HYGIENICKÉ STANICE

stavebnictví a reality on line

odrážka

KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE, HLAVNÍ HYGIENIKKRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - PRAHA


e-mail HLAVNÍ HYGIENIK ČR - hlavní hygienik ČR, Ministerstvo zdravotnictví.


e-mail  HYGIENICKÁ STANICE HL. M. PRAHY - odbory: hygieny komunální, hygieny výživy a předmětů běžného užívání, protiepidemický, hygieny dětí, dorostu a podpory zdraví, hygieny práce, hospodářsko technických služeb. Odkazy na pobočky Centrum, Jih, Sever, Severozápad, Východ, Západ.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - STŘEDOČESKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE STŘEDOČESKÉHO KRAJE - v Praze. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Benešov, Kutná Hora, Kladno, Kolín, Nymburk, Mělník, Mladá Boleslav, Beroun, Příbram, Rakovník.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - PARDUBICKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE PARDUBICKÉHO KRAJE - v Pardubicích. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický, odbor podpory zdraví. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Chrudim, Svitavy a Ústí nad Orlicí.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE - v Hradci Králové. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - LIBERECKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE LIBERECKÉHO KRAJE - v Liberci. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Jablonec nad Nisou, Semily, Česká Lípa.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - ÚSTECKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE ÚSTECKÉHO KRAJE - v Ústí nad Labem. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - KARLOVARSKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE KARLOVARSKÉHO KRAJE - v Karlových Varech. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Cheb, Sokolov.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - PLZEŇSKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE PLZEŇSKÉHO KRAJE - v Plzni. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Domažlice, Klatovy, Rokycany, Tachov.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - JIHOČESKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE JIHOČESKÉHO KRAJE - v Českých Budějovicích. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - VYSOČINA KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE KRAJE VYSOČINA - v Jihlavě. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE - v Ostravě. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický, odbor hodnocení vlivů na zdraví. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - OLOMOUCKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE OLOMOUCKÉHO KRAJE - v Olomouci. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Jesník, Prostějov, Přerov, Šumperk.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - ZLÍNSKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE ZLÍNSKÉHO KRAJE - ve Zlíně. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický, odbor podpory zdraví. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín.


KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE - JIHOMORAVSKÝ KRAJ


e-mail KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE JIHOMORAVSKÉHO KRAJE - v Brně. Odbor hygieny obecné a komunální, odbor hygieny práce, odbor hygieny výživy a předmětů běžného užívání, odbor hygieny dětí a dorostu , odbor protiepidemický. Odkazy na územní pracoviště - hygienické stanice Blansko, Břeclav, Hodonín, Výškov, Znojmo.

©Copyright MR 1999-2013   TOPlist