, systémy vstupu, měřicí a regulační systémy, zakázkové aplikace, webové stránky, portály, eshopy.


ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail ELESTAV, s.r.o. - kompletní elektroinstalace včetně revizí, EZS-GSM, CCTV. Sádrokartóny, obkladačské práce, montované garáže, venkovní rolety a garážová vrata, systémy oplocení, brány, centrální vysavače.


e-mail CESA, a.s. - systémy fyzického zabezpečení - elektrická zabezpečovací signalizace, elektrická požární signalizace, videosystémy, vstupní kartové systémy, ozvučovací technika. Řídící systémy.


e-mail HUKY, s.r.o. - velkoobchod a maloobchod elektro. Svítidla, lustry. Elektromontáže silnoproud a slaboproud, elektroinstalace, hromosvody, EZS, kamery a kamerové systémy, elektrorevize, elektroprojekty, zemní práce, montážní plošina pronájem. Smluvní partner ČEZ.


e-mail RADOM, s.r.o. - systémy střežení objektů a bytů. Hlavním výrobním a obchodním programem firmy jsou především: radiové přenosy dat, radiotelemetrické systémy a radiová dálková ovládání, fonické radiové sítě pozemní pohyblivé služby, satelitní komunikace, systémy určení polohy na bázi GPS, anténní systémy a příslušenství. V uvedených oborech firma zajišťuje: vývoj hardware a software, projekci, výrobu, dodávky, montáž, servis. Firma je oficiálním dealerem firem Motorola, Racom s.r.o..


e-mail ŠMÖGER PAVEL - zabezpečovací a požární signalizace (EZS a EPS), kompletní práce elektro-silnoproudé a slaboproudé rozvody, počítačové sítě, centrální vysavače, revize včetně přihlášek k odběru el.energie.


ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail ABBAS, a.s. - bezpečnostní systémy & Informační technologie; EZS - Elektronická zabezpečovací signalizace, CCTV - Kamerová monitorovací technika, EPS - Elektrická požární signalizace, Elektroinstalační příslušenství, ACS, Kabely optické, Vedení pro přenos dat, Vedení telekomunikační, Zařízení pro přenos dat. Pobočky - Praha, Hradec Králové, Plzeň.


ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - LIBERECKÝ KRAJELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - ÚSTECKÝ KRAJELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - KARLOVARSKÝ KRAJELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail ABBAS, a.s. - bezpečnostní systémy & Informační technologie; EZS - Elektronická zabezpečovací signalizace, CCTV - Kamerová monitorovací technika, EPS - Elektrická požární signalizace, Elektroinstalační příslušenství, ACS, Kabely optické, Vedení pro přenos dat, Vedení telekomunikační, Zařízení pro přenos dat. Pobočky - Praha, Hradec Králové, Plzeň.


e-mail FRYČ ZBYNĚK - ARET - elektrická zabezpečovací a požární signalizace, kamerové systémy pro interiéry i venkovní použití, identifikační systémy, systémy audiovizuální komunikace, ozvučovací systémy, uzamykací systémy, bezpečnostní dveře, ochrana zboží v obchodech, jednotný čas. Projektování a montáže slaboproudých rozvodů, strukturované kabeláže, telekomunikační techniky včetně pobočkových telefonních ústředen, individuální i společné televizní a satelitní antény.


e-mail KRÁL JIŘÍ - BESTSERVIS - provádí dodávky, montáž, revize a opravy elektroinstalací, montáž zařízení EZS, EPS, přístupových a kamerových systémů, dodávky počítačové a telefonní strukturované kabeláže. Rozvody a dodávky televizních a satelitních systémů. Fotovoltaické elektrárny.


ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - JIHOČESKÝ KRAJELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - VYSOČINA KRAJELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail NAM SYSTEM, a.s. - výroba radiotelefonních pultů centralizované ochrany (PCO) pro zabezpečovací techniku, EZS, zařízení pro rádiový a GPRS přenos dat, zabezpečovací ústředny, on-line systém určování polohy vozidel NET-CAR Local.


ELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - OLOMOUCKÝ KRAJELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - ZLÍNSKÝ KRAJELEKTRONICKÉ ZABEZPEČOVACÍ, PROTIPOŽÁRNÍ A KAMEROVÉ SYSTÉMY - MONTÁŽE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail ABBAS, a.s. - bezpečnostní systémy & Informační technologie; EZS - Elektronická zabezpečovací signalizace, CCTV - Kamerová monitorovací technika, EPS - Elektrická požární signalizace, elektroinstalační příslušenství, ACS, kabely optické, vedení pro přenos dat, vedení telekomunikační, zařízení pro přenos dat. Pobočky - Praha, Hradec Králové, Plzeň.


e-mail EUROSAT CS, s.r.o. - zabezpečovací a protipožární technika, kamerové a přístupové systémy. Možný ON-LINE nákup.


e-mail JICOM, s.r.o - veškeré práce v oboru elektroinstalací domovních a průmyslových rozvodů, provádění zemních sítí a hromosvodů, zpracovávání projektové dokumentace, kabelové rozvody, včetně instalace kabelových roštů a žlabů, slaboproudé rozvody, požární signalizace, EPS, EZS, přeložky a přípojky VN včetně trafostanic.


e-mail ACESYS, s.r.o. - kompletní služby v oblastech: elektronické zabezpečení objektů, kamerové systémy, GSM ovládání. Certifikované montáže bezdrátového domovního alarmu Jablotron OASiS.


e-mail ZPA BRNO, s.r.o. - výroba a montáž prvků elektronických zabezpečovacích systémů, zařízení průmyslové televize, počítačových sítí, napájení.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist