odrážkaDODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKYDODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - VÝROBCI


e-mail DYTRON, s.r.o. - výroba svářeček, svařovacích zařízení a příslušenství ke svařování plastových rozvodů.


e-mail ESAB VAMBERK, s.r.o - výrobce - svařovací zdroje a zařízení - transformátory pro svařování, svařovací usměrňovače, generátory elektrického proudu, svařovací zdroje pro technologii WIG, kompaktní poloautomatické svařovací zdroje, svařovací zdroje s odděleným podavačem drátu, přenosná plazmová řezací zařízení, stacionární řezací stroje, svařovací automaty pro technologii svařování pod tavidlem, svařovací zdroje pro odporové svařování. Přídavné svařovací materiály - elektrody pro ruční obloukové svařování, dráty pro svařování metodou MIG/MAG a WIG, trubičkové dráty, dráty pro svařování plamenem, pájky pro tvrdé pájení, materiály pro svařování pod tavidlem (dráty a tavidla), keramické podložky, technické plyny firmy AGA.


e-mail GCE, s.r.o. - výrobce - svařovací technika - uzavírací, lahvové a rozvodové ventily, regulátory tlaku, svařovací, řezací a navařovací hořáky a nástavce, plynové zařízení pro zdravotnictví.


e-mail HAPON, s.r.o. - výroba vrtného nářadí pro stavebnictví a geologii včetně nářadí pro nejnáročnější technologie, výroba strojních celků - vrtací hlavy , výrobny výplachu, injekční a výplachová, čerpadla vlastní konstrukce, výroba a renovace náhradních dílů pro stavební stroje, strojní třískové obrábění včetně CNC strojů, zámečnická výroba s vysokým podílem ruční práce, výroba strojů a zařízení včetně vývoje, konstrukce a el. instalace, případně podle dodané dokumentace.


e-mail HUSQVARNA ČESKO, s.r.o. - elektrické nářadí a nástroje Husqvarna, stěnové pily, lanové pily, rozbrušovací pily, stolové pily na zdivo, pily na dlaždice, hydraulické agregáty, řazače spar, jádrové vrtání, zařízení pro přípravu a úpravu betonových povrchů (planetové brusky, podlahové brusky, Hiperfloor, vibrační lišty, ponorné vibrátory, Surface preparation. Diamantové nástroje - vrtáky, kotouče, pily, lana, aj.


e-mail KART, s.r.o. - vyrábí veškeré základní druhy ručních kartáčů s kvalitními bukovými držadly, dále strojní kartáče okružní, včetně samostatných kroužků, copánové okružní a hrnkové, koncové kartáče a kartáče okružní na stopce. Dále produkuje různé typy rourových kartáčů a kartáče zbraňové, včetně základního sortimentu kartáčů pro čištění kouřovodů a vzduchotechniky. Drátěné kartáče ocelové, měděné, mosazné, bronzové.


e-mail LANEX, a.s. - výrobní sortiment tvoří: šité velkoobjemové vaky na přepravu a skladování sypkých hmot, tkané řemeny, manipulační zvedací popruhy a pásy, bezpečnostní postroje pro práci ve výškách.


e-mail NAREX, a.s. - výrobce - elektrické ruční nářadí - vrtačky, utahováky, kladiva, pily, brusky, hoblíky, frézky, nůžky, míchadla, vysavače, aj.


e-mail NORMA, s.r.o. - výrobce - nástroje na obrábění dřeva a na plastová okna. Vrtáky, záhlubníky, sukovníky, frézy. Vroubkovací kolečka.


e-mail IPC PLAST, s.r.o. - výrobní program zahrnuje molitanové válečky pro natíráni radiátorů, lazurování, lakování, nanášení základních a olejových barev; plyšové válečky vhodné k nanášení dispersních a agresivních barev; fasádní válečky, pro nerovné a hrubé plochy vybavené polstrem. Zvláštní nabídku tvoří lakovací soupravy, válečky pro interiéry a speciální účely.


e-mail TONA, a.s. - výrobce - ruční nářadí. Otevřené maticové klíče, jednostranné i oboustranné, včetně úderných. Očkoploché maticové klíče, maticové očkové klíče rovné a vyhnuté. Klíče na převlečné matice. Ráčnové klíče. Zástrčné šestihranné klíče, i s kuličkou. Hákové klíče. Zavřené maticové klíče, čtyřhranné a šestihranné. Hasáky. Hlavice a ovladače 1/4", 3/8",1/2", 3/4" a 1". Průmyslové hlavice a ovladače pro pneumatické utahovací nářadí 1/2", 3/4" a 1". Sady hlavic a ovladačů. Momentové klíče torsní a ohybové. Dílenské sady nářadí.


e-mail YORK, s.r.o. - výrobce řemeslnického upínacího nářadí - svěráky řemeslnické, intalatérské, ..


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - PRAHA


e-mail A-PRO, s.r.o. - elektrické nářadí BOSCH. 3 prodejny v Praze, e-shop.


e-mail BARTEX, v.d. - stavební lasery, automatická nivelace stavebních strojů.


e-mail GEUS WARE, s.r.o. - dodává geodetické přístroje a příslušenství (totální stanice Sokkia, Topcon, Leica, Constructor, nivelační přístroje, nivelační latě, stativy, hranoly, vytýčky, trasírky, pásma, mezníky, měřické hřeby, spotřební materiál). Přístroje a příslušenství pro měření na stavbách (rotační lasery, laserove dálkoměry, měřická kolečka, výškoměrné latě).


e-mail GP PRAHA, s.r.o. - veškeré druhy geodetických přístrojů, kompletní příslušenství,rozsáhlý sortiment použitých přístrojů a nejrůznější servis až po zakázkovou výrobu.


e-mail ISERMAT CZ, s.r.o. - prodej zednického nářadí a ochranných pomůcek. Pronájem rypadel, válců, desek, pěchů, traktorrypadel, kontejnerů, kompresorů, nakladačů, bobcatů.


e-mail MECHANIK, s.r.o. - zabýva se prodejem, servisem a půjčováním ručního nářadí a malé a střední stavební mechanizace různých značek (MASTER, HONDA, RUBI, PERLES, DUSS, NTC, DYNAPAC, MAKITA, RYOBI,HUSQVARNA, STIGA, SABO, REMS aj). Jedná se především o topné agregáty, elektrocentrály, el. ruční nářadí, závitořezy, vibrační válce, pěchy, desky, jehly, el. vrtací a bourací kladiva, zahradní techniku, nářadí a pily pro obkládače, el. pily na cihlové bloky, odvlhčovače vzduchu aj.


e-mail PERFEKTUM GROUP, s.r.o - oficiální zastoupení, půjčovna, specializovaný e-shop pro odvlhčovače, zvlhčovače vzduchu a topidla evropské značky Dantherm, Kruger, DehuTech, Brune, Master. Měření: meteostanice, vlhkoměry, teploměry.


e-mail S.T.C., a.s. - dovoz a velkoobchodní distribuce nástrojů pro vrtání, dělení a opracování kovu, dřeva a stavebních materiálů. Vrtáky do zdiva, betonu, dláta, špice, vrtáky do kovu, dřeva, pilové listy, pilové kotouče, veškeré příslušenství pro elektrické ruční nářadí. Kartáče drátěné, nylonové, nerez, mosaz., kuželové, štětkové kartáče, ruční kartáče, mikrokartáče. Diamantové kotouče, diamantové kotouče pro úhlové brusky, stolové pily a řezače spár. Řezné a brusné kotouče, brusné hrnce, skládané brusné papíry, diamantové kotouče. Šroubováky, bity. Bourací a vrtací kladiva s elektrickým pohonem.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail BINOM CZ, s.r.o - distribuce svařovacích elektrod. Dále stavební mateiály - dřevo, impregnace, barvy, laky, kování, hřebíky, aj.


e-mail CONTAX, s.r.o. - nářadí, nástroje, pracovní oděvy, kotevní technika FISCHER .Internetový obchod.


e-mail MOUNTFIELD, a.s. - prodejce zahradní techniky a bazénů. Sekačky, křovinořezy, traktory, pily, čerpadla, sněhové frézy.


e-mail ŘEMPO NET, s.r.o. - ochranné pracovní pomůcky, stavební nářadí.


e-mail STANLEY - nářadí pro řemeslníky - měření a značení (značení, měřidla, vodováhy, Intelli Tools), lasery (měření vzdálenosti, bodové lasery, linkové lasery, optické vodováhy, rotační lasery),nářadí pro práci se dřevem, kladiva, sekáče apod., ruční vrtačky, hoblíky, surform®, dláta, kladiva, nářadí pro řezání, upínání a spojování (nože, náhradní nožové plátky, škrabky, pily, svorky a svěráky, šroubováky), nářadí pro mechaniky (klíče, zástrčné šestihranné a TORX klíče, hlavice a ovladače, sady klíčů, kleště, nůžky na plech, pily na železo, LED svítilny), pneumatické nářadí (hřebíkovačky a sponkovačky, hřebíky a sponky), boxy na nářadí a dílenské vybavení (dílenský nábytek, bedny na nářadí, pojízdné montážní boxy, boxy na nářadí,brašny na nářadí). Do ČR dováží TONA, a.s.


e-mail TEDOX, s.r.o. - jeřáby a manipulační technika, vázací prostředky - řetězové úvazky, lanové úvazky, ocelová lana, textilní úvazky, ochrany vázacích prostředků, bezpečnostní zvedací svěrky, břemenové magnety, jeřábové váhy, ruční zvedáky a kladkostroje, elektrické kladkostroje, vakuová manipulační technika, úchopovací technika, svařovací kukly a dýchací jednotky, odsávací zařízení.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail BAŤACZ, s.r.o. - výroba - stavební kolečka a lešeňové kozy. Prodej nářadí, stroje, žebříky, elektrocentrály, laserové vodováhy, vibrační pechy, měřidla, ruční elektrické nářadí, ochranné pomůcky a potřeby pro stavební řemesla.


e-mail GEODETICKÉ CENTRUM, s.r.o. - prodej, servis, kalibrace geodetických a stavebních přístrojů a pomůcek (GPS, nivelační přístroje, teodolity, totální stanice, rotační lasery, křížové lasery, stativy). Thales Navigation, South, GPI, Topcon, Sokkia, Leica, BMI.


e-mail GEOOBCHOD, s.r.o. - prodej, servis a kalibrace - GPS, nivelační přístroje, teodolity, dálkoměry, pásma. MAGELLAN, NEDO, SOUTH, TOPCON, SOKKIA, LEICA, DISTO, ...e-mail ŠILAR JAN - WELDING PROGRESS - prodej svářecí a řezací techniky (ESAB, TECNA, CEMONT, MIG MAG, KIT, TIG), přídavných materiálů, ochranných pomůcek pro svářeče. Servis a pronájem svářeček.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJDODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail JURAWELD, s.r.o. - svařovací technika - řezací stroje, plasmové, acetylenové a propan-butanové hořáky, kabely, hadice, redukční ventily, kukly, ochranné prostředky. Prodej výrobků firem TECNA, MWM,ESAB, TECNOELECTTRA, VANAD, OMICRON, KÜHTREIBER, TELWIN.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail BARVY BALAX, s.r.o. - velkoobchod, maloobchod. Stříkací technika - stříkací pistole, kompresory, vysokotlaké stříkací stroje, nátěrové hmoty, malířské materiály, fasádní hmoty, drogistické zboží, štětky, štětce, kartáče, stavební dřevo. Dodává do středočeského, západočeského a severočeského regionu.


e-mail KARNED, a.s. - výrobce nástrojů pro doly, lomy a stavebnictví, osazaných břitovými destičkami ze slinutých karbidů.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail MOSES LADISLAV, ING. - L.A.I. - nářadí, nástroje, svař.technika, ochranné pomůcky.


e-mail UNICORE NÁŘADÍ, s.r.o. - výhradní zastoupení a dovoz dílenského nářadí EINHELLa a PRIMEX. Svářecí technika, kompresory, vodní čerpadla a domácí vodárny, zahradní travní sekačky, zahradní technika, aku vrtačky a šroubováky, stolní vrtačky, brusky, elektrocentrály (generátory), nabíječky autobaterií, vrtáky.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail EUROKON GOLE NOROOZ, s.r.o. - dovoz a prodej profesionálních diamantových nástrojů GENT a SANKYO - diamantové kotouče řezné a brusné, korunky (i renovace), segmenty a související technika zejména pro stavebnictví.


e-mail D-PULS SVAŘOVACÍ TECHNIKA, s.r.o. - prodej a opravy - svařovací technika a materiály, laserové značení, pneumatické nářadí, vzduchotechnika. BINZEL, ESAB, ETP, CHEMWELD, KEMPER, SANDVIK, SCHNEIDER, TONA, ZEZ.


e-mail HOFMEISTER, s.r.o. - výroba a distribuce profesionálního nářadí a nástrojů pro opracování kovů, dřeva, veškeré příslušenství pro elektrické ruční nářadí, speciální úpravy nástrojů, servis nástrojů a nářadí - broušení, ostření, kovovýroba,výroba nástrojů a přípravků dle výkresové dokumentace, výroba forem, výroba kovových dílů ve velkých sériích.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail CONTIA TRADING, s.r.o. - nabízí široký výběr potřeb pro stavebníky a kutily: hliníkové žebříky a lešení, hliníkové nájezdy, kufry na nářadí ...


e-mail DUPI OBCHODNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. - specializované prodejny nářadí, železářské zboží, krby a kamna v Českých Budějovicích a jižních Čechách.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - VYSOČINA KRAJ


e-mail COLOR EXPERT ŠTORCH CZ, s.r.o. - nářadí pro malíře a tapetáře, stříkací technika.


e-mail KJELLBERG-ČR, s.r.o. - svařovací technika, plazmová řezecí technika, přídavné svařovací materiály. Prodej a servis. Zastoupení KJELLBERG.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail KRAMNÝ KAMIL - STAVEBNÍ STROJE - diamantové nástroje, renovace. Stavební stroje, bazar, opravy, servis motorů, motory Hatz, Farymann, Yanmar, Honda, Robin, mechanizace NTC, Belle, Norton, Dynapac, Weber, Atlas Copco. Vibrační desky, pěchy, válce. Elektrocentrály, kalová čerpadla Honda. Stolové pily, pila Partner, Comer.


e-mail  HAK CS, s.r.o. - bezpečnostní technika pro práce ve výškách, zastoupení firmy PROTECTA INTERNATIONAL. Bezpečnostní postroje, bezpečnostní brzdy, PAD lana, samonavíjecí blokovací kladky, tlumiče pádů, úchytná lana se zkracovačem délky, pracovní a evakuační prostředky, karabiny, pracovní sedačky, kotvící prostředky, lezecké stupačky, navijáky, teleskopické kotvící tyče, evakuační zařízení, horizontální zajišťovací systémy.


e-mail ŠTÍHEL MIROSLAV, ING. - výroba, prodej a poradenství pro nářadí a nástroje k dokončovacím pracím ve stavebnictví. Nářadí, nástroje, průvarové bodové svařování a těsnění oken. Značky KUBALA, ROSENBERK, STIME, ENCO.


e-mail WEOST PLUS, s.r.o. - výhradní zastoupení společnosti HEINZ SOYER GmbH pro ČR a SR - prodej a servis svařovacích agregátů a zařízení špičkové úrovně pro navařování svorníků, trnů a dalších dílů v rozsahu M3-M24.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail PROTEC MOHELNICE, s.r.o. - profesionální stavební nářadí - hladítka, houbová hladítka, vodní váhy, laserová měřidla, metry, dálkoměry.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail HOUSER RADOMÍR - nářadí, nástroje, měřidla, žebříky, prodej výrobků firem AJAX, BMD, HELIOS, KARNED, MITUTOYO, NAREX, PILANA, SANDRIK, SANDVIK, SOMET, STANLEY, TECO, TONA, ULTRA, ZBIROVIA.


DODAVATELÉ - RUČNÍ NÁŘADÍ, NÁSTROJE, MĚŘIDLA, SVÁŘEČKY - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail ADMIRA CZ, s.r.o. - prodává a půjčuje stavební, zahradní a hobby techniku. Půjčuje nářadí: elektrické, aku, ruční, profesionální, hobby aj. V nabídce nářadí jsou zejména zastupeny tyto značky: AEG, Bosch, Dolmar, Honda, Makita, Milwaukee, Narex.


e-mail ELNAS, s.r.o. - široký sortiment nářadí pro odborné domácí práce, i profesionály a řemeslníky NOVUS, STEINEL a WOLFCRAFT. Horkovzdušné pistole, lepící pistole, plynové pájky, elektronické měřící přístroje, příslušenství k nářadí.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist