odrážkaSTAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉSTAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - VÝROBCI


e-mail BRANO GROUP, a. s. - zvedací zařízení a zavírače pro stavebnictví, montážní, servisní a přepravní firmy. Hřebenové a lanové zvedáky, řetězové kladkostroje, zednické kladky dodávané v pěti modifikacích (s hákem, okem nebo nastavitelným řetězovým třmenem), lanové navijáky.


e-mail ČKD MOBILNÍ JEŘÁBY, a.s. - výroba a opravy mobilních jeřábů, opravy zdvihacích zařízení.


e-mail FIALA MICHAL - výroba klempířských strojů - brusek, pil, lisů.


e-mail HAKI, a.s. - výrobce lešení HAKI (dílcové a pojízdné), shozů pro stavební suť, kozlíkových lešení, lešenářské výsuvné kozy, teplovzdušných kamnen.


e-mail HAPON, s.r.o. - výroba vrtného nářadí pro stavebnictví a geologii včetně nářadí pro nejnáročnější technologie, výroba strojních celků - vrtací hlavy , výrobny výplachu, injekční a výplachová, čerpadla vlastní konstrukce, výroba a renovace náhradních dílů pro stavební stroje, strojní třískové obrábění včetně CNC strojů, zámečnická výroba s vysokým podílem ruční práce, výroba strojů a zařízení včetně vývoje, konstrukce a el. instalace, případně podle dodané dokumentace.


e-mail NTC STAVEBNÍ TECHNIKA, s.r.o. - vyrábí vibrační desky, pěchy, válce a řezače spár na beton. Dále prodává - nakládače NOVOTNÝ, HONDA - motory, elektrocentrály, kalová čerpadla, PERLES - ponorné mechanické a vysokofrekvenční vibrátory, HITACHI, PROTOOL, RYOBI - ruční elektrické nářadí (sekací a bourací kladiva, brusky vrtačky, pily, atd.), KROLL, MASTER -odvlhčovače a topidla (plynová, elektrická, naftová), RUBI, SIMA, OCL - stolové pily do o700 na dlažbu a bloky, hladičky betonu, CAMAC - stavební vrátky, shozy sutě, ENAR - stahovací a plovoucí latě, KÄRCHER - průmyslové vysavače a vysokotlaké mycí stroje, LESCHA - profesionální stavební míchačky, ATMOS, PERMON - pneumatické kompresory a kladiva, CEDIMA, URDIAMANT - jádrové vrtačky, diamantové řezné nástroje, INSTANT SPAN - věžové lešení, mechanické výsuvné plošiny. Obchoduje s použitou stavební mechanizací, opravuje až po úroveň generálních oprav jak malé tak velké stavební stroje. Půjčovna stavebních strojů.


e-mail PROTECH MATIC, s.r.o - výroba strojů a zařízení pro ohýbání plastovýcyh oken. Měření a regulace v průmyslu a stavebnictví. Vizualizace stavu zařízení a budov.


e-mail SLOVÁCKÉ STROJÍRNY,a.s. - vyrábí mostové a portálové jeřáby, hliníkárenské jeřáby, ocelové konstrukce, hydraulické a lanové drapáky, vysokozdvižné plošiny, drtiče kamene a stavebních hmot, vstřikovací stroje na technickou pryž, hydraulické válce, rámy pro vstřikovací a další stroje, technologické zařízení hutí, výrobky z plastů.


e-mail UNEX, a.s. - vývoj, výroba, montáž a modernizace kolesových rýpadel vlastní značky pro těžbu nerostných surovin. Velké svařované ocelové konstrukce od výroby mostů, přístavních a portálových jeřábů, výrobních a sportovních hal, až po přesně obrobené svařence jako jsou rámy turbín nebo klíčové díly stavebních či tvářecích strojů.


e-mail VOLVO STAVEBNÍ STROJE CZECH, s.r.o. - nakládače, bagry, dumpery, univerzální stroje. Prodej, servis, nájem, dodávky ND.


STAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - PRAHA


e-mail BEL, s.r.o. - dovoz a servis produktů z oblasti stavební a zemědělské techniky, strojírenství a kanalizací. PERKINS - naftové a plynové čtyřdobé vodou chlazené motory. HARBEN - vysokotlaká čerpadla pro tryskání vodou, vodní hydrauliku a další průmyslové aplikace, čištění povrchů a sanace betonových konstrukcí. CASAGRANDE - stroje a zařízení pro speciální zakládání staveb, ražbu tunelů a další geotechnické práce. C.L.M. - duralové nájezdové rampy pro snadnou a bezpečnou manipulaci se stroji, automobily a jinou technikou.


e-mail GÜBA, s.r.o - prodej a servis stavebních strojů. Putzmeister - strojní omítačky, mísící zařízení, dopravníky malt a betonových směsí a hutnící a vibrační techniky a stavebních strojů DYNAPAC.


e-mail  INTERMARKET, s.r.o. - dodává vrtné soupravy, vibrační beranidla, nárazová beranidla, jeřáby, čerpadla betonu, čerpadla kalu, příslušenství čerpadel betonu, štípače pilot, obturátory, vrtné nástroje, kompaktory, vytahovače a zatlačovače.


e-mail ISERMAT CZ, s.r.o. - pronájem rypadel, válců, desek, pěchů, traktorrypadel, kontejnerů, kompresorů, nakladačů, bobcatů. Prodej zednického nářadí a ochranných pomůcek.


e-mail KRANIMEX, s.r.o. - společnost Kranimex s.r.o. je jedním z nejvetších tuzemských dodavatelů stavebních věžových jeřábů Liebherr. Pronájem jeřábů je nabízen komplexně, tj. včetně obsluhy, dopravy, montážních prací a servisu věžových jeřábů Liebherr. Dále nabízí prodej a pronájem betonáren, míchaček Liebherr a pracovních plošin holandské firmy HEK.


e-mail MECHANIK, s.r.o. - zabýva se prodejem, servisem a půjčováním malé a střední stavební mechanizace různých značek (MASTER, HONDA, RUBI, PERLES, DUSS, NTC, DYNAPAC, MAKITA, RYOBI,HUSQVARNA, STIGA, SABO, REMS aj). Jedná se především o topné agregáty, elektrocentrály, el. ruční nářadí, závitořezy, vibrační válce, pěchy, desky, jehly, el. vrtací a bourací kladiva, zahradní techniku, nářadí a pily pro obkládače, el. pily na cihlové bloky, odvlhčovače vzduchu aj.


e-mail RUX ČR, s.r.o. - výhradní dovoz, prodej a pronájem lešenářských systému RUX.


e-mail STAVES, s.r.o. - divize Praha - prodej, servis, pronájem stavebních strojů, školení strojníků. Prodejní sortiment: stavební stroje lehké i těžké mechanizace a manipulační technika - kloubová rypadla MECALAC, nakladače s otočným výložníkem AHLMANN, minirypadla KUBOTA, třídicí a drticí lopaty ALLU, hydraulická kladiva a demoliční zařízení MONTABERT, vrtací zařízeníní a vibrační desky INGERSOLL RAND, hydraulická beranidla ORTECO (rážeče svodidlových sloupků), elektrické nářadí MILWAUKEE, hutnící technika – válce, desky a pěchy NTC, ponorné vibrátory PERLES, vibrační lišty ENAR, spádové míchačky LESCHA, stolové pily SIMA a PROGRESA, diamantové kotouče URDIAMANT a SOLGA, topidla a odvlhčovače MASTER, minidumpery CORMIDI, univerzální nakladače AVANT, elektrocentrály, čerpadla a zahradní technika HONDA, čistící technika KÄRCHER a mnohé další. Stavobazar - prodej starších strojů.


e-mail STROJEXPORT, a.s. - tradičními obchodními komoditami firmy jsou stroje pro stavební a silniční práce, stroje a zařízení pro manipulaci a přepravu materiálů, důlní a těžební stroje pro hlubinnou i povrchovou těžbu uhlí a dalších surovin. Dále komplexní vybavení skladů, dálkovou pásovou dopravu, stroje pro výstavbu, údržbu a rekonstrukci železničních tratí.


e-mail TERRAMET, s.r.o. - prodej a servis pojízdných kompresorů, mobilních generátorů, pneumatického stavebního nářadí, lomových vrtaček, ponorných vrtacích kladiv, vrtného nářadí americké firmy Ingersoll-Rand. Elektrocentrály ENDRESS, osvětlovací stožáry a balony, hutnící technika JCB VIBROMAX, komunální technika AUSA.


STAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail DOBIÁŠ, s.r.o. - prodej nových vozíků BALKANCAR, DESTA a GEKKON, prodej repasovaných vozíků a servis manipulační techniky všech značek, typů a provedení: např. CLARK, GLIWICE, TAILIFT, STILL, YALE, TOYOTA, HYSTER, JUNGHEINFICH, NISSAN… Značkový servis firmy DESTA a Balkancar. Výroba betonového zboží. Skořepinové tvárnice, betonové výrobky, stropy. Stavební činnost.


e-mail TEDOX, s.r.o. - jeřáby a manipulační technika, vázací prostředky - řetězové úvazky, lanové úvazky, ocelová lana, textilní úvazky, ochrany vázacích prostředků, bezpečnostní zvedací svěrky, břemenové magnety, jeřábové váhy, ruční zvedáky a kladkostroje, elektrické kladkostroje, vakuová manipulační technika, úchopovací technika, svařovací kukly a dýchací jednotky, odsávací zařízení.


e-mail JAZU, s.r.o. - dodává formy a strojní zařízení pro výrobu zámkové dlažby - vibrační stoly, zhutňovací linky, ohřívače forem před vyklepáním výrobku, vibrační vyklepávače.


e-mail KOHÚT A SPOL., s.r.o. - prodej, servis a půjčovna stavebních strojů a zařízení.


e-mail PERI, s.r.o. - stropní a stěnová bednění, fasádní lešení, závěsné pracovní lešení, statické podpěry


e-mail PROTANK SLANÝ - kompletní sortiment cisteren na přepravu pohonných hmot a fekálních cisteren pro sání a výtlak i hrubých kalů ve všech modifikacích. Kombinované fekální speciály, vakuové sání a vysokotlaké čištění s recyklací vody. Cisterny na přepravu PHM ve všech modifikacích. Univerzální sací bagr EkoVak 8500m3/h. Zastoupení firmy STOKOTA.


e-mail PHOENIX-ZEPPELIN, s.r.o. - prodej, servis a leasing stavebních strojů Caterpillar a Zeppelin, pronájem stavebních strojů, prodej a nákup použitých strojů.


e-mail TECHKON, s.r.o. - vývoj, konstrukce a dodávky vibrační techniky. Široký sortiment třídičů pro třídění sypkých materiálů, vibrační dopravníky, vibrační podavače.


e-mail ZTS BOHEMIA, s.r.o. - prodej, servis a leasing stavebních strojů LOCUST (WAY INDUSTRY), prodej, pronájem a nákup použitých strojů LOCUST. Prodej a servis hydraulických bouracích kladiv INDECO, vibrační a hutnící techniky AMMANN, záruční a pozáruční servis hydraulických nakládacích jeřábů PALFINGER a EPSILON, hákových a ramenových nosičů na kontejnery PALIFT. Prodej strojů nových i starších, výkup, leasing.


STAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail BAŤACZ, s.r.o. - výroba stavební kolečka a lešeňové kozy. Prodej nářadí, stroje, žebříky, elektrocentrály, laserové vodováhy, vibrační pechy, měřidla, ruční elektrické nářadí, ochranné pomůcky a potřeby pro stavební řemesla.


STAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail BRKA, s.r.o. - zdvihací technika ALP-LIFT, žebříky a lešení KRAUSE, pracovní plošiny PAUS, šikmé výtahy Steinweg-Böcker, PAUS a TOPLIFT, stavební výtahy SUPERLIFT, stavební vrátky BABY, BOY, stavební jeřáb MINIKRAN. Infrazářiče FRACCARO.


e-mail BERIL-EXIM, s.r.o. - dodávky čerpadel betonu a náhradních dílů na všechny typy těchto čerpadel. Prodej starších čerpadel betonu - bazar.


e-mail KRUPP BOHEMIA SERVIS, s.r.o. - servis a prodej demoliční techniky koncernu Atlas Copco (značky KRUPP, Chicago Pneumatic, Atlas Copco), a dalších významných výrobců, jako jsou například firmy RAMMER, Montabert, NPK Nordstahl, INDECO, CAT Caterpillar, FRD Furukawa a další.


e-mail KŘÍŽ MILOŠ - SVÁŘECÍ A VZDUCHOVÁ TECHNIKA - svařovací technika, řezací stroje, plasmové, acetylenové a propan-butanové hořáky, kabely, hadice, redukční ventily, kukly, ochranné prostředky. Veškeré vybavení pro autoservisy.


e-mail STAPI-BET, s.r.o. - výroba minirypadel, opravy stavebních a zemních strojů, výroba součástí pro stavební sroje.


e-mail KRUPP BOHEMIA SERVIS, s.r.o. - servis a prodej demoliční techniky koncernu Atlas Copco (značky KRUPP, Chicago Pneumatic, Atlas Copco), a dalších významných výrobců, jako jsou například firmy RAMMER, Montabert, NPK Nordstahl, INDECO, CAT Caterpillar, FRD Furukawa a další.


STAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - LIBERECKÝ KRAJSTAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail MAJER ANTONÍN - CZECH M.A.T. - bazar stavebních strojů včetně příslušenství, nákladní automobily a speciály. Nákup, prodej, komise, protiúčet, pronájem.


e-mail STAVEBNÍ A SILNIČNÍ STROJE, s.r.o. - prodej, servis, půjčovna stavebních strojů. Nakládače LOCUST, univerzální dokončovací stroje UDS, zemní stroje UPS, DH, Hydrema, NTC.


STAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - KARLOVARSKÝ KRAJSTAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail STACH MIROSLAV - STAVBA KLEMPÍŘSKÝCH STROJŮ - výroba klempířských strojů a zařízení. Ohýbačky plechu, mechanické padací nůžky, kolečkové střihací zařízení, nástroje (razidla). Provádí soustružnické, frézařské a lisařské práce. Povrchová úprava kovů - chromování, zinkování a leštění.


e-mail STAVTECH CZ, s.r.o. - specializuje se na prodej a bazar stavebních strojů vč. náhradních dílů. Nabízí nové a použité stavební stroje (bagry, pásová rypadla, minirypadla, rypadlonakladače, válce, buldozery, hutnící techniku) značek Takeuchi, MTG, Atlas Copco či Terex. Těžkou techniku a pracovní stroje obstará i přímo na zakázku. Zajišťuje rovněž servis a opravy stavební techniky.


STAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail LOUDÍN JIŘÍ - ELEKTRICKÉ NÁŘADÍ A KOTEVNÍ TECHNIKA - prodej elektrického nářadí a kotevní techniky, půjčovna malé stavební mechanizace.


e-mail RENTAL PLOŠINY, s.r.o. - nabízí k prodeji a pronájmu pracovní plošiny a dále také bazar plošin a prodej plošin. Vysokozdvižné plošiny máme v širokém sortimentu.


e-mail TONSTAV-SERVICE, s.r.o. - prodej stavebních strojů a nářadí: strojní omítačky, dopravníky, pumpy na beton, lehké stavební výtahy a vrátky, schozy na suť, míchačky, teplovzdušné agregáty, fasádní a pojízdná lešení, vibrační pěchy, válce, desky, ponorné vibrátory, vibrační lišty, rotační hladičky, betonu, diamantové řezací stroje a nástroje, stavební omítkové profily, armovací tkaniny do omítky, stavební nářadí. Pronájem, servis.Prodej stavebních materiálů: suché maltové směsi, sádrokartony, střešní krytiny, střešní okna, podlahy, dveře, dřevěná okna, kování, koupelové armatury a doplňky, sanitu, obklady a dlažby, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, interiérové a fasádní barvy, stavební chemii, bazény, sauny.


e-mail ŠABATKA PETR - SVAT - prodej a servis svářecí techniky, přídavné materiály pro všechny metody sváření, ruční nářadí, nástroje,ochranné pracovní pomůcky apod. Půjčovna nářadí.


STAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - VYSOČINA KRAJSTAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail KRAMNÝ KAMIL - STAVEBNÍ STROJE - stavební stroje, bazar, opravy, servis motorů, motory Hatz, Farymann, Yanmar, Honda, Robin, mechanizace NTC, Belle, Norton, Dynapac, Weber, Atlas Copco. Vibrační desky, pěchy, válce. Elektrocentrály, kalová čerpadla Honda. Stolové pily, pila Partner, Comer. Diamantové nástroje, renovace.


e-mail SCHWING STETTER OSTRAVA, s.r.o. - dodavatel kompletních technologií na výrobu, dopravu a zpracování betonu (betonárny, autočerpadla betonu, automíchače, recyklační zařízení atd.).


e-mail STAVES, s.r.o. - divize Ostrava - prodává stavební stroje, náhradní díly, přídavná zařízení, ruční nářadí, hydraulická kladiva MONTABERT, třídící lopaty ALLU, drapáky ARDEN, minibagr KUBOTA a dumper TEREX. Nabízíme pronájem a servis stavebních strojů, školení strojníků, stavobazar.


STAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail HÚDEK TOMÁŠ, ING. - Schwamborn Baumaschinen - dodává stavební techniku pro výrobu podlah, sanační práce vodorovných ploch, údržbu systémového bednění apod. Víceúčelové stroje STR : brusky,hladičky,sanační nástroje na podlahy,nástroje na údržbu bednění. Víceúčelové frézy BEF, vibrační latě BPA, brusky DSM 510.


e-mail STAVES, s.r.o. - divize Olomouc - prodává stavební stroje, náhradní díly, přídavná zařízení, ruční nářadí, hydraulická kladiva MONTABERT, třídící lopaty ALLU, drapáky ARDEN, minibagr KUBOTA a dumper TEREX. Nabízíme pronájem a servis stavebních strojů, školení strojníků, stavobazar.


e-mail STAVES, s.r.o. - divize Prostějov - prodává stavební stroje, náhradní díly, přídavná zařízení, ruční nářadí, hydraulická kladiva MONTABERT, třídící lopaty ALLU, drapáky ARDEN, minibagr KUBOTA a dumper TEREX. Nabízíme pronájem a servis stavebních strojů, školení strojníků, stavobazar.

STAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - ZLÍNSKÝ KRAJSTAVEBNÍ STROJE A ZAŘÍZENÍ - DODAVATELÉ - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail KOHLSCHEIN, s.r.o. - stavební stroje značek KOBELCO, ATLAS-TEREX, ATLAS COPCO (kladiva Krupp), FERMEC-TEREX a SCHAEFF-TEREX.


e-mail BOSSPO-PLUS, s.r.o. - prodej, opravy a pronájem stavebních strojů. Záruční a pozáruční opravy zn. NTC, WACKER, BOMAG, WILMS, WONISCH, MASTER, PERMON, stav. míchaček, kompresorů, el. lanových vrátků EVL250/300, SVŠ125, PV50, SVK250.


e-mail PROFIMAT, s.r.o. - ruční nářadí pro hlazení cementových potěrů, ponorné vibrátory a vibrační lišty, řezačky spar na betonové plochy. Stavební chemie. Realizace betonových a syntetických průmyslových podlah.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist