odrážkaPŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮPŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - PRAHA


e-mail AGILE - PŮJČOVNA NÁŘADÍ - půjčovna strojů, nářadí, zahradní a stavební techniky.


e-mail DIAMEC, s.r.o. - půjčovna stavebních strojů a mechanizace, opravy stavebních strojů (stavební míchačky, elektrické fasádní vrátky, dieslové i elektrické kompresory, vzduchová kladiva, nakladače UNC, Locust .. ). Dále působí v oblasti stavebnictví, zámečnictví, kotevní práce, zemní práce, jádrové vrtání.


e-mail DKNV, s.r.o. - půjčovna nářadí HILTI, Praha 4-Libuš a Říčany u Prahy, stavební technika WACKER, zahradní technika, lešení, přívěsných vozíků a mnoho dalšího. Vrtání a řezání železobetonu, betonu a zdiva, nastřelování a kotvení.


e-mail GEKKON, s.r.o. - lešenářské služby. Půjčovna, montáže a prodej trubkového lešení.


e-mail MECHANIK, s.r.o. - zabýva se prodejem, servisem a půjčováním ručního nářadí a malé a střední stavební mechanizace různých značek (MASTER, HONDA, RUBI, PERLES, DUSS, NTC, DYNAPAC, MAKITA, RYOBI,HUSQVARNA, STIGA, SABO, REMS aj). Jedná se především o topné agregáty, elektrocentrály, el. ruční nářadí, závitořezy, vibrační válce, pěchy, desky, jehly, el. vrtací a bourací kladiva, zahradní techniku, nářadí a pily pro obkládače, el. pily na cihlové bloky, odvlhčovače vzduchu aj.


e-mail PERFEKTUM GROUP, s.r.o - oficiální zastoupení, půjčovna, specializovaný e-shop pro odvlhčovače, zvlhčovače vzduchu a topidla evropské značky Dantherm, Kruger, DehuTech, Brune, Master. Měření: meteostanice, vlhkoměry, teploměry.


e-mail KLOSTERMANN JIŘÍ - půjčovna ručního nářadí HILTI, půjčovna pojízdného lešení. Jádrové vrtání, řezání železobetonových konstrukcí a zdiva pomocí stěnové a lanové pily systému HILTI, vysoušeni vlhkosti vysoušeči CORROVENTA, elektromontážní činnost, protipožární ochrana budov.


e-mail STAME, s.r.o. - půjčovna a prodej stavební mechanizace, strojů a nástrojů. Servis strojů.


e-mail TERRAMET, s.r.o. - půjčovna, prodej a servis pojízdných kompresorů, mobilních generátorů, pneumatického stavebního nářadí, lomových vrtaček, ponorných vrtacích kladiv, vrtného nářadí americké firmy Ingersoll-Rand. Elektrocentrály ENDRESS, osvětlovací stožáry a balony, hutnící technika JCB VIBROMAX, komunální technika AUSA.


PŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail KOHÚT A SPOL., s.r.o. - prodej, servis a půjčovna stavebních strojů a zařízení.


PŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail OBERREITER VÁCLAV - PROM-EL - půjčovna strojů, krom jiných, na frézování a broušení betonu. Pokládka průmyslových epoxidových a metylmetekralátových podlah. Inženýring staveb, včetně profesních TD. Provádí kompletní montáže el.instalací (včetně projektů).


e-mail SGB HÜNNEBECK CZ, s.r.o. - pronájem a prodej lešení a bednění, realizace, projekty.


PŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJPŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - LIBERECKÝ KRAJPŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail ELPA UL, s.r.o. - nabízí pronájem lešení včetně jeho montáže a demontáže, dále vlastní výrobu třmínků do betonářské výztuže a eshop se stavebním zařízením, ve kterém lze zakoupit například stropní bednění, oplocení, zábrany, stavební kolečka či dopravní značení.


e-mail RYDVAL, a.s. - stavba a pronájem lešení ve variantách RUX 65 cm, RUX 100 cm, stavba lešenových pódií, síťování a plachtování lešení a to vše včetně dopravy. Zabývá se také stavbou průmyslového lešení (modul) a to celoročně uvnitř objektů našich klientů. Zajišťuje kompletní lešenářský rozpočet na jakoukoliv stavbu.


e-mail STAVEBNÍ A SILNIČNÍ STROJE, s.r.o. - prodej, servis, půjčovna stavebních strojů. Nakládače LOCUST, univerzální dokončovací stroje UDS, zemní stroje UPS, DH, Hydrema, NTC.


PŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - KARLOVARSKÝ KRAJPŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail SGB HÜNNEBECK CZ, s.r.o. - pronájem a prodej lešení a bednění, realizace, projekty.


PŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail LOUDÍN JIŘÍ - ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - půjčovna malé stavební mechanizace, prodej elektrického nářadí a kotevní techniky.


e-mail RENTAL PLOŠINY, s.r.o. - nabízí k prodeji a pronájmu pracovní plošiny a dále také bazar plošin a prodej plošin. Vysokozdvižné plošiny máme v širokém sortimentu.


e-mail ŠABATKA PETR - SVAT - prodej a servis svářecí techniky, přídavné materiály pro všechny metody sváření, ruční nářadí, nástroje,ochranné pracovní pomůcky apod. Půjčovna nářadí.


e-mail UHER FRANTIŠEK - pronájem montážních plošin: Denka Lift Dk 12m, Avia FA 14m, Liaz MP 22m, hliníkové lešení, elektrocentrála. Provádění výškových prací, nátěrů, ořez stromů, opravy VO.


PŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - VYSOČINA KRAJPŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail SGB HÜNNEBECK CZ, s.r.o. - pronájem a prodej lešení a bednění, realizace, projekty.


PŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail SGB HÜNNEBECK CZ, s.r.o. - pronájem a prodej lešení a bednění, realizace, projekty.


PŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - ZLÍNSKÝ KRAJPŮJČOVNY NÁŘADÍ A STROJŮ - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail ADMIRA CZ, s.r.o. - půjčuje a prodává stavební, zahradní a hobby techniku. Půjčuje nářadí: elektrické, aku, ruční, profesionální, hobby aj. V nabídce nářadí jsou zejména zastupeny tyto značky: AEG, Bosch, Dolmar, Honda, Makita, Milwaukee, Narex.


e-mail BOSSPO-PLUS, s.r.o. - pronájem, prodej a opravy stavebních strojů. Záruční a pozáruční opravy zn. NTC, WACKER, BOMAG, WILMS, WONISCH, MASTER, PERMON, stav. míchaček, kompresorů, el. lanových vrátků EVL250/300, SVŠ125, PV50, SVK250.


e-mail SGB HÜNNEBECK CZ, s.r.o. - pronájem a prodej lešení a bednění, realizace, projekty.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist